X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

MARCOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 30 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    o jak Jasio? Zdrowy?

    My mielismy ostatnie dwa no powiedzmy ranki bo o 3 pobudke bo panicz Dawid chcial sie bawic. E prscy to js nieprzytomna spac mu sie nie chcialo . A drzemki pomomo ze sypia po 3 godz yo spo niespokojnie
    A co dziewczyny u Was?

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 31 lipca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy od soboty w nowym mieszkaniu małą zamiast wstawać o 5 wstaje 6 a nawet czasami 7. Od wczoraj w końcu mamy ciepłą wodę. Internet tez już mam. Z niedobrych wieści to mam nogę w gipsie bo mały palec u nogi złamałam z przemieszczeniem. A w niedzielę 80lecie babci i obiecałam upiec tort i ciasta więc się męczę z Alą i ciastami. Mąż dopiero od jutra wolne

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 31 lipca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicca oczywiscie Jasia tez dopadlo. 2 dmi temp po 40 stopni ale potem przeszlo. Dla pewnosci nie poslalusmy go wogole w rym tyg do zlobka bo wiekszosc posyla chore dzieci a ja chce go naprawde taszczepuc w przyszlym tygodniu. 3 dni byl z mezem a teraz ja pracuje 2 dni w domu. U bas brzydka pogoda od tygodnia ponizej 20 stopni. Rano po 12-13 tylko i pada wiec tez wiecej dzieci chorych. Na cale szczescie w Jasia zlobkowej historii to dopiero 2 choroba. Odpukac.

    ania_mr lubi tę wiadomość

    17u93e5exqfllrog.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od poniedziałku zaprzestałam karmienie piersią całkowicie. Mała nawet nie najgorzej budziła się koło 3 nad ranem z płaczem trochę przeraźliwym ale troszkę popłakała napiła się wody i poszła spać. A dziś wstała o 6 bez żadnych pobudek gorzej ze zemną bo sprawdzałam co chwilę małą.
    Wczoraj mieliśmy 5 rocznice nie było żadnego wyjścia ale przyjechały do nas moje siostry z dzieciakami wiem 9 miesięcy, 5 i 12 lat więc Alicja się wyszalała.najlepszego było jak moja siostra karmiła 5 letnią córeczkę a nasza Alicja sama ładnie jadła. Jestem tak dumna z niej, choć ma swój mały bunt to i tak ją bardzo kocham.
    Kupiliśmy jej ostatnio laleczkę z wózeczkiem to teraz ma zabawę nawet jak siedzą to lalę przystawia do cyca jest ubaw. :)
    Urlop męża już dobiega końca niestety nie pojechaliśmy nigdzie przez moją nogę :(

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 7 września 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Dlugo nie moglam się zalogować nie wiem czemu. Trwało
    To dlugo az wreszcie jakies bledy wyskakiwaly.
    Co u Was?
    My juz po ost dawce pneumokokow piątkowych. Amelka rosnie jak na drożdżach

    ania_mr lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 14 września 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza.......

    Paula u nas niestety Jas nie rosnie jak na drozdzach, ma dopiero 80 cm i wazy 10.5 kg a dzis ma 19 miesiecy. Z zebami nadal kiepsko dopiero 8 sztuk a co za tym idzie kiepsko z jedzeniem, ale poprawy sa mega duze i coraz lepiej sobie radzi, niestety na zjedzenie kotleta jeszcze musze poczekac, no chyba ze to kotlet mielony :)
    Zlobek super.

    Jas zaczyna powtarzac swoje pierwsze slowa. Mowi ich malo, ale bardzo wyraznie, kazdy wie o co chodzi.
    Pokazuje juz tez obrazki w ksiazkach typu pilka, mis, banan, kaczka,kotek - no wiecie co.
    Kresli kredkami kreski i czasme nawet Jakis wezyk czy kolko sie zdarzy.
    Nocnika jeszcze nie probujemy, ale powoli sygnalizuje ze zrobil kupe.
    Spanie kiepsko, bo zasypia dopiero miedzy 20 a 21, ale bez zadnych pobudek, spi do 6:45 w tygodniu (wtedy niestety musze go budzic) a w weekendy zdarza sie nawet do 8 :)

    Dzis mija rok jak wrocilam do pracy po urlopie wychowawczym:)

    17u93e5exqfllrog.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 18 października 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u Was slychac? Taka tu ciszs ostatnio... Moj Dawid przechodzi chyba juz buny 2 latks rozbrykal sie..:-) Zaczyna coraz wiecek slowel uzywac typu: mama masz. daj.ja sam .mama zobacz zsba pan pani ciocia . coraz lepiej nam sie poroxumiec ji jakia to ulga :-)

    Endokobietka lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 19 października 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cisza totalna. Nitk nic nie pisze, nie chwala sie nwoymi brzuszkami ani nic.
    Czuje sie zaniedbywana :)

    17u93e5exqfllrog.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 19 października 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja się pochwalę nowym brzuchem. Daruś będzie miał rodzeństwo :) na koniec czerwca 2016

    Endokobietka, juicca lubią tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 19 października 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisnia jeszcze raz serdecznie gratuluje! Wspaniala wiadomosc naprawde.
    Zycze wszystkiego dobrego i spokojnej ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 11:31

    17u93e5exqfllrog.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 19 października 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla brzuchatek :) u nas sie kula Alex ma tyle energii ze wieczorem padam na twarz hehe mowi duzo, zeby wciaz wychodza. Za rok chce go dac do przedszkola, uwielbia dzieci. No jest uparty i rozrabiaka :) Wasze dzieciaczki tez rosna widze na fb :)


    Endokobietka, juicca lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 19 października 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia u nas to samo: wulkan energii, zebow mamy narazie tylko 10 ale nowe wciaz w natarciu.

    17u93e5exqfllrog.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 19 października 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas zębów 12 i 2 następne już się wybiły czyli w sumie 14. Darek też jest pełen energii. Ostatnio budzi się po kilka razy w nocy i chce spać z nami. Gada mało... powiedziałabym bardzo mało. nie mówi tata bo ciężko jest mu powiedzieć T. mówi mama, baba.dziadzia, dzidzia, jajo, bim bam bom, bam, gol, mówi gik jak go coś boli albo jakiś przedmiot jest niebezpieczny np kaktus, czy żelazko, naśladuje odgłosy zwierząt i samochodów typu brum brum ijo ijo (karetka, policja), dużo tańczy, pokazuje wszystkie obrazki w książeczkach, pokazuje tak i nie główką.
    na nocnik siada tylko z pieluchą. wie co się tam robi ale za choinkę nie chce usiąść gołym dupskiem nie wspominając o zrobieniu czegokolwiek.
    Mały człowiek już jest zapisany do przedszkola od września 2016. Jak moja mama była się zorientować w przedszkolu co i jak to nie chciał wyjść. Był płacz i histeria przy powrocie do domu. tak więc dzieci uwielbia. Przytula się do wszystkich dzieciaków i daje buziaka :)

    sylvia lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 19 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przydaloby sie to przedszkole troche wczesniej w Towjej sytuacji, ale i tak dobrze ze masz miejsce. Jas tez szaleje w zlobku i jestem mega zadowlona ze go tam poslalam.

    17u93e5exqfllrog.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 19 października 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endokobietko na razie Darek jest przez większość dnia z moją mamą bo ja poszłam do pracy.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 19 października 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Wam zazdroszcze tych babc na mneijscu, moje dziecko oprocz zlobka nie zostalo z nikim innym nawet na 10 minut samo od urodzenia.

    17u93e5exqfllrog.png
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 19 października 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz gratuluje wiśnia! :)

    U nas też Maja ciężka do opanowania wszędzie jej pełno... :) zębów cała buzia wychodzą nawet nie wiem kiedy. Teraz jest na super etapie polubiła lalki. Bawi sie sama nawet do 2 h!!! karmi przewija itd :D Jestem jeszcze w szoku z tą sielanką że na spokojnie zrobię obiad np :D No i druga dzidzia ma się dobrze w brzuszku będzie 2 córcia z czego się strasznie cieszę :D :D :D Termin na początek stycznia ale może być różnie bo to drugie cc ... boje się jak cholera!

    Endokobietka, wisnia11, sylvia lubią tę wiadomość

    4afcc1255b.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 19 października 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka no wkoncu sie dowiedzialam co to bedzie!
    GRATULACJE!

    Bedzie dobrze :)

    17u93e5exqfllrog.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 19 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się pierwsza poważna choroba przywędrowała mała ma gorączkę pierwszy raz powyżej 38 i zapalenie lewego ucha. Bardzo marudna jest cały czas na rączkach teraz troszkę się polepszyło po antybiotyku w końcu coś zjadł.

    Wiśnia gratulacje i Olence dla drugiej córeczki.

    też chcieliśmy mieć jeszcze jednego szkraba ale mąż musi skończyć leczenie a potem czekać trzeba 9 miesięcy po skończeniu a ja muszę w końcu znaleźć pracę bo tak to tylko staż a lata lecą

    wisnia11 lubi tę wiadomość

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 19 października 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak milo ze jednak jestescie tu :-)
    Wisnia gratulacje :-) Olenka suuper ze bedzue druga córcia
    a ja juz mam wyrok prawomocny i jakis czas pisze z fajnym facetem i nawet bylo jedno spotkanie hihi

    wisnia11, Endokobietka, sylvia lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 385 386 387 388 389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ