X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

MARCOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 LAT Rysiek!!!

    17u93e5exqfllrog.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Jasia to juz 2 lata

    Endokobietka lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 14 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki!

    17u93e5exqfllrog.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ale tu cicho
    Co u Was?
    Dawid rosnie jest zdrowy laczy juz po 2 czasem 3 wyrazy w zdanie
    Od 7 marca rusza rekrutacja do przedszkola fakt mamy male szanse ale moze akurat sie dostanie

    Buziaki

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 8 marca 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicca trzymam kciuki za przedszkole. W DE na sczescie nie ma tego problemu, jak Jas juz ma miejsce w zlobku to moze w nim zostac az do poczatku szkoly, nie a zadnej rekrutacji co roku. Wiem ze brat w PL tak mial i to byla dla nich masakra, co roku sie Bali o miejsce.

    U nas wszyskto ok. Jas nadal nie ma wszysktich zebow, brakuje mu 1 trojki (chodz ona powoli daje o sobie znac) i wszystkich piatek. Nadal jest na swoim 3 centylu jesli chodzi o wzrost i ma dopiero 84 cm. Po za tym ciezko mu z mowa w jezyku polskim. Powtarza wsyzstkie slowa, ale jak sam chce cos powiedziec to wybiera niemiecki, potrafi juz powiedziec o co mu chodzi i tez laczy juz swobodnie 3-4 slowa w zdaniu. Nauczyl sie ukladac puzzle 2 czesciowe, pouklada zwierzata, z 28 czesci bezblednie wymbierze wszystkie i 14 zwierzatek ulozonych. Po za tym jest mega sprawny ruchowo, duzo sprawniejszy od innych dzieci w zlobku, co mnie bardzo cieszy, bo pamietacie jakie byly poczatki.
    Czasami ma oczywiscie trudne dni, kiedy wszystko jest na nie i buntuje sie z byle powodu, no ale 2-latki tak juz chyba maja.
    Niech mu szybko wychodza te zeby, bo ciagle nie wiem czy to zabkowanie czy inne cholerstwo. Wierzcie mi te zeby mnie wykanczaja :)

    17u93e5exqfllrog.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek powoli zamiera cisza tu taka.Dziewczynki z Madzialenką pozdrawiamy Was i Wasze pociechy :*

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
‹‹ 386 387 388 389 390
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ