Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anet525 wrote:
    Co do tych fotek to naprawde w takim okresie z bobaskiem można cudne zdjęcia porobić dlatego ja poczekam troszke. Szarpnie mnie po kieszeni po w jednym polroczu będą chrzciny a w drugim komunia u starszej. Boje się pomyśleć. Myślałam czy nie polaczyc obu uroczystości ale Ineska miala by rok i dwa miesiące chyba troche za duza

    moja Siostra robila "laczone" chrzciny 2 synkow- jeden ponad 2 latka, a drugi 7mies :-)

    czekaja, anet525, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha leje... W kosciele sa dwa a w niektorych kosciolach nawet 4 spotkania przed chrztem. Masakra!
    na szczescie wcxoraj trwalo to tylko 10 minut, mam pieczatke i zalatwione. Drugie spotkanie jest dzien przed chrztem.sprawdzcie na stronie Waszego kosciola czy takie cos jest wymagane ale zaloze sie ze tak... Wiem, wiem masakra. Dkatego poszlam to zalatwic jeszcze w ciazy bo po porodzie nie bede miala do tego glowy

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • patryśka83 Ekspertka
    Postów: 154 227

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myślicie, robią księża problem z chrztem gdy rodzice nie mają ślubu?

    1usa3e5edaup0yxb.png
  • anet525 Autorytet
    Postów: 1495 1354

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy od parafii ale zdążają sie problemy. Moi znajomi musieli zrobic w innym kościele. Dla mnie księża są żałośni każdy ma prawo zyc według własnych zasad a dziecko powinno miec bez problemu możliwość przystąpienia do chrztu

    Emartea lubi tę wiadomość

    mój Aniołek Julia 22.05.2014 (14 tc) spij spokojnie moja iskierko
    24.09.2006 Nikola
    06.03.2015 Ineska
    q2diesc.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tez zalezy od ksiedza, jedni sie zgadzaja (znam przypadki) a drudzy niestety nie :-/

  • sylwia85 Autorytet
    Postów: 451 431

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga miała chrzest po 3 miesiącach od porodu a fotki też ma cudne to i ja sie pochwale

    ay553_IMG_7674.JPG

    ej655_IMG_7564.JPG

    i fotke wózka znalazłam przy okazji wiec mój wygląda tak:

    yq338_IMG_7601.JPG

    MisiaMonisia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anet525 lubią tę wiadomość

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25692612

    w4sqlhb88iua1y7r.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bedzie kolo czerwca ja bym chciała dla najbliższej rodziny ale z meza strony wszyscy nas prosza wiec bedzie ok 50os tesciowa ma 10cioro rodzeństwa i wszyscy zawsze nas zapraszaja
    U nas ksiadz robi straszne problemy jak rodzice nie maja ślubu i ma pretensje do ksiedza z innej parafi że on ich udziela masakra w ogole to mój mąż sie ostatnio wkurzył i powiedział ze nie ochrzcimy u nas dziecka bo po pierwsze ksiądz robi to churtem podczas niedzielnej mszy a po drugie ostatnio na chrzcie wyczytał że msza jest też w intencji jednego zmarłego i tym już przesadził
    Anet Sylwia śliczne córeczki;)
    też mnie to zastanawiało ze sma stoi mająć 7mc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 19:10

    sylwia85, anet525 lubią tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patryśka83 wrote:
    A jak myślicie, robią księża problem z chrztem gdy rodzice nie mają ślubu?

    Zależy od ksiedza. Niektórzy robią problem.
    My mamy ślub cywilny i co roku ksiadz jak chodzi po kolędzie to wypytuje kiedy zamierzamy wziąć ślub kościelny....Bo dla kościoła ślub cywilny to grzech!!!
    A w tym roku jak przyjdzie to zobaczy mnie z brzuchem :D hahah

    patryśka83, Rubi lubią tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • patryśka83 Ekspertka
    Postów: 154 227

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję że po porodzie rozpocznę walkę o chrzest:) ale dla "kaprysu" księdza na pewno nie będziemy zmieniać naszego życia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usa3e5edaup0yxb.png
  • sylwia85 Autorytet
    Postów: 451 431

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas 4 lata temu przed chrztem żadnych spotkań nie było teraz jest nowy proboszcz zobaczymy

    a co do torby do szpitala to te z lidla wydają mi sie małe

    ja mam jedną dużą żeby spakować i siebie i dziecko razem i tak mi sie wydaje najlepiej

    teraz jak leżałam w szpitalu dziewczyna szła do porodu i miała 2 torby mniejsze do tego reklamówkę z pampersami i chusteczkami mega wielką kosmetyczkę osobno i jeszcze z jedną reklamówkę nie wiem z czym w sumie 5 toreb i nijak nie mogła sie sama zabrać a położna popatrzyła i powiedziała że ona tego dźwigać nie będzie i na dwa razy sie zabierała z ginekologii na połóżnictwo więc nie polecam tego drugiego rozwiązania

    góra 2 torby żeby samemu można było przenieść bo nikt nie pomoże

    MisiaMonisia lubi tę wiadomość

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25692612

    w4sqlhb88iua1y7r.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patryśka83 wrote:
    Czuję że po porodzie rozpocznę walkę o chrzest:) ale dla "kaprysu" księdza na pewno nie będziemy zmieniać naszego życia
    Patryska ja też nie zamierzam nic zmieniać. Nie ten ksiądz to inny. W końcu płacimy za chrzest więc jakiś sie znajdzie.

    A właśnie ile księża mniej więcej biora za chrzest?

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasha wrote:
    A mnie zaraz szlak trafi. Od 1,5 godziny nie mogę dodzwonić się ani do położnej, ani do lekarza. Odbierają i odrzucają. To jakaś kpina jest.
    Może oboje są przy jednym porodzie

  • sylwia85 Autorytet
    Postów: 451 431

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my chrzciny robiliśmy w lokalu też więcej osób a teraz myślimy czy bliżej wakacji albo w wakacje nie wynając kucharki mamy znajomą i kelnerki rozstawić namiot na podwórku i zrobić chrzciny w ten sposób
    dziadek ma wnusi zrobić plac zabaw na wiosne taki drewniany

    coś takiego
    http://www.castorama.pl/katalog-produktow/zabawki-ogrodowe-i-meble-dla-dzieci/place-zabaw/lina-do-wspinania.html

    do tego mamy trampoline więc dzieciaki by miały zajecie a reszta by sie gosciła

    MisiaMonisia lubi tę wiadomość

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25692612

    w4sqlhb88iua1y7r.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mialam taki udany dzien a konczy sie fatalnie ;/

    od poniedzialku mamy malarza co nam maluje caly dom a moj m dzis spadl z rusztowania i wszystko zostaje na mojej glowie ;( wyciaganie wszystkich rzeczy z szafek itd... ciekawe kto mi meble przesunie... ;/

    zamiast on mi pomoc to ja znowu wszystko bede musiala robic a jeszcze bede musiala go nianczyc bo on kazda ranke i otarcie przezywa jakby mial umrzec zaraz... grrr

    nawet jak sie potknie o glupi prog czy kamien to klnie i kuleje przez caly dzien...

    juz mam spieprzony dzien i zero radosci ze bedziemy miec odmalowany domek ;/

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie jak zamawiacie na olx to placicie z góry za przesyłkę znalazłam taki kombinezon za 35 zl ale z przesyłką bedzie 46 i nie wiem czy sie oplaca co myśliciehttp://olx.pl/oferta/cieplutki-kombinezon-misiowy-0-3-mies-CID88-ID7SEUF.html

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz ciesze sie że wszystko w porządku z wagą małego
    sylwia moim zdaniemm to super pomysł takich chrzcin na swieżym powietrzu pod namiotem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 20:07

    loszcz, sylwia85 lubią tę wiadomość

  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kombinezon sliczny !! ;)

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasss wrote:
    Mamusie jak zamawiacie na olx to placicie z góry za przesyłkę znalazłam taki kombinezon za 35 zl ale z przesyłką bedzie 46 i nie wiem czy sie oplaca co myśliciehttp://olx.pl/oferta/cieplutki-kombinezon-misiowy-0-3-mies-CID88-ID7SEUF.html
    ja nie płace z góry bo zostałam kiedyś oszukana. Wpłaciłam pieniadze a przesyłki do dziś nie otrzymałam. JAk juz to polecam za pobraniem.

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego lepiej jest chyba kupowac przez allegro, bo szybciej mozesz kogosc scignac jak oszuka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 19:53

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia ,anet śliczne są zdjecia waszych córeczek

    anet525, sylwia85 lubią tę wiadomość

‹‹ 960 961 962 963 964 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ