Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełno tych gadzetów dla dzieci jedne bardziej użyteczne drugie miej myślę że dobrze że teraz jest taki wybór w sklepach nie tak jak kiedyś i każda z nas może isć i spokojnie kupić taki gadzet który uzna za przydatny i niezbędny

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 listopada 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasss podobno znamiona oraz pieprzyki mogą sie powiększyć w ciąży..Także wyjść nowe.

    ex2btv738sn49jef.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja angelcare kupie na pewno, nigdy nic nie wiadomo a przynajmniej bede spala spokojnie. w zyciu rozne rzeczy sie zdarzaja i tak jak mowi MartaM nie wszystko da sie przewidziec. Niani nie bedziemy kupowac bo mieszkamy w 3 pokojah :-)

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam takie grudki na sutkach, przez jakis zas tez mialam jakby piprzyka ale sam zniknal.

  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamuśki.Dziś opiekuje się moim siostrzencem (20 miesiecy) i jest boski.Nie mogę się doczekać mojego synka.Trwa dyskusja na temat imiona.Mój mężczyzna jest wlochem i koniecznie chce aby synek miał włoskie imię.Także w tej chwili bierzemy pod uwagę imiona:Adriano,Davide,Daniele,Rocco,Stefano,Leonardo i Adamo.Moje ulubione to pierwsze 2 :)

    201503231678.png
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze prosto od siostry do pracy muszę jechać :( Już mam po dziurki w nosie tej pracy.Dziewczyna mi się rozczarowała i muszę 6 dni na tydzień pracować...
    A w środę mam polowkowe :)

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    201503231678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz cieżko masz w tej pracy ja na szczeście od 1 listopada mam L4

    loszcz lubi tę wiadomość

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta M takie dziurki tez mam ale ten pieprzyk mnie zastanawia przed ciaza go nie bylo a wizyta u gin za miesiac loszcz w twoim i belli przypadku fajne sa takie imiona ;)

    bella82, loszcz lubią tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loszc mi sie Leonardo podoba :-) super imie :-)
    Kasss a mozesz przejsc sie do dermatologa, bo gin chyba niewiele Ci pomoze.

    SunSun, loszcz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam pytanie czym najlepiej przemywać kikut pępowinowy u noworodka ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno wystarczy woda przegotowana i wacik

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loszcz ja przez pewien czas mieszkałam we włoszech i Leonardo / Leo bardzo mi sie podobalo.Bardzo dużo było Paolo i David'ów:-)

    loszcz lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    Dziewczynki mam pytanie czym najlepiej przemywać kikut pępowinowy u noworodka ?
    Ewa octenisept taki z atomizerem, wystarczy mala buteleczka. Duzo bardziej praktyczne niz spirytus. W szpitalach tez tego uzywaja.

    Sarah88, MamaAdasia lubią tę wiadomość

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wlasnie jak bylam na tych warsztatach to polozna mowila o spirytusie. tez sie teraz zastanawiam co lepsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 16:48

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam przeczytac :

    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/bodzce-zewnetrzne-mile-i-nieprzyjemne-czylico-dziecko-w-brzuchu-lubi-czego-nie-znosi_36639.html?page=0&

    SunSun lubi tę wiadomość

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez sie Leonardo podoba hmm ciekawe czemu to imie tak nam sie podoba;)
    bella poobserwuje jeszcze troche i najwyzej sie wybiore

    loszcz lubi tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie Leo/Leonardo takie romantyczne jest :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 16:53

    SunSun, loszcz lubią tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 7 listopada 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż mnie zabiera dzisiaj na steka ;p już nie mogę się doczekać..:P

    MamaAdasia, nick nieaktualny, SunSun lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 listopada 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mniam, ale chyba dobrze wypieczonego ;-)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 7 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    mniam, ale chyba dobrze wypieczonego ;-)
    no niestety nie mam innego wyjścia :)

    bella82 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
‹‹ 629 630 631 632 633 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ