Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 23 października 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_onia wrote:
    Hejka!
    Dzięki dziewczyny za polecenie marki odzieżowej, bo faktycznie przeglądam też vinted, takie polecajki są na wagę złota :)
    Dziewczyny ja z innej beczki, bo od dwóch dni jestem wrakiem człowieka, mam w sobie dużo stresu o chyba maly to czuję, bo znowu się ciągle rusza… chodzi i ten nieszczęsny mały remont. Wczoraj było malowanie sufitu w kuchni i łazience. Sypialnia zamknięta wietrzona, więc tu siedzę jak jestem w domu. Nasz znajomy też miał specjalną maszynę do ogrzewania pomieszczenia, więc wszystko już suche. Całe szczęście miałam wizytę u stomatologa i później szkołę rodzenia, więc nie było mnie w najgorszym momencie, ale czy któraś z Was aktualnie przechodzi jakiś mały remont lub przechodziła w ciąży i wszystko było ok? Martwię się o bobasa… dzisiaj przychodzi moja przyjaciółka pomóc mi sprzątać, bo jednak pył, jest dalej na wyższych partiach mebli, a ja jestem już tak przemęczona tym codziennym bałaganem, że dzisiaj miałam nockę z głowy 🫣😂 musiałam się wyżalić, bo mąż w pracy do wieczora i dwie lewe ręce do pomocy niestety…

    Nie masz co się martwić, ja jak byłam w pierwszej ciąży to mieliśmy w domu istny armagedon bo akurat miesiąc po tym jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży musieliśmy zmienić mieszkanie i robić remont mieszkając już w docelowym miejscu więc było malowanie, wyburzanie ściany i inne atrakcje 😅

    M_onia lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 23 października 2025, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, luz. Niepotrzebny stres może zaszkodzić bardziej :)

    Kasia, wpiszesz mi proszę kolejną wizytę na 19.11 i połówkowe na 12.11?

    Ja bym się już chętnie spakowała do szpitala i odhaczyła to. Mam tyle rzeczy do zrobienia które odwlekam i czuję się, jakbym miała otwarte sto zakładek w głowie. Coś się zebrać nie mogę. Może dziś kliknę zamówienie z ikei, to przyjdą pudła i pochowam za małe ciuszki synka.

    M_onia, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 23 października 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Nie masz co się martwić, ja jak byłam w pierwszej ciąży to mieliśmy w domu istny armagedon bo akurat miesiąc po tym jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży musieliśmy zmienić mieszkanie i robić remont mieszkając już w docelowym miejscu więc było malowanie, wyburzanie ściany i inne atrakcje 😅

    To też ciekawie! 🤭❤️ dzięki ❤️❤️❤️

    Kokosq lubi tę wiadomość

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Przed nami jeszcze malowanie pokoju i układanie paneli..🫣 Później skręcanie mebli i przenoszenie rzeczy. Mam nadzieję, że do porodu zdążymy. Mąż ma czas tylko w soboty więc to wszystko trochę trwa. 🙄
    Nie zastanawiałam się nad toksycznością, ale teraz farby nie są chyba aż tak szkodliwe. 🤔 My będziemy urządzać pokój na piętrze więc wietrzone będzie od razu a do dyspozycji będzie cały dół. Bardziej obawiam się czy starczy mi sił na sprzątanie i porządkowanie rzeczy.🫣 Bałagan remontowy z grubsza ogarnie mąż.
    My ostatnio sporo interesowaliśmy się farbami i one mają te lotne związki organiczne(LZO). Wybraliśmy magnat,bo ma 5, porównując np.do śnieżki która ma 30. W takim pokoju gdzie wszystko jest nowe to też nie za dobrze, trzeba wietrzyć, szczególnie gdy w rodzinie wystepuje alergia czy azs

    _Hope lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z bloga W zdrowym domu:
    Nowe farby, meble i artykuły wyposażenia wnętrz - to też czynniki, które pogarszają powietrze w naszych domach. Wiecie o tym, że na opakowaniach farb podane są ilości Lotnych Związków Organicznych (LZO), które się z nich uwalniają? Im mniej LZO tym mniej intensywny będzie zapach farby podczas malowania. Warto na to patrzeć. I idealnie by było, abyśmy wszelkie remonty, wymiany mebli, itp. mogli przeprowadzać w ciepłych miesiącach kiedy można dokładnie wywietrzyć pomieszczenia i pozbyć się tego zapachu "nowości".

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_onia wrote:
    Ufff dobrze słyszeć, bo kurczę z jednej strony strasznie mnie stresuje ten temat, a z drugiej widzę na instagramie mamy z brzuszkami, które malują same ściany pokoju dziecięcego, albo przerabiają meble 🫣 mały jest strasznie ruchliwy, więc to mnie uspakaja, a we wtorek mamy badanie połówkowe, więc też liczę, że wgl moja głowa odetchnie ✊ to życzę też powodzenia w tym czasie remontowym!
    W życiu bym sama nie malowała będąc w ciąży! Masakra...i jeszcze to pokazywać na ig

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 23 października 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    My ostatnio sporo interesowaliśmy się farbami i one mają te lotne związki organiczne(LZO). Wybraliśmy magnat,bo ma 5, porównując np.do śnieżki która ma 30. W takim pokoju gdzie wszystko jest nowe to też nie za dobrze, trzeba wietrzyć, szczególnie gdy w rodzinie wystepuje alergia czy azs

    Ehhh.. Zobaczymy jak nam to wyjdzie. W nowym pokoju dzieci miałyby dużo więcej miejsca.. Ze względu właśnie na AZS u synka chciałabym żeby ten pokój chwilkę postał i powierzył się zanim zaczniemy z niego korzystać.. Ale czy się wyrobimy... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Najwyżej przeprowadzka będzie już z maluchem na pokładzie.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Zaniepokojona1234 Ekspertka
    Postów: 203 413

    Wysłany: 23 października 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że przyszło mi dziś zamówienie z SHEIN. 2 pary legginsów 3 koszule do szpitala sukienka na święta żebym w coś weszła 😂 i 3 staniki. Niecałe 200 zł a wszystko mega wygodne😀 nakoszylw szczerze mówiąc szkoda mi było wydać bo ich nie znoszę i po szpitalu wyrzucę pewnie

    Daga121222, Kokosq lubią tę wiadomość

    Antoś 20.02.2026 💕
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 23 października 2025, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się grubo zastanawiam nad biustonoszami do karmienia. Szczerze ich nie znoszę, kilka osób polecało mi zwykle bawełniane staniki z francis and henry. Taki biustonosz mozna poprastu podciągnąć wyżej i nakarmić dziecko ale cena mocno mnie zniechęca. 200 złotych za jeden....

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 23 października 2025, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja się grubo zastanawiam nad biustonoszami do karmienia. Szczerze ich nie znoszę, kilka osób polecało mi zwykle bawełniane staniki z francis and henry. Taki biustonosz mozna poprastu podciągnąć wyżej i nakarmić dziecko ale cena mocno mnie zniechęca. 200 złotych za jeden....

    Ja kupiłam ostatnio już biustonosz do karmienia, bo niestety w moje już się nie mieściłam 😂 zamówiłam w hm i jest taki miękki bez usztywniania. Były w zestawie dwa za 109 zł.

    Zaniepokojona1234, Kokosq lubią tę wiadomość

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • Zaniepokojona1234 Ekspertka
    Postów: 203 413

    Wysłany: 23 października 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja się grubo zastanawiam nad biustonoszami do karmienia. Szczerze ich nie znoszę, kilka osób polecało mi zwykle bawełniane staniki z francis and henry. Taki biustonosz mozna poprastu podciągnąć wyżej i nakarmić dziecko ale cena mocno mnie zniechęca. 200 złotych za jeden....
    Ja wyszłam z założenia że mogę mieć najtańsze jeśli będą wygodne a te są. Mam spore piersi ( na szczęście jak na razie nieprosty dodatkowo) i serio ciężko mi dobrać coś fajnego

    Antoś 20.02.2026 💕
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja się grubo zastanawiam nad biustonoszami do karmienia. Szczerze ich nie znoszę, kilka osób polecało mi zwykle bawełniane staniki z francis and henry. Taki biustonosz mozna poprastu podciągnąć wyżej i nakarmić dziecko ale cena mocno mnie zniechęca. 200 złotych za jeden....
    Do karmienia mam z alles mama te zwykłe bawełniane,ale noszę je tylko w domu,bo słabo trzymają mój biust
    Poza tym noszę też z alles mama,ale już nie bawełniane,z fiszbinami,koronkami, są bardzo ładne i dobrze trzymają mój cyc 😁

    Carla lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 23 października 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Do karmienia mam z alles mama te zwykłe bawełniane,ale noszę je tylko w domu,bo słabo trzymają mój biust
    Poza tym noszę też z alles mama,ale już nie bawełniane,z fiszbinami,koronkami, są bardzo ładne i dobrze trzymają mój cyc 😁

    Potwierdzam Alles są super. Warto zainwestować w dobry stanik. Mam 40 lat i karmiłam non stop … 8 lat i nie mogę na biust narzekać (mam 65F). Żadne H&M i inne szmatki u mnie nie trzymały, szkoda kasy i w sieciówkach ciężko dobrać rozmiar jak się ma mały obwód i spory cyc 😂

    Carla

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla wrote:
    Potwierdzam Alles są super. Warto zainwestować w dobry stanik. Mam 40 lat i karmiłam non stop … 8 lat i nie mogę na biust narzekać (mam 65F). Żadne H&M i inne szmatki u mnie nie trzymały, szkoda kasy i w sieciówkach ciężko dobrać rozmiar jak się ma mały obwód i spory cyc 😂
    Też mam 65 f/g, teraz czuję że przydałaby się 70,w domu noszę te miękkie

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 23 października 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam duży biust, nie każdy biustonosz jest dla mnie dobry. Na końcówkę ciąży i tak będę musiała zamówić jakieś zwyklaki. W poprzednich ciążach jął macica się podniosła fiszbiny były nie do zniesienia

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 23 października 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam malutki biust i po prostu kupię jakieś zwykłe miękkie staniki nie za miliony. 🤭 Nie wiem jak będzie z KP, bo chcę też karmić butelką... Z córką KP w ogóle nie wyszło choć walczyliśmy, a z synem szło fajnie, ale przez pobyt w szpitalu z córką (gdy mały miał 3 miesiące) straciłam pokarm. 🤷‍♀️

    Podobnie mam z koszulami. Kupiłam w poprzedniej ciąży koszule z dolce sonno i fajne są, ale na mnie najmniejszy rozmiar o wiele za duży. 🫣 Przy synku częściej korzystałam z bawełnianych sukienek z dekoltem, który można uchylić do karmienia i takich teraz planuję dokupić kilka sztuk, bo korzystałam z nich w nocy i w dzień.
    Zamówiłam już dla sobie nowy szlafrok i właśnie jedną sukienkę muślinową. 🤭

    Daga121222, Kokosq, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 23 października 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja się grubo zastanawiam nad biustonoszami do karmienia. Szczerze ich nie znoszę, kilka osób polecało mi zwykle bawełniane staniki z francis and henry. Taki biustonosz mozna poprastu podciągnąć wyżej i nakarmić dziecko ale cena mocno mnie zniechęca. 200 złotych za jeden....
    Ja kupiłam w rossmannie, bo dużo kobiet polecało 🙂 na razie mam jeden dla próby, dziś ubrałam, bo moje mnie uwierają… i powiem szczerze, że jest naprawdę wygodny!
    Nie lubię ogólnie takich biustonoszy, ale teraz wygoda jest dla mnie ważniejsza 😄
    Także polecam te z rossmanna

    Kokosq, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 23 października 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaniepokojona1234 wrote:
    Powiem wam że przyszło mi dziś zamówienie z SHEIN. 2 pary legginsów 3 koszule do szpitala sukienka na święta żebym w coś weszła 😂 i 3 staniki. Niecałe 200 zł a wszystko mega wygodne😀 nakoszylw szczerze mówiąc szkoda mi było wydać bo ich nie znoszę i po szpitalu wyrzucę pewnie
    O super! Ja też tam zamawiam leginsy i jestem z nich bardzo zadowolona 😇
    I też zamówiłam na razie jedną koszulę do szpitala, bo chce sprawdzić jaka przyjdzie, a cenowo naprawdę się opłaca 😄

    Zaniepokojona1234 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 23 października 2025, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_onia wrote:
    Ja kupiłam ostatnio już biustonosz do karmienia, bo niestety w moje już się nie mieściłam 😂 zamówiłam w hm i jest taki miękki bez usztywniania. Były w zestawie dwa za 109 zł.

    O a dałabyś radę podesłać jakiś namiar na te staniki?😀 Ja w pierwszej ciąży kupowałam z babyono bo dostaliśmy zniżkę ze szkoły rodzenia są bardzo fajne, bez usztywnień no ale jeden kosztuje 100 🤷🏼‍♀️ Więc szukam jakiejś alternatywy bo tak się lubimy, że noszę je cały czas i trochę się już wysłużyły 😅

    W ogóle odebrałam wyniki badań moczu, po krwi nie ma już śladu uff bo przyznam, że mocno mi to ostatnio siedziało w głowie 😅
    Ale od poniedziałku jak tylko się dowiedziałam zaczęłam brać urosept i podejrzewam, że on mnie uratował.

    Daga121222, Kasiastaraczka, _Hope, Sagi, aqq lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Też mam duży biust, nie każdy biustonosz jest dla mnie dobry. Na końcówkę ciąży i tak będę musiała zamówić jakieś zwyklaki. W poprzednich ciążach jął macica się podniosła fiszbiny były nie do zniesienia
    Zupełnie to rozumiem
    Fajną opcją jest zamówienie na allegro i ewentualnie oddanie
    Jeśli nie masz nigdzie stacjonarnie

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ