Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyska gratuluję udanej wizyty

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam do tej dziewczyny od kombinezonu co wam wczoraj pisałam i ona na przesyłkę za pobraniem się nie zgadza i teraz nie wiem czy jest sens go kupić z przesyłka wyjdzie 47 zł a to jednak używany i nie wiadomo w jakim stanie chyba lepiej jak dołożę i kupie nowy nie zamawialam nigdy nic używanego i nie wiem juz sama

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wracam od lekarza. Faktycznie przytyłam 1,5 kg w niespełna 3 tygodnie ale poza tym wszystko ok. Lekarz twierdzi ze przyrost wagi jest poprawny. Szyjka zamknięta, twarda i dość długa bo ponad 3 cm. Faktycznie pojawiły się u mnie skurcze ale na tym etapie to ponoć już normalne. Ważne że nie wpływają na szyjke. Mam jednak zwracać uwagę na ich częstotliwości i siłę. Jak będę regulane i bolesne natychmiast do lekarza. Póki co jednak zwiększam dawkę magnezu do 6 tabletek dziennie i mogę normalnie funkcjonować czyli chodzić do pracy. W żaden sposób nie stanowi to ryzyka dla Juniora. Cytat z mojego lekarza "Panią to aż stracb wysłać na L4 prędzej przebiegłaby Pani jeszcze maraton" :)

    Któraś z Was chyba Rubi pytała o bóle w stylu zakwasów pochwy. Ja też to miałam i pytałam o to lekarza. Dokładnie mi to wykluczył ale zapamiętałam tyle że to normalne i wynika z powiększania się macicy która uciska na mnóstwo rzeczy i powoduje problem z ukrwieniem. Gdy pojawia się ból można próbować zmienić pozycję albo to rozchodzić. Pomóc może też leżenie z nogami nieco wyżej.

    A i pierwszy raz lekarz sprawdził mi dziś spojenie łonowe. Póki co jest ok i nic się nie rozchodzi ale w przypadku takich bólów w okolicy pochwy należy to sprawdzić.

    Za kciuki jak zawsze dziękuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 15:35

    MamaAdasia, Ewelaa, Emartea, SunSun, Rubi, kasss, noa8, czekaja, bella82, Madzik82, nick nieaktualny, Emca, madziutek 23, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasss, poszukaj innego , tych kombinezonów jest mnóstwo,zobacz na all.Ja dla dziewczynek widziałam dużo.

    Scarlett, ja też 1.5 kg w 3 tyg przytyłam, spoko :)
    gratuluję wizyty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 15:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W H&M kupilam ostatnio kombinezon za 40zl, byl przeceniony chyba z 80zl. Nie jest co prawda gruby, typowo zimowy, bardziej na wczesna wiosne

    MisiaMonisia lubi tę wiadomość

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasss wrote:
    Pisałam do tej dziewczyny od kombinezonu co wam wczoraj pisałam i ona na przesyłkę za pobraniem się nie zgadza i teraz nie wiem czy jest sens go kupić z przesyłka wyjdzie 47 zł a to jednak używany i nie wiadomo w jakim stanie chyba lepiej jak dołożę i kupie nowy nie zamawialam nigdy nic używanego i nie wiem juz sama

    Ja poszukałabym czegoś na allegro.....Tam pewniejsze zakupy.....że nikt Cie nie oszuka ;)

    MamaAdasia, Ewelaa, kasss lubią tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett gratuluje udanej wizyty :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny tak właśnie zrobię;-)
    Scarlet dobrze ze wszystko ok i do pracy spokojnie możesz chodzic;-)

    nick nieaktualny, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasss to kupilam w h&m za 40 zl
    hrg9xk.jpg
    O widze ze kawalek mojego brzucha sie zalapal :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 15:59

    SunSun, jasmin, kasss, noa8, bella82, loszcz, nick nieaktualny, patryśka83, MisiaMonisia, madziutek 23, nick nieaktualny, limcia, nick nieaktualny, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasss wrote:
    Pisałam do tej dziewczyny od kombinezonu co wam wczoraj pisałam i ona na przesyłkę za pobraniem się nie zgadza i teraz nie wiem czy jest sens go kupić z przesyłka wyjdzie 47 zł a to jednak używany i nie wiadomo w jakim stanie chyba lepiej jak dołożę i kupie nowy nie zamawialam nigdy nic używanego i nie wiem juz sama

    kasss jeśli dziewczyna nie zgadza się na przesyłkę za pobraniem to może ma coś do ukrycia a cena ci wyjdzie prawie 50zł to ja bym poszukała na promocji kombinezonu w sklepach albo w ciucholandzie napewno coś znajdziesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarlett gratuluje udanej wizyty

    ewelaa fajna panterka

    MisiaMonisia ajak tam twój cukier ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska89 wrote:
    jednak to moje pytanie o listę z gemini nie bylo glupie przydało sie każdy może sprawdzić co komu brakuje :)

    dokładnie :D ja z miła chęcią rzuciłam okiem na liste dziewczyn dla porównania ;-)

    Madzik mój poprzecznie ułożony , co potwierdze za ok 2 tyg na usg...

    Gratuluje udanych wizyt!


    Aha mam pytanie , bo widze Scarlett jak i Emily mają na liście 10 saszetek Tantum Rosa. potrzebne jest aż tyle? myślałam , że jak rozrobimy jedną saszetke z wodą to starczy na troszke. Może źle to rozumuje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela sliczn u nas w h&m jest podobny ale za 80 i ta panterka jest super;-)

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    kasss jeśli dziewczyna nie zgadza się na przesyłkę za pobraniem to może ma coś do ukrycia a cena ci wyjdzie prawie 50zł to ja bym poszukała na promocji kombinezonu w sklepach albo w ciucholandzie napewno coś znajdziesz
    Sprzedawcy tak za bardzo nie chca wysylac za pobraniem bo ludzie nie odbieraja przesylek i podejrzwwam ze ona z obawy o to nie chce wyslac, a wiadomo ty tez sie boisz tak wplacic jej na konto kase. Najlepiej jest wlasnie przez allegro takich transakcji dokonywac.

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasss wrote:
    Ewela sliczn u nas w h&m jest podobny ale za 80 i ta panterka jest super;-)
    Mowie tyle tych rzeczu rozowych i bialych mam, to zaszalejemy z panterka. Ogolnie nie podobaja mi sie pantery, ale ta jwst calkiem fajna :)

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kass w Smyku znowu są przeceny, nawet do 70%. Popatrz w necie, może coś ci się spodoba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 16:08

    4e3f84b95f.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noa8 wrote:
    dokładnie :D ja z miła chęcią rzuciłam okiem na liste dziewczyn dla porównania ;-)

    Madzik mój poprzecznie ułożony , co potwierdze za ok 2 tyg na usg...

    Gratuluje udanych wizyt!


    Aha mam pytanie , bo widze Scarlett jak i Emily mają na liście 10 saszetek Tantum Rosa. potrzebne jest aż tyle? myślałam , że jak rozrobimy jedną saszetke z wodą to starczy na troszke. Może źle to rozumuje.
    Ja też mam 10.Polozna mowila że ok 4 potrzeba do szpitala.Jedna conajmniej na dzień.A ta reszta przyda mi sie w domu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 16:09

    noa8 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Ja też mam 10.Polozna mowila że ok 4 potrzeba do szpitala.Jedna conajmniej na dzień.A ta reszta przyda mi sie w domu :-)

    w takim razie dokupie sobie.. a jak długo zamierzasz stosować ? wogóle ciekawe jak długo będzie się to goić wszystko.

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały pobyt w szpitalu i później co kilka dni w domu.Szczerze mówiąc uwielbiam tatum rosa nieraz mnie uratował :-)

    noa8 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak wy w szpitalu będziecie używać Tantum Rosy? Rozrabiać w butelce? Jak dla mnie to chyba zbyt dużo zachodu jak na szpitalne warunki. Tym bardziej, że ona nie jest w niczym lepsza od płynu do higieny intymnej.

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    4e3f84b95f.png
‹‹ 972 973 974 975 976 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ