Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mam mini polecajke: jak polujecie sobie na ubranka na vinted polecam markę name it, te rzeczy są świetnej jakości, praktycznie niezniszczalne:)
    Bardzo lubię name it,next. Kupowałam te ubranka w fajnym ciuszku blisko nas, niestety zamknęli się

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po połówkowych 🙂
    Wszystko dobrze , Bobo ma 330 g, głowa koło pępka 😁
    I nadal jest dziewczynką 💗

    Aliana, Kokosq, _Hope, Sagi, Daga121222, aqq, M_onia, Patisonek 25, ZOSIA88, Magnes, Go0cha, Kłębuszek, Katt, bambusek-94, alijaa90, Carla, Dżozu lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 23 października 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Super, że u Was wszystko dobrze i gratuluję synka! 🎉🩵🤩 Macie już wybrane imię?

    Co do ruchów to za mną ciąża i z dziewczynką i z chłopcem i oboje strasznie szaleli w brzuchu. 🙃🫣 Teraz są bardzo energicznymi dziećmi.
    Tomcio jak dotąd spokojnie, ale to dopiero 17tc.🩵

    Dziękuję ❤️ Nad imieniem dalej trwają negocjacje bo z mężem mamy zupełnie inne typy i zupełnie co innego nam się podoba 😅 Na szczęście jest jeszcze trochę czasu na zastanowienie ☺️
    No ja mam nadzieję,że maluch się trochę rozkręci z czasem 😅
    W sumie dopiero 18 tydzień nam dziś wybija więc może nie ma co panikować 😅

    _Hope, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 23 października 2025, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Jestem po połówkowych 🙂
    Wszystko dobrze , Bobo ma 330 g, głowa koło pępka 😁
    I nadal jest dziewczynką 💗

    Super, że wszystko u Was dobrze, gratuluję córeczki 🩷😍

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 23 października 2025, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Jestem po połówkowych 🙂
    Wszystko dobrze , Bobo ma 330 g, głowa koło pępka 😁
    I nadal jest dziewczynką 💗


    Ogromne gratulacje! 🥰🎉 Będzie księżniczka wśród starszych braci! 💗 Imię już wybraliście?

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 23 października 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Ja wczoraj byłam u prowadzącej, przypuszczenia z prenatalnych się potwierdziły i tym razem będziemy mieć synka 🤭🩵
    Ogólnie wszystko jest w porządku, szyjka 46 mm, łożysko na tylnej ściance.
    Nic tylko już czekać na jakieś większe ruchy bo do tej pory to są rzadko i takie dość nieśmiałe, ewidentnie syn będzie totalnym przeciwieństwem córki, która jak kopała to cały brzuch się ruszał 😅
    Co do krwi w moczu mam się nie niepokoić i w ciągu tygodnia powtórzyć badania, więc z racji tego, że mąż ma dziś wolne i może zająć się małą pojadę i niedługo to ogarnę.
    Kolejna wizyta u prowadzącej 20 listopada, prosiłabym o wpisanie na pierwszej stronie ☺️
    Dobrze, że Twoja prowadząca Cię uspokoiła 🙂 mam nadzieję, że jak powtórzysz badania to nie będzie śladu po tej krwi 😊

    Kokosq lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 23 października 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Dziękuję ❤️ Nad imieniem dalej trwają negocjacje bo z mężem mamy zupełnie inne typy i zupełnie co innego nam się podoba 😅 Na szczęście jest jeszcze trochę czasu na zastanowienie ☺️
    No ja mam nadzieję,że maluch się trochę rozkręci z czasem 😅
    W sumie dopiero 18 tydzień nam dziś wybija więc może nie ma co panikować 😅

    Urośnie, to będzie szaleć :) Na razie to takie maleństwa są, nie mają jeszcze tyle siły żeby przywalić :D

    Kokosq lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 23 października 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Powiem Ci ze mam za sobą dwie ciążę z chłopcami i naprawdę byli spokojni w brzuchu, aż momentami miałam lęki że coś jest nie tak bo potrafili spać np cały dzień żeby wieczorem się uaktywnić, a teraz jestem w 21 tygodniu czuje ruchy kilka razy dziennie a wczoraj wieczorem kopniaki były mocne, aż trochę nieprzyjemne. Czy wszystkie dziewczyny tak mają?
    U mnie jeśli chodzi o ruchy to każdy dzień jest inny 🫣
    Przedwczoraj córcia szalała cały dzień w brzuszku, a wczoraj była bardzo spokojna ☺️
    Za to dzisiaj się zmartwiłam, że od rana się nie rusza, a zawsze jak się budziłam to ona też. Ale zjadłam śniadanko i właśnie się rozbudziła 😄

    Kokosq lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Ogromne gratulacje! 🥰🎉 Będzie księżniczka wśród starszych braci! 💗 Imię już wybraliście?
    Mamy 2 typy
    Mąż Lidia
    Ja Jadwiga
    Będzie raczej Lidka,bo mąż ma w pracy koleżankę Jadzię, która trochę gra mu na nerwach 🤣i wiecie jak to jest, te skojarzenia

    _Hope, Kłębuszek, Katt, bambusek-94, Dżozu lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 23 października 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Ja wczoraj naczytałam sie na internetach o tym łożysku nie wiedziałam ,że te przodujace jest tak niebezpieczne :/ zle mi się ostatnio chodzi czuje taki nacisk na dole. Bardzo nie chcialabym trafic do szpitala :( tym spospbem odechciało mi się zaczynac tą wyprawkę :/ ale postanowilam ze zrobiw chyba narazie 2 szuflady zwby miec jakies czyste rzeczy do szpitala w razie czego zeby nie panikować :/
    Powiem Ci kochana, że ostatnio miałam bardzo podobnie… byłam na spacerze z mężem i czułam taki nacisk na dole, mimo tego, że mam łożysko na tylnej ścianie . Ale miałam uczucie jakby mnie tak ciągnęło.

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 23 października 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Jestem po połówkowych 🙂
    Wszystko dobrze , Bobo ma 330 g, głowa koło pępka 😁
    I nadal jest dziewczynką 💗
    Gratulacje 💕 cieszę się, że wszystko jest w porządku z księżniczką ☺️

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 23 października 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zakupy za 30 zł 🤩
    IMG-20251023-090922.jpg

    Sagi, Daga121222, Aliana, Kasiastaraczka, Patisonek 25, Zaniepokojona1234, ZOSIA88, Kłębuszek, Katt, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 23 października 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Dzięki dziewczyny za polecenie marki odzieżowej, bo faktycznie przeglądam też vinted, takie polecajki są na wagę złota :)
    Dziewczyny ja z innej beczki, bo od dwóch dni jestem wrakiem człowieka, mam w sobie dużo stresu o chyba maly to czuję, bo znowu się ciągle rusza… chodzi i ten nieszczęsny mały remont. Wczoraj było malowanie sufitu w kuchni i łazience. Sypialnia zamknięta wietrzona, więc tu siedzę jak jestem w domu. Nasz znajomy też miał specjalną maszynę do ogrzewania pomieszczenia, więc wszystko już suche. Całe szczęście miałam wizytę u stomatologa i później szkołę rodzenia, więc nie było mnie w najgorszym momencie, ale czy któraś z Was aktualnie przechodzi jakiś mały remont lub przechodziła w ciąży i wszystko było ok? Martwię się o bobasa… dzisiaj przychodzi moja przyjaciółka pomóc mi sprzątać, bo jednak pył, jest dalej na wyższych partiach mebli, a ja jestem już tak przemęczona tym codziennym bałaganem, że dzisiaj miałam nockę z głowy 🫣😂 musiałam się wyżalić, bo mąż w pracy do wieczora i dwie lewe ręce do pomocy niestety…

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_onia wrote:
    Hejka!
    Dzięki dziewczyny za polecenie marki odzieżowej, bo faktycznie przeglądam też vinted, takie polecajki są na wagę złota :)
    Dziewczyny ja z innej beczki, bo od dwóch dni jestem wrakiem człowieka, mam w sobie dużo stresu o chyba maly to czuję, bo znowu się ciągle rusza… chodzi i ten nieszczęsny mały remont. Wczoraj było malowanie sufitu w kuchni i łazience. Sypialnia zamknięta wietrzona, więc tu siedzę jak jestem w domu. Nasz znajomy też miał specjalną maszynę do ogrzewania pomieszczenia, więc wszystko już suche. Całe szczęście miałam wizytę u stomatologa i później szkołę rodzenia, więc nie było mnie w najgorszym momencie, ale czy któraś z Was aktualnie przechodzi jakiś mały remont lub przechodziła w ciąży i wszystko było ok? Martwię się o bobasa… dzisiaj przychodzi moja przyjaciółka pomóc mi sprzątać, bo jednak pył, jest dalej na wyższych partiach mebli, a ja jestem już tak przemęczona tym codziennym bałaganem, że dzisiaj miałam nockę z głowy 🫣😂 musiałam się wyżalić, bo mąż w pracy do wieczora i dwie lewe ręce do pomocy niestety…
    Teraz te farby to chyba mniej toksyczne. A jakimi malowaliscie?
    Co do sprzątania pyłów to może załóż jakąś maskę? Ja bym chyba tak zrobiła
    My mamy teraz malowanie w domu,ale nas tam nie ma,bo to nowy dom. Osobiście nie chciałabym tam być w ciąży,ani z dziećmi

    M_onia lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 23 października 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest farba, która nie zawiera rozpuszczalników. Ogólnie w czasie samego malowania nie było mnie w mieszkaniu, wróciłam dopiero wieczorem ok 19 i od tamtej pory większość czasu przesiedziałam w sypialni. Wiadomo musiałam wziąć prysznic, skorzystać z toalety, ale to są chwile. No mimo wszystko strasznie mnie zdenerwowała ta cała sytuacja. Dzisiaj przyjaciółka zajmie się najgorszymi miejscami typu właśnie łazienka, ale fakt też myślałam o maseczce!

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 października 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_onia wrote:
    To jest farba, która nie zawiera rozpuszczalników. Ogólnie w czasie samego malowania nie było mnie w mieszkaniu, wróciłam dopiero wieczorem ok 19 i od tamtej pory większość czasu przesiedziałam w sypialni. Wiadomo musiałam wziąć prysznic, skorzystać z toalety, ale to są chwile. No mimo wszystko strasznie mnie zdenerwowała ta cała sytuacja. Dzisiaj przyjaciółka zajmie się najgorszymi miejscami typu właśnie łazienka, ale fakt też myślałam o maseczce!
    Najważniejsze, żebyś dużo wietrzyła te pomieszczenia i nie przebywala w nich za długo

    M_onia, Dżozu lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 23 października 2025, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_onia wrote:
    Hejka!
    Dzięki dziewczyny za polecenie marki odzieżowej, bo faktycznie przeglądam też vinted, takie polecajki są na wagę złota :)
    Dziewczyny ja z innej beczki, bo od dwóch dni jestem wrakiem człowieka, mam w sobie dużo stresu o chyba maly to czuję, bo znowu się ciągle rusza… chodzi i ten nieszczęsny mały remont. Wczoraj było malowanie sufitu w kuchni i łazience. Sypialnia zamknięta wietrzona, więc tu siedzę jak jestem w domu. Nasz znajomy też miał specjalną maszynę do ogrzewania pomieszczenia, więc wszystko już suche. Całe szczęście miałam wizytę u stomatologa i później szkołę rodzenia, więc nie było mnie w najgorszym momencie, ale czy któraś z Was aktualnie przechodzi jakiś mały remont lub przechodziła w ciąży i wszystko było ok? Martwię się o bobasa… dzisiaj przychodzi moja przyjaciółka pomóc mi sprzątać, bo jednak pył, jest dalej na wyższych partiach mebli, a ja jestem już tak przemęczona tym codziennym bałaganem, że dzisiaj miałam nockę z głowy 🫣😂 musiałam się wyżalić, bo mąż w pracy do wieczora i dwie lewe ręce do pomocy niestety…

    Przed nami jeszcze malowanie pokoju i układanie paneli..🫣 Później skręcanie mebli i przenoszenie rzeczy. Mam nadzieję, że do porodu zdążymy. Mąż ma czas tylko w soboty więc to wszystko trochę trwa. 🙄
    Nie zastanawiałam się nad toksycznością, ale teraz farby nie są chyba aż tak szkodliwe. 🤔 My będziemy urządzać pokój na piętrze więc wietrzone będzie od razu a do dyspozycji będzie cały dół. Bardziej obawiam się czy starczy mi sił na sprzątanie i porządkowanie rzeczy.🫣 Bałagan remontowy z grubsza ogarnie mąż.

    M_onia lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 23 października 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_onia wrote:
    Hejka!
    Dzięki dziewczyny za polecenie marki odzieżowej, bo faktycznie przeglądam też vinted, takie polecajki są na wagę złota :)
    Dziewczyny ja z innej beczki, bo od dwóch dni jestem wrakiem człowieka, mam w sobie dużo stresu o chyba maly to czuję, bo znowu się ciągle rusza… chodzi i ten nieszczęsny mały remont. Wczoraj było malowanie sufitu w kuchni i łazience. Sypialnia zamknięta wietrzona, więc tu siedzę jak jestem w domu. Nasz znajomy też miał specjalną maszynę do ogrzewania pomieszczenia, więc wszystko już suche. Całe szczęście miałam wizytę u stomatologa i później szkołę rodzenia, więc nie było mnie w najgorszym momencie, ale czy któraś z Was aktualnie przechodzi jakiś mały remont lub przechodziła w ciąży i wszystko było ok? Martwię się o bobasa… dzisiaj przychodzi moja przyjaciółka pomóc mi sprzątać, bo jednak pył, jest dalej na wyższych partiach mebli, a ja jestem już tak przemęczona tym codziennym bałaganem, że dzisiaj miałam nockę z głowy 🫣😂 musiałam się wyżalić, bo mąż w pracy do wieczora i dwie lewe ręce do pomocy niestety…
    My jesteśmy przed samym remontem sypialni 🫣 jakoś po wszystkich świętych będą wymieniane panele i później malowanie, a na koniec skręcanie mebli. Przez ten czas będziemy spać w salonie i na pewno dużo wietrzyć. Jeśli chodzi o porządki - to tak jak Kasiastaraczka napisała - rób to w maseczce.
    Także nie martw się, nie zaszkodzisz dzidziusiowi 🤗

    M_onia lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 23 października 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie na aktualnym mieszkaniu już odliczam dni, bo od 8.11 przeprowadzamy się już do gotowego ogarniętego i tam wszystko już przewiezie mąż. Ale no właśnie sprzątanie, pakowanie też mnie trochę przerasta aktualnie… wcześniej myślałam, że fajnie zajmę głowę. Może zapytacie w takim razie dlaczego remont, a dlatego, że musimy wynająć to mieszkanie :/
    Też czytałam właśnie o farbie nawet, którą mamy i niby nie ma złego składu. No ale głowa robi swoje…

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 23 października 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    My jesteśmy przed samym remontem sypialni 🫣 jakoś po wszystkich świętych będą wymieniane panele i później malowanie, a na koniec skręcanie mebli. Przez ten czas będziemy spać w salonie i na pewno dużo wietrzyć. Jeśli chodzi o porządki - to tak jak Kasiastaraczka napisała - rób to w maseczce.
    Także nie martw się, nie zaszkodzisz dzidziusiowi 🤗

    Ufff dobrze słyszeć, bo kurczę z jednej strony strasznie mnie stresuje ten temat, a z drugiej widzę na instagramie mamy z brzuszkami, które malują same ściany pokoju dziecięcego, albo przerabiają meble 🫣 mały jest strasznie ruchliwy, więc to mnie uspakaja, a we wtorek mamy badanie połówkowe, więc też liczę, że wgl moja głowa odetchnie ✊ to życzę też powodzenia w tym czasie remontowym!

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ