Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    Właśnie zaczęłam patrzeć i mamy wpisane Ia/Ib czyli wychodzi że w porządku ale pan doktor mówił że jednak coś tam jest nie tak. Już sama nie wiem
    To macie dużo lepiej, więc dlatego kontrola później
    A długo macie szeroko pieluchowac?
    W sumie to niewygodne...
    Lidia nie narzeka,no ale...
    Zobaczymy jak to zadziała u nas przez ten tydzień

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Teraz tak sobie myślę i czytam to Twoje „w końcu”, to to ulewanie to jest u nas od męczenia się z brzuszkiem. Każda kupka męczy go kilka godzin (w międzyczasie je, śpi itp ale wiecznie stęka i są albo baczki albo w końcu mega kupa)

    U was dziewczyny też tyle baczków i stękania w ciągu dnia?
    U nas nie ma dużo bączków i stękania

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 23 kwietnia, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Teraz tak sobie myślę i czytam to Twoje „w końcu”, to to ulewanie to jest u nas od męczenia się z brzuszkiem. Każda kupka męczy go kilka godzin (w międzyczasie je, śpi itp ale wiecznie stęka i są albo baczki albo w końcu mega kupa)

    U was dziewczyny też tyle baczków i stękania w ciągu dnia?
    U nas jest tak samo.. dużo się wierci, stęka i są bączki, aż w końcu jest też 💩. Ale też widzę, że jak boli ją brzuszek to później też ulewa i jest jej lepiej

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 23 kwietnia, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Dziewczyny czy Wasze Maluszki leżąc na brzuszku unoszą już ładnie główkę?
    Tomcio trzyma przez chwilę a ma dopiero 5 tygodni i zastanawiam się czy to nie za wcześnie.🫣
    Moje poprzednie dzieci wrzeszczały leżąc na brzuszku a Tomeczek lubi.🤭
    IMG-20260423-120603.jpg
    U nas też tak jest, choć pierwsze tygodnie to był właśnie płacz 🫣 a teraz ładnie trzyma głowę, choć też nie za długo. Pediatra i osteopata nie zauważyły nic złego, jedynie to, że przewraca się czasem na prawo i tu dostaliśmy ćwiczenia do domu.

    _Hope lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 23 kwietnia, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ale dużo naskrobałyście, dwa dni mnie nie było i nadrabiałam cały dzień na raty 😅

    @Kokosq u nas bobo też mega dużo je i widzę że niestety dokarmiania jest coraz wiecej. Mały ma spore potrzeby, a u mnie mleka widocznie nie ma coraz więcej pomimo że wisi na cycku mega długo. Powoli godzę się z tym że nie wyeliminujemy MM, ale chciałabym karmić w trybie mieszanym przynajmniej kilka tygodni. Choć przyznam że jest to bardzo frustrujące, wczoraj pół dnia przepłakałam że tyle tych butelek wypił :/ ale co poradzić. Laktacja to dla mnie zdecydowanie najcięższy element.

    Położna ważyła Augusta we wtorek i ważył 4200, co daje średnie przyrosty po 40g dziennie. Powoli przechodzimy już z ubrankami na rozmiar 62.
    U mnie niestety ból krocza daje się jeszcze we znaki :/ ale to dopiero 18 dni po porodzie, więc nie ma co oczekiwać cudów. Co do wagi to mi zostały 2kg do wagi sprzed ciąży, ale brzuch mam luźny. Liczę że z czasem trochę się to poprawi.
    Musimy iść chyba z małym do fizjo, bo ewidentnie wygina się w jedną stronę. Dodatkowo przyda nam się instruktaż z podnoszenia bobasa, bo obawiam się że robimy mu krzywdę :(

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Zaniepokojona1234 Ekspertka
    Postów: 203 413

    Wysłany: 23 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jeszcze pytanie odnośnie szczepionek. Planujecie szczepić tylko te obowiązkowe czy jakieś dodatkowe też?

    Antoś 20.02.2026 💕
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 23 kwietnia, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Hej dziewczyny, ale dużo naskrobałyście, dwa dni mnie nie było i nadrabiałam cały dzień na raty 😅

    @Kokosq u nas bobo też mega dużo je i widzę że niestety dokarmiania jest coraz wiecej. Mały ma spore potrzeby, a u mnie mleka widocznie nie ma coraz więcej pomimo że wisi na cycku mega długo. Powoli godzę się z tym że nie wyeliminujemy MM, ale chciałabym karmić w trybie mieszanym przynajmniej kilka tygodni. Choć przyznam że jest to bardzo frustrujące, wczoraj pół dnia przepłakałam że tyle tych butelek wypił :/ ale co poradzić. Laktacja to dla mnie zdecydowanie najcięższy element.

    Położna ważyła Augusta we wtorek i ważył 4200, co daje średnie przyrosty po 40g dziennie. Powoli przechodzimy już z ubrankami na rozmiar 62.
    U mnie niestety ból krocza daje się jeszcze we znaki :/ ale to dopiero 18 dni po porodzie, więc nie ma co oczekiwać cudów. Co do wagi to mi zostały 2kg do wagi sprzed ciąży, ale brzuch mam luźny. Liczę że z czasem trochę się to poprawi.
    Musimy iść chyba z małym do fizjo, bo ewidentnie wygina się w jedną stronę. Dodatkowo przyda nam się instruktaż z podnoszenia bobasa, bo obawiam się że robimy mu krzywdę :(

    Ja mam straszne wyrzuty sumienia jak muszę mu podać mm i czuję się z tym naprawdę źle, bardzo chciałabym go karmić tylko piersią ale mega opornie to idzie i najgorsze jest to, że już nie wiem czemu…może za mało pije albo jem bo apetyt też mam taki sobie, nie wiem.. kupiłam dziś femaltiker i jeszcze tak powalczę, liczę że jakoś się to unormuje w końcu. Nie sądziłam, że po karmieniu córki 2 lata będę miała teraz taki problem z laktacją 😔

    To ładnie Wasz synek przyrasta ☺️ my od samego początku na 62, podwijam mu tylko rękawki bo ma trochę za długie.

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 23 kwietnia, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaniepokojona1234 wrote:
    Tak jeszcze pytanie odnośnie szczepionek. Planujecie szczepić tylko te obowiązkowe czy jakieś dodatkowe też?

    My tylko te obowiązkowe, tak samo jak przy pierwszym dziecku

    Zaniepokojona1234 lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 23 kwietnia, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    To macie dużo lepiej, więc dlatego kontrola później
    A długo macie szeroko pieluchowac?
    W sumie to niewygodne...
    Lidia nie narzeka,no ale...
    Zobaczymy jak to zadziała u nas przez ten tydzień

    No właśnie nie powiedział jak długo. Zrozumiałam że do kolejnej wizyty, ale to by było bez sensu. Będę myśleć jak to zorganizować żeby było dobrze i nie przesadzić w drugą stronę

  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 23 kwietnia, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Teraz tak sobie myślę i czytam to Twoje „w końcu”, to to ulewanie to jest u nas od męczenia się z brzuszkiem. Każda kupka męczy go kilka godzin (w międzyczasie je, śpi itp ale wiecznie stęka i są albo baczki albo w końcu mega kupa)

    U was dziewczyny też tyle baczków i stękania w ciągu dnia?

    Stękania jest bardzo dużo, bączki jak podam regularnie sab simplex to jeszcze jakoś idą. Tak jak w w wczoraj nie było nas cały dzień w domu to teraz musimy odcierpieć. Odnoszę wrażenie że u nas OA to polegają na płaczu. Jeśli kiedyś narzekałam na pierwsze dziecko to bardzo zgrzeszyłam, on był bezobsługowy w porównaniu do tego co jest teraz.
    Mąż zabrał starszego na spacer na dwie godziny. W tym czasie w domu był jeden wielki krzyk i płacz, w trakcie którego przysypiał ze zmęczenia i po kilku minutach odpoczynku wracał do poprzedniej czynności. Nieważne że na rękach, czy w łóżeczku, na mnie, obok, z piersią, smoczkiem. Nic nie pomagało.

    alta marea lubi tę wiadomość

  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 23 kwietnia, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaniepokojona1234 wrote:
    Tak jeszcze pytanie odnośnie szczepionek. Planujecie szczepić tylko te obowiązkowe czy jakieś dodatkowe też?

    Ja idę zestawem jak u pierwszego czyli Hexacima jako 6w1 i Prevenar 20 jako pneumokoki z obowiązkowych. Dodatkowo meningokoki najpierw typu B czyli Bexsero potem ACWY czyli Nimenrix. Muszę sobie ustalić schemat i na pierwszej wizycie dać do akceptacji żeby to miało sens.

    Zaniepokojona1234 lubi tę wiadomość

  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 24 kwietnia, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Hej dziewczyny, ale dużo naskrobałyście, dwa dni mnie nie było i nadrabiałam cały dzień na raty 😅

    @Kokosq u nas bobo też mega dużo je i widzę że niestety dokarmiania jest coraz wiecej. Mały ma spore potrzeby, a u mnie mleka widocznie nie ma coraz więcej pomimo że wisi na cycku mega długo. Powoli godzę się z tym że nie wyeliminujemy MM, ale chciałabym karmić w trybie mieszanym przynajmniej kilka tygodni. Choć przyznam że jest to bardzo frustrujące, wczoraj pół dnia przepłakałam że tyle tych butelek wypił :/ ale co poradzić. Laktacja to dla mnie zdecydowanie najcięższy element.

    Położna ważyła Augusta we wtorek i ważył 4200, co daje średnie przyrosty po 40g dziennie. Powoli przechodzimy już z ubrankami na rozmiar 62.
    U mnie niestety ból krocza daje się jeszcze we znaki :/ ale to dopiero 18 dni po porodzie, więc nie ma co oczekiwać cudów. Co do wagi to mi zostały 2kg do wagi sprzed ciąży, ale brzuch mam luźny. Liczę że z czasem trochę się to poprawi.
    Musimy iść chyba z małym do fizjo, bo ewidentnie wygina się w jedną stronę. Dodatkowo przyda nam się instruktaż z podnoszenia bobasa, bo obawiam się że robimy mu krzywdę :(

    Przykro mi, że u Ciebie też problemy z karmieniem. Nie rozumiem dlaczego to takie trudne. Strasznie to potrafi popsuć całą radość. U nas jest już tylko na butli z mm. Mi się bardzo mało udaje ściągnąć pokarmu. Raz dziennie lub raz na dwa dni dostaje jedną porcję mojego mleka. Do cycka ją przystawiam jak nie chce się uspokoić, ale nic nie połyka tylko trochu sobie z niego smoczek. Za każdym razem też boli mnie coraz bardziej. Będę próbować jak najdłużej odciągać, ale bardzo to frustruje.

    Z podnoszeniem mam tak samo. Za każdym razem jestem przerażona. Wiem że powinnam robić to przez bok, raz jeden raz drugi, ale zupełnie mi to nie wychodzi i głównie robię to na jedną stronę. Też planuję ogarnąć fizjo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 01:26

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 24 kwietnia, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂 wydaje mi się, że kiedyś któraś mówiła o problemach skórnych, ale zapytam o polecajki - chodzi o AZS u niemowlaka 🥺 macie jakieś sprawdzone emolienty do kąpieli, a może coś do smarowania?

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 24 kwietnia, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kłębuszek oj tak, cholernie trudne to karmienie piersią. Dla mnie po urodzeniu pierwszego dziecka to właśnie kp było jak zderzenie się z ciężarówką. Najgorzej, że mi tak bardzo zależało na tym, uparłam się i przetrwałam te najgorsze chwile, później było już tylko pięknie. Ale za każdym razem,przy drugim i trzecim dziecku to wraca w głowie, że mogą być problemy... najmniej miałam z drugim dzieckiem,ale jednak.. każde musiało być dokarmiane na początku i laktator za każdym razem musiałam odpalać...

    Najważniejsze, żeby Zuzia była najedzona i zdrowo rosła
    Jeśli to aż tak generuje stres to przejdźcie na mm i odzyjesz 🙂 fajnie jakbyś jednak czerpała z macierzyństwa przyjemność ❤️

    @Daga byliście u lekarza i macie stwierdzone AZS?
    Bo to można mylić z łzs i pielęgnacja jest inna
    U nas co innego mówił pediatra,a co innego dermatolog
    Mój drugi syn miał łzs, pielęgnacja na sucho -trzeba było najpierw wysuszyć te zmiany -tanno hermal/ puder w płynie,a dopiero później nawilżyć jak skóra doszła do siebie
    Zaostrzenie było przy ząbkowaniu, przeziębieniu,ale też z diety jajka. On sam długo ich nie jadł, dopiero przed drugim roczkiem zaczęliśmy po raz enty prowokować i przeszło

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 24 kwietnia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    @Kłębuszek oj tak, cholernie trudne to karmienie piersią. Dla mnie po urodzeniu pierwszego dziecka to właśnie kp było jak zderzenie się z ciężarówką. Najgorzej, że mi tak bardzo zależało na tym, uparłam się i przetrwałam te najgorsze chwile, później było już tylko pięknie. Ale za każdym razem,przy drugim i trzecim dziecku to wraca w głowie, że mogą być problemy... najmniej miałam z drugim dzieckiem,ale jednak.. każde musiało być dokarmiane na początku i laktator za każdym razem musiałam odpalać...

    Najważniejsze, żeby Zuzia była najedzona i zdrowo rosła
    Jeśli to aż tak generuje stres to przejdźcie na mm i odzyjesz 🙂 fajnie jakbyś jednak czerpała z macierzyństwa przyjemność ❤️

    @Daga byliście u lekarza i macie stwierdzone AZS?
    Bo to można mylić z łzs i pielęgnacja jest inna
    U nas co innego mówił pediatra,a co innego dermatolog
    Mój drugi syn miał łzs, pielęgnacja na sucho -trzeba było najpierw wysuszyć te zmiany -tanno hermal/ puder w płynie,a dopiero później nawilżyć jak skóra doszła do siebie
    Zaostrzenie było przy ząbkowaniu, przeziębieniu,ale też z diety jajka. On sam długo ich nie jadł, dopiero przed drugim roczkiem zaczęliśmy po raz enty prowokować i przeszło
    No właśnie jeszcze nie potwierdzone 🥺 na razie tylko podejrzenie i pediatra kazała stosować emolienty. Ale właśnie mój mąż podpowiedział, że może to łzs.
    Czyli jeszcze warto do dermatologa się wybrać?
    Wydaje mi się, że przez to jest taka niespokojna, ciężko u niej ze snem, bo chyba ją to swędzi.. na pewno skóra na twarzy, bo zawsze trze o nasze ubrania.
    A na ciele pojawiły się takie placki lekko czerwone i suche.
    Szkoda mi małej, bo widać, że się męczy przez to…
    😩
    A ma te plamy na łokciach, kolanach, nadgarstkach. I to jest taka mocno sucha i szorstka skóra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 08:54

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂 wydaje mi się, że kiedyś któraś mówiła o problemach skórnych, ale zapytam o polecajki - chodzi o AZS u niemowlaka 🥺 macie jakieś sprawdzone emolienty do kąpieli, a może coś do smarowania?

    U nas Zuzia od urodzenia ma suchą skórę, która jej popękała i w szpitalu dostaliśmy krem la roche posay lipikar baume AP+m. Pomaga chociaż wolno, ale chyba za rzadko ją smarujemy bo bardzo tego nie lubi.

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    U nas Zuzia od urodzenia ma suchą skórę, która jej popękała i w szpitalu dostaliśmy krem la roche posay lipikar baume AP+m. Pomaga chociaż wolno, ale chyba za rzadko ją smarujemy bo bardzo tego nie lubi.
    Trochę poczytałam na temat tego kremu i widzę, że ma dobre opinie. Dziękuję, chyba zamówię 🙂 jeśli się nie sprawdzi to najwyżej my będziemy używać. Pamiętam, że tego typu kremy, żele też na mnie dobrze działały

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    No właśnie jeszcze nie potwierdzone 🥺 na razie tylko podejrzenie i pediatra kazała stosować emolienty. Ale właśnie mój mąż podpowiedział, że może to łzs.
    Czyli jeszcze warto do dermatologa się wybrać?
    Wydaje mi się, że przez to jest taka niespokojna, ciężko u niej ze snem, bo chyba ją to swędzi.. na pewno skóra na twarzy, bo zawsze trze o nasze ubrania.
    A na ciele pojawiły się takie placki lekko czerwone i suche.
    Szkoda mi małej, bo widać, że się męczy przez to…
    😩
    A ma te plamy na łokciach, kolanach, nadgarstkach. I to jest taka mocno sucha i szorstka skóra

    Zdecydowanie warto skonsultować się z dermatologiem. AZS często jest mylone z ŁZS a pielęgnacja w obu przypadkach jest różna.
    Mój synek ma AZS (ja też) i niestety trochę zeszło zanim znaleźliśmy skuteczny sposób na poradzenie sobie z tymi zmianami.😔 Oczywiście nadal się pojawiają, ale potrafimy działać tak, że nie robią się zaognione.
    Mój synek najgorsze zmiany miał na policzkach i tu już były potrzebne sterydy i maści na receptę. Miał wtedy 4-5 miesięcy i naprawdę wyglądało to paskudnie. Okres ząbkowania pod tym względem był koszmarny. Mnóstwo nocy nie przespaliśmy bo ciągle się drapał.😭
    Jeśli chodzi o pielęgnację (kremy, balsamy, żele do kąpieli) to u nas sprawdziły się kosmetyki z avene, dexeryl. Używamy ich stale. Chwilowo mieliśmy biodermę. Zalecano nam też La Roche posay, ale u synka nie zdały egzaminu bo jeszcze bardziej wysuszały mu skórę.🤷‍♀️

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 24 kwietnia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klebuszek nie zadręczaj sie najwazniejsze jest aby dziecko orawidlowo przybieralo naprawďę ja jestem na karnieniu mieszanym a po chorobie nie umiemy wbic sie na siatke dodatkowo te ulewania ktore nie ulaywiają sprawy to dopiero jest dolek jak dziecko nie je uwiez mi nie ma nic gorszego walić kp serio maciwrzynstwo weryfikuje rózne plany. W ciązy pisalam że nie wyobrażam sobie nie miec w domu mm wlasnie dlatwgo bo wiedzialam już ze kp nie jest łatwe a kolejna sprawa wiele moich koleżanek majacych dziecko twierdzi, że nie meczylaby sie juz tak. Kolezanka moja też korzystala z uslug cdl a skonczylo sie i tak mm niestety nie ma reguly.

    Daga pytanie czy to nie sa potówki ? Mam kilka preparatow i sama kapie Leona w oliatium mysle że on jest najlepszy na takie problemy skórne ale jest tych produktów trochę i powiem szczerze te zalecenia zeby kapac tylko w oleju ze slodkich migdalow moga dobie wsadzic... My za to walczymy nie ustanie z ciemieniuchą mam taka specjalna oliwke i wyczesuje.

    Przeszlismy na mleko nan ale dalwj ten smoczek jest nie odpowiedni mimo ze to już średni przeplyw zamowilam wiwc kolejne z szybkim przeplywem ktore są od 6 miesiąca:/ nameczyl siw przeokrutnie jedząc mleko ale juz widze mega poprawe jest mniej ulewania ale sa za to gazy masakra wczoraj tak mi płakał podałam krooelki i po jakims czasie sie uspokoił i zasnął.

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    No właśnie jeszcze nie potwierdzone 🥺 na razie tylko podejrzenie i pediatra kazała stosować emolienty. Ale właśnie mój mąż podpowiedział, że może to łzs.
    Czyli jeszcze warto do dermatologa się wybrać?
    Wydaje mi się, że przez to jest taka niespokojna, ciężko u niej ze snem, bo chyba ją to swędzi.. na pewno skóra na twarzy, bo zawsze trze o nasze ubrania.
    A na ciele pojawiły się takie placki lekko czerwone i suche.
    Szkoda mi małej, bo widać, że się męczy przez to…
    😩
    A ma te plamy na łokciach, kolanach, nadgarstkach. I to jest taka mocno sucha i szorstka skóra

    Myślę, że trzeba do dermatologa iść
    Pytanie też w czym pierzecie swoje rzeczy,bo jak ona pociera się o Was to też ją to podrażnia
    Ja właściwie piorę nasze rzeczy w bobasowych proszkach, pościel, ręczniki też,poza tym nie dolewam już płynów do płukania

    Henio też miał takie suche szorstkie placki na skórze, które mu się nadognialy przy różnych rzeczach typu dieta,katar, ząbkowanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 10:12

    _Hope lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
‹‹ 661 662 663 664 665 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ