Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 listopada 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Czy Wy też się tak kiepsko dziś czujecie? Nie wyspałam się w ogóle, miałam całą noc głupie sny (pełnia księżyca?). Kręci mi się w głowie. Ciśnienie mam 100/60 więc to nie to…
    Robię właśnie makaron z sosem z wołowiną… Prawie nie jadam ostatnio makaronu, ale czuję że muszę postawić się na nogi :(
    Ja czuję się całkiem dobrze
    I też dziś robię wołowinę 🙃
    Masz jakąś dietę niskoweglowodanowa? Dlaczego nie jesz makaronu?

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 listopada 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Wczoraj dałam sobie w kość trochę za dużo bo jestem nienormalna. Dzisiaj mój syn w szkole ma jakiś tam poczęstunek tak impreza na 11 listopad i każda klasa musiała przygotować stół z poczęstunkiem. Więc jak zamiast jak inne matki iść do cukierni i kupić ciato pół dnia piekłam domowe ciasteczka. I znów skończyło się nocą w bólu
    Heh,musisz bardziej odpuścić

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Go0cha Autorytet
    Postów: 342 247

    Wysłany: 6 listopada 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziecie się szczepić na rsv? Macie jakieś zdanie na temat szczepienia w ciąży?

    Gośka 34, Marcin 38.
    Córka Eliza 11.2023
    Kolejne malenstwo w drodze. Termin na 03.2026

    18+4. 270 gram szczęścia najprawdopodobniej 🩷

    21+4. 433 gram milosci- to już pewne dziewczynka 🩷

    22+4. 547 gram bobasa 🩷

    24+3 krzywa 84.7/151/135

    25+4. 892 gram cukiereczka 🩷

    29+2. 1532 gram dziewczynki🩷

    32+3. 2500 gram 🫣🩷

    35+2. 3080 gram niuni🩷

    38+4. 3500

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 6 listopada 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Ja czuję się całkiem dobrze
    I też dziś robię wołowinę 🙃
    Masz jakąś dietę niskoweglowodanowa? Dlaczego nie jesz makaronu?

    Jem - po prostu staram się zwiększyć udział kasz w diecie bo makaron mogłabym jeść codziennie 😂
    Nawet pasowałaby dzisiaj gryczana, ale wszystko we mnie krzyczało o ten makaron.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 6 listopada 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Będziecie się szczepić na rsv? Macie jakieś zdanie na temat szczepienia w ciąży?

    Tak. Zdanie mam takie, że żałuję, że nie było tego szczepienia gdy byłam w poprzedniej ciazy. Ile ja się stresu najadłam gdy błędnie zdiagnozowali u 7tygodniowego maluszka rsv (miał covid). W izolatkach obok były maluszki z rsv pod tlenem - nic śmiesznego.

    Go0cha lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 6 listopada 2025, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Będziecie się szczepić na rsv? Macie jakieś zdanie na temat szczepienia w ciąży?

    Ja będę się szczepić 🙂

    Go0cha lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 6 listopada 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Będziecie się szczepić na rsv? Macie jakieś zdanie na temat szczepienia w ciąży?
    Ja też zamierzam. I na krztusiec. Na grypę już się zaszczepiliśmy

    Go0cha, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 6 listopada 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Będziecie się szczepić na rsv? Macie jakieś zdanie na temat szczepienia w ciąży?
    Nie będę się szczepić

    Go0cha lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 6 listopada 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Będziecie się szczepić na rsv? Macie jakieś zdanie na temat szczepienia w ciąży?

    Ja też planuję szczepienie na rsv, szczęśliwie nas ominęło chorowanie jak mała była malutka, dopadło całą naszą rodzinkę dopiero jak skończyła roczek więc przeszła to w miarę ok, ale znam przypadek gdzie zachorowała 4 miesięczna dziewczynka i walczyła z tym dziadostwem w szpitalu…no nie wyobrażam sobie tego 🥺

    Ja się dziś od rana rzuciłam w wir sprzątania,prania i zakupów, teraz akurat mała ma drzemkę więc biorę się dalej do roboty, ale wieczorem pewnie jak zwykle te aktywności odpokutuję 😅
    Mały w brzuchu jest coraz bardziej aktywny i od kilku dni jak ja próbuje spać to tak kopie, że się nie da i dziś była pobudka o 5😅

    Widzę, że Wy już ostro kompletujecie wyprawkę 😄 w pierwszej ciąży też dość późno się wzięłam za zakupy ale to było ok bo już wiedziałam mniej więcej, że córka będzie większa więc brałam od razu wszystkie ubranka na 62, teraz też zamierzam takie zakupy odłożyć bliżej porodu, jedynie może sprawy apteczne ogarnę wcześniej 🙂Pamiętam, że w pierwszej ciąży walizkę do szpitala pakowałam 2 tygodnie przed porodem 😅 ale na badaniach wychodziło cały czas, że mam bardzo długą szyjkę i jeszcze na poród się nie zapowiada więc stwierdziłam, że mam czas bo lekarze zapewniali,że na pewno wcześniej niż przed terminem nic się nie wydarzy 😅

    Go0cha, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 6 listopada 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szczepień rsv i krztusiec rozważam ale muszę szczerze porozmawiać z ginem na ten temat. Grypy nie będę brać. Ostatnio jak się zaszczepiłam na grypę dwa tygodnie po szczepieniu miałam najgorsza grupę w życie, odcięło mnie od życia na dwa tygodnie gorączkę miałam ponad 40 stopni. Boję się powtórki. A covidowi nie ufam

    Go0cha lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4358

    Wysłany: 6 listopada 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Będziecie się szczepić na rsv? Macie jakieś zdanie na temat szczepienia w ciąży?
    Ja wciąż nie podjęłam decyzji 🙂
    Co się pytam koleżanek czy się szczepiły to połowa tak, a połowa nie 😄🫣 także nie pomogły mi haha

    Go0cha lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 6 listopada 2025, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie szczepię na nic w ciąży

    Go0cha lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 6 listopada 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Go0cha wrote:
    Będziecie się szczepić na rsv? Macie jakieś zdanie na temat szczepienia w ciąży?

    Tak i dodatkowo na krztusiec. Chce ogarnąć jeszcze wcześniej grypę ale jakoś nie mam na to czasu. W pierwszej ciąży zaszczepiłam się tylko na krztusiec, o rsv się niewiele mówiło a cena była zaporowa

    Go0cha lubi tę wiadomość

  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 6 listopada 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamusie, czy można się też do Was zapisać? Jestem w kwietniowych ale termin mam taki graniczny 1.04 i fajnie byłoby tutaj też do was zaglądać.
    Widzę, że jest tutaj też kilka mamusiów wielodzietnych, ja też czekam na trzecie teraz 😊

    Sagi, Kłębuszek, Kokosq, Arga, Jednorożec89, alijaa90, bambusek-94, Patisonek 25, Daga121222, ZOSIA88, Dżozu, Go0cha, Kasiastaraczka, _Hope lubią tę wiadomość

  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 6 listopada 2025, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mi dzisiaj czapwczka z wełny merinotaka cieplejsza :) znając życie w lutym to jeszcze bedzie zimno a wole być przygotowana

    Daga121222, aqq, Kasiastaraczka, _Hope lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • alijaa90 Znajoma
    Postów: 23 67

    Wysłany: 6 listopada 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊 melduje się po prenatalnych, wszystko w porządku. Strasznie się wczoraj stresowałam przed tą wizytą, ale to chyba normalne. Będzie chłopiec 😊 mamy zrobić echo serca między 24 a 26 TC ze względu na moją cukrzycę, ale doktorka powiedziała, że to standardowa procedura, z Maluszkiem wszystko okej, rozwija się prawidłowo. Przez tydzień przybrał 65 gram, waży 385 gram. Jestem o wiele spokojniejsza i mogę szykować wyprawkę 😃😃
    Co do szczepień jeszcze nie wiem, pewnie porozmawiam o tym z dr na nast wizycie.
    Moja lista wyprawkowa ciągle rośnie, jakoś przeraża mnie póki co wizja pakowania torby do szpitala. Kompletowanie ubranek jest dla mnie zdecydowanie prostsze 😁

    Sagi, Arga, bambusek-94, Kokosq, Daga121222, Kłębuszek, Go0cha, Zaniepokojona1234, Kasiastaraczka, aqq, _Hope, Aliana, Katt lubią tę wiadomość

  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 6 listopada 2025, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że ja nie chcę iść do szpitala po raz 4 na cc 🫣. Ostatnio ciśnienie mi skoczyło, było mi nie dobrze po antybiotyku, nie mogli mi się wbić w kręgosłup a później chyba przez utratę krwi ciągle bym spała i spała aż położne się dziwiły, że śpię i karmię 😅🫣. No i znowu rozstanie z moją małą na tyle dni a ona beze mnie nie zaśnie łatwo, eh. Będzie ciężko

    age.png

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 6 listopada 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alijaa gratulacje zdrowego synka 😊

    @Truskawkowykompot cześć, super że napisałaś na naszym wątku 🙂 ja mam ostatecznie termin na początek kwietnia i jest jeszcze kilka innych mam kwietniowych 🙂

    @Go0cha ja na pewno będę się szczepić na krztusiec i RSV, a na grypę i covid zaszczepiłam się już w październiku. Siostrzeniec mojego męża złapał RSV tuż po urodzeniu w szpitalu (urodził się w lutym) i nie było zbyt kolorowo... wolę dmuchać na zimne 🙂

    Dziewczyny ja już cała w emocjach bo koło 17 powinnam mieć wizytę u prowadzącego i liczę na poznanie płci. Gorzej jak bobo znowu się dupką obróci 😆 ale właśnie zapodałam sobie dawkę cukru i kawy więc liczę że to coś pomoże.

    Arga, Kłębuszek, alijaa90, Kokosq, _Hope, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4358

    Wysłany: 6 listopada 2025, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alijaa gratuluję chłopca 🩵 mam ten sam problem, jeśli chodzi o pakowanie torby do szpitala 🫣 mam nadzieję, że o niczym nie zapomnę 😂 dobrze, że zostało jeszcze trochę czasu

    @Truskawkowykompot witaj, zapraszamy 🙂

    @Bambusek w takim razie powodzenia na wizycie! 🙂 mam nadzieję, że poznasz płeć 🤭

    bambusek-94, alijaa90 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 6 listopada 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kokosq i wcale nie ubierałaś maluszka w rozmiar 56? Bo właśnie ja mam zagwozdkę - siostra urodziła synka ponad 4300 i 59cm a mówi że przez kilka pierwszych tygodni ubierała go w 56. Nie wiem czy to kwestia rozmiarówki (że te ubranka u nien były zawyżone jak np. z hm)? U nas jak narazie też zanosi sie na większego bobasa, tak przynajmniej ostatnio mówił lekarz ale zaraz na USG znowu zobaczymy czy się nic nie zmieniło 🙂 wiem że realnie będzie to można oszacować po 3 prenatalnych ale no nie wiem czy jest wgl sens powiększać zapasy na 56 bo mam kilka komplecików.

    Kokosq lubi tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ