Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 11 marca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny, ale akcja..nie chciałam jeszcze zostawać,ale jednak muszę,bo wody mi odeszły
    Byłam już po ktg,a na wizycie u lekarza podczas usg poczułam mokro 🙃
    Teraz mam drugi zapis ktg i później idę na patologię

    Mocno trzymam kciuki za Was! 🤞🍀
    Już wkrótce będziesz tulić Lidkę. 🥰🥹🩷

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 11 marca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasiastaraczka, wow więc się udało ruszyć 🤩
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie i małą 😍🤞

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4371

    Wysłany: 11 marca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny, ale akcja..nie chciałam jeszcze zostawać,ale jednak muszę,bo wody mi odeszły
    Byłam już po ktg,a na wizycie u lekarza podczas usg poczułam mokro 🙃
    Teraz mam drugi zapis ktg i później idę na patologię
    Ale super! 😍
    To teraz niech się dzieje, czekamy na Lidke ❤️
    Mocne kciuki! 🍀🤞🏻

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 11 marca, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny, ale akcja..nie chciałam jeszcze zostawać,ale jednak muszę,bo wody mi odeszły
    Byłam już po ktg,a na wizycie u lekarza podczas usg poczułam mokro 🙃
    Teraz mam drugi zapis ktg i później idę na patologię

    Powodzenia! ☘️🤞

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 11 marca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny, ale akcja..nie chciałam jeszcze zostawać,ale jednak muszę,bo wody mi odeszły
    Byłam już po ktg,a na wizycie u lekarza podczas usg poczułam mokro 🙃
    Teraz mam drugi zapis ktg i później idę na patologię
    Super ❤️ czyli jednak nawet tego uparciuszka udało się zmobilizować 😉 powodzenia 😘

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 11 marca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu no to powodzenia! Czekamy bardzo!!!! ❤️


    Mnie dziś w nocy wybudzily mdlosci i nie ustępują, mimo apetytu itp.
    Nie wiem od czego to może być? Nie mam żadnej zgagi ani nic… trochę też spuchłam, ale ciśnienie jest książkowe nawet po kawie więc to też nie to.

    Młody wczoraj cały dzień był mega aktywny (w ogóle ostatni tydzień było super), dzisiaj natomiast jak na złość prawie nic się nie rusza. Próbuję się doliczyć 10 ruchów żeby się nie martwić, ale trochę one dzisiaj wymuszone. Jeśli do południa się nie wybudzi to muszę podjechać na SOR bo mój lekarz dzisiaj tylko do 12:00. Oczywiście jutro mam wizytę z ktg, więc dzisiaj musiało mnie coś zmartwić 🙈😁 standard. Byle do cc, za tydzień notek porze będziemy już po 🙈

    Kasiastaraczka, Kokosq, Arga lubią tę wiadomość

    age.png
  • Go0cha Autorytet
    Postów: 343 247

    Wysłany: 11 marca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia✊

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Gośka 34, Marcin 38.
    Córka Eliza 11.2023
    Kolejne malenstwo w drodze. Termin na 03.2026

    18+4. 270 gram szczęścia najprawdopodobniej 🩷

    21+4. 433 gram milosci- to już pewne dziewczynka 🩷

    22+4. 547 gram bobasa 🩷

    24+3 krzywa 84.7/151/135

    25+4. 892 gram cukiereczka 🩷

    29+2. 1532 gram dziewczynki🩷

    32+3. 2500 gram 🫣🩷

    35+2. 3080 gram niuni🩷

    38+4. 3500

    preg.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 11 marca, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mocne kciuki za szybkie akcje, które już się zaczęły i mają ruszyć lada moment.
    Mąż od dzisiaj ma urlop żeby być bardziej dyspozycyjny w domu, zabrał młodego na spacer żebym miała chwilę spokoju. Z jednej strony mam listę rzeczy do ogarnięcia ale kompletnie nie mam siły. Rano spać nie mogłam, robiłam od rana ostatnie zamówienia z Gemini bo uznałam że jeszcze mi kilku rzeczy brakuje. Muszę jeszcze raz przepakować walizkę czy na pewno wszystko wzięłam, zrobić porządki w domu a mam wrażenie że czasu jest coraz mniej.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 11 marca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 🔥🔥🔥

    A mnie chyba adrenalina chwyciła. Staram się polegiwac, ale mnie nosi 💪

    A w ogóle to widziałam, że w przyszłym tygodniu pogoda ma się zepsuć 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 11:35

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 11 marca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Kasiu no to powodzenia! Czekamy bardzo!!!! ❤️


    Mnie dziś w nocy wybudzily mdlosci i nie ustępują, mimo apetytu itp.
    Nie wiem od czego to może być? Nie mam żadnej zgagi ani nic… trochę też spuchłam, ale ciśnienie jest książkowe nawet po kawie więc to też nie to.

    Młody wczoraj cały dzień był mega aktywny (w ogóle ostatni tydzień było super), dzisiaj natomiast jak na złość prawie nic się nie rusza. Próbuję się doliczyć 10 ruchów żeby się nie martwić, ale trochę one dzisiaj wymuszone. Jeśli do południa się nie wybudzi to muszę podjechać na SOR bo mój lekarz dzisiaj tylko do 12:00. Oczywiście jutro mam wizytę z ktg, więc dzisiaj musiało mnie coś zmartwić 🙈😁 standard. Byle do cc, za tydzień notek porze będziemy już po 🙈

    Miałam dokładnie tak samo: w poniedziałek mała cały dzień aktywna. Non stop w ruchu i jeszcze mi uciskała w dół, a wczoraj długo cisza i też się trochę martwiłam, ale po południu się trochę rozbudziła, ale zdecydowanie mniejsza aktywność. Mam nadzieję, że u Ciebie też się rozkręci maluszek i już nie będzie tak stresował.

    alta marea lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2737

    Wysłany: 11 marca, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, daję szybko info o tym, że córeczka już po drugiej stronie brzucha. ❤️ 40+6, SN, dzisiaj w nocy o 2:34, 55 cm, 3500 g. 10/10 punktów. Pachnie cudownie ❤️ i jest już moją super kumpelą.
    Poród to był żywioł, jak już się zaczęło to poszło ekspresowo 🙃 indukcję zaczęli od prostaglandyn założonych ok. 15:30, zaraz po 22 mi odpłynęły wody, ok. 23 zabrali mnie na porodówkę, mąż przyjechał o północy, ok. 1 akcja zwolniła ze względu na wyciągnięcie prostaglandyn, dostałam oksy i poszło dalej 🫣 podsumowując: było super, a jednocześnie boleśnie i męcząco - od razu miałam częste i mocne skurcze. Na partych sobie nie poradziłam niestety, chyba z 20 min próbowałam i nie wyszło, więc zostałam nacięta bo już brakło mi sił. Chciałam znieczulenie, ale poród tak szybko postępował, że już nie było na to czasu i położna go odwoływała. 😅 I bardzo szybko zaczęła szykować rzeczy na Małą, i myślała, że nie zdąży 😅😅

    Ps. Gaz rozweselający mi pomógł mega w pewnym momencie przy rozwarciu ok. 7 cm - przez 5 minut nie czułam ŻADNYCH skurczy, miałam serio FAZĘ 😅 i osiągnęłam transcendencję 🧘 to było NIESAMOWITE uczucie 😅❤️

    Sagi, Dżozu, aqq, Carla, Kasiastaraczka, alta marea, Daga121222, bambusek-94, Katt, Arga, Kłębuszek, Kokosq, _Hope, Zosis, wellwellwell, Ann35, Go0cha, Beezi, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 11 marca, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Cześć, daję szybko info o tym, że córeczka już po drugiej stronie brzucha. ❤️ 40+6, SN, dzisiaj w nocy o 2:34, 55 cm, 3500 g. 10/10 punktów. Pachnie cudownie ❤️ i jest już moją super kumpelą.
    Poród to był żywioł, jak już się zaczęło to poszło ekspresowo 🙃 indukcję zaczęli od prostaglandyn założonych ok. 15:30, zaraz po 22 mi odpłynęły wody, ok. 23 zabrali mnie na porodówkę, mąż przyjechał o północy, ok. 1 akcja zwolniła ze względu na wyciągnięcie prostaglandyn, dostałam oksy i poszło dalej 🫣 podsumowując: było super, a jednocześnie boleśnie i męcząco - od razu miałam częste i mocne skurcze. Na partych sobie nie poradziłam niestety, chyba z 20 min próbowałam i nie wyszło, więc zostałam nacięta bo już brakło mi sił. Chciałam znieczulenie, ale poród tak szybko postępował, że już nie było na to czasu i położna go odwoływała. 😅 I bardzo szybko zaczęła szykować rzeczy na Małą, i myślała, że nie zdąży 😅😅

    Ps. Gaz rozweselający mi pomógł mega w pewnym momencie przy rozwarciu ok. 7 cm - przez 5 minut nie czułam ŻADNYCH skurczy, miałam serio FAZĘ 😅 i osiągnęłam transcendencję 🧘 to było NIESAMOWITE uczucie 😅❤️
    Łoooo jaaaa ale się podziało!!!! Duże gratulacje!!!! Super, ze udało się sn i że jestescie całe i zdrowe ❤️❤️❤️⚘️⚘️⚘️ plus pozytywna historia z indukcji też jest pocieszająca 🤣😅 dużo zdrowka dla Was!!!!

    Ale dzień się jeszcze nie kończy, czekamy na pozostale wieści ❤️❤️❤️ Kasia 🤞🤞🤞🤞 Monia i Aqq chyba tez dziś indukcje? Sagi cc? Trzymam kciuki

    Kasiastaraczka, Pfry lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 11 marca, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Cześć, daję szybko info o tym, że córeczka już po drugiej stronie brzucha. ❤️ 40+6, SN, dzisiaj w nocy o 2:34, 55 cm, 3500 g. 10/10 punktów. Pachnie cudownie ❤️ i jest już moją super kumpelą.
    Poród to był żywioł, jak już się zaczęło to poszło ekspresowo 🙃 indukcję zaczęli od prostaglandyn założonych ok. 15:30, zaraz po 22 mi odpłynęły wody, ok. 23 zabrali mnie na porodówkę, mąż przyjechał o północy, ok. 1 akcja zwolniła ze względu na wyciągnięcie prostaglandyn, dostałam oksy i poszło dalej 🫣 podsumowując: było super, a jednocześnie boleśnie i męcząco - od razu miałam częste i mocne skurcze. Na partych sobie nie poradziłam niestety, chyba z 20 min próbowałam i nie wyszło, więc zostałam nacięta bo już brakło mi sił. Chciałam znieczulenie, ale poród tak szybko postępował, że już nie było na to czasu i położna go odwoływała. 😅 I bardzo szybko zaczęła szykować rzeczy na Małą, i myślała, że nie zdąży 😅😅

    Ps. Gaz rozweselający mi pomógł mega w pewnym momencie przy rozwarciu ok. 7 cm - przez 5 minut nie czułam ŻADNYCH skurczy, miałam serio FAZĘ 😅 i osiągnęłam transcendencję 🧘 to było NIESAMOWITE uczucie 😅❤️

    Ogromne gratulacje!!!! Jak się patrzy na Twój suwaczek to aż łzy same do oczu napływają 🥰

    Pfry lubi tę wiadomość

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 11 marca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Miałam dokładnie tak samo: w poniedziałek mała cały dzień aktywna. Non stop w ruchu i jeszcze mi uciskała w dół, a wczoraj długo cisza i też się trochę martwiłam, ale po południu się trochę rozbudziła, ale zdecydowanie mniejsza aktywność. Mam nadzieję, że u Ciebie też się rozkręci maluszek i już nie będzie tak stresował.



    Dzięki za słowa otuchy ❤️ chyba trochę się rozruszał na jakiś czas , teraz znów wypoczywa. Ewidentnie reaguje na głos męża i się wtedy budzi, jak zaczynamy rozmawiać to trochę się aktywuje. Nakazałam mężowi pracę zdalna do cesarki bo mi to pomaga psychicznie 🤣

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4371

    Wysłany: 11 marca, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Cześć, daję szybko info o tym, że córeczka już po drugiej stronie brzucha. ❤️ 40+6, SN, dzisiaj w nocy o 2:34, 55 cm, 3500 g. 10/10 punktów. Pachnie cudownie ❤️ i jest już moją super kumpelą.
    Poród to był żywioł, jak już się zaczęło to poszło ekspresowo 🙃 indukcję zaczęli od prostaglandyn założonych ok. 15:30, zaraz po 22 mi odpłynęły wody, ok. 23 zabrali mnie na porodówkę, mąż przyjechał o północy, ok. 1 akcja zwolniła ze względu na wyciągnięcie prostaglandyn, dostałam oksy i poszło dalej 🫣 podsumowując: było super, a jednocześnie boleśnie i męcząco - od razu miałam częste i mocne skurcze. Na partych sobie nie poradziłam niestety, chyba z 20 min próbowałam i nie wyszło, więc zostałam nacięta bo już brakło mi sił. Chciałam znieczulenie, ale poród tak szybko postępował, że już nie było na to czasu i położna go odwoływała. 😅 I bardzo szybko zaczęła szykować rzeczy na Małą, i myślała, że nie zdąży 😅😅

    Ps. Gaz rozweselający mi pomógł mega w pewnym momencie przy rozwarciu ok. 7 cm - przez 5 minut nie czułam ŻADNYCH skurczy, miałam serio FAZĘ 😅 i osiągnęłam transcendencję 🧘 to było NIESAMOWITE uczucie 😅❤️
    Gratuluję kochana! 🥹😍 teraz możecie się tulić ile się da! 🥹

    Pfry lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 11 marca, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasiastaraczka trzymam mocno kciuki, juz za niedługo poznasz swoją Lidkę 😊

    @Pfry wielkie gratulacje! Super że indukcja poszła tak sprawnie, jesteś mega dzielna 😊

    @Sagi ty już na oddziale czy jakos później idziesz?

    @Alta mam nadzieję że bobas się troszkę rozrusza i nie będzie Cię już tak stresował na końcówce💙

    Sagi, Kasiastaraczka, Pfry lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 11 marca, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyny, ale akcja..nie chciałam jeszcze zostawać,ale jednak muszę,bo wody mi odeszły
    Byłam już po ktg,a na wizycie u lekarza podczas usg poczułam mokro 🙃
    Teraz mam drugi zapis ktg i później idę na patologię

    Jejku. Cudownie, pięknego porodu Ci życzę 🌸🩷

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 11 marca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry gratulacje! 😘 Tulcie się i cieszcie sobą 😉

    Dżozu my niedługo jedziemy się przyjąć do szpitala i pewnie jutro od rana indukcja..

    Sagi, Dżozu, Pfry lubią tę wiadomość

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 11 marca, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Cześć, daję szybko info o tym, że córeczka już po drugiej stronie brzucha. ❤️ 40+6, SN, dzisiaj w nocy o 2:34, 55 cm, 3500 g. 10/10 punktów. Pachnie cudownie ❤️ i jest już moją super kumpelą.
    Poród to był żywioł, jak już się zaczęło to poszło ekspresowo 🙃 indukcję zaczęli od prostaglandyn założonych ok. 15:30, zaraz po 22 mi odpłynęły wody, ok. 23 zabrali mnie na porodówkę, mąż przyjechał o północy, ok. 1 akcja zwolniła ze względu na wyciągnięcie prostaglandyn, dostałam oksy i poszło dalej 🫣 podsumowując: było super, a jednocześnie boleśnie i męcząco - od razu miałam częste i mocne skurcze. Na partych sobie nie poradziłam niestety, chyba z 20 min próbowałam i nie wyszło, więc zostałam nacięta bo już brakło mi sił. Chciałam znieczulenie, ale poród tak szybko postępował, że już nie było na to czasu i położna go odwoływała. 😅 I bardzo szybko zaczęła szykować rzeczy na Małą, i myślała, że nie zdąży 😅😅

    Ps. Gaz rozweselający mi pomógł mega w pewnym momencie przy rozwarciu ok. 7 cm - przez 5 minut nie czułam ŻADNYCH skurczy, miałam serio FAZĘ 😅 i osiągnęłam transcendencję 🧘 to było NIESAMOWITE uczucie 😅❤️
    Gratulacje, super, że pozytywne doświadczenie

    Pfry lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 11 marca, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, przepiękny poród, po nacięciu to już pewnie pooooszlo :) ♥️ Tulcie się, wypoczywajcie.

    Alta, nie martw się. Po tym kiepskim USG w piątek lekarz kazał mi jechać do szpitala jeśli zauważę zmianę w ruchach. Myślę dobra, zawsze się dużo rusza. I co. Córeczka urządziła sobie śpiącą sobotę :> Ale od niedzieli już było normalnie.

    Ja wieczorem jadę się przyjąć, teraz chilluję w łóżku. Zmęczyłam się i trochę mnie znowu zatoki bolą.

    Mąż przyczepił dostawkę do łóżka. Mam tu teraz stolik nocny i dostawkę i wystają mi tylko stopy jak leżę. Nie wiem, jak ja będę wstawać po cesarce :P

    Pfry lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
‹‹ 580 581 582 583 584 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ