X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2025 🤱
Odpowiedz

Marzec 2025 🤱

Oceń ten wątek:
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 16 lipca, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jest wszystko ok, ja też ich nie mam jakichś zawrotnych a bejbik rośnie jak szalony 🥰 a mogą uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Lubią przychodzić między 9 a 12 tygodniem także możesz mieć jeszcze dość tych objawów. Wiem o co Ci chodzi, bo sama czekałam na mega mdłości, wymioty bo lepiej czuć się źle i wiedzieć, że jest ok. Tylko to, że są mdłości czy jakieś inne objawy nie oznacza, że z ciążą jest wszystko ok i na odwrót, brak objawów nie świadczy że z ciążą coś jest nie tak. Widocznie Twój organizm szybciej przyzwyczaja się do zmian hormonalnych i przestawia się na tryb ciąża 🥰

    Dokładnie! Tez czasem nasuwały mi się takie myśli, ze mogłabym mieć mdłości, ale po dzisiejszym poranku zmieniam zdanie 😂 obym to sobie dziś wmawiała lub byl to jakis jednorazowy odjazd haha! Jeszcze w domu Ok, ale w pracy 🫣 No nie, szczerze współczuje dziewczynom z Mdłościami, a tym bardziej z wymiotami…

    A jak z praca dziewczyny? Pracujecie jeszcze czy już zwolnienie po pierwszych wizytach?

    preg.png
  • eliz Autorytet
    Postów: 303 273

    Wysłany: 16 lipca, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jest wszystko ok, ja też ich nie mam jakichś zawrotnych a bejbik rośnie jak szalony 🥰 a mogą uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Lubią przychodzić między 9 a 12 tygodniem także możesz mieć jeszcze dość tych objawów. Wiem o co Ci chodzi, bo sama czekałam na mega mdłości, wymioty bo lepiej czuć się źle i wiedzieć, że jest ok. Tylko to, że są mdłości czy jakieś inne objawy nie oznacza, że z ciążą jest wszystko ok i na odwrót, brak objawów nie świadczy że z ciążą coś jest nie tak. Widocznie Twój organizm szybciej przyzwyczaja się do zmian hormonalnych i przestawia się na tryb ciąża 🥰


    Dziękuję, troszkę dałaś mi otuchy ze sobie tylko wmawiam ,że coś jest nie tak. Ale to moja pierwsza ciaza więc...wszystkiego się uczę. Myślę,że będę spokojniejsza po wizycie e czwartek. :)

    Kat. Ja do końca miesiąca pracuje. A później już pewnie pójdę na zwolnienie. Zobaczymy jak w czwartek gin zadecyduje. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 15:29

    Ponad dwa lata starań.
    👩‍🦰31lat,cukrzyca typ2,hiperprolaktynemia,otyłość, w ciągu roku -20kg
    🧔33lat, luty badania nasienia - morfologia 0%

    💊acard 150mg
    💉 neoparin 40mg
    💉insulina

    22.06.24 niepewne ⏸️🥹
    24.06.24 Beta 36,5mlU/ml
    26.06.24 Beta 100.8 mlU/ml
    29.06.24 Beta 467,8 mlU/ml
    01.07.24 Beta 1206,6 mlU/ml

    05.07.24 - 5tydzień 🥹
    18.07.24 - 6+6 -mierze 1,1cm ❤️ 146/min
    31.07.24 - 8+5 -mierze 2.39cm❤️176/min
    19.08.24 - 11+3-mierze 5.59cm ❤️ 165/min
    28.08.24 -12+5 -mierze 6,84cm ❤️ 156/min - ryzyka niskie z testu Pappa
    19.09.24 -15+6-ważę 155g i jestem chłopcem 💙


    17.10 - wizyta u Gin.🩺
    24.10 - 🧬

    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 927 1258

    Wysłany: 16 lipca, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Dzień dobry 😘
    Ja też mam jednego takiego wielkiego rozlanego, że szok. Kolejne mniejsze. Ale tamten był po drugim razie i trzyma się cały czas.
    Ja dzisiaj w planach mam zająć głowę sprzątaniem szafy , by nie myśleć o jutrzejszej wizycie. A wieczorkiem mam pazurki ☺️
    Dobrego dnia dla wszystkich kochane 🩷
    Podobno nie można tego ściskać, pocierać a jak szykuje się do pracy to niestety coś takiego może mieć miejsce. Ja przyłożyłam zimny okład i zmniejszył się.

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 927 1258

    Wysłany: 16 lipca, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Dokładnie! Tez czasem nasuwały mi się takie myśli, ze mogłabym mieć mdłości, ale po dzisiejszym poranku zmieniam zdanie 😂 obym to sobie dziś wmawiała lub byl to jakis jednorazowy odjazd haha! Jeszcze w domu Ok, ale w pracy 🫣 No nie, szczerze współczuje dziewczynom z Mdłościami, a tym bardziej z wymiotami…

    A jak z praca dziewczyny? Pracujecie jeszcze czy już zwolnienie po pierwszych wizytach?
    No właśnie dzisiaj miałam prawie rzyganko w pracy. Nie polecam, ledwo zdążyłam przelecieć do wc. U mnie ostatni tydzień w pracy, za duże ryzyko i dmucham na Okruszka.

    Konieczko lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • Madzik2208 Autorytet
    Postów: 351 565

    Wysłany: 16 lipca, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od pierwszego pozytywnego testu i niziutkiej bety jestem na L4. Po pierwsze charakter pracy a po drugie to czwarta ciąża (trzy poprzednie jak w stopce nieudane), więc dmuchamy. Ja już odliczam do tej jutrzejszej wizyty. Tak bardzo bym chciała coś zobaczyć, poczuć na chwilę ulgę...

    Konieczko lubi tę wiadomość

    Wytrwała z Nadzieją na Happy End 🩷

    Starania od 2021 🫶

    💔 Luty 2022
    💔 Listopad 2022
    💔 Styczeń 2024

    Cykl stymulowany Aromek 💊 i Ovitrelle 💉 i mamy ⏸️ 03/07/2024

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    🫶 10/07 Beta 487,9 prog. 42,98 🥹
    🫶 13/07 Beta 1815,4 prog. 36,30 🙏 dołożona jedna dodatkowa tabletka utrogestan (dmuchamy po 3 stratach)

    🩺👩‍⚕️ Wizyta 17/07 ✊🫶

    Na pokładzie: Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, Badanie drożności OK 🤗

    Leki 💊💊💊
    ✔️ Metformax
    ✔️ Euthyrox
    ✔️ Utrogestan
    ✔️ Wit D3
    ✔️ Acidum Folicum
    ✔️ Kwas foliowy z Naturell
    ✔️ B - Complex
    ✔️ Koenzym Q10
    ✔️ Selen
    ✔️ Acard
    ✔️ Zincteral
    ✔️ Clexane od pozytywnej bety

    Dla Małego Cudu WSZYSTKO 💪✊
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 16 lipca, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Dokładnie! Tez czasem nasuwały mi się takie myśli, ze mogłabym mieć mdłości, ale po dzisiejszym poranku zmieniam zdanie 😂 obym to sobie dziś wmawiała lub byl to jakis jednorazowy odjazd haha! Jeszcze w domu Ok, ale w pracy 🫣 No nie, szczerze współczuje dziewczynom z Mdłościami, a tym bardziej z wymiotami…

    A jak z praca dziewczyny? Pracujecie jeszcze czy już zwolnienie po pierwszych wizytach?

    W pl byłabym już na l4 pewnie. Tutaj musze pracować najlepiej do porodu... nie ma l4 płatnego a macierzyński i tak chyba 16 tygodni tylko

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 2056 746

    Wysłany: 16 lipca, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a co w sytuacji jak naprawdę kobieta musi iść na L4, bo coś się dzieje, ciąża zagrożona?
    Ja popracuje do listopada, bo jestem w trakcie przechodzenia z kontraktu na umowę o pracę i mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Ale nie zawaham się brać L4 okresowo jak będzie złe samopoczucie.

    Starania od 09.2018
    💗31 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
    06.2024 naturalny cud ❤️
    I beta 13 - II beta 38 - III beta 115
    progesteron 30
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 16 lipca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abilify05 wrote:
    Paula a co w sytuacji jak naprawdę kobieta musi iść na L4, bo coś się dzieje, ciąża zagrożona?
    Ja popracuje do listopada, bo jestem w trakcie przechodzenia z kontraktu na umowę o pracę i mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Ale nie zawaham się brać L4 okresowo jak będzie złe samopoczucie.

    L4 ale za darmo. Mozna wziąć macierzynski przed porodem ale wiadomo tyle mniej po porodzie.
    Ja ogólnie mam teraz tak ze za 2 tygodnie usg prywatne i od tamtej wizyty co tydzień kompletuje wyprawke jak bedzie serce. Bo właśnie chce isc na bezpłatne od stycznia a moze nawet od grudnia więc wyprawka musi byc gotowa. Z czego duzo rzeczy zamawiam z Pl więc tez czas dostawy itp
    .. po porodzie moze uda mi sie miec platki macierzynski albo sciagne macierzynski z polski bo nadal jestem na wychowawczym. No ale ten czas do porodu bedziemy mieli kasy mniej.
    Nie jestem fanką odkładania kasy po prostu 😅 wolę mieć to fizycznie kupione niech leży.

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • LutekPaulutek Przyjaciółka
    Postów: 109 102

    Wysłany: 16 lipca, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Hej! Ja Cię skądś znam! Widziałyśmy sie na którymś forum miesiecznym może?

    Mogło tak być, staraliśmy się z mężem od listopada ubiegłego roku więc pojawiałam się tu często 🤣🤣

    PaulaG lubi tę wiadomość

  • LutekPaulutek Przyjaciółka
    Postów: 109 102

    Wysłany: 16 lipca, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Hej, też Cię kojarzę więc to musi być wątek miesięczny 😂
    Na Kropka masz jeszcze czas, czasami późno go widać. Domyślam się, że Cię to stresuje, ale wiedz, że trzymamy mocno kciuki ✊️🍀

    Tak, wyłapalam wcześnie ciążę bo pierwsza beta miała 32 więc czekam 🤦 z jednej strony powtarzam sobie cały czas że wcześnie, że trzeba cierpliwości, z drugiej strony naczytałam się o pustym jaju płodowym i nie wiem jak wytrzymam te dwa tygodnie...

    Konieczko, monii00 lubią tę wiadomość

  • LutekPaulutek Przyjaciółka
    Postów: 109 102

    Wysłany: 16 lipca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Dzień dobry,
    Co do wizyty to bardzo młody lekarz, ogólnie to pytał o poprzednie ciąże i zdziwił się ile tych wyników badań. Powiedziałam, że z tym ginem co konsultowałam te poronienia to zdecydował o włączeniu heparyny i acard od kolejnej ciąży, zadzwoniłam się skonsultować i mi przepisał na 100 %. Jedno opakowanie wykupiłam ale jest droga i przepisał mi dodatkowo jeszcze jedno opakowanie. Powiedział, że po 8 tygodniu zleca ogólne badania i zwolnienie wystawi mi za tydzień. Dał mi kartę ciąży do wypełnienia 😂 samo badanie - bardzo dokładny, opowiadał o wszystkim, ostrzegł mnie przed acardem i heparyną, że mogą występować plamienia. Dał numer telefonu jakby coś się działo. Zaczął mówić o prenatalnych i powiedział, żeby się zastanowić gdzie chce zrobić, czy tam gdzie prywatnie czy tutaj jak coś wystawi takie skierowanie.

    Okruszek się wita 0,85 cm ❤️
    20240715-143037.jpg

    Kuurde, zrobiłam test podobnie jak Ty, wizytę też miałam 11.07 i u Ciebie już cudowna fasolka a u mnie nic nie widać :( zabije mnie to czekanie 🙈

  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 2056 746

    Wysłany: 16 lipca, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    L4 ale za darmo. Mozna wziąć macierzynski przed porodem ale wiadomo tyle mniej po porodzie.
    Ja ogólnie mam teraz tak ze za 2 tygodnie usg prywatne i od tamtej wizyty co tydzień kompletuje wyprawke jak bedzie serce. Bo właśnie chce isc na bezpłatne od stycznia a moze nawet od grudnia więc wyprawka musi byc gotowa. Z czego duzo rzeczy zamawiam z Pl więc tez czas dostawy itp
    .. po porodzie moze uda mi sie miec platki macierzynski albo sciagne macierzynski z polski bo nadal jestem na wychowawczym. No ale ten czas do porodu bedziemy mieli kasy mniej.
    Nie jestem fanką odkładania kasy po prostu 😅 wolę mieć to fizycznie kupione niech leży.
    Wy nie chcecie znać płci, dobrze pamiętam? :) u nas wyprawka pewnie pod koniec roku, a nie wcześniej aż jak poznam płeć.

    LutekPaulutek spokojnie, może owulacja ci się przesunęła? Może jednak jest kilka dni różnicy między wami.

    Starania od 09.2018
    💗31 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
    06.2024 naturalny cud ❤️
    I beta 13 - II beta 38 - III beta 115
    progesteron 30
    preg.png
  • blabla Przyjaciółka
    Postów: 82 91

    Wysłany: 16 lipca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi delikatnymi objawami to dajecie mi najdzie 😊 wciąż Was poczytuję i czekam na piątkową wizytę.

    Zbieram się w tym tygodniu iść do szefowej, żeby powiedzieć jak sprawa wygląda. Mogę po urlopie nie wrócić, bo lekarz może wystawić l4. Teraz taki młyn mamy w pracy, więc pewnie będzie wściekła, ale wolę poinformować jak sytuacja może wyglądać. W każdej chwili mogę plamić, ale nie muszę. Myślę, że zdecydowanie lepiej kogoś z obecnych pracowników przygotować choć trochę.



    preg.png
    08.01 💔
    17.06 ⏸️
    24.06 17 dpo beta 2450
    26.06 19 dpo beta 5500 🥹
    6.07 6 + 1 ❤️
    19.07 8+0 1,89 cm 🐻
    30.07 3.14 cm 🍀
    20.08 7,7 cm 😍
  • Konieczko Znajoma
    Postów: 29 34

    Wysłany: 16 lipca, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Tak, wyłapalam wcześnie ciążę bo pierwsza beta miała 32 więc czekam 🤦 z jednej strony powtarzam sobie cały czas że wcześnie, że trzeba cierpliwości, z drugiej strony naczytałam się o pustym jaju płodowym i nie wiem jak wytrzymam te dwa tygodnie...

    Mam dokładnie tak samo!!!! Jeszcze 2 tygodnie czekania, a wcześniej nawet nie wiedziałam że może być puste jako płodowe .... Dodatkowo wyszła mi dzisiaj opryszczka i panikuje (jak zwykle) - w pierwszej ciąży miałam 4 razy. Objawów ciąży nie mam aktualnie, no chyba że zmęczenie, ale to może być równie dobrze pogoń za moją 16 miesięczna córka 😅
    W de ogólnie pracuje się "do końca" jeśli lekarz z powodów medycznych nie wystawi zakazu pracy, albo pracodawca z powodu złego stanowiska. Ogólnie w pierwszej ciąży pracowałam do końca 34 TC, a urodziłam 38+4. A teraz przebywam na wychowawczym

  • LutekPaulutek Przyjaciółka
    Postów: 109 102

    Wysłany: 16 lipca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczko wrote:
    Mam dokładnie tak samo!!!! Jeszcze 2 tygodnie czekania, a wcześniej nawet nie wiedziałam że może być puste jako płodowe .... Dodatkowo wyszła mi dzisiaj opryszczka i panikuje (jak zwykle) - w pierwszej ciąży miałam 4 razy. Objawów ciąży nie mam aktualnie, no chyba że zmęczenie, ale to może być równie dobrze pogoń za moją 16 miesięczna córka 😅
    W de ogólnie pracuje się "do końca" jeśli lekarz z powodów medycznych nie wystawi zakazu pracy, albo pracodawca z powodu złego stanowiska. Ogólnie w pierwszej ciąży pracowałam do końca 34 TC, a urodziłam 38+4. A teraz przebywam na wychowawczym

    To trzymajmy się razem w tej niecierpliwości 🤣 kiedy masz kolejną wizytę?

    Konieczko lubi tę wiadomość

  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 16 lipca, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abilify05 wrote:
    Wy nie chcecie znać płci, dobrze pamiętam? :) u nas wyprawka pewnie pod koniec roku, a nie wcześniej aż jak poznam płeć.

    LutekPaulutek spokojnie, może owulacja ci się przesunęła? Może jednak jest kilka dni różnicy między wami.

    Tak tak obecnie w koszyku z HM białe szare beżowe body pajace i spodenki. Pieluchy białe i też uni. Wózek wiadomo. A ciuszki kupuje 56 62 a resztę rozmiarów dokupie już po porodzie. Ogólnie przy trzeciej ciąży wyprawka jest bardzo okrojona mam nadzieję że wydam tylko połowę kwoty która pierwotnie zapisałam 😅

    Konieczko, Abilify05 lubią tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 16 lipca, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczko wrote:
    Mam dokładnie tak samo!!!! Jeszcze 2 tygodnie czekania, a wcześniej nawet nie wiedziałam że może być puste jako płodowe .... Dodatkowo wyszła mi dzisiaj opryszczka i panikuje (jak zwykle) - w pierwszej ciąży miałam 4 razy. Objawów ciąży nie mam aktualnie, no chyba że zmęczenie, ale to może być równie dobrze pogoń za moją 16 miesięczna córka 😅
    W de ogólnie pracuje się "do końca" jeśli lekarz z powodów medycznych nie wystawi zakazu pracy, albo pracodawca z powodu złego stanowiska. Ogólnie w pierwszej ciąży pracowałam do końca 34 TC, a urodziłam 38+4. A teraz przebywam na wychowawczym

    Ja też do końca się nie cieszę bo sie boje. Za dużo poronień jest do 12 tygodnia wlasnie cp albo pustych jaj... jeszcze równiutkie 2 tygodnie 😅

    Konieczko lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Madzik2208 Autorytet
    Postów: 351 565

    Wysłany: 17 lipca, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😘
    Ja już nie śpię, już czuję żołądek w gardle a wizyta dopiero o 15... Tak się martwię, czy wszystko w porządku....Z OM to 5+2, beta w pn 3585, wiem, że serduszka pewnie nie będzie, zarodka może też nie ale stres ogromny. Trzymajcie mocno kciuki proszę ✊🙏
    Dobrego dnia 🌸

    Konieczko, monii00 lubią tę wiadomość

    Wytrwała z Nadzieją na Happy End 🩷

    Starania od 2021 🫶

    💔 Luty 2022
    💔 Listopad 2022
    💔 Styczeń 2024

    Cykl stymulowany Aromek 💊 i Ovitrelle 💉 i mamy ⏸️ 03/07/2024

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    🫶 10/07 Beta 487,9 prog. 42,98 🥹
    🫶 13/07 Beta 1815,4 prog. 36,30 🙏 dołożona jedna dodatkowa tabletka utrogestan (dmuchamy po 3 stratach)

    🩺👩‍⚕️ Wizyta 17/07 ✊🫶

    Na pokładzie: Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, Badanie drożności OK 🤗

    Leki 💊💊💊
    ✔️ Metformax
    ✔️ Euthyrox
    ✔️ Utrogestan
    ✔️ Wit D3
    ✔️ Acidum Folicum
    ✔️ Kwas foliowy z Naturell
    ✔️ B - Complex
    ✔️ Koenzym Q10
    ✔️ Selen
    ✔️ Acard
    ✔️ Zincteral
    ✔️ Clexane od pozytywnej bety

    Dla Małego Cudu WSZYSTKO 💪✊
  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3127

    Wysłany: 17 lipca, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊
    @Madzik2208 kciuki za dzisiejsza wizyte! 🤞🍀

    Miłego dnia 😊

    Madzik2208 lubi tę wiadomość

    ▪︎MTHFR C677T (hetero)
    ▪︎675(4G/5G) w genie PAI-1 (hetero)
    •Badanie nasienia-ok
    03.2024 💔
    07.2024💔
    ,,(...)na zgliszczach najpiękniejszy wyrasta owoc."🌸
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 17 lipca, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Madzik, trzymamy mocno kciuki ❤️

    preg.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ