Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2025 🤱
Odpowiedz

Marzec 2025 🤱

Oceń ten wątek:
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1802 2766

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pusshka ogólnie to śniadania jadłam w pracy normalnie ok 2 h po przebudzeniu, ale w ciąży to jakiś kosmos 🤣 nie wspomnę, że dojazd do labu to często walka o przetrwanie 🫣 cieszcie się, że nie macie takich nieprzyjemności 🙂

    @Lilou to też zależy czy używane czy nie, prasowanie to zawsze zalecają przy noworodku. Ja też mam suszarkę, ale boję się zniszczyć ubrania.. tylko zimą suszę firanki 🙈

    @blabla nie tylko budowy domu, każdego obiektu budowlanego. To nie jest tak, że WZ jest bezterminowo bo jeśli wejdzie miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego to wz traci ważność a z tego co wiem zawodowo będą do tego dążyć żeby wszędzie był mpzp. Plany ogólne już będą restrykcyjne i skończy się budowa gdzie się chce tylko będzie można w wyznaczonych obszarze i zgodnie z przeznaczeniem terenu. Warto się zainteresować co planują na Waszych działkach bo o wnioski już chyba jest za późno. U mnie w gminie były do 10 grudnia a już muszą przystąpić do sporządzaniu planu ogólnego w tym roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2025, 11:26

    Lilou lubi tę wiadomość

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - wizyta gin prywatnie
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii ja suszę zawsze pościel, czasem jakieś rzeczy typu koszulki jak potrzeba coś na już - i tfu tfu wszystko ok 🙈

    no zobaczymy - nie wyobrażam sobie wywieszać ciągle tych małych ciuszków, czy prasować za każdym razem :) Ta temperatura w suszarce jest myślę wystarczająca - żeby obyło się bez prasowania (oczywiście za pierwszym razem wyprasujemy). Tak też radzą mi znajome. No ale wiadomo, każdy zrobi jak tam chce :)

    Najwyżej dam Wam znać ile ciuszków poszło do kosza po pierwszym suszeniu 🤣

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • AgaKa800 Autorytet
    Postów: 284 321

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa ❤️
    Martyna, doskonale wiem o co chodzi. Mamy tak notorycznie z teściem… oczywiście ja jestem najgorsza bo powiedziałam co myślę.
    Co do swędzenia brzucha to zaintrygowałyście mnie. Ani razu nic takiego nie czułam i zastanawiam się teraz dlaczego 😅

    21.06 ⏸️ 1cs
    10.07 6+3 z serduszkiem ♥️
    26.08 prenatalne, niskie ryzyka 😇
    4.09 wszystko oki!
    23.09 widzimy się kolejny raz 🍀
    27 lat🥰

    preg.png
  • Katri94 Autorytet
    Postów: 898 963

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eliz wrote:
    ▪️Pusshka ja Ci się wcale nie dziwię 😅 Wstałam o 6 ale dojechać do tej Warszawy,kolejka do pobrania to zrobiła się 9. Wracając musiałam po kanapkę do żabki wskoczyć bo już głodna byłam. A kiedyś to mogłam długo wytrzymać bez jedzenia...

    ▪️Katri tak już jest o wiele lepiej. ☺️
    U mnie ta skóra po bokach jest naciągnięta. Z przodu na dole jeszcze trochę miejsca ma 😅 co do rozstępów nowych brak jak narazie.

    Ja mam po prawej delikatny rozstęp i takie małe dwa pioruny pod brzuchem 🫣🤣nowych też brak ale późno zaczęłam smarować tamte myślałam że nie będę mieć ale nie jest najgorzej z tym😉

    Starania od 2017r.
    🙋30 lat
    Ciąża naturalna cud lipiec 2024❤️
    25.02.2025 🩷👶

    age.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 🤗

    Jak tam dziewczyny po długim weekendzie? Mi ten styczeń jakoś bardzo szybko leci, niedawno był Nowy Rok a to już tydzień minął 😅 Ale ja tam się z tego cieszę, bo coraz bliżej do odebrania kluczy 🤭

    Ja ubranka wyprałam w 60 stopniach, kocyki, rożki itp będę prać w 40 stopniach, też zamierzam wyprasować raz, a na nowym mieszkaniu planujemy kupić suszarkę, więc mam nadzieję, że nie będą wymagać prasowania, bo przy dwójce dzieci raczej nie będzie na to czasu 😆

    Ja synka karmiłam 16 miesięcy i te piersi nie zmieniły się jakoś diametralnie, zmalały to fakt, ale nadal zostały jędrne i to nie jest tak, że kp zmienia piersi, tylko sama ciąża, dlatego ważne jest, żeby już w ciąży nosić odpowiednie biustonosze, bo znam dużo kobiet, które w ogóle nie karmiły piersią a skarżyły się, że piersi już nie wyglądają tak jak przed ciążą, to, że samo kp zmienia piersi to powielany mit

    Dziewczyny czy was też tak żebra bolą? 🫣 Dzisiaj się obudziłam rano cała obolała, najbardziej odczuwam ból po prawej stronie żeber i chyba mała musi mieć tam nogę, bo czuję jak mnie smyra i potem czuję taki kujący ból, no nie jest to przyjemne 🙉

    Kciuki za wszystkie wizyty i badania 🤞🏻


    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • LutekPaulutek Ekspertka
    Postów: 149 158

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a pytanie z innej beczki - planujecie zakup niani elektronicznej? Jeśli tak to jaką polecacie? :)

  • Katri94 Autorytet
    Postów: 898 963

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❄️LutekPalutek ja nie planuje :)

    ❄️Olaa..32 też zdarza mi się dość często ból żeber kłujący dosyć ale ja po lewej stronie bardziej i tam też czuje blisko kopnięcia małej

    Starania od 2017r.
    🙋30 lat
    Ciąża naturalna cud lipiec 2024❤️
    25.02.2025 🩷👶

    age.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, a pytanie z innej beczki - planujecie zakup niani elektronicznej? Jeśli tak to jaką polecacie? :)
    Nie planowałam i nie kupuje 😛 teściowa się uparła, że nam kupi :) obecnie jedyne jej zastosowanie widzę, gdy mała będzie spała na górze w łóżeczku, a my ewentualnie będziemy na dole to uruchomię ją z pewnością. Co do modelu to nie powiem, bo sama nie wiem jaki model dostaniemy 😊

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, a pytanie z innej beczki - planujecie zakup niani elektronicznej? Jeśli tak to jaką polecacie? :)

    My mamy kamerkę tapo, która działa dokładnie tak samo jak nianie, z dźwiękiem, obrazem etc. No i mamy też nieużywany telefon - więc w naszym przypadku kupno niani byłoby bez sensu :)

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Ola28.28 Przyjaciółka
    Postów: 98 155

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ❤️
    Dawno mnie tu nie było, troszkę się odcięłam ale to ze względu ze święta, ciągle gdzieś w gościach i nawet nie było siły sie odzywać.. czasem coś poczytałam co u Was, ale nie mogę powiedzieć że jestem na bieżąco 🙈
    Po mojej ostatniej wizycie wszystko dobrze, kolejna mam 22 stycznia 😊 bierze mnie lekkie przerażenie ze do marca juz tak niewiele zostało, i teraz to poleci z górki 😁 a z drugiej strony chce już poznac ta mała księżniczkę 😊
    Przeziębienie lekkie tez mnie dopadło, ale powiem Wam że dla mnie najlepszy jest prenalen, mogę śmiało polecić 😊 działa na mnie jak antybiotyk 😅

    Ja w tym miesiącu mam zamiar dokupić wszystko czego mi brakuje, poprać ciuszki, spakować torbę do szpitala i być już w pełni gotowa 🙈 zobaczymy jak mi to pójdzie..

    Miłego dnia dla każdej z Was ❤️

    monii00, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Pusshka - wiadomo, szkół jest wiele, odnośnie prania/prasowania. Ja zamierzam za pierwszym razem wyprasować - a raczej mąż to zrobi 🙈 a za każdym kolejnym już suszyć (mamy pralkoszuszarkę) - bez prasowania.
    Mam podobne zdanie do Ciebie - ja prasować nie będę, bo nie tykam się żelazka także mąż to zrobi (chyba, że uzna, że przesadzam 😅)

    ❄️Polcja my już choinkę wyrzucaliśmy 30.12 😢 Niestety mamy bardzo sucho w tym mieszkaniu i wyschła na wiór mimo wody w donicy

    ❄️blabla, ❄️Lilou kciuki za wizytę ✊

    Pisałam z ginekologiem i poprosił o rozważenie ktg już jutro - oczywiście podjadę. Także jutro prenatalne i ktg

    Lilou, monii00, eliz, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaKa800 wrote:
    Hejka!
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa ❤️
    Martyna, doskonale wiem o co chodzi. Mamy tak notorycznie z teściem… oczywiście ja jestem najgorsza bo powiedziałam co myślę.
    Co do swędzenia brzucha to zaintrygowałyście mnie. Ani razu nic takiego nie czułam i zastanawiam się teraz dlaczego 😅
    A urósł Ci dużo brzuszek? ☺️
    Ja generalnie kilka razy poczułam takie swędzenie delikatne, głównie po kąpieli gdy zapomniałam się nabalsamować

    ❄️Olaa32 kilka razy poczułam kopnięcia w żebra odkąd mały się w końcu przekręcił główkowo ☺️

    ❄️LutekPaulutek mój mąż ma za zadanie kupno kamerki/niani, zobaczymy co wybierze 😅 Dzisiaj się właśnie śmiał, że moje wyszukiwania „kocyk/aspiratorek/śpiworek”, a jego już pod nowy dom „SmartHome/pompa ciepła/inteligentne ledy” - życie 😂

  • AgaKa800 Autorytet
    Postów: 284 321

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, a pytanie z innej beczki - planujecie zakup niani elektronicznej? Jeśli tak to jaką polecacie? :)
    My zakupiliśmy zwykłą kamerkę za niecałe 150 zl :)

    21.06 ⏸️ 1cs
    10.07 6+3 z serduszkiem ♥️
    26.08 prenatalne, niskie ryzyka 😇
    4.09 wszystko oki!
    23.09 widzimy się kolejny raz 🍀
    27 lat🥰

    preg.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, a pytanie z innej beczki - planujecie zakup niani elektronicznej? Jeśli tak to jaką polecacie? :)
    Kupiłabym jeżeli byśmy mieszkali w domu gdzie jest piętro, a tak mieszkając w mieszkaniu myślę, że nie będzie potrzebna 😊

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Katri94 Autorytet
    Postów: 898 963

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdarzyło wam się w ciąży lekko krwawić przy wypróżnianiu?🙈 temat może taki krępujący ale no zapytam bo ja w sumie miałam tak raz ale to już dawno i przeszło a dzisiaj mi się przytrafiło trochę mocniej i nie wiem co z tym zrobić czy znowu samo przejdzie, staram się pić wody dużo podejrzewam że muszę pić więcej jeszcze żeby nie mieć z tym kłopotu...

    Starania od 2017r.
    🙋30 lat
    Ciąża naturalna cud lipiec 2024❤️
    25.02.2025 🩷👶

    age.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 724 1414

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg dziewczyny, szalejecie :D nadrobię Was w wolnej chwili, bo dzisiaj dzień wariata 🙈

    Rano byłam w POZ na kwalifikacji do szczepień i od razu dostałam szczepienia na grypę i krztusiec. Także mam z głowy.
    Mam nadzieję, że mnie nie zetnie jakoś bardzo i przeżyje 🤪

    I od razu zapytam
    Czy Wasze bobasy maja czkawkę w brzuchu? U mnie od kilku dni regularnie ma czkawkę. Nie są to typowe ruchy, tylko takie delikatne, rytmiczne dotknięcia :D

    07.24 ⏸️

    01.04.2025 🩷
  • Katri94 Autorytet
    Postów: 898 963

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Omg dziewczyny, szalejecie :D nadrobię Was w wolnej chwili, bo dzisiaj dzień wariata 🙈

    Rano byłam w POZ na kwalifikacji do szczepień i od razu dostałam szczepienia na grypę i krztusiec. Także mam z głowy.
    Mam nadzieję, że mnie nie zetnie jakoś bardzo i przeżyje 🤪

    I od razu zapytam
    Czy Wasze bobasy maja czkawkę w brzuchu? U mnie od kilku dni regularnie ma czkawkę. Nie są to typowe ruchy, tylko takie delikatne, rytmiczne dotknięcia :D

    Tak moja ma czkawkę przynajmniej co drugi dzień odczuwam :)

    Starania od 2017r.
    🙋30 lat
    Ciąża naturalna cud lipiec 2024❤️
    25.02.2025 🩷👶

    age.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 1384 1850

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @katri zależy o którym wypróżnianiu mówisz. Jeżeli siusiu to bym leciała na kontrol. Jeżeli tzw „2” to może się zdarzać niestety (oby nie hemoroid). U mnie nawodnienie średnio pomaga, nadal co kilka dni, ale w sumie mniejszy wyczyn przy tej czynności
    @sailor kilka razy się jej zdarzyło mieć, ale to nie jest reguła 😀😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2025, 14:15

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    10.03.25 Zosia ❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Omg dziewczyny, szalejecie :D nadrobię Was w wolnej chwili, bo dzisiaj dzień wariata 🙈

    Rano byłam w POZ na kwalifikacji do szczepień i od razu dostałam szczepienia na grypę i krztusiec. Także mam z głowy.
    Mam nadzieję, że mnie nie zetnie jakoś bardzo i przeżyje 🤪

    I od razu zapytam
    Czy Wasze bobasy maja czkawkę w brzuchu? U mnie od kilku dni regularnie ma czkawkę. Nie są to typowe ruchy, tylko takie delikatne, rytmiczne dotknięcia :D
    Tak, zdarzają się takie rytmiczne ruchy i to ponoć czkawka właśnie 😀
    Trzymam kciuki, żeby obyło się bez przygód po szczepieniu - ja też miałam jednego dnia na grypę i krztusiec i nic mi nie było. Troszkę czułam rękę po krztuścu na drugi dzień

    ❄️Katri krew nie, ale niestety zdarzały mi się hemoroidy… Teraz w ciąży znowu się pojawiły, na szczęście rzadko mnie boli i jest to lekki ból, ale obawiam się że po porodzie będę miała z tym problem 😢

  • Katri94 Autorytet
    Postów: 898 963

    Wysłany: 7 stycznia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❄️ Martyna ❄️ Pusshka przy "2" właśnie 🙈no i czuje taki trochę dyskomfort przy siedzeniu więc może to hemoroidy.A miałam po prostu lekkie zaparcia dzisiaj. Jakoś nie miałam problemu wcześniej większych z tym więc trochę się wystraszyłam jak zobaczyłam krew

    Starania od 2017r.
    🙋30 lat
    Ciąża naturalna cud lipiec 2024❤️
    25.02.2025 🩷👶

    age.png
‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ