X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalasz wrote:
    Talku, strasznie Ci współczuje tego bólu. Jesteś mega dzielna! Życzę Ci, żeby się poprzesuwaliśmy i przestało uciskać.
    Sylwia, a jak u Ciebie? Jesteś jeszcze w szpitalu? Jak ciśnienie? Ja dzisiaj rano miałam dla odmiany 115/70, a wczoraj wieczorem puls mi skoczył do 111.
    Leze nadal, ciśnienie raz ok potem nagle popołudniu wczorwj dużo i od dziś decyzja o włączeniu leku, był mój lekarz mnie odwiedzić i mamy nadzieję że lek obniży i wyjdziemy do domu, w innym wypadku zostanę tu

    Olalasz lubi tę wiadomość

  • Jejku Autorytet
    Postów: 266 234

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriska oo, to trzymam kciuki, żebyś dotrwała do tego 24.02 😁

    iriiska lubi tę wiadomość

    2fwagov3v67bgll4.png
    gg64roeqsrk054fy.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku wrote:
    Ushio ja też jestem zdziwiona tym, jak mało osób przepuszcza kobiety w ciąży 😲
    Nawet w kasach z oznaczeniem dla uprzywilejowanych nikt sam z siebie nie przepuści... Chyba trzeba po prostu się upominać o to.

    A ja mam jeszcze dwa pytania okołoporodowe.
    Do szpitala lepiej zapakować torbę czy walizkę i dlaczego?

    A drugie - czy podczas porodu trzeba ściągnąć całą biżuterię? 😁 Mam np. Złoty łańcuszek na szyi, sznurkową bransoletkę. Zdjąć przed szpitalem czy mogę to na sobie mieć? I jak to jest w przypadku cesarki?

    Ja do cc musiałam zdjąć biżuterię.
    Wolę torbę jak walizkę.

    Olalasz 17.02 to lada moment.... Fajnie, że chociaż trochę się łożysko podniosło.
    W ogóle widzialam, że lutowe mamy zaczęły się rozpakowywać... Za miesiąc to my będziemy takie bomby tykające....🤣

    White Innocent te afi to błąd pomiaru czy co? Bo dość spora różnica.
    Sylwia kciuki żeby lek dał efekty.

    Wiecie co odnośnie przepuszczania w kolejce to miałam jedna sytuację w pl lidlu, że kasjerka zawołała mnie samą z końca kolejki... Byłam w szoku bo normalnie gdzie się nie pójdzie to zazwyczaj oburzenie


    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White- noooo porządny błąd ktos zrobil...
    My,marcowki na pewno w lutym zaczniemy sięrozpakowywac.
    Co do przepuszczania/ustepowania to juz przywyklam ze nie ma czegos takiego :p
    Ostatnio na poczcie byłam z dzieckiem w wozku i brzuchem i tam naklejki sa że kobitki w ciazy lub z dzieckiem są bez kolejki obsługiwane. Poprosiła mnie pani do okienka to przedemnie jeszcze 2 staruszki sie wbily :D kobitka z poczty bokiem wziela odemnie awizo bo zajely cale okienko-nawet się podpisac nie moglam:D

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego, aż jestem ciekawa jutrzejszego usg, co wyjdzie... No ale najważniejsze, że kolejny raz słyszę, że obraz jest prawidłowy i jeśli coś z tymi wodami jest nie tak to jest to idiopatyczne :)

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto chce w lutym to niech sie rozpakowuje, ja tam wole w marcu.

    White Innocent, Alunis, talku lubią tę wiadomość

  • słonykarmel Ekspertka
    Postów: 250 118

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy któraś z nas urodzi 29 lutego :)

    Ja też wolę w terminie, w porównaniu do Was to jestem w lesie, jeszcze tyle rzeczy poza ciążą się dzieje, że nie mogę sobie nieraz poradzić.
    Dzisiaj się wkurzyłam sama na siebie i T, bo już wczoraj skończył mi się magnez, tzn wzięłam 1 ostatnią tabletkę a powinnam 3, dzisiaj mieliśmy już koniecznie pojechać do apteki i teraz mi się dopiero przypomniało... T też nic nie pamięta, dzisiaj miał wolne to chciał cały dzień sprzątać, bo sobotę impreza, ale wyciągnęłam go na wózki, bo to już nie żarty... Jeszcze mieliśmy zamawiać rolety, facet przychodził mierzyć itd a ten, że musimy się zastanowić, gdzieś jeszcze wycenić. No kurde, nie mam teraz czasu na takie rzeczy, czym innym powinnam się zająć...

    Mi się nie zdarzyło, żeby mnie ktoś przepuścił, może nie było bardzo okazji... tylko raz w kościele mi dziewczyna ustąpiła, bo już miałam stać, zwykle udaje mi się normalnie znaleźć miejsce siedzące.

  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez bym wolała w marcu, ale pogodziłam się z tym terminem 3 tygodnie wcześniej. Każdy lekarz kategorycznie mówi, ze taka jest procedura z tym łożyskiem. Mam nadzieje, ze Wy wytrzymacie jak najdłużej.
    Co do kolejek, to ja w Lidlu czy biedronce po prostu przechodzę na początek i mówię, ze chciałabym skorzystać z pierwszeństwa kolejki. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś coś powiedział. Ale trzeba się upominać, ludziom wygodnie nie widzieć.

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi wrozy, ze urodze wlasnie 29 lutego 😂

    Chodze po lumpkach za ta koszula do porodu i nie moge znalezc, masakra :/

    Gratuluje udanych wizyt ;)

    Co do przepuszczenia w kolejce to ludzie naprawde maja gdzies kobiety w ciazy...Wielokrotnie stoje z dzieckiem i juz pokaznym brzuchem w kolejce i nigdy nikt na mnie nie zwrocil uwagi:/ Ostatnio w Pepco mialam doslownie dwie rzeczy, a ze przy kasie jest informacja, ze kobiety w ciazy maja pierwszeństwo to stanęłam przy samej kasie i kasjerka mnie normalnie obsluzyla bez kolejki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 20:51

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja donoszona mam 20.02 imam nadzieję urodzić w lutym, zresztą jak narazie to wynika że i tak dłużej nie będą trzymać.... I pewnie mogę zapomnieć o sn bo mam w karcie wpisana ciążę wysokiego ryzyka plus cukrzyca, nadcisnienie....

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet ja twierdzę że rodzę w marcu. Żaden luty! Syn ma być wiosenny, taką mam z nim umowę że widzimy się jak będzie ciepło 😉
    Także jeszcze 6 tygodni.

    White Innocent, Natalia05, Katy, Inka150, Jejku, meetme lubią tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • Jejku Autorytet
    Postów: 266 234

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzicie, to ja już się tak nastawiłam na luty, że nie biorę nawet pod uwagę, że może być marzec 😁 no, ale termin z pierwszego usg mam wpisany 29.02, a z prenatalnego wychodził w ogóle 24.02,więc ja bardzo liczę, że przed marcem się rozpakuję jednak ;)

    2fwagov3v67bgll4.png
    gg64roeqsrk054fy.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem bardziej nastawiona na luty jednak bo nie chce przenosić ciazy :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie nie! Ja nie rodze w lutym, wypraszam sobie :D Zaciskam nogi co najmniej do 38tc 😎

    talku, Natalia05 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko wiecie babeczki to co my chcemy a kiedy dzieci zdecydują wyjść to dwie różne sprawy 😂

    Ja to na pewno nie chciałabym drugi raz przenosić (raczej mi to nie grozi ) bo po pierwsze samopoczucie jak u słonia a dodatkowo milion pytań i co urodziłaś już na maxa wkur....😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 21:48

    Jejku, Katy, syllwia91 lubią tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie to jest najgorsze, ze nie my decydujemy 😂

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy ja mysle ze Ty jednak w lutym sie rozpakujesz:d

    Katy lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba jedna z niewielu od początku przez lekarzy przygotowywana na przedwczesny poród... Chyba liczyłam się z lutym.
    🙉🙈🙊😜
    A obecnie mam wrażenie jakbym jeszcze miała z tym brzuszkiem do kwietnia pochodzic. Może pierwszy raz mi się uda przenosić
    ☺️✊✊✊✊✊
    Niby już mam wszystko przygotowane, jeszcze tylko łóżeczko bym chciała w lutym rozłożyć i myślę że przydałoby się choinkę schować i bombki wywieźć, bo te kartony troszkę mi wadzą.

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetmalenka, oby:p

    Zapomnialam Wam sie pozalic co mnie ostatnio spotkało..Mialam troche za dluga przerwe od jedzenia i jak zjadlam kolacje moj zoladek sie zbuntowal i to tak mocno, ze az sobie siknelam w trakcie :/ Naprawde przeraza mnie to jak w ciazy nie panuje nad swoim cialem...

    A teraz nie spie bo mi sie siku chce, a niw chce dziecka obudzic...xd

    Agulkowa lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, mi się raz zdarzylo kichnąć i popuścić ;) na szczęście powtórek nie było ;) ale fakt faktem, nasze ciała są zupełnie inne, czasem ruchy maluchów to jakby był w środku jakiś obcy 👽 ;)

    A swoją drogą kiedyś był taki program "nie wiedziałam że jestem w ciąży" i może kiedyś wierzylam że to jest możliwe ale teraz będąc w ciąży - to kompletnie nierealne żeby tego nie zauważyć!

    Mam teraz fazę na program porody z ipli, oglądacie też? :)

    Dorjana lubi tę wiadomość

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
‹‹ 596 597 598 599 600 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ