X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa wrote:
    Dziewczyny czy wy też macie ostatnio większy apetyt? Zachcianki? Ja prawie cały czas coś miele w buzi 😅 aktualnie robię ciacho 3 bit a za chwilę to zagryze pewnie kapusta kiszona... 🙈 Staram się jeść jak najwięcej owoców i warzyw ale słodycze też królują niestety. Oczywiście te jedzenie przekłada się na mój gabaryt... Wczoraj mąż przychodzi i mowi, że sąsiad go zaczepił... Pytał czy przypadkiem w ciąży nie jestem bo jakoś tak się zaokrągliłam a zawsze szczupłą byłam 😂😂😂 także już i w płaszczu widać ciążę;)
    Mam.. dzis waga pokazala mi plus 10 kg takze tego

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    Mam.. dzis waga pokazala mi plus 10 kg takze tego
    Sweetmalenka dlatego ja nie staję na wagę... Ważę się tylko na wizytach u gina 😂ale czuje, że mogę pobić wynik kg z poprzedniej ciąży...

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę... Ja mam apetyt ale jest nie mogę za bardzo...a słodkie to już w ogóle... 😔 Polknelabym czekoladę studentska AH ❤️

  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym wciągnęła coś słodkiego jakbym mogła 😭 ostatnio zjadłam sobie dwa cukierki po obiedzie, ale stwierdziłam, że to bez sensu, bo się nie nacieszyłam tym smakiem, a tylko przez następne dni chodziłam jak narkoman na głodzie 😂 mi waga dopiero ruszyła do przodu, dzisiaj rano się zważyłam, żeby wiedzieć na jutrzejszą wizytę co i jak i mam +1.5 kg. Mam zamiar skończyć na 7, niech coś mam z tej cukrzycy chociaż 😂

    Moja 3,9 kg w 56 chodziła 3 miesiące 😊 teraz też mam przygotowane wszystko od tego rozmiaru.

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet slodkiego nie moge, nawet na maca nie mam ochoty a to juz cos 🤦‍♀️ No nic, moze przejdzie. Musze powiedziec ze zdecydowanie wole ciaze letnie, ta jesien depresyjna.

    Jutro wyniki rezonansu. Juz mam zalamanie nerwowe 😭

  • Karola0255 Przyjaciółka
    Postów: 84 59

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 5 kg na plusie, ale już patrzeć na siebie nie moge... poszło mi strasznie w uda. Jem mniej słodyczy w sumie to staram się zastępować je owocami. Boje się, że więcej przytyje a to nie do konca dobre dla mojego kręgosłupa

    8e9vqcq.png
    23.03.2015-aniołek 9tc
    22.03.2020-widzimy się na świecie 💕
    Synek 💙💙💙
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Ja nawet slodkiego nie moge, nawet na maca nie mam ochoty a to juz cos 🤦‍♀️ No nic, moze przejdzie. Musze powiedziec ze zdecydowanie wole ciaze letnie, ta jesien depresyjna.

    Jutro wyniki rezonansu. Juz mam zalamanie nerwowe 😭
    Trzymam kciuki. Nie dziwię się że masz pietra. Ale pewnie będzie tylko potwierdzeniem ostatniej wizyty.

    Natalia05 lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • amethyst Autorytet
    Postów: 350 261

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, trzymam kciuki bardzo mocno, mam nadzieję, że to ostatecznie koniec nerwów będzie, bo ileż można. Ja mam jutro polowkowe i już robię w gacie ze strachu. Co do jedzenia, to niestety uruchomił mi się dziwny apetyt na pizzę. Masakra. Słodkie to mi się chce jak zawsze, ale staram się kontrolować. Zaszaleje może w weekend i zrobię domowe banoffee, w końcu banany są bardzo zdrowe, a w ciąży trzeba jeść owoce. 😂

    Agulkowa, Natalia05 lubią tę wiadomość

    db91f7f0a3.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też te ciąże jesienno-zimowe przytlaczaja. I ciągle mam chęć na słodkie :/ bez ciastek w domu się nie obejdzie - takich zwykłych "domowych" albo kakaowych;/ masakra

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze ja od 8 lat mam problemy żywieniowe...

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma co narzekać na zimową ciążę, jak nam nogi spuchną to w śnieg wsadzimy i z głowy ;) a w lecie byśmy się topiły w upale z tymi naszymi brzuchami, całe spuchnięte i upocone ;)

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • Rusałka06 Autorytet
    Postów: 449 348

    Wysłany: 14 listopada 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wole ostatni trymestr zima. Poprzednio rodziłam w czerwcu i zastanawiałam się jak kobiety mogą jeszcze całe lato wytrzymać w ostatnich miesiącach...

    Ja mam apetyt jak zawsze - duży niezależnie od ciąży ;) tylko ze przed ciąża nie tyłam a teraz tempo zawrotne ... eh . Dla mnie najgorszy pod katem jedzenia był 1 trymestr bo nie miałam mdłości ale za masakryczny głód 24h. Jadłam dwa razy więcej niż normalnie i 4 kg zarobiłam już w 1 trymestrze... teraz jem normalnie ale dalej szybko tyje...

    n59y2n0a4o8fm1ic.png

    qdkkdf9hht6ogiuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam troje dzieci z lata i wlasnie super sie czulam. Lato cieplo basen jezioro natura spacery nad morzem ❤️

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 14 listopada 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uwazam ze lepiej ciaza gdy cieplo teraz brzuch i tony warstw i jak hipopotam...

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • meetme Przyjaciółka
    Postów: 106 169

    Wysłany: 15 listopada 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córkę rodziłam w kwietniu i cieszyłam się, ze ostatnie miesiace są w zimie. I tak było mi cały czas gorąco, tak ze chodziłam w mróz w cienkim płaszczyku 😂 no i nogi tak nie puchną w zimnie ( chociaż wsadzić je do kozaka... ja chodziłam już później tylko w emu 😂) no ale koleżanka rodziła w lipcu i była tak mega opuchnięta, ze jej aż współczułam.

    laijp2.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poprzednio tez rodzilam w kwietniu i o ile balam sie, ze zaraz mi kurtka zimowa peknie tak reszte bylo wszystko ok, nie spuchlam w ogole:p A szwagierka, ktora rodzila na poczatku września miescila noge tylko w klapki xd

    Dzisiaj czeka mnie dzien przy garach bo sami sobie gotujemy na "wesele" i prosze o kciuki zebym sie nie rozkleila jutro w tym urzedzie i zeby wszystko poszlo gladko 😂

    meetme, Sofijka85, Mia ❤️, Gratka, Elo, Dorjana lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 15 listopada 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, kciuki :)
    Podziel się przepisami, właśnie się zastanawiam czym ugościć moich goście w styczniu

    Katy lubi tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy! Wielkie kciuki ✊

    Katy lubi tę wiadomość

  • Rusałka06 Autorytet
    Postów: 449 348

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy powodzenia! Podziwiam, ze jeszcze ogarniasz gotowanie dla gości! Szacun!

    Ja właśnie jadę na krzywa cukrowa i się stresuje... ale bardziej niż badaniem stresuje mnie przepychanie się w kolejce ... napisane jak wół, ze kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki ale i tak ludzie robią problemy i miny... a spieszy mi się do pracy, a i tak spędzę tam ponad 2 godz wiec na pierwsze pobranie chce wejść jak najszybciej

    Katy lubi tę wiadomość

    n59y2n0a4o8fm1ic.png

    qdkkdf9hht6ogiuw.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rusałka06 wrote:
    Katy powodzenia! Podziwiam, ze jeszcze ogarniasz gotowanie dla gości! Szacun!

    Ja właśnie jadę na krzywa cukrowa i się stresuje... ale bardziej niż badaniem stresuje mnie przepychanie się w kolejce ... napisane jak wół, ze kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki ale i tak ludzie robią problemy i miny... a spieszy mi się do pracy, a i tak spędzę tam ponad 2 godz wiec na pierwsze pobranie chce wejść jak najszybciej
    Najlepsi sa starsi ludzie ktorzy maja duuuuzo wolnego czasu ale kobiety w ciazy i tak nie przepuszcza

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ