Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Hehe perwersja ;-) choć domyślam sie ze miało być kicham ;-)
    No wlaśnie :) moj i phone zmienia czasem i wyszlo kocham no :D

    SunSun, bella82, loszcz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    haha, ja tez wlasnie tak patrze i patrze i sie zastanawiam :-) kocham w majtach :-D
    Haha to z pospiechu jak ktos pisze szybko i telefon zmienia . :) Ale się poprawilam :)

    bella82 lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Haha to z pospiechu jak ktos pisze szybko i telefon zmienia . :) Ale się poprawilam :)
    No mi też wstawia słówka :-) najgorzej jak sie śpieszę hehe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie wylogowuje, dobranoc brzuchatki :-*

    nick nieaktualny, SunSun lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    No mi też wstawia słówka :-) najgorzej jak sie śpieszę hehe
    Ja tez, potem moze ktos pomyslec ze ja jakas dyskektyczka jestem czy co ,Choć 10lat w uk jestem to pamietam jak pisać w miarę by blędów nie robić . :)

    SunSun lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam te skurcze. Na kilkanascie sekund brzuch sie robi twardy i sie spina. Widzialam zapis tych skurczy na ktg jak bylam tydzien temu w szpitalu. Sa delikatne. Uczucie jakby dziecko napieralo. Bezbolesne

    Jutro mam wizyte u gina. Mam nadzieje, ze po mojej ucieczce ze szpitala nie wysle mnie tam znowu... :/ dobranoc

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, patryśka83, anet525, anet525 lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 23 listopada 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik to trzymam kciuki ,napisz koniecznie :-)
    Dobranoc brzuszki

    Madzik82 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Emca Autorytet
    Postów: 347 517

    Wysłany: 23 listopada 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja leżę i Was nadrabiam. Zrobiłam dziś pierwsze większe zakupy u rodzyneczki. Zmotywowałyście mnie pisząc o Waszych zakupach :)
    Ja nie wiem czy mam skurcze bh. Czasami napina mi się bezpoleśnie macica na chwilę, ale czy to jest to...
    Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i za wyjścia ze szpitali, i za pomyślne badania w szpitalu.

    nick nieaktualny, bella82 lubią tę wiadomość

    f2wl20mm925bvyc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i mam pytanko, gdzie się podziała Mmarina?

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 24 listopada 2014, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia Mamusie:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z samego rana, miłego dnia życzę i udanych wizyt. Oczywiście tradycyjnie wracam do spania

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis chęci do pracy brak:-(

    860isg18r6bpss11.png
  • Mmarina Ekspertka
    Postów: 176 150

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Dorka milo ze pytasz. Jestem, jestem i u nas wszystko ok. Tylko na chorobowym jestem i caly dzien schodzi mi cos robić itp. Ale regularnie was czytam. Milego dnia

    jasmin, SunSun, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    p19ucsqv2vqh5m3z.png
    km5s8u69hvi2n2yz.png
  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek.
    Co za koszmarne noce ostatnio mam. Z soboty na niedziele przespałam może łącznie 4 godziny, a dziś bez przerwy się budziłam i koszmary miałam. Jestem nieprzytomna, ale nie mogę zasnąć już. Też tak macie czasami?

    Anastacia ... dziś poniedziałek :p nie dziwie się.

    Madzik będzie dobrze. Trzymamy kciuki. No i oczywiście za dzisiejsze wizyty. Ja jutro idę na wizytę. To będzie koszmarny dzień. :/

    Madzik82 lubi tę wiadomość

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Słoneczka :) witam siè ju z ranka :) spac nie moglam ząbek pobolewał na szczescie dzis mam wizyte u dentysty również takze wytrzymam :/ jeszcze z godzinke po spie i pod prysznic lecę ,i do szpitala na polówkowe .Trzymajcie kciuki .

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, SunSun, Niunia86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmarina wrote:
    Cześć dziewczyny, Dorka milo ze pytasz. Jestem, jestem i u nas wszystko ok. Tylko na chorobowym jestem i caly dzien schodzi mi cos robić itp. Ale regularnie was czytam. Milego dnia
    To super że wszystko ok. Wysłałam Ci wiadomość na priv

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasha wrote:
    Dzień doberek.
    Co za koszmarne noce ostatnio mam. Z soboty na niedziele przespałam może łącznie 4 godziny, a dziś bez przerwy się budziłam i koszmary miałam. Jestem nieprzytomna, ale nie mogę zasnąć już. Też tak macie czasami?

    Anastacia ... dziś poniedziałek :p nie dziwie się.

    Madzik będzie dobrze. Trzymamy kciuki. No i oczywiście za dzisiejsze wizyty. Ja jutro idę na wizytę. To będzie koszmarny dzień. :/
    Też jutro idę na wizytę to jest nas już dwie

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • MartaM Autorytet
    Postów: 506 839

    Wysłany: 24 listopada 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj B. sie rozchorowal na dobre. Cale szczescie ze go wczoraj wyciagnelam do lekarza, bo dzis temperatura 39,4. Od kiedy sie znamy nigdy nic go tak nie rozlozylo. Jest mi go bardzo szkoda, ale juz mam dosyc jego marudzenia, na smak lekow, jedzenia. Gorzej niz z dzieckiem. Mam tylko nadzieje, ze mnie to nie zlapie.

    Milego mamuski! :)

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    3jgx9jcg871bln7n.png

    l22nhdge2kkv4qrq.png
  • MartaM Autorytet
    Postów: 506 839

    Wysłany: 24 listopada 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dzis zaczynamy nowy tydzien! I od razu humor lepszy :)

    Kasha, bella82, nick nieaktualny, kasss, Niunia86, MamaAdasia, Emca lubią tę wiadomość

    3jgx9jcg871bln7n.png

    l22nhdge2kkv4qrq.png
‹‹ 714 715 716 717 718 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ