Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi brzuch nie twardnieje. Ja czuję twarde czasem z prawej str. ale to są plecki małej.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4e3f84b95f.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Dorka nie wiedzialam, ze masz takie przeboje z ZUSem... Jeszcze Cie w ciazy stresuja.
    nie dostalas od nich jeszcze ani grosza za L4?

    Lutowki juz rodza, masakra! A mi lekarz mowi, ze mam do lutego wytrzymac... Ale czuje, ze nie bede pierwsza rodzaca. Bo jak to czesto bywa lekarz straszy i straszy a na koncu porod wywolywany w 42tc hihi
    wiec nastawiam sie na 7go lutego najwczesniej czyli na donoszony 37 tydzien

    loszcz, nick nieaktualny, madziutek 23 lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie rodzimy :p narazie tylko mama blizniakow sie rozpakowala ale to z uwagi na ciaze blizniacza szybsze rozwiazanie a do tego miala termin taki calkowity na przelomie koniec stycznia/lutego :p
    Wiec spokojnie wszystkie dotrwamy do terminu!! :) pozdrawiam-lutowka :)

    loszcz, noa8, Madzik82, Emartea, nick nieaktualny, nick nieaktualny, madziutek 23, kasss, SunSun lubią tę wiadomość

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    282ghvs.jpg
    213kiyw.jpg2dablow.jpg
    16j21rp.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 19:18

    Ewelaa, nick nieaktualny, bella82, Madzik82, Emartea, nick nieaktualny, nick nieaktualny, madziutek 23, kasss, noa8, Niunia86, Anastacia33, MamaAdasia, SunSun, anet525, Emca, Pocahontas lubią tę wiadomość

    201503231678.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loszcz ale sliczny ten Twoj kosmita :) bardzo zgrabna buzka :) dzidzius prawdziwy

    nick nieaktualny, loszcz lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loszcz już taki słodki dzidziuś z niego.

    nick nieaktualny, loszcz lubią tę wiadomość

    4e3f84b95f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Kurcze Dorka nie wiedzialam, ze masz takie przeboje z ZUSem... Jeszcze Cie w ciazy stresuja.
    nie dostalas od nich jeszcze ani grosza za L4?

    Lutowki juz rodza, masakra! A mi lekarz mowi, ze mam do lutego wytrzymac... Ale czuje, ze nie bede pierwsza rodzaca. Bo jak to czesto bywa lekarz straszy i straszy a na koncu porod wywolywany w 42tc hihi
    wiec nastawiam sie na 7go lutego najwczesniej czyli na donoszony 37 tydzien
    Kasę dostaję regularnie ale boję się wydawać bo nie wiem co oni mogą jeszcze wymyślić. Moja lekarka opowiadała jak jej jedna z pacjętek zaczęła rodzić w gabinecie w 24 tygodniu bo do takiego stanu ją ZUS doprowadził bo kazali jej wszystką kasę wraz z odsetkami zwracać. Ale udało jej się poród powstrzymać.

    Madzik82 lubi tę wiadomość

  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nos ma na pół twarzy po tacie :-) tato dumny bardzo z synka.Dla mnie on jest idealny.Właśnie mnie kopie na całego.
    P.S.ja też mam nochala sporego ale bez przesady hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 19:56

    madziutek 23, nick nieaktualny, SunSun lubią tę wiadomość

    201503231678.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do twarzy dzieci to dowiedzialam sie ostatnio u lekarza, ze dzieci z polozenia miednicowego maja podluzne buzie. Nie robi im sie okragla glowa, nie sa pyzami.
    Dlatego w tym polozeniu mierzy sie tylko jeden pomiar glowy bo drugi zaniza wage dziecka. BPD czy cos takiego. U miednicowych bedzie zawsze mniejsze. Ciekawe dlaczego tak sie dzieje.
    taka ciekawostka :)

    madziutek 23, noa8, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loszcz my z mezem mamy duze nosy a nasz synek ma taki malutki, slodziutki... :) ale nos i uszy ppdobno rosna cale zycie...

    loszcz, nick nieaktualny, noa8, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet te sweterki są piękne.Niech teściowa biznes otworzy bo ma kobieta talent

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201503231678.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz ale slodziak :*

    Dorka ja mam na 24tego lutego ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Co do twarzy dzieci to dowiedzialam sie ostatnio u lekarza, ze dzieci z polozenia miednicowego maja podluzne buzie. Nie robi im sie okragla glowa, nie sa pyzami.
    Dlatego w tym polozeniu mierzy sie tylko jeden pomiar glowy bo drugi zaniza wage dziecka. BPD czy cos takiego. U miednicowych bedzie zawsze mniejsze. Ciekawe dlaczego tak sie dzieje.
    taka ciekawostka :)
    Mi na ostatnim USG ale tym zwykłym, pokazała lekarka że Heńka jest pyzata.

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loszcz super!!! piekny synus, bedzie lamal serca :-)

    a moj Lobuz od 2 miesiecy nie chcial sie nam pokazac :-)

    loszcz lubi tę wiadomość

  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loszcz sliczny chlopczyk bedzie ;-)

    Madziutek pewnie bedziesz jedna z pierwszych ktora urodzi ;-)

    Dziewczyny które chodza prywatnie do gina mam pytanie .. Dajecie cos swojemu lekarzowi po porodzie? Ile sie daje w koperte o ile sie daje?

    loszcz, madziutek 23 lubią tę wiadomość

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noa jq jeszcze nie wiem ale mój kuzyn z zona dali koniak w podziekowaniu

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loszcz synek super ;-) Buźka jak malowanie :-)

    Bella nie przejmuj sie - moja córa od początku ciąży nawet raz buźki nie pokazała bo albo jest nisko i wciska się w kanał albo zakrywa się wszystkimi możliwymi sposobami... Ostatnio pokazała ucho :-/

    nick nieaktualny, bella82, loszcz lubią tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noa8 wrote:
    Loszcz sliczny chlopczyk bedzie ;-)

    Madziutek pewnie bedziesz jedna z pierwszych ktora urodzi ;-)

    Dziewczyny które chodza prywatnie do gina mam pytanie .. Dajecie cos swojemu lekarzowi po porodzie? Ile sie daje w koperte o ile sie daje?
    Przy wcześniejszych ciążach dawałam bąbonierkę i jakieś procenty z wyższej półki i dla pielęgniarek tych miłych

    noa8 lubi tę wiadomość

  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noa ja mam wrazenie ze przenosze ciaze ... ;) i napewno nie bede pierwsza;)

    a wlasnie na lutowkach padlo to pytanie i tez sie zastanawiam... chyba kiedys podjade do gabinetu z maluchem i kupie cos w ramach podziekowania... ;) ale nie mowie ze napewno tak zrobie... ;)

    teraz sie stresuje bo wyczytalam ze na wizycie jakos na tym etapie wykonywane jest badanie piersi... o ile do pokazywania miejsc intymnych u gina jestem przyzwyczajona to badanie piersi mnie okropnie krepuje...
    wiem ze lekarz patrzy na to inaczej bo widzial setki roznych cyckow... moje sa ok ale i tak nie lubie ;))

    noa8, loszcz, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko ma podejście do zdjęć jak jego tatuś więc również nie mamy czym zapełnić albumu. Ale te Twoje zdjęcia loszcz czy wczorajsze SunSun są super!

    Noa ja jestem przeciwnikiem dawania kopert i płacenia nieoficjalnego. Jeśli mam za coś zapłacić to wolę to zrobić oficjalnie na podstawie umowy bądź paragonu. Nie przemawiają do mnie też żadne prezenciki dla położnych typu czekoladki żeby "dobrze się mną zajęły". Wkurza mnie takie podejście i walcze jak mogę z tego typu mentalnością. Natomiast jeśli coś mi się podoba to lubię dziękować :) nie wykluczam więc że lekarz dostanie ode mnie coś symbolicznego (nie pieniądze! ) np.butelka koniaku a położna bukiet kwiatów. Ale to po fakcie w ramach podziękowania a nie w ramach łapówki za opiekę czy np. skierowanie na cesarke. Ale póki co jeszcze nie wiem co zrobię. Zdecyduje po porodzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 20:51

    loszcz, noa8, nick nieaktualny, MamaAdasia, Ewelaa, SunSun, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 943 944 945 946 947 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ