Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek31 wrote:
    Podziel sie przepisem na ta pychote.

    bardzo chetnie:-)

    poledwice pokroilam w plasty, delikatnie rozbilam piescia i popieprzylam, wrzucilam na patelnie z rozgrzanym olejem, podsmazylam na jednej i drugiej stronie (ale tylko by sie lekko zarumienilo).
    Na osobnej patelni lekko podsmazylam cebulke, pieczarki, czerwona papryke, cukinie, marchewke, zalalam woda i dodalam przyprawy. jak wszystko zaczelo sie dusic dolozylam miesko i dusilam az do miekkosci. powstaly sos zagescilam maka i smietana :-) do tego brazowy ryz :-) maz wcinal az mu sie uszy trzesly ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Emca, MamaAdasia, kasss, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    bardzo chetnie:-)

    poledwice pokroilam w plasty, delikatnie rozbilam piescia i popieprzylam, wrzucilam na patelnie z rozgrzanym olejem, podsmazylam na jednej i drugiej stronie (ale tylko by sie lekko zarumienilo).
    Na osobnej patelni lekko podsmazylam cebulke, pieczarki, czerwona papryke, cukinie, marchewke, zalalam woda i dodalam przyprawy. jak wszystko zaczelo sie dusic dolozylam miesko i dusilam az do miekkosci. powstaly sos zagescilam maka i smietana :-) do tego brazowy ryz :-) maz wcinal az mu sie uszy trzesly ;-)
    Jej pycha ja sobie jutro zrobie :) z ryżem idealne

    bella82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emrica trzymaj sie dzielnie w szpitalu, ciesze sie ze cie jednak przyjeli i juz zaczeli badania. Bedzoe dobrze:-)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet, Kass... Kocham rogale i ogolnie slodycze. W swieto zjadlam 3 rogale i nastepnego dnia 2. I mam dosyc rogali na caly rok hehe

    nick nieaktualny, SunSun, MamaAdasia, kasss lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuski dziekuje <3 lepiej sie czuje, bo juz swirowalam :-) my mierzymy brzuch co tydzien stad wiem, ze brzuch nie urosl. ale dzieki Wam wiem, ze jest ok :-)

    SunSun, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I TO jest właśnie godzins jak mój maluch kopie intensywnie he prosto w pęcherz. ...

    nick nieaktualny, bella82, nick nieaktualny, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    Mamuski dziekuje <3 lepiej sie czuje, bo juz swirowalam :-) my mierzymy brzuch co tydzien stad wiem, ze brzuch nie urosl. ale dzieki Wam wiem, ze jest ok :-)
    Bella trza się wspierać razem nam bedzie łatwiej :)

    bella82 lubi tę wiadomość

  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella mój lekarz mówi, że dzieci teraz rosną skokami, więc nie masz się co martwić.
    Od kilku dni robię siusiu co 10-15 minut. Dosłownie. Nawet M zaczął sprawdzać z zegarkiem i stwierdził, że to nie jest możliwe. To jest takie uciążliwe. Z domu wyjść się za bardzo nie da. Macie też tak? Można to jakoś powstrzymać czy już do końca tak się będę męczyła?

    bella82, anet525 lubią tę wiadomość

    4e3f84b95f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emartea wrote:
    Bella mój lekarz mówi, że dzieci teraz rosną skokami, więc nie masz się co martwić.
    Od kilku dni robię siusiu co 10-15 minut. Dosłownie. Nawet M zaczął sprawdzać z zegarkiem i stwierdził, że to nie jest możliwe. To jest takie uciążliwe. Z domu wyjść się za bardzo nie da. Macie też tak? Można to jakoś powstrzymać czy już do końca tak się będę męczyła?
    Ja tez sikam co chwile jak cysterna z paliwem leje :) w nocy wstaje jest uciążliwe.

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emartea dziekuje :-)
    u mnie to samo, a w nocy to juz w ogole, budze sie nawet 6 razy! ja gdzies slyszalam, ze teraz bedziemy siusialy jeszcze czesciej :-/

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 23 listopada 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam a bedzie jeszcze gorzej. Nagle dziecko zmienia pozycje i masz wrazenie ze sie posikasz. Kiedys az musialam ukucnac na srodku Biedronki i poczekac az dzidzia zmieni pozycje i zejdzie z pecherza. Strasznie sie meczylam w pierwszej ciazy i teraz zaczyna sie to samo

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam problem z pecherzem o moim dzieciaczkiem na nim. Kiedyś szłam z mama do biedronki i w pewnym momencie mała chyba przesunęła się na pęcherz bo nie mogłam kroku zrobić co krok było tragiczniej heh. Na szczęście po drodze jest przychodnia to jakoś udało mi się dojść tam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dompelenpomyslow.pl/ramka.php?imageid=11928

    To jest ten przepis bardzo dobry wyszedł ale wydaje mi się ze jak poleży w lodówce jeszcze to będzie lepszy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak kicham muszę uważać by nie popuścić normalnie w majty:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2014, 21:58

    bella82, Madzik82, loszcz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc brZuchatki :) spijce słodko i spokojne buzie:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2014, 21:30

  • anet525 Autorytet
    Postów: 1495 1354

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez często oddaje mocz. Nawet w nocy sie budzę by iść do toalety a potem zasnąć nie mogę. A mialyscie juz skurcze przedporodowe tzw skurcze braxtona? Ja mialam wczoraj i dzis troche o tym czytałam. Dobrze ze to nic czym należałoby sie martwic.
    Bella dzieki za przepis tez napewno go wypróbuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2014, 21:37

    bella82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mój Aniołek Julia 22.05.2014 (14 tc) spij spokojnie moja iskierko
    24.09.2006 Nikola
    06.03.2015 Ineska
    q2diesc.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja jak kocham muszę uważać by nie popuścić normalnie w majty:D
    Hehe perwersja ;-) choć domyślam sie ze miało być kicham ;-)

    bella82, Emartea, nick nieaktualny, nick nieaktualny, loszcz lubią tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska wyglada super :-)
    skoro mowa o ciastach z nutella co sadzicie o tym:

    http://kobieceinspiracje.pl/20578,pomyslowe-ciasto-z-nutella.html

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Hehe perwersja ;-) choć domyślam sie ze miało być kicham ;-)

    haha, ja tez wlasnie tak patrze i patrze i sie zastanawiam :-) kocham w majtach :-D

    Emartea, nick nieaktualny, SunSun, loszcz lubią tę wiadomość

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anet525 wrote:
    Ja tez często oddaje mocz. Nawet w nocy sie budzę by iść do toalety a potem zasnąć nie mogę. A mialyscie juz skurcze przedporodowe tzw skurcze braxtona? Ja mialam wczoraj i dzis troche o tym czytałam. Dobrze ze to nic czym należałoby sie martwic.
    Bella dzieki za przepis tez napewno go wypróbuję

    ja chyba jeszcze nie mialam, albo nie umiem poznawac :-/

‹‹ 713 714 715 716 717 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ