Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 23 kwietnia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://norsan-omega.pl/shop/omega-3-kids-zestaw/
    A nad tymi omegami się zastanawiam dla młodych. Mam od nich jedne i są ok a te piszą, że dla malucha można dawać (nie żelki, te chcę starszej dać)

    age.png

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 23 kwietnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolagenem mam ten problem, że jakoś smakowo ciężko, choć próbowałam rybi to może też inaczej. Może też spróbuję wołowy?

    Co do chusty /nosidła ja się cały czas zastanawiam, bo czasem bardzo by się coś przydało, ale jakoś mam wrażenie, że chusty nie ogarnę.. A ja nosidło raczej za wcześnie, bo póki co kończymy dziś 6 tygodni.

    I pierwszy raz mała przespała w nocy prawie 6h, szkoda, że potem od pobudki o 2.20 usnęła dopiero po 5... Ale krzyk był taki, że zastanawiam się czy to nie brzuszek..

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 23 kwietnia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    Ja z kolagenem mam ten problem, że jakoś smakowo ciężko, choć próbowałam rybi to może też inaczej. Może też spróbuję wołowy?

    Co do chusty /nosidła ja się cały czas zastanawiam, bo czasem bardzo by się coś przydało, ale jakoś mam wrażenie, że chusty nie ogarnę.. A ja nosidło raczej za wcześnie, bo póki co kończymy dziś 6 tygodni.

    I pierwszy raz mała przespała w nocy prawie 6h, szkoda, że potem od pobudki o 2.20 usnęła dopiero po 5... Ale krzyk był taki, że zastanawiam się czy to nie brzuszek..
    Mój wczoraj jak w końcu zrobił kupię to też spał całą noc i dziś nawet trochę poleżał i zdążyłam wstawić i złożyć pranie.

    Chusty da się ogarnąć. To pierwsze wiązanie kangurek jest trochę skomplikowane ale można zamówić doradcę chustowego, kolejne wiązania są już łatwiejsze. Nosidło zazwyczaj jak już dzuecko jest bardziej stabilne i trzeba pamiętać aby rolować miednicę ale to też powinien ci doradca pokazać.

    Muszę zaraz iść do sklepów po prezent bo oczywiście córka mi nie przekazała, zr w sobotę idzie na urodziny i już nie zdążę nic zamówić 🤣🫣

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 23 kwietnia, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge sobie pozwolić zeby Leon miał takie dlugie przerwy w karmieniu on je malo ale czesto i te jedzenie u nas wyglada okropnie mam ochote plakac z bezsilności zje np 40 ml musze go odbic uleje potem znowu i tak w kólko :/ musze zaslceptować to ze bedzie jednak z drobmych dzieci z powodu tego refluksu :/ chcialabym aby mi ktos doradził co mam z tym zrobić ale lekarze sami nie wiedza :/ bylismy w szpitalu i jedynie czas to zmieni i pozycja siedzaca:(

    Jesli chodzi o chuste to sie nie bujcie jej poza tym ona wydaje mi sie dobra na bioderka bo orzybiera sie pozycje zabki ;) ja jedynie tej kólkowej nie umialam a elastyczna jest banalnie prosta .

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 kwietnia, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    https://norsan-omega.pl/shop/omega-3-kids-zestaw/
    A nad tymi omegami się zastanawiam dla młodych. Mam od nich jedne i są ok a te piszą, że dla malucha można dawać (nie żelki, te chcę starszej dać)
    Z oleju korzystaliśmy i dzieci i my z omega total
    Teraz mamy z Lysi

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 kwietnia, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    Ja z kolagenem mam ten problem, że jakoś smakowo ciężko, choć próbowałam rybi to może też inaczej. Może też spróbuję wołowy?

    Co do chusty /nosidła ja się cały czas zastanawiam, bo czasem bardzo by się coś przydało, ale jakoś mam wrażenie, że chusty nie ogarnę.. A ja nosidło raczej za wcześnie, bo póki co kończymy dziś 6 tygodni.

    I pierwszy raz mała przespała w nocy prawie 6h, szkoda, że potem od pobudki o 2.20 usnęła dopiero po 5... Ale krzyk był taki, że zastanawiam się czy to nie brzuszek..
    Ja kiedyś piłam z norsa pharma i mają kolagen smakowy w saszetkach,wygodne to
    Chusta elastyczna bardzo prosta jest, możesz spróbować
    Poszukaj na olx/vinted -duzo osób sprzedaje
    Swoją tkaną też kupiłam na olx za połowę ceny
    Lepiej kasę przeznaczyć na konsultacje z doradcą noszenia

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 kwietnia, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Nie moge sobie pozwolić zeby Leon miał takie dlugie przerwy w karmieniu on je malo ale czesto i te jedzenie u nas wyglada okropnie mam ochote plakac z bezsilności zje np 40 ml musze go odbic uleje potem znowu i tak w kólko :/ musze zaslceptować to ze bedzie jednak z drobmych dzieci z powodu tego refluksu :/ chcialabym aby mi ktos doradził co mam z tym zrobić ale lekarze sami nie wiedza :/ bylismy w szpitalu i jedynie czas to zmieni i pozycja siedzaca:(

    Jesli chodzi o chuste to sie nie bujcie jej poza tym ona wydaje mi sie dobra na bioderka bo orzybiera sie pozycje zabki ;) ja jedynie tej kólkowej nie umialam a elastyczna jest banalnie prosta .
    Tak, ja też kołkowej jakoś nie mogę

    No tak,u Was z jedzeniem to inna sytuacja
    Ja się cieszę że mała ładnie przybiera i noce są na razie fajne

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 23 kwietnia, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które macie większe dzieciaki czy wasze też tyle jedzą? Zrobiłam dziś małemu o 7 rano butelkę 120 ml to wypił prawie na raz, 9:30 znowu głodny dostał drugą taką samą butelkę zostawił trochę na dnie i poszedł spać ale niedawno się obudził i zjadł cyca 🫣 Już powoli tracę nadzieję,że uda mi się go karmić tylko piersią bo on ma naprawdę ogromne potrzeby 🫣 Jak znowu przyjdzie położna i stwierdzi,że za mało przybrał to ja chyba zwątpię bo według mnie on je bardzo dużo 😅
    Ale za to chyba zaczynają nam się bóle brzuszka, wczoraj i przedwczoraj były dwa takie epizody w tych samych godzinach mniej więcej od 17:30 i trwały godzinę 🥺 Tak mi jest go szkoda bo tego płaczu nie da się utulić w żaden sposób 🥺

    My mamy chustę kółkową, przy małej lubiłam ją zakładać i wychodzić z nią na dwór ale kupiliśmy ją dość późno jak mała miała pół roku a takiego miesięcznego malucha to jakoś boję się w to motać 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 11:44

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wasze Maluszki leżąc na brzuszku unoszą już ładnie główkę?
    Tomcio trzyma przez chwilę a ma dopiero 5 tygodni i zastanawiam się czy to nie za wcześnie.🫣
    Moje poprzednie dzieci wrzeszczały leżąc na brzuszku a Tomeczek lubi.🤭
    IMG-20260423-120603.jpg

    Sagi, Kokosq, alta marea, Kasiastaraczka, Kłębuszek, Katt, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec - fajnie, że trafiliście na dobrego specjalistę od tego podniebienia. Trzymam kciuki za szybkie rozszerzanie diety 🤞

    Jeśli chodzi o air fryer to my mamy od stycznia (mąż dostał w pracy) i jesteśmy zadowoleni. To jakaś podstawowa opcja. Fajnie, bo szybko działa i szybko się nagrzewa - normalny piekarnik jednak dużo dłużej musi pracować. Nie mamy mikrofali, więc pewnie dlatego fajnie nam się korzysta. Często coś podgrzewamy, robimy tosty, grillowane warzywa, wczoraj łososia. Podgrzewamy też termofor z wiśni w nim. 😊 Fajne urządzenie wg nas.

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Jednorożec - fajnie, że trafiliście na dobrego specjalistę od tego podniebienia. Trzymam kciuki za szybkie rozszerzanie diety 🤞

    Jeśli chodzi o air fryer to my mamy od stycznia (mąż dostał w pracy) i jesteśmy zadowoleni. To jakaś podstawowa opcja. Fajnie, bo szybko działa i szybko się nagrzewa - normalny piekarnik jednak dużo dłużej musi pracować. Nie mamy mikrofali, więc pewnie dlatego fajnie nam się korzysta. Często coś podgrzewamy, robimy tosty, grillowane warzywa, wczoraj łososia. Podgrzewamy też termofor z wiśni w nim. 😊 Fajne urządzenie wg nas.
    Właśnie o to mi chodzi, często mam obiad z wczoraj np jakieś zapiekanki czy cos, odgrzewanie tego w piekarniku zajmuje wieki. Mój chcial mikrofale, ale jak juz mam miec nowy sprzęt to wolałabym cos bardziej wielofunkcyjnego.

    Pfry lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    A jaki ma ten typ wpisany po usg? Bo u nas jedno bioderko ok,a drugie IIa/IIb
    Czytałam, że chusta ok,tylko trzeba zadbać o dobre podwinięcie miednicy i ułożenie kolanek
    Ja wczoraj i dziś nosiłam trochę Lidke w chuście,akurat jak jem kolację to chce być blisko, więc ją motam
    Ja też teraz często nie wchodzę,bo już tak nie leci jak do 4 tygodnia po porodzie i nie chcę się dołować
    To prawda, czasami waga idzie do góry,a my wyglądamy lepiej -miesnie są cięższe niż tłuszczyk
    Mi zależy na poprawieniu kondycji, elastyczności, rozciągnięciu się

    Właśnie zaczęłam patrzeć i mamy wpisane Ia/Ib czyli wychodzi że w porządku ale pan doktor mówił że jednak coś tam jest nie tak. Już sama nie wiem

  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Właśnie o to mi chodzi, często mam obiad z wczoraj np jakieś zapiekanki czy cos, odgrzewanie tego w piekarniku zajmuje wieki. Mój chcial mikrofale, ale jak juz mam miec nowy sprzęt to wolałabym cos bardziej wielofunkcyjnego.

    My mamy i mikrofalówkę i air fryera. Mikrofalówki nie używamy jakoś wybitnie często, za to fryera namiętnie. Szybciej niż w piekarniku, podgrzewa niektóre rzeczy lepiej niż mikrofalówka. Nie byłam przekonana do tego zakupu ale z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona

  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też chusta kółkowa nie podpasowala. Czekam aż mi chusta elastyczna wyschnie po praniu i będziemy próbować.

    @Zosia u nas też zaczęło się mega ulewanie. Świeżym mlekiem, strawionym, twarożkiem,
    wszystkim i duzo. Skończyły się kwaśne śluzowate kupki to wróciło ulewanie 🙈

    kupki były typowo podczas skoku, położna sugerowała, że to 90% skok.
    Pediatra sugeruje natomiast że jeśli się nie poprawi, możemy odstawić bmk na dwa tyg i później zrobić prowokację, ale jeszcze dwa trzy tygodnie się wstrzymujemy bo ładnie przybiera.

    @kokosq ja pamiętam mój najstarszy syn (urodził się 4200) jadł tak dużo. W 6 dobie wypijał już po 90 ml rosin co 3h nikt mi nie chciał wierzyć 😛

    @hope nasze maluszki sa w tym samym wieku I u nas też to tak wyglada, osteopata nie zauwazyla napiecia ale wizyta była dwa tygodnie temu. Mi tylko w tym leżeniu na brzuszku nie pasuje ze nie pcha raczkami w podłoże a i tak utrzymuje główkę, te raczki nie maja jeszcze tyle siły ale już nie będę się doszukiwać. Jak zacznie się przekręcać z brzucha na plecy bezwiednie to skonsultujemy jeszcze raz. Moje starszaki tez się darły i nienawidzily na brzuszku 😂 mój mąż mi wysłał takiego linka, wszystko pasuje do mojego dziecka , ten rocznik tak ma 😂
    https://www.instagram.com/reel/DXEPvg9iKDT/?igsh=MXJjaWZrajN4NnY4bA==

    _Hope lubi tę wiadomość

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Mój wczoraj jak w końcu zrobił kupię to też spał całą noc i dziś nawet trochę poleżał i zdążyłam wstawić i złożyć pranie.

    Teraz tak sobie myślę i czytam to Twoje „w końcu”, to to ulewanie to jest u nas od męczenia się z brzuszkiem. Każda kupka męczy go kilka godzin (w międzyczasie je, śpi itp ale wiecznie stęka i są albo baczki albo w końcu mega kupa)

    U was dziewczyny też tyle baczków i stękania w ciągu dnia?

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie moje dziecko dwumiesięczne zjada 100 120 ml na karmienie. W dzien je co 3h, w nocy je o 22, ok 2 i o 6-7

    Kokosq lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Teraz tak sobie myślę i czytam to Twoje „w końcu”, to to ulewanie to jest u nas od męczenia się z brzuszkiem. Każda kupka męczy go kilka godzin (w międzyczasie je, śpi itp ale wiecznie stęka i są albo baczki albo w końcu mega kupa)

    U was dziewczyny też tyle baczków i stękania w ciągu dnia?
    Młody dużo stęka i bąki są non stop ale on mało odbija, eh

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Dziewczyny, które macie większe dzieciaki czy wasze też tyle jedzą? Zrobiłam dziś małemu o 7 rano butelkę 120 ml to wypił prawie na raz, 9:30 znowu głodny dostał drugą taką samą butelkę zostawił trochę na dnie i poszedł spać ale niedawno się obudził i zjadł cyca 🫣 Już powoli tracę nadzieję,że uda mi się go karmić tylko piersią bo on ma naprawdę ogromne potrzeby 🫣 Jak znowu przyjdzie położna i stwierdzi,że za mało przybrał to ja chyba zwątpię bo według mnie on je bardzo dużo 😅
    Ale za to chyba zaczynają nam się bóle brzuszka, wczoraj i przedwczoraj były dwa takie epizody w tych samych godzinach mniej więcej od 17:30 i trwały godzinę 🥺 Tak mi jest go szkoda bo tego płaczu nie da się utulić w żaden sposób 🥺

    My mamy chustę kółkową, przy małej lubiłam ją zakładać i wychodzić z nią na dwór ale kupiliśmy ją dość późno jak mała miała pół roku a takiego miesięcznego malucha to jakoś boję się w to motać 🫣
    Nie wiem ile Lidka je,ale przybiera dobrze, więc wystarczająco dla niej 🙃
    Po południu, wieczorem chce być częściej przy cycu,a w nocy zje 2 razy i śpi,rano też trochę aktywności, zje i śpi tak ze 2 h

    Kokosq lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Dziewczyny czy Wasze Maluszki leżąc na brzuszku unoszą już ładnie główkę?
    Tomcio trzyma przez chwilę a ma dopiero 5 tygodni i zastanawiam się czy to nie za wcześnie.🫣
    Moje poprzednie dzieci wrzeszczały leżąc na brzuszku a Tomeczek lubi.🤭
    Na chwilkę tak,ale jeszcze nie na długo
    I Lidka to też moje pierwsze dziecko, które nawet lubi leżeć na brzuchu 🙃😄

    _Hope, Katt, Arga lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 23 kwietnia, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Teraz tak sobie myślę i czytam to Twoje „w końcu”, to to ulewanie to jest u nas od męczenia się z brzuszkiem. Każda kupka męczy go kilka godzin (w międzyczasie je, śpi itp ale wiecznie stęka i są albo baczki albo w końcu mega kupa)

    U was dziewczyny też tyle baczków i stękania w ciągu dnia?

    U nas też dużo stękania, bączków i w końcu duża kupa(1-2 dziennie). 🫣
    Tomcio nie ulewa.

    alta marea lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
‹‹ 660 661 662 663 664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ