X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 11 września 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podałam od razu mleko 2 jak skończyło mi się mleko1 bez żadnego przechodzenia stopniowo i mały też nie miał żadnych problemów brzuszkowych z tego powodu

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja nie ma jeszcze skonczonych 6 mies i juz pije 2. Skonczyla mi sie 1 i nie bylo sensu kupowac nastepnego opakowania wiec dalam 2 bo mialam zapas kupiony w domu

  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 11 września 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podalam dzis malej pierwszy raz gluten troszke do deserku moj tata ma uczelenie na glute wiec jest w wiekszej grupie ryzyka jak poznac uczelenie na gluten u dziecka?

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 września 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kufa u nas jest problem jakiś chyba z glutenem, znaczy zawsze jak podam gluten to potem Zuzka rzyga. :/

  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 14 września 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dziewczyny mam pytanko dwa miesiace temu stwierdzono ze mala zle przybiera na wadze przybrala 300 gram na 6 tygodni wtedy miala 4 miesiace musilam ja przerzucic na mm bo to akurat byla wina moje mleczka. Ostanio bylismy na szczepieniu (27 sierpnia) i wazyla 6.5 kg wiec przytyla przez troszke wiecej niz miesiac 1,5 kg. Dzis ja wazylam bo mam wage dla niemowlakow i wazy 6,8 kg wiec tylko 300 gram na 3 tyg i nie wiem czy mam sie znow martwic czy tak pol roczne niemowlaku juz mniej tyja??

  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 15 września 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyjecie tu dziewczyny?>?:D

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 16 września 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny, pojawiacie sie jeszcze tu? Czy ktoras ma jakis sposob jak odstawic od piersi? nauczyc dziecko pic mleko MM? Moja Emi umie pic z butli (moje mleko wypije) ale MM juz nie...

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 16 września 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annika ja walczylam z tym ponad 2 tyg w dzien po kilka razy i ciagle sie konczylo placzem krzykiem juz opadalam z sil az wkoncu nadszedl dzien zbawienia i wypila mm;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ja krutko karmiłam piersią i moja mała odrazu zaakceptowala mm ale moja kuzynką miała też ten problem że mała nie chciała pić mm i mieszała mm że swoim mlekiem stopniowo zwiększała ilość mm a zmniejszała ilość swojego mleka aż w końcu mały zaakceptowala mm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzia mi się wydaje że pół roczne dziecko miej przybiera na wadze .Może sprubuj małej podawać kaszke na jeden posiłek bo kaszki są bardziej kaloryczne i mała powinna po nich troszkę zwiększyć wage

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 17 września 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzia90 wrote:
    annika ja walczylam z tym ponad 2 tyg w dzien po kilka razy i ciagle sie konczylo placzem krzykiem juz opadalam z sil az wkoncu nadszedl dzien zbawienia i wypila mm;)

    A co takiego zrobilas, ze w koncu zjadla? No i rozumiem, ze do tego czasu po tych wszystkich krzykach ustepowalas i dawalas piers? A teraz systematycznie je MM?
    Polroczne dziecko mniej przybiera na wadze, pediatra mi ostatnio mowila, cos kolo 500 g na miesiac.

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 17 września 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annika sama wkoncu zjadla byla glodna ja juz mialam malo mleka w piersiach nie najadala sie az wkoncu zjadla ;) teraz butelka to jej nowy przyjaciel bo miesiac temu wprowadzialam stale pokarmy i to samo bylo co z mm ;) mleko z butli tylko chciala wtedy az tez dopiero po 2 tyg przekonala sie do jedzenia stalego;) uparta jest strasznie

  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 17 września 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzia90 wrote:
    dziewczyny mam pytanko dwa miesiace temu stwierdzono ze mala zle przybiera na wadze przybrala 300 gram na 6 tygodni wtedy miala 4 miesiace musilam ja przerzucic na mm bo to akurat byla wina moje mleczka. Ostanio bylismy na szczepieniu (27 sierpnia) i wazyla 6.5 kg wiec przytyla przez troszke wiecej niz miesiac 1,5 kg. Dzis ja wazylam bo mam wage dla niemowlakow i wazy 6,8 kg wiec tylko 300 gram na 3 tyg i nie wiem czy mam sie znow martwic czy tak pol roczne niemowlaku juz mniej tyja??

    myślę, że dobrze przybiera, bo zawsze mogą być chyba skoki wagi, raz więcej raz mniej przybierają, kiedy masz następną wizytę, na której będzie ważona?

    relgj44jmw4925t7.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 17 września 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annika wrote:
    hej Dziewczyny, pojawiacie sie jeszcze tu? Czy ktoras ma jakis sposob jak odstawic od piersi? nauczyc dziecko pic mleko MM? Moja Emi umie pic z butli (moje mleko wypije) ale MM juz nie...

    może to mm nie smakuje, spróbuj może z innym, a jak nie to dawaj co karmienie butlę może zawsze coś pociągnie i w końcu przyzwyczai się do smaku, a jak zacznie pluć to chyba cyca;/ żeby maluszek jednak nie głodował... niewiem. ja bym chyba tak spróbowała. u mnie nie było problemów.

    relgj44jmw4925t7.png
  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 17 września 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 pazdziernika bo ma szczepienie ale nie pokoi mnie to ze mala robi cale czas takei ciemno ziloen kupki normlanej konstytencji albo juz bobeczki juz je zupki jarzynow ei deserki i od tygodnai indyka i nie wiem czy sie martwic czy to normlane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamy pierwszy ząbek :) należy mi się extra kiecka od męża :)
    (u nas taki zwyczaj, że temu kto znajdzie kupuje się odpowiednio sukienkę dla kobiety lub garnitur dla faceta )

    bedzia
    moja też ostatnie 3 dni robiła taką kupkę i dzisiaj pojawił się ząbek

    annika
    ja nie pomogę bo od początku musiałam karmić małą mm

    annika, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje:-)

    calines lubi tę wiadomość

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 18 września 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzia90 wrote:
    annika sama wkoncu zjadla byla glodna ja juz mialam malo mleka w piersiach nie najadala sie az wkoncu zjadla ;) teraz butelka to jej nowy przyjaciel bo miesiac temu wprowadzialam stale pokarmy i to samo bylo co z mm ;) mleko z butli tylko chciala wtedy az tez dopiero po 2 tyg przekonala sie do jedzenia stalego;) uparta jest strasznie

    Hmmm moja to sie tak zachowuje jakbym dawala jej trucizne a nie mleko MM, prezy sie, zaciska zeby, robi czerwona no i ryczy. Myslalam, ze jak ja przeglodze, to znaczy nie dam piersi, tylko poczekam, az bedzie tak glodna, ze sama zje, to wolala zasnac niz zjesc mleko MM. Uparciuch straszny. Nie wpomne juz jak ja sie czulam jak ona taka biedna ze zmeczenia i glodu zasypiala - jak jakas wyrodna matka. A jesli chodzi o stale pokarmy - zupki, kaszke sinlac to lubi, tylko z tym MM jakis straszny problem. A tak ladnie pila mleczko z butli jeszcze jakies 1.5 miesiaca temu...

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 18 września 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas wrote:
    może to mm nie smakuje, spróbuj może z innym, a jak nie to dawaj co karmienie butlę może zawsze coś pociągnie i w końcu przyzwyczai się do smaku, a jak zacznie pluć to chyba cyca;/ żeby maluszek jednak nie głodował... niewiem. ja bym chyba tak spróbowała. u mnie nie było problemów.

    Probowalam 2 mlek, NAN i Bebilon i efekt taki sam. Dodawalam kaszke smakowa do mleka - to samo. No nic, chyba tylko cierpliwosc tu potrzebna. Odkrylam, ze jak nakramie ja z piersi, a potem dam kaszke na mleku modyfikowanym, to 2-3 lyzeczki zje. I teraz probuje dawac po kazdym karmieniu piersia wlasnie troche MM, niech sie oswaja ze smakiem. Kurcze, wszyscy mi mowili, zeby nie dawac za czesto butli, bo dziecko sie przyzwyczai, a nikt nie ostrzegal przed sytuacja odwrotna:)

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 18 września 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzia90 wrote:
    7 pazdziernika bo ma szczepienie ale nie pokoi mnie to ze mala robi cale czas takei ciemno ziloen kupki normlanej konstytencji albo juz bobeczki juz je zupki jarzynow ei deserki i od tygodnai indyka i nie wiem czy sie martwic czy to normlane

    Ciemnzo zielone moga byc od mleka HA, nie wiem jakie podajesz. Moja tez kiedys miala po brokule zieolona kupke.

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
‹‹ 1909 1910 1911 1912 1913 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ