Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ty sie tesciowa nie przejmuj. Zobaczysz, ze jak maluszek sie urodzi, to swiata za nim nie bedzie wiedziec ❤️. Stanie sie twoj synek najwiekszym skarbem dla obu babc❤️.

    BlackRose 89 lubi tę wiadomość

  • LikeAStorm Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 11 września 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Czytam Was od początku, ale dopiero teraz dołączam. W związku z małymi problemami na początku ciąży nie chciałam się jeszcze udzielać. Teraz już minął 12 tydzień a po dzisiejszej wizycie wiem, że maleństwo rośnie i ma się bardzo dobrze. Teraz tylko jeszcze prenatalne.

    Możecie mnie dopisać na 23.03 :)

    Maaaa, nick nieaktualny, BlackRose 89, nick nieaktualny, e_mil_ka, sisi lubią tę wiadomość

    ckai9jcgdveu6unj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Likeastorm- Witamy

  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 12 września 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    To z H&M? Śliczny dresik.

    Next

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 12 września 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LikeStorm witaj

    Frelciaa to jest normalne, wszystkim nie dogodzisz ale to Twoje dziecko i rodzina musi zaakceptować Wasze wybory a nie dopasowywać je do czyjegoś widzimisię. Wiem, że to przykre teraz ale z czasem się teściowa przyzwyczai i i tak będzie kochać a za Ryszardem będzie szaleć :)
    Moim rodzicom również się imiona moich dzieci nie podobały :) co z tego
    Teraz nikt sobie nie wyobraża innych imion dla naszych chłopaków.

    Im szybciej zaczniecie podejmować niezależne decyzje o swoim dziecku tym lepiej dla niego. Wybacz moją bezpośredniość ale niestety inaczej będziecie zawsze sfrustrowani a syn zacznie być wychowywany wg teściowej poglądów a nie Waszych.

    Imię to wybór na całe życie, jeśli czujecie, że Wasz synek powinien być Ryśkiem to niech tak będzie 💙
    Ryszard- Imię to oznacza tego, który jest potężny, bogaty i sprawuje silną władzę.
    💙💙💙

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 12 września 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj w nocy obudziły mnie drgania w brzuchu a dokładnie nad spojeniem łonowym...miała któraś z Was coś takiego? Na początku pomyślałam że to może maluch ale to nie byłoby chyba aż tak mocne aby mnie obudzić...

    sisi lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia- Lekarz powiedziałby Ci że to jelita iże jest za wcześnie na ruchy dziecka :) ja czasami czuje jakby coś mi tam pływało ale pewnie to właśnie jelita.

    BlackRose 89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackRose 89 wrote:
    Next

    Ja lubie ciuszki dla dzieci z nexta, sa takie sliczniutkie.

    BlackRose 89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackRose 89 wrote:
    LikeStorm witaj

    Frelciaa to jest normalne, wszystkim nie dogodzisz ale to Twoje dziecko i rodzina musi zaakceptować Wasze wybory a nie dopasowywać je do czyjegoś widzimisię. Wiem, że to przykre teraz ale z czasem się teściowa przyzwyczai i i tak będzie kochać a za Ryszardem będzie szaleć :)
    Moim rodzicom również się imiona moich dzieci nie podobały :) co z tego
    Teraz nikt sobie nie wyobraża innych imion dla naszych chłopaków.

    Im szybciej zaczniecie podejmować niezależne decyzje o swoim dziecku tym lepiej dla niego. Wybacz moją bezpośredniość ale niestety inaczej będziecie zawsze sfrustrowani a syn zacznie być wychowywany wg teściowej poglądów a nie Waszych.

    Imię to wybór na całe życie, jeśli czujecie, że Wasz synek powinien być Ryśkiem to niech tak będzie 💙
    Ryszard- Imię to oznacza tego, który jest potężny, bogaty i sprawuje silną władzę.
    💙💙💙


    Swieta prawda❤️.
    Frelcia Rob tak by tobie i twemu dziecku i mezowi bylo dobrze, a rodzinka bedzie musiala zaakceptowac i zaakceptuje.
    Ja wiem ze swego doswiadczenia. Zawsze byly pytania a czemu to imie a nie inne? A czemu nie pieluszkuje? A czemu karmie piersia? Albo czemu dokarmiam mm? A czemu tak a nie inaczaj dziecko trzymam?
    Wtracalskim powiedzialam, ze to moje dzieci, moj problem. Dobra rade przyjme, krytyke przyjme, ale czapiania sie nie. I sie skonczylo. Moja mama dala se spokuj, wiekszosc rodziny meza tez.
    Postaw na swoim i juz. W grzeczny, ale dosadny sposob.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj w nocy obudziły mnie drgania w brzuchu a dokładnie nad spojeniem łonowym...miała któraś z Was coś takiego? Na początku pomyślałam że to może maluch ale to nie byłoby chyba aż tak mocne aby mnie obudzić...

    Ja tak mialam, i to raczej na pewno jelita mi dokuczaly.
    Do dnia dzisiejszego mam czasami w prawej lub lewej pachwinie i bokach, ze potrafi mnie zgiac w pol. Nigdy nie wiem kiedy zlapie i jak dlugo bedzie trzymac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe kiedy poczujemy prawdziwe ruchy dziecka:)

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 12 września 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia patrzyłam na ciuchy jakie wstawiłaś i juz 62 nie było 😔 teściami sie nie przejmować ( chciaz ja jestem z moim bardzo blisko bo swoich rodziców juz nie mam to i tak zdanie teściowej średnio mnie interesuje) moj tata powtarzał, że jak ma się żonę/męża i dziecko to jest twoja najważniejszą rodzina reszta się nie liczy w sensie ze zawsze na pierwszym.miejscu . Ja dzis kupiłam łózeczko 😄 i mam radoche.

    BlackRose 89, Misiaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • LikeAStorm Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 12 września 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny Wy już takie zakupy robicie? :) Ja póki co nieśmiało oglądałam wózki w internecie, ale i tak mąż musi wrócić zza granicy żebyśmy mogli przetestować je na żywo w sklepie.
    Ale tak nie mogę się przekonać żeby już robić taką wyprawkę 😜

    ckai9jcgdveu6unj.png
  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 12 września 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Ciekawe kiedy poczujemy prawdziwe ruchy dziecka:)

    U mnie czuć od początku 16tygodnia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 12 września 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LikeAStorm ja już mam prawie wszystko. Wózek, kolyske, bujak, wanienke i sporo ciuszków :) pościele zaraz będą się szyły jak się na materiały zdecyduje 😄

    LikeAStorm lubi tę wiadomość

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 12 września 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LikeAStrom ja tak powoli kompletuję a akurat lozeczko bylo w promocji wiec namówiłam męża. Ja tez nie mogę się doczekać kiwdy poczuje maleństwo ale jak rozróżnić ruch od jakiś skrętów kiszek 😅

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robię nigdy zakupów na Alliexpres ale teraz jak przeglądam to są tam tak piękne ciuszki dla maluchów. Myślicie że warto spróbować?

  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 12 września 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Nie robię nigdy zakupów na Alliexpres ale teraz jak przeglądam to są tam tak piękne ciuszki dla maluchów. Myślicie że warto spróbować?

    Moja siostra kupowała nie raz i wg mnie tylko do pierwszego prania

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • LikeAStorm Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 12 września 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka zrobiła na allie a mąż przed porodem wszystko spakował i wyniósł do piwnicy z tekstem, że jego dziecko nie będzie nosiło tych sztuczniaków. 🙈 Szczerze mówiąc tak samo ubrania z alie są często bardzo słabej jakości, więc przy takich częstych praniach nie wiem czy długo wytrzymają. A fakt, są śliczne!

    ckai9jcgdveu6unj.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 12 września 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam przegląd ubranek po dziewczynkavh z myślą że niewiele będę musiała dokupować a tu się okazało że pełno jest ubranek 62 i 44..56 i 50 jakieś pojedyncze sztuki...no i oczywiście większość różowych także jak będzie chłopiec to chyba muszę okraść bank :D

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ