Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia i używałaś od pierwszych dni dzieciątka??

  • ines31 Autorytet
    Postów: 554 752

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam że w szpitalu zabraniaja i trzeba ukrywać że daje się malenstwu smoczek

    1kk0i09kiu82fc6o.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczamila, smoczka , tak używałam. Smoczki mają różne przedziały wiekowe, 0-3 , 0-6 , 6-12 itp. Ogólnie smoczka używał maly 8 m-cy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 15:06

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sutki Maltan tyljo i wylacznie. Smoczki polecan Nuk

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines w szpitalu moge Ci skoczyc. To Twoje dziecko. Nic sie nie martw

    MamaAdasia, ines31, SunSun lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zamiar kupic lovi i mam juz jeden avent ,nie wuem czym sie smoczki roznych firm roznia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 15:11

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia co do pierogów to robisz klasycxne ciasto czyli mąka woda sól? Czy dodajesz masło lub jajko?

    860isg18r6bpss11.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg przepisu teściowej: 1 kg mąki, woda, jajko, sól.
    Są takie delikatniusie aż sie rozpływają.

    Rubi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia wrote:
    Wg przepisu teściowej: 1 kg mąki, woda, jajko, sól.
    Są takie delikatniusie aż sie rozpływają.
    Ten przepis to na ile pierogów?

    860isg18r6bpss11.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kg mąki wyszło tak z 70 chyba

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam smoczki lovi i avent

    justyska super że wizyta udana że z małą wszystko w porządku i że szyjka długa

    ja słyszałam że na sutki jak są obolałe to najlepiej posmarować je własnym mleczkiem i wietrzyć i słyszałam też o okładach z liści kapusty że są dobre

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi dziękuję,że chociaż Ty jedna opowiedziałaś na moje pytanie ;)

    Justyska gratuluje udanej wizyty. Szyjka piękna :)
    My właśnie wróciliśmy z zakupów. Zamówiliśmy wózek 3w1 i łóżeczko,dostaliśmy nawet 100zł rabatu :D

    Teraz zamierzam złożyć spore zamówienie na jednej ze stron allegro i będę miała już prawie wszystko:)

    MamaAdasia, nick nieaktualny, Rubi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • ines31 Autorytet
    Postów: 554 752

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A maluszki zamierzacie kąpać "na ręce"? czy kupujecie te gąbki do wanienki na które można położyć malenstwo? Są też tzw. "foczki" ale naprawde nie mam pojęcia co o tym myśleć;(

    1kk0i09kiu82fc6o.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaczamila wrote:
    Emrica cieszę się ze wyniki się poprawiły...

    Dziewczyny powiedzcie mi co się dzieje z kobietami i ciążami... co chwile sie słyszy o poronieniu, czy zagrożonej ciąży. U mnie szwagierka poroniła w lutym teraz jest w 16 tygodniu i bierze leki na podtrzymanie na szczęście jest wszystko ok.
    W poniedziałek dzwoniła kuzynka ma dwie córeczki raz poroniła i teraz jest w 20 tygodniu, była na wizycie i okazało się,że szyjki w ogóle nie ma dziecko ułożone już w kanale rodnym bardzo nisko... nie chcę siać żadnego zamętu na forum cieszę się że u nas naprawdę jest wszystko ok. Ale nie potrafię tego zrozumieć co się dzieje :( wiele wspaniałych małżeństw stara się o dzieci tyle lat i szczęście jak im sie udaje nawet po wielu latach zajść w ciążę ale wiele jest, ze nic nie wychodzi... przykre to i niesprawiedliwe...


    Kaczmila ja też tego nie rozumiem....Takie rzeczy nie powinny się dziać ale niestety się dzieją.
    My też z mężem staraliśmy sie 6 lat o dzieciątko. Nie wychodziło. A to problemy z tarczyca, a to polip na macicy. W zeszłym roku w grudniu miałam usuwanego go histeroskopowo. Dzięki temu udało sie zajść w ciążę.....Niestety radość nie trwała długo. W tym roku w lutym poroniłam. Nie potrafiłam sie pozbierać. Ciagle pytałam "Boze dlaczego ja? Za co mnie tak krzywdzisz"......Po 4 miesiącach spróbowaliśmy ponownie....Udało sie. Ale kazdy dzień ciąży to strach.
    Tak samo brałam tabletki na podtrzymanie ciąży ponieważ do 10 tc plamiłam. Spodziewałam się juz najgorszego.
    Całe szczescie nic sie nie stało....i Wierzę ze donoszę ciążę szczęśliwie do końca i urodzę zdrowe dzieciątko.

    SunSun, Emartea, kasss, Rubi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smoczków nie kupuję , w szpitalu dadzą nam próbki + smoczek więc zobacze czy mały wogóle zaakceptuje smoczka.. niektóre dzieci wogóle odrzucają smoczki.

    MamaAdasia i Scarlet gratuluję nowych tygodni ;) sory jak kogoś pominełam ;-)
    Justyska super wieści ;p ja sama jestem ciekawa ile mój synio waży ...


    A teraz ważne pytanie.. powiedzcie mi proszę czy wy codziennie odczuwacie intensywne ruchy? czy zdarzają się dni , że maluchy są leniwe? Mój kopał mocno a od 2 dni się ociąga i czuje tylko leciutkie smyrania .. ech martwie się...

    MamaAdasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines31 wrote:
    wózek extra, jaka cena? Ja myślałam o https://www.youtube.com/watch?v=uSyKb4SJhxo tylko w innych kolorach
    cena to 1820zł w tapicerce skorzanej bo z materiału to 1620zł no i w tym jest spacerówka, fotelik, gondola, parasolka, uchwyt na butelke, moskitiera, folia przeciwdeszczowa itp.

    co do smoczków to kupiłam narazie 1szt z Lovi bo ponoc miekkie sa i przypominaja tym sutek ;)

    jak chodzi o te "foczki" to właśnie chcialam taka kupic pod wzor wanienki widzialam i mysle ze to fajne rozwiazanie bo dzidzia sobie lezy spokojnie a my mamy 2 rece wolne ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noa8 wrote:

    A teraz ważne pytanie.. powiedzcie mi proszę czy wy codziennie odczuwacie intensywne ruchy? czy zdarzają się dni , że maluchy są leniwe? Mój kopał mocno a od 2 dni się ociąga i czuje tylko leciutkie smyrania .. ech martwie się...

    Mój Malutek też czasami ma leniwy dzień.....Dopiero wieczorem łaskawie da jakiegoś kopniaka mamie na odczepne:)
    Za to w kolejny dzień wtedy nadrabia :) I wierzga na wszystkie strony :)
    Najgorzej jak napiera na szyjke.....odczucie jest takie jakby miał za chwilę wyjść ;)

    noa8 lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noa moja mała też ma leniwe dni a zaczyna dopiero szaleć wieczorem

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

  • sylwia85 Autorytet
    Postów: 451 431

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines a ja sie zastanawiałam gdzie szwagierka tą wanienke kupiła bo jest super mała i poręczna a że teraz też w ciąży to musze swoją zakupić

    ja smoczki miałam różne ale przyjął sie z aventu innych nie chciała i teraz też mam 1 szt z aventu

    do sutków też miałam Maltan więc polecam

    ewka1990 liście z kapusty to raczej na zapalenie piersi a nie na sutki przynajmniej ja nie słyszałam nic że na sutki a przykładałam liście jak czułam że mi sie cycki twarde robią i pomagało

    ines31 lubi tę wiadomość

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25692612

    w4sqlhb88iua1y7r.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines31 wrote:
    A maluszki zamierzacie kąpać "na ręce"? czy kupujecie te gąbki do wanienki na które można położyć malenstwo? Są też tzw. "foczki" ale naprawde nie mam pojęcia co o tym myśleć;(
    ja kupilam ta gabke, jakos te foczki mnie nie przekonały

    ines31 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aibsaj33t.png
‹‹ 811 812 813 814 815 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ