X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najgorsze jest to czekanie na wizytę...

  • Mmarina Ekspertka
    Postów: 176 150

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok to sporo czasu. A ile stresu, pamiętam to wszystko z przed 6 lat, dlatego teraz strasznie się tego samego obawiałam a tu proszę niespodzianka. A czekanie na wizyte masakra.

    p19ucsqv2vqh5m3z.png
    km5s8u69hvi2n2yz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo współczuję i kibicuje parom które tak długo czekają na dziecko... ja miałam wczoraj chwile załamania kiedy robiłam drugi test a pojawiła się jedna kreska... dopiero po ok 5min powstała druga blada a ja juz zalana łzami ;)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz nie mam kolejnych testow i nic nie sprawdzam, co ma byc to będzie.
    u mnie to branie leków hormonalnych zaburzyło całą gospodarkę..
    miałam cykle ponad 40dniowe.. a wczesniej w ogóle masakra. 4 miesiace nie mialam w ogóle małpy... dopiero po 9 miesiącach od odstawienia pojawiły się bóle owulacyjne i regularne miesiączki.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie brałam żadnej antykoncepcji hormonalnej właśnie bałam się skutków po tabletkach... mam cykle 27 dniowe raczej regularne czasami 2-3 dni opóźnienia. Teraz @ powinna przyjść z 27.06 ale na szczęście nie przyszła ;)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja musiałam :) bo krwawiłam 4 tyg i 3 dni odpoczęłam i znow krwawiłam.
    Ale to 4 lata temu.. dostalam anty.. potem zmiana bo za delikatne, zmiana bo za mocne dała, zmieniłam lekarza i dopiero dostałam odpowiednie co dobrze się z nimi czułam.
    Ale już do tych tabletek nie wrócę oooo nie.

    anka418 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Mmarina Ekspertka
    Postów: 176 150

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszym dziecku zaczelam brać tabletki anty. Później odstawilam bo tylam po nich i dlugo regulowaly mi się cykle. Dopiero od początku tego roku wszystko sie unormowalo

    anka418 lubi tę wiadomość

    p19ucsqv2vqh5m3z.png
    km5s8u69hvi2n2yz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie że zobaczę coś juz w piątek na usg? Dzisiaj mam 5tc 2d a 2 tyg od przypuszczalniego zapłodnienia

  • Mmarina Ekspertka
    Postów: 176 150

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno powiedzieć. Ale pęcherzyk powinno byc widać

    anka418 lubi tę wiadomość

    p19ucsqv2vqh5m3z.png
    km5s8u69hvi2n2yz.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możliwe. Tygrysek widział w 4tc+6d i ja jutro tez planuje iść do gina w takim wieku ciąży. Powinno być widać pęcherzyk ciążowy.

    anka418, Tygrysek lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Mmarina Ekspertka
    Postów: 176 150

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz dylemat bo chodze do pewnej pani doktor ktora jest wspaniala, ale w szpitalu w którym będę rodzic jest ordynatorem pewien pan który tez przyjmuje prywatnie. A wiecie jak jest kiedy sie juz kogoś ze szpitala zna a tym bardziej jak sie do niego chodzilo na wizyty

    p19ucsqv2vqh5m3z.png
    km5s8u69hvi2n2yz.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no inaczej... ja chodze prywatnie do jednego i tam mam bardziej zaufany szpital.. mam inne dwa jeden blizej ale są do dupy... szkoda gadać...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby mi przeziębienie przeszło :( mam syrop dla ciężarówek i mam, jest okropny! Ale katar i kaszel męczą strasznie...chociaż chyba mdłości męczą bardziej mam nadzieje ze to mnie ominie :p
    Fajnie ze jutro idziesz do lekarza ja musze jeszcze czekać ;)
    Ja chodziłam państwowo teraz idę prywatnie do gin z polecenia tez pracuje w szpitalu ale będę rodzic w innym niż on pracuje ;) stresuje się już wizyta tym bardziej ze mąż chce iść ze mną na cala wizytę a ja lubię sama chodzić do lekarzy tym bardziej do ginekologów :p wiec mam podwójny stres ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2014, 11:42

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zróbcie sobie kalendarze ciązy w podpisie, będzie łatwiej porównać :D
    ja idę tylko dlatego że mam infekcje tam na dole i wolę zapobiec nieszczęściu.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede podczytywac i sie udzielac:) mimo ze termin na luty

    dziewczyny oszczedzajcie sie i nie dzwigajcie

    my teraz mamy nakaz lezenia 2 tyg- ale juz w domku.

    co do lekarza- mialam pania dr prywatnie ale tydzien temu trafilam do spzitala z krwawieniem - i moja wizyta przepdla
    lezac tam wiem, ze rozne rzeczy sie dzieja- nastepna wizyte czyli tak wlasciwie ta na ktrej zalozymy karte ciazy ( jak bedzie wsyztsko dobrze) mam w czwartek nastepny i nie bedzie to moja pani dr a ordynator szpitala.

    uznalismy ze tak bedzie bezpieczniej i lepiej a jak cos sie dzieje to ordynator moze Cie polzyc na oddzial i jakby nie bylo jest to Twoj lekarz.

    Tygrysek lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och słoneczna jestes!
    no ja się staram oszczędzać ale czasami muszę coś zrobić itp.
    Pracuje fizycznie a mąż by się zajebutał od pracy, muszę go odciążyć.
    ale póki co plamień nie ma tfu tfu...
    odpoczywaj i niech fasolka tam siedzi i się nie rusza!
    dobrze że już wszystko jest na lepszej drodze :*

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Mmarina Ekspertka
    Postów: 176 150

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas w szpitalu przy przyjęciu juz pytaja do jakiego lekarza sie chodzili w ciąży. Niby pytanie rutynowe ale juz inaczej traktuja pacjentkę. Nie powinno czegoś takiego byc no ale cóż Polska

    p19ucsqv2vqh5m3z.png
    km5s8u69hvi2n2yz.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie facet nie jest ordynatorem.. ale pracuje w tym szpitalu co chciałabym rodzic i jeszcze w drugim, ale jak idę na badania to mam max w ciągu półtorej godzinki i bez gadania.. nawet o 19 wieczorem :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedynie obowiązki żony spełniam :p czyli ogarniam mieszkanie i spaceruje z pieskiem :) staram się nie dźwigać ale też nie popadam w paranoję bo i tak źle i tak nie dobrze ;) co ma być to będzie oby było u wszystkich okeeej :) super ze powstała taka grupa ;)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie... ja już skakałam (musiałam :D) i raz sięgałam wysoko czereśnię i mnie zakuło mocno i przestałam ale to wszystko przed testem... i jak na razie chyba fasolka siedzi mimo wszystko, jutro się okaże :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ