Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 20 lutego, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_onia wrote:
    Dziewczyny chyba wypadł mi rano czop śluzowy 😂 co prawda to moja pierwsza ciąża i nie jestem na 100% pewna, ale nigdy czegoś takiego nie widziałam, no jedyne określenie duży zbity śluz. Miałam dzisiaj ktg i tak jak w środę piękne skurcze tak dzisiaj zero 😂 ale nadal od rana towarzyszą mi skurcze żeby się wypróżnić, już jestem na etapie, że nawet przeć nie muszę, tak jakby te skurcze same te robiły 😅 ciąża to ciekawy stan 😂😂

    Mi takie coś wypadło w 2 ciąży, w pierwszej nie. Jakoś 4-5 dni przed porodem. Wyglądało jak … żelek przeźroczysty podbarwiony krwią. Teraz jeszcze tego nie mam, ale latam do łazienki po większym jedzeniu, mam wrażenie, że mały mi siedzi na odbycie - okropne uczucie. Boję się 💩 na sali porodowej, złapałam schizę 🫨

    Carla

    age.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 20 lutego, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A też macie tyle śluzu w majtkach? U mnie to kałuża, muszę ostatnio kilka razy bieliznę zmieniać 🫣

  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 20 lutego, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hermionka wrote:
    @Daga, @Kasiastaraczka ja też z Warszawy. Rodziłam na Madalińskiego i jakby co to serdecznie polecam!

    @Zosia dobrze, że już dochodzisz do siebie! Puchnięcie nóg to chyba normalna sprawa po CC, chociaż u mnie tylko tak trochę spuchły, całe szczęście nie jakoś bardzo. Bark mnie bolał, ale to lekarz mnie uprzedził, że tak będzie. A jakie mm u was?
    U nas sprawdziły się butelki Avent te antykolkowe, a smoczek właśnie Suavinex. Z gadżetów jeszcze się sprawdza podgrzewacz Neno Vita. Spanie na mnie też jest chyba ulubioną czynnością młodego, ale nie mogę narzekać bo jest też odkladalny i mogę go w salonie w kołysce spokojnie położyć i nie ma dramy. Jeszcze jak kot mu tam wskoczy to w ogóle jest dobrze 😂 i o dziwo u nas te wszystkie misie szumisie, lekkie melodyjki to się sprawdza. Jakby nie lubił za bardzo ciszy.

    Nie mam za bardzo ciuszków w rozmiarze 62 i wyżej, więc jak sobie tak leżymy i mały śpi na mnie to moja jedna z lepszych przyjemności połogowych to sobie klikanie zakupów 😂

    Z ciekawości to położona środowiskowa nie przyszła do nas ani razu. Zadzwoniła tylko czy wszystko jest okej.
    Uzywamy laktowit ale daje mu raz dziennie tak to raczej moim po ktorym ulewa niestety.
    Smoczki mamy suavinex sprawdzily mi sie przy córce a maly sie uspakaja jak go ma :)
    Podgrzewacz tez mamy ale neno lindo podwojny super sprawa wczesniej mielismy lovi ale ten lepszy :)

    Mam tez poduszke do karmienia mialam ja zwrocić bo popruta ale dostalam rabat i w sumie bie bylam pewna czy maz przy otwieraniu czyms nie zachaczył. Jest fajna bo przywiazuje sie ja do pleców a ta poprzednia ciagle musialam poprawiać.
    U mnie to stopy tak spuchly ze nie umialam ani ich podnieść ani isc dzisiaj juz jest lepiej bo wchodze w buty a tak na boso chodzilam.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2543 4379

    Wysłany: 20 lutego, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasiastaraczka może wpadniemy na siebie w szpitalu 🤭

    @Carla co do 💩 mam te same obawy 🫣 że przez to się zablokuje..

    @Truskawkowykompot ogólnie mam go więcej niż na początku. Nawet dzisiaj usiadłam na łóżku i poczułam jak coś ze mnie wyleciało i poszłam szybko do łazienki, a tam śluz 🫣 strasznie to niekomfortowe… Ale lepiej w domu, bo jak zdarzy się to na zakupach czy coś to już gorzej

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 20 lutego, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze mają tutaj młyn ale ponad godzinę prosiłam o kroplówkę z glukozą bo mi cukier zaczął lecieć dopiero jak słabo zaczęło mi sie robic to dostalam

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 20 lutego, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    O łał! To rzeczywiście może być czop 🫣 u mnie też co prawda jest to pierwsza ciąża, ale widziałam ją dziewczyny opisywały taki czop śluzowy. Ja codziennie jak idę do łazienki to patrzę czy nie mam plamień i czy nic mi nie leci, nie wypada czop 😅

    Ale to było właśnie podczas załatwiania się czy jak?

    Tak… wypróżniałam się i jak wstałam to dopiero zobaczyłam. Taki zbity wielki glutek śluzu 😅

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 20 lutego, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko w pierwszej ciąży widziałam ten czop sluzowy dzień przed cc. Skurczy prawie nie było i rozwarcie na 1 cm

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 20 lutego, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja nie mam jeszcze zadnych skurczy ? 🤣😐 czasami jak się zdarzy jeden na dzień to sukces, ale serii to na pewno nie miałam

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 20 lutego, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Wiem ze mają tutaj młyn ale ponad godzinę prosiłam o kroplówkę z glukozą bo mi cukier zaczął lecieć dopiero jak słabo zaczęło mi sie robic to dostalam
    Jezu ja miałam to samo az Ci współczuje poszlam taka slaba na ten blok musieli mi zwilżac usta

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 20 lutego, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec - no kurcze, na ostatniej prostej taki rollercoaster ZNOWU 😵‍💫😮‍💨

    Alta - Ja też nie kojarzę specjalnie jakichś skurczów BH 😅 raz chyba w nocy miałam, bo jak szłam w nocy do toalety to był bardzo mocno napięty brzuch, ale byłam zmęczona, to nie analizowałam tego za bardzo.

    Hermionka - aż ciężko sobie wyobrazić, że położna w ogóle do Was nie przyszła 😥 to jest jej obowiązek, powinna się pojawić u was pierwszy raz do 2 dni roboczych od wyjścia ze szpitala, a ogólnie to przysługują Ci takie 3-4 wizyty. Ona normalnie dostaje za to wynagrodzenie, więc nie rozumiem tego, że nie przyszła "bo tak"... Moja położna teraz zaczęła urlop i bardzo przeżywała, że mogę urodzić jak będzie na urlopie, dwa razy w lutym do mnie dzwoniła i pytała jak sytuacja. Ma też wagę przenośną i będzie ważyć Malutką na wizytach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 14:42

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 20 lutego, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo mm moj maz dzwonil po aptekach bo zostalo nam polowa puszki i wiecie że nie ma w aptekach stacjonarnie :D dlatego ciesze się, że jednak wziełam ;)
    Z jednej strony chcialabym karmic piersia ale z drugiej wowl z butli bo wiem ile zjadł po moim cos ulewa bardzo wiec nie wiem jak to bedzie dalej wygladać widze róznice i moja córka jakos miala wiksza determinacje do szukania cyca a shn to wygodny :D nie wyobrazam sobie dlugo ciągnać na kpi :D to juz wole mm karmić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 15:08

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 20 lutego, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga istnieje duże prawdopodobieństwo, że się spotkamy 😄

    Mi w drugiej ciąży odszedł ten czop kilka dni przed porodem

    Podczas drugiego porodu, bliżej drugiej fazy, zrobiłam kupę na sali,ale położna szybko to ogarnęła,a mąż mówił, że było tego malutko i takie bobki, raczej nie miałam czym 🙃

    M_onia lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 20 lutego, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    A też macie tyle śluzu w majtkach? U mnie to kałuża, muszę ostatnio kilka razy bieliznę zmieniać 🫣
    Oj też tak mam, muszę zmieniać bieliznę w ciągu dnia

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 20 lutego, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tego mleka laktowit to wszędzie teraz brakuje.. przez aferki z innymi mm
    Ja odkupiłam jedną puszkę od kogoś na olx, nową
    Wolę mieć w zapasie gdyby trzeba było dokarmić
    Butelkę kupiłam szklaną lansinoh

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 20 lutego, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec współczuję tego zawieszenia..

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2543 4379

    Wysłany: 20 lutego, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    No tego mleka laktowit to wszędzie teraz brakuje.. przez aferki z innymi mm
    Ja odkupiłam jedną puszkę od kogoś na olx, nową
    Wolę mieć w zapasie gdyby trzeba było dokarmić
    Butelkę kupiłam szklaną lansinoh
    Ja tak patrzę to na gemini jest dostępne to mleko laktowit 🙂 nawet zastanawiam się czy nie zamówić w razie czego

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 20 lutego, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Ja tak patrzę to na gemini jest dostępne to mleko laktowit 🙂 nawet zastanawiam się czy nie zamówić w razie czego
    O ja kilka dni temu chciałam kupić i nie było
    Dzięki za cynk!
    Na razie jedzie do mnie to z olx

    Widzę też, że i na doz pl wróciło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 16:35

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 20 lutego, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko przez internet można kupić. Serio mega utrudnienie przez ta afere z mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 17:03

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 20 lutego, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też przypadkiem obserwuję ten Laktowit, bo wyświetla mi się na Facebooku. Mają takie zainteresowanie, że strona im nie wyrabia. Widziałam też, że ostatnio dodali do składu ten nieszczęsny olej, ale z innego źródła, bez toksyny. I zaczęła się panika i rozczarowanie w komentarzach 😂
    Ogólnie niezłe zamieszanie.

    Zosia, pisałaś o tej lewej piersi. Mój też zawsze preferował lewą, i nawet moja babcia to zauważyła i powiedziała, że dzieci tak mają 🤔
    Ciekawe, dlaczego.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 20 lutego, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Wiem ze mają tutaj młyn ale ponad godzinę prosiłam o kroplówkę z glukozą bo mi cukier zaczął lecieć dopiero jak słabo zaczęło mi sie robic to dostalam

    Czyżby coś się zaczęło u Ciebie dziać? 🤞

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
‹‹ 518 519 520 521 522 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ