X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • bummy Autorytet
    Postów: 279 215

    Wysłany: 17 listopada 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a macie może problem ze swedzacymi dziaslami? Od tygodnia nie przechodzi.. stosowalam eludril ale odstawiłam bo w sumie to nie wiem czy można go tak długo stosować. Jest lepiej niz tydzień temu ale co dalej? :(

    3i49jw4z40m3ifku.png
  • słonykarmel Ekspertka
    Postów: 250 118

    Wysłany: 17 listopada 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nic się nie robi z dziąsłami póki co, może bardziej delikatne są i mogą krwawić, ale mało

    tak z ciekawości: ile kosztowała Was cała wyprawka? może macie wszystko zapisane? ja w końcu się za to zabieram, zacznę oczywiście od listy :) dzisiaj dostałam wkładki laktacyjne, bo ktoś dostał w gratisie i nie miał co z tym zrobić :)

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 17 listopada 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Byłam dziś na krzywej... Moje wyniki są.... Cudowne

    Naczczo 96
    Po 1h 202
    Po 2h 143 a więc cukrzyca
    To przy takich wynikach jestem pewna że moja gin by powiedziała ze w normie :p

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    To przy takich wynikach jestem pewna że moja gin by powiedziała ze w normie :p
    Serio?
    Ja jestem w szoku ze taki duży wyszedł 🤯

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 17 listopada 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi krwawia dziasla, w pierwszej ciazy tez krwawily :p

    Slonykarmel, nas wyprawka kosztowala ok 2-3 tysiace, ale wozek i łóżeczko dostaliśmy wiec odpadly nam najdrozsze rzeczy xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2019, 19:37

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 17 listopada 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się wydaje że cała wyprawka ok 3tysiecy, z wózkiem za 1700 zł więc chyba nie dużo :)
    Ja wczoraj byłam i oglądałam tego stokka i fajny, oj fajny :)
    Katy, a Twój syn sam przestał buntowac się na zmianę ubrań i pampersa? Bo ja już szału dostaje. Żeby go ubrać, Musze na siłę trzymać :/

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 17 listopada 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo mu przeszlo :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Karola0255 Przyjaciółka
    Postów: 84 59

    Wysłany: 17 listopada 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze dzieciaki też potrafią już tak mocno kopać? Mój mały czasami jak zacznie szaleć to nie moge sie skupić na niczym innym tylko na jego kopniakach

    8e9vqcq.png
    23.03.2015-aniołek 9tc
    22.03.2020-widzimy się na świecie 💕
    Synek 💙💙💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola tak. Wczoraj z mężem mówiliśmy że on coraz więcej siły ma ❤️ ja zauważyłam że skurcze łapią tylko mnie wieczorem.... Rano mogę leżeć i nic a wieczorem tylko się położę na plecy...

  • amethyst Autorytet
    Postów: 350 261

    Wysłany: 18 listopada 2019, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana, cieszę się, że u Ciebie oki, ja też po polowkowych trochę wiatru w żagle złapałam, oczywiście do końca stresik będzie, ale tak jakoś miło mi i blogo momentami. Bo już jednak połowa za mną. Dziś miałam uczelnie, potem jeszcze referat musiałam tworzyć i powiem szczerze, że czuję się jak koń po westernie. 😂 Co do dziąseł - też mi krwawia, zwłaszcza po użyciu nici dentystycznej. Ale to podobno normalne. Syllwia91, Twój wynik jeszcze jakiś czas temu byłby uznany za taki w normie, a teraz niestety jest uznawany za cukrzycę. Ale jakby co, to spokojnie, nie ma się czego bać, mam i miałam w poprzedniej ciąży. Do ogarnięcia temat, a pozytyw taki, przynajmniej dla mnie, że nie pozwalają przenosić ciąży. Czyli mniej nerwów.

    syllwia91, Dorjana lubią tę wiadomość

    db91f7f0a3.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 18 listopada 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, dostałaś skierowanie do diabetologa?

    Ja jutro idę robić krzywą cukrową i mocz. A w środę wizyta i sprawdzimy długość mojej szyjki. Mam wielką nadzieję, że to skrócenie tydzień temu to był przypadek i wszystko będzie prawidłowo.

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja coraz mocniej juz kopie, tez zauwazylam ze ma juz swoje pory ☺️

    Powiem wam ze juz wiem dlaczego mam taki wniosek dotyczacy mozgu z rezonansu. W rozpoznaniu mam wypisane wszystkie struktiry mozgu jako prawidlowe i jedyny pomiar to mozdzku 20 mm. Wg wieku ciazy teoretycznie powinien byc 21 mm (bo bylam w 21 tc na rezonansie) a to zawsze odpowiada wiekowi ciazy. Wiecie co kamien spadl
    mi z serca! To jest 1 mm roznicy to jest kwestia chocby bledu pomiaru! Wczesniej na usg pomoar byl idealny, ogladano mozg iles razy wlacznie z prof ktory mowil ze mozg jest bez zarzutu! Takze mi caly stres odpuscil. Genetyka przeloze ale pojde na konsultacje, natomiast za "opieke" tego szpitala juz dziekuje i zadnej wiecej diagnostyki robic nie bede. Mam zamiar wreszcie zaczac zyc i cieszyc sie ciaza i jak najszybciej zapomniec te okropne 2 miesiące 🙈

    Agulkowa, syllwia91, amethyst lubią tę wiadomość

  • bummy Autorytet
    Postów: 279 215

    Wysłany: 18 listopada 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi odnośnie tych dziasel! Moze niepotrzebna ta panika ale wyczytałam ze mpze to doprowadzić do porodu przedwczesnego..
    Natalia na pewno wszystko jest ok do kazdego wyniku trzeba miec ludzkie podejście i nawet jal jest nieprawidłowy to popatrzec o ile a ymu Ciebie ta wartość jest minimalna! :)

    3i49jw4z40m3ifku.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 18 listopada 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia no to faktycznie 1 mm to pewnie błąd pomiarowy. Myślę, że już czas najwyższy zacząć się ta ciąża cieszyć.
    Mi też dziąsła krwawią ale i bez ciąży mam odkąd pamiętam z tym problem... Bummy w poprzedniej ciazy też mi krwawiły i to mocno a ciążę przenosiłam o 2 tygodnie! Rilax

    Moja córka cały weekend goraczkowala... Dziś zostalysmy w domu. Niby w nocy już było bez gorączki ale muszę mieć ją na oku....

    Co do siły dzieciaczków to mój też już czasami jak walnie to aż zaboli... Już nawet mam kilka filmików jak obcy się rusza we mnie... ;)

    Dziewczyny ze Szczecina pytanko... Gdzie jest jeszcze duży wybór wózków oprócz bobolandu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 08:18

    bummy, Natalia05 lubią tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko też zaczęło mieć swoje pory kopania i to są coraz krótsze pory także wcale mnie to nie cieszy 😂 mógłby kopać non stop!

    Talku dostałam od rodzinnej już kiedyś jak byłam.

    Wiem że cukrzyca to nie jest dramat, są gorsze, jedynie wkurzającr że nie można sobie zjeść to czego się chce, plus słodycze i trzeba się bujac z tym glukometrem... Ale pocieszam się że to nie całe życie tylko 3 miesiące 😂

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 18 listopada 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez krwawiA dziasla ale to normalne.
    Co do rozwiązania ciazy wczesniej przez cukrzycę to nie bylabym taka pewna. Ja 1 corke rodzilam a 41+2 lub 41+4 i to przez wywolywanie bo lekarZ chcial czekac a miałam cukrzyce więc wiecie...
    U nas tez mlody gil do pasa i kaszel, a jemu bardzo szybko na oskrzela sie rzuca...
    Ja do 2 nie spalam, bo taka zgaga i brzuch jakis duży i ciezki sie wydawal. Wzielam rogala i lepiej ale mlody wstaje o 5.30... więc srednio

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 08:37

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a ty bedziesz chciala sn rodzic czy cc?

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 18 listopada 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was miała fotelik/ nosidło avionaut Pixel? Ja się nagrzałam na cybexa ale kuźwa ten waży nie całe 2,5 kg... A po CC to dość istotne bo cybex 4,2 kg. Opinie w necie ma super i w ogóle ale jakby któraś z was coś skrobnela to byłoby bardziej wiarygodne 😁

    Makt lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 18 listopada 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobry fotelik i jeden z lepszych jeśli chodzi o wkładki dla noworodków. Szczególnie istotne dla dzieci, które się rodzą 3 kg albo mniej, bo takie okruszki źle wyglądają w większości foteli.

    Agulkowa, Makt lubią tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 18 listopada 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent wrote:
    Bardzo dobry fotelik i jeden z lepszych jeśli chodzi o wkładki dla noworodków. Szczególnie istotne dla dzieci, które się rodzą 3 kg albo mniej, bo takie okruszki źle wyglądają w większości foteli.
    Dzieki. Będę w pl to muszę go koniecznie zobaczyć no i jak leży w aucie. Szkoda tylko, że że tu nie jest dostępny stacjonarnie bo bym wiedziała jak w obu autach leży... Ale jego waga i wyniki testów zrobiły na mnie wrażenie...

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ