Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 kwietnia, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja wczoraj poszłam sobie pojeździć konno i odkryłam ze moja kondycja nie istnieje. Dzisiaj mam jeden wielki zakwas wszędzie, ale w miarę mozliwosci postaram sie jedzie raz na tydzień, i chyba sobie rostawie beżnie zeby jakos do tej formy wrocic.

    Dziewczyny macie może air fryera? Coraz bardziej kusi mnie zeby sobie kupić
    Jazda konno na pewno angażuje dużo mięśni,a w ciąży wiadomo jak było z ćwiczeniami 🙃 daj sobie czas

    Ja nie mam air frajera 😄ale jakoś nie przekonuje mnie teflon, pozbyłam się go z domu

    alta marea, Kokosq lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Podziwiam Was, że sobie radzicie z trójką dzieci. Ja przez to karmienie nie mogę się ogarnąć i dojść do siebie. Maz weźmie jeszcze tydzień urlopu i do końca miesiąca będzie ze mną. Potem wraca do pracy i dwa razy w tygodniu do biura. Nie wiem jak ja to ogarnę. Zuzia i tak jest mega spokojna z reguły, a dni mi przeciekają przez palce i na nic nie mam czasu 🙈 co to będzie jak zaczną się okna aktywności 😆 kiedy u was bobasy zaczęły być bardziej aktywne?

    Ja nawet nie wiem ile ważę. Ale brzuszek ładnie schodzi, codziennie jest trochę mniejszy. Chciałbym wrócić do jakiejś lekkiej aktywności nawet 10 min dziennie nie tyle dla sylwetki co sprawności bo plecy mi wysiadają.
    Dziewczyno o jakim dojściu do siebie mówisz po niecałych dwóch tygodniach po porodzie 😄ja ten czas spędziłam w łóżku,najlepszy czas. Po czterech tygodniach połogu zaczęłam być bardziej aktywna w domu i na dworze, już poczułam więcej siły i chęci ogarniania
    Ja też muszę zacząć coś robić z ćwiczeń, żeby mieć siłę do dzieci

    Arga, Sagi, alta marea lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Mi zostało jeszcze około 6kg do wagi sprzed ciąży.🤭🫣
    Brzuch też niestety mam trochę odstający. Najbardziej przeszkadza mi taki wałek/zgrubienie nad blizną 😕 ale z doświadczenia po poprzednich cesarkach wiem, że z czasem zniknie.
    Ogólnie brzuch jeszcze bolesny, macica nie do końca obkurczona i nadal mam plamienia... Po majówce idę do ginekologa.
    Rozejście mięśni brzucha też mam bardzo duże, ale zupełnie nie wiem jak ogarnąć fizjoterapię przy trójce. Mąż wyjeżdża do pracy przed 6 a wraca około 19.🤷‍♀️
    Już same wizyty lekarskie z dziećmi i ogarnianie ich oraz domu to mega wyzwanie logistyczne.🙃

    Nie pamiętam czy już pisałyście, ale chciałam zapytać jakie nosidła polecacie? Najlepiej takie, które można zacząć używać jak najwcześniej. 😉 Wybrałam z LennyLamb, ale jeszcze chciałam się Was poradzić.
    Przy poprzednich dzieciach nie używałam, a teraz liczę, że nam ułatwi życie.🫣
    Ja przy maluchach to w chustę motam,a przy starszakach chustę kavka multi age. Henia zaczęłam od 5 miesiąca brać w nosidło

    _Hope lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Mam ale ja nie używam bardziej mąż wydaje mi się że to zbedny sprzet taki maly piekranik ale mąż jest tym zachwycony o wiele bardziej thermomiks mi sie przydaje
    Poza udkami w tym air frayerze to on chyba zapiekanki i kielbaski robił :D
    Kłebuszek chyba przy pierwszym skoku kolo 6 tyg juz jest troche inaczej ale 2 miesiac to jakis dramat te drzemki juz nie sa takie a dzisiaj mam totalnego doła jestem sama do 21 z 2 dzieci :(
    Oo z TM korzystam dużo,przy dzieciach super sprawa,owsianka sama się miesza,nie przypala,a i chleb super można wyrobić, wczoraj piekłam

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dziewczyno o jakim dojściu do siebie mówisz po niecałych dwóch tygodniach po porodzie 😄ja ten czas spędziłam w łóżku,najlepszy czas. Po czterech tygodniach połogu zaczęłam być bardziej aktywna w domu i na dworze, już poczułam więcej siły i chęci ogarniania
    Ja też muszę zacząć coś robić z ćwiczeń, żeby mieć siłę do dzieci

    Tu miałam bardziej na myśli dojście psychiczne do siebie i takie od ogarnięcie rzeczywistości typu jedzenie, nawodnienie, posprzątanie, pranie itd. Mamy straszny bałagan 🙈

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Mój plan to wprowadzić tylko deficyt kaloryczny taki rozsądny dosłownie 200 kalorii dziennie ale tylko przez ruch,czyli więcej ruchu przy takim samym odżywianiu. No i spróbuję zastąpić jakiekolwiek słodycze batonami proteinowymi/puddingami proteinowymi i np daktylami z masłem orzechowym, żeby przetrwać. Zobaczę czy się coś ruszy, wczoraj zlazłam z wózkiem 10 km i już czuję się w formie przynajmniej na chodzenie.

    Marszczenie skóry na brzuchu chyba normalne , ja już nie pamiętam jak to było bez 🤪 fałdki tłuszczyku chciałabym jednak wykurzyć 😁 zmierzyłam sobie obwody centymetrem ostatnio, wiele pozostaje do życzenia i wymiarów sprzed ciąży więc nawet nie wyciągam jeszcze jeansów normalnych żeby nie złapać depresji 😂 chodzę cały czas w ciążowych z wywiniętym do dołu pasem ale zaczynają mi lecieć z dupska , chyba będę musiała kupić coś na okres przejściowy.

    @Klebuszek u mnie wczoraj był gorszy dzień laktacyjnie, młody się od południa znów denerwował bo musiał więcej ciągnąć żeby sobie dostymulować laltacje, wypiłam wczoraj i dziś rano Humana piulatte i znów mi piersi pękają dzisiaj (to już kolejny raz jak po wypiciu dwie trzy doby nadchodzi nawał). Polecam niezmiennie, nigdy nie piłam Femaltiker bo u nas nie ma bo to chyba polski produkt, ale Humana super daje radę. Jest tylko paskudny w smaku, rozpuszczam w herbacie chłodnej albo w soku

    @Jednorozec nie mam, chciałam kupić, ale mój bardzo racjonalny mąż mówi, że to strata kasy bo to jest najzwyczajniej mini piekarnik z termoobiegiem. Mnie kusi Ninja z tymi szklanymi pojemnikami, żeby nie było teflonu i mikro plastików, głównie na takie pojedyncze porcje jak będę sama w domu w tym roku.

    @Hope u mnie ten połóg wygląda identycznie. Też jeszcze plamię, mam w ogóle po jednej stronie brak czucia na bliźnie a po drugiej nadwrażliwość. Wewnątrz boję się co tam się jeszcze dzieje ale jest już ogromna poprawa. Idę 4 maja do lekarza.
    Co do nosidła : Ja mam Kavka Multi Age i kocham niesamowicie, używałam też przy poprzednim dziecku i kupiłam ten sam model teraz. my mamy wagę 4,6kg i nadal jest wg mnie za duże. Jeszcze z miesiąc. Zamówiłam chustę elastyczną na teraz, idę dziś odebrać. Dla maleńkich dzieci wiem, że Kavka ma nowy model Nest. Już mi było szkoda kasy ale teraz wzięłabym od razu. To jest rewelacyjna polska firma rodzinna z pasją i ogromną wiedzą.
    Tak, Ninja wygląda dużo lepiej i ewentualnie bym to kupiła
    A nosidła też kolejnego nie będę kupowała, choć ten model dla maluszków jest super
    Mam 3 chusty 😄i nosidło, wystarczy

    alta marea lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Tu miałam bardziej na myśli dojście psychiczne do siebie i takie od ogarnięcie rzeczywistości typu jedzenie, nawodnienie, posprzątanie, pranie itd. Mamy straszny bałagan 🙈
    Ajc ok 🙂 myślę, że z dnia na dzień będziesz czuła się lepiej,a jak nie to polecam psychologa,nawet żeby się tak porządnie wygadać
    He he pamiętam jak przy pierwszym dziecku często sprzątałam puzzle matę,zabawki, przy drugim rzadziej,a teraz...no cóż, chyba będę to robić na święta 😂 no może częściej

    Arga, Kłębuszek, Katt lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 22 kwietnia, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Ajc ok 🙂 myślę, że z dnia na dzień będziesz czuła się lepiej,a jak nie to polecam psychologa,nawet żeby się tak porządnie wygadać
    He he pamiętam jak przy pierwszym dziecku często sprzątałam puzzle matę,zabawki, przy drugim rzadziej,a teraz...no cóż, chyba będę to robić na święta 😂 no może częściej
    Ja mam tak samo a teraz przy 4 to albo starszaki mi pomogą albo robię z doskoku to co potrzeba najbardziej czyli jedzenie i pranie 🫣.
    Też muszę się ogarnąć i zacząć motać młodego. I też polecam kavke, mam jakiś stary model z 2019 więc na takie bardziej siedzące dzieci ale już 3 dziecko będzie w tym noszone a wygląda jak nowe.
    U mnie bałagan zrobił się w kilka dni jak babcia poszła do domu po dwóch dniach 🤣 no nie ogarniam.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 22 kwietnia, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Tu miałam bardziej na myśli dojście psychiczne do siebie i takie od ogarnięcie rzeczywistości typu jedzenie, nawodnienie, posprzątanie, pranie itd. Mamy straszny bałagan 🙈

    Narodziny dziecka to wielka zmiana, daj sobie czas, i nie biczuj się tak - więcej wyrozumiałości dla siebie ♥️
    I myślę że trochę przeceniasz inne mamy z tym radzeniem sobie. Oj, dni bywają bardzo różne :D Trzeba płynąć z prądem trochę 🏄‍♀️

    Co do wagi to ja nie wiem ile ważę, bo punkt odniesienia mam na wadze u swojego lekarza… Ale mam wrażenie że nic mi nie ubyło od powrotu ze szpitala. I naprawdę przytyłam w przeciwieństwie do pierwszej ciąży, która prawie nie pozostawiła śladu 🥲 Trochę nie mogę się odnaleźć w tym ciele. Ale w przyszłym tygodniu mam fizjo i może jakąś delikatna aktywność będę mogła zacząć.

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klebuszek u nas dzisiaj wyjscie na zewnątrz skonczyło sie totalną klaoa a mial byc rodzinny spacer córa wjechala rowerkeiem w kaluze zamoczyła sobie buciki potem zrobila cyrk rzucila rower rzucila kaskiem no cóż.... a Leon jak wrocilismy do domu moze oddalismy siw z 5 min od domu przebudził sie i trzeba bylo spierniczać do domu jest jeszcze zimno nie wyobrqzam sobie przebierwc go na zewnatrz i złapałam doła syf w domu już mnie nie rusza bo wiem, że trzeba to przetrwać to samo z gotowaniem posprzeczałam się z mężem o yo bo twierdzi ze mogłabym to szybciej robic a ja znowu twierdze, że on robi szybko ale co z tego że zuoe zrobi jak bez makaronu pomidorowa :D i jeszcze z tm takie akcje.
    Co do wagi to mi stanęla mam mega ochotw też na słodkie :/

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny to z wagą Wam całkiem zazdroszczę, u mnie do wagi przed ciążą brakuje nadal z 10 kg i od dłuższego czasu stoi to w miejscu.. Choć ja w sumie już pisze spokojnie mogłabym kilka kg zrzucić.. 😉

    Co do brzucha po ciąży, u mnie mimo, że to pierwsza to mam okropne rozstępy i też ten brzuch taki galaretowaty nadal.. No i rozejście też, nad którym miałam ćwiczyć, ale jakoś nie wychodzi.. A wczoraj byłam już na wizycie u ginekologa, bo jutro mija już 6 tygodni. Ponoć po nacięciu wszystko ok, macica też obkurczona odpowiednio.

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    No dziewczyny to z wagą Wam całkiem zazdroszczę, u mnie do wagi przed ciążą brakuje nadal z 10 kg i od dłuższego czasu stoi to w miejscu.. Choć ja w sumie już pisze spokojnie mogłabym kilka kg zrzucić.. 😉

    Co do brzucha po ciąży, u mnie mimo, że to pierwsza to mam okropne rozstępy i też ten brzuch taki galaretowaty nadal.. No i rozejście też, nad którym miałam ćwiczyć, ale jakoś nie wychodzi.. A wczoraj byłam już na wizycie u ginekologa, bo jutro mija już 6 tygodni. Ponoć po nacięciu wszystko ok, macica też obkurczona odpowiednio.
    Ja wizytę mam w piątek
    No to mamy podobnie do zrzucenia 🙃

    aqq lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 22 kwietnia, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie będę mówić ile mam do wagi sprzed pierwszej ciąży 🫣😅. Ale nie jest źle, liczę, że za trzy miesiące ogarnę dietę bez węgli i coś ruszy. Teraz to często mam napady głodu lub tylko moment aby coś zjeść

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 22 kwietnia, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    Daga Ja u starszej sypalam mąką ziemniaczaną.


    Dziewczyny po 3 i kolejnym porodzie jak wasze brzuchy i powrót do formy? U siebie czarno to widzę. Wprawdzie zaraz po porodzie zeszło ze mnie 10kg ale jeszcze 7 kg zostało, natomiast najbardziej okropnie wygląda mój brzuch (już pomijając moje poharatane krocze 😞) .

    Pamiętam że po 2 ciąży to szybko ten brzuch mi spadł a teraz jest i jest ta galareta i chyba mam rozejście mięśni 😞

    Ja też co prawda po 1 ciąży, ale galareta jest, i mam albo rozejście mięśni albo przepuklinę pępka (w ciąży już miałam podejrzenie). 30 kwietnia mam wizytę u uroginekolog, to się dowiem co i jak. Natomiast moje gigant rozstępy na pół brzucha już teraz nie wygladają tak źle jak w ciąży - smaruję la roche possay cicaplast baume i chyba daje radę, plus piję kolagen (mam z dorsza od Skoczylasa, niby dorsz jest bezpieczny...ale nie robiłam wnikliwego riserczu).

    Zostalo mi 4,5 kg do wagi sprzed ciąży, brzuch nadal odsyaje jakbym była na początku ciąży, ale położona mówiła, że wygląda dobrze i że za niedługo zniknie. No ciekawe. I tak ta fałda skóry nad blizną to też jest ciekawa 😅 ciężko się z tym odnaleźć, no ale jak patrzę na tą naszą Ulkę to ten brzuch jest taki nieistotny przy tym... 😁

    Jak sobie pomyślę, że w ciąży nosiłam na sobie non stop prawie 3 takie Ulki to mi słabo...

    Kasiastaraczka pytałas o usg bioderek w szpitalu. Muszę popatrzeć w papiery, wiem ze było mowione że te usg są teraz nieobowiązkowe. W szpitalu wszystkie badania córki ogarniał mąż, ja się poddałam. Raz poszlam na usg główki i musialam zaraz wracać, bo mi się słabo zrobilo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 19:20

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brzucha nie mam galaretowatego ale mam sporo do zrzucenia i jeszcze mam na boku rozstepy nie duzo ale są .

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 22 kwietnia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po USG bioderek - żabka + szerokie pieluchowanie i kontrola za 3 miesiące. Myślę sobie że noszenie w chuście też jest dobre na bioderka, bo przecież trzyma szeroko nóżki 🤔
    Co do brzucha to dziewczyny, na spokojnie, jesteśmy jakiś miesiąc po porodzie, wszystko musi się dostosować. Ja też mam galarete, dodatkowo zrobił mi się "daszek" nad blizną. Tyle dobrego że ładnie mi wraca czucie nad blizną. Ostatni raz na wadze byłam jakieś 2 tygodnie temu. Staram się za często nie wchodzić żeby nie łapać kompleksów, ale jutro już muszę bo w piątek mam wizytę. Na tamten moment brakowało 8-9 do wagi sprzed ciąży. Docelowo chciałabym zrzucić 12kg, chociaż waga to jedno ale potrzebuje się jakoś bardziej ujedrnic i coś zrobić z pośladkami i nogami. Myślę że jak zacze bardziej aktywnie spędzać czas z chłopakami to będzie mi łatwiej.

    Arga, Kokosq lubią tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 23 kwietnia, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    My po USG bioderek - żabka + szerokie pieluchowanie i kontrola za 3 miesiące. Myślę sobie że noszenie w chuście też jest dobre na bioderka, bo przecież trzyma szeroko nóżki 🤔
    Co do brzucha to dziewczyny, na spokojnie, jesteśmy jakiś miesiąc po porodzie, wszystko musi się dostosować. Ja też mam galarete, dodatkowo zrobił mi się "daszek" nad blizną. Tyle dobrego że ładnie mi wraca czucie nad blizną. Ostatni raz na wadze byłam jakieś 2 tygodnie temu. Staram się za często nie wchodzić żeby nie łapać kompleksów, ale jutro już muszę bo w piątek mam wizytę. Na tamten moment brakowało 8-9 do wagi sprzed ciąży. Docelowo chciałabym zrzucić 12kg, chociaż waga to jedno ale potrzebuje się jakoś bardziej ujedrnic i coś zrobić z pośladkami i nogami. Myślę że jak zacze bardziej aktywnie spędzać czas z chłopakami to będzie mi łatwiej.
    A jaki ma ten typ wpisany po usg? Bo u nas jedno bioderko ok,a drugie IIa/IIb
    Czytałam, że chusta ok,tylko trzeba zadbać o dobre podwinięcie miednicy i ułożenie kolanek
    Ja wczoraj i dziś nosiłam trochę Lidke w chuście,akurat jak jem kolację to chce być blisko, więc ją motam
    Ja też teraz często nie wchodzę,bo już tak nie leci jak do 4 tygodnia po porodzie i nie chcę się dołować
    To prawda, czasami waga idzie do góry,a my wyglądamy lepiej -miesnie są cięższe niż tłuszczyk
    Mi zależy na poprawieniu kondycji, elastyczności, rozciągnięciu się

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 23 kwietnia, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny za rady! ♥️
    Spróbowaliśmy wczoraj z tą suszarką 🤭 no i posmarowałam sudocremem, teraz po odparzeniu na szyi nie ma prawie śladu ☺️

    Macie do polecenia jakiś kolagen do picia?

    @Truskawkowykompot, przytulam Cię mocno 🫂 no i współczuję tej położnej..

    @Kasiastaraczka jak ja dobrze Cię rozumiem 😅 też muszę być choć odrobinę najedzona, bo inaczej chodzę zła i nie mogę się na niczym skupić 🫣

    @Jednorożec wcale się nie dziwię, że masz zakwasy 🫣 tutaj prawie wszystkie mięśnie pracują 😃
    My mamy air fryera, korzystamy i jesteśmy zadowoleni 🙂

    @Zosia u nas są różne dni i jednego dnia ma drzemki po 1,5h-3h, a drugiego dnia ma turki drzemki po 20 minut 🫣

    @Hope też chętnie się dowiem co do nosidła ☺️ u nas na początek chusta, a jak mała skończy pół roku to przerzucimy się na nosidło

    @Kłębuszek ja mam wrażenie, że nasza mała dosyć szybko stała się aktywna 😅 no ale powiedzmy, że koło 6 tygodnia.
    Kochana, daj sobie czas ♥️ pamiętaj, że Twoje ciało dużo przeszło i tworzyło małego człowieka 🙂 ale oczywiście Cię rozumiem. Jeśli nie będzie poprawy to warto pójść do psychologa ☺️ ja po moim trudnym porodzie skorzystałam

    @Hope, @Alta jątrz w jednym miejscu blizny jakby nie mam czucia. A poza tym po wizycie u uro mam wrażenie, że znów zaczęła mocniej ciągnąć mnie blizna, najbardziej na koniec dnia 😩

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 23 kwietnia, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @daga ja piję kolagen z be keto albo z keto centrum zależy gdzie kupię. Piję wołowy i uważam, że jest dobry. Całą ciąże piłam i teraz mam ciągle grube włosy i cerę też można powiedzieć, że spoko jak na swój wiek oraz rana mi się szybko zagoiła a przecież były to dwa cięcia 😅🫣.

    Kasiastaraczka, Daga121222, Katt lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 23 kwietnia, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    @daga ja piję kolagen z be keto albo z keto centrum zależy gdzie kupię. Piję wołowy i uważam, że jest dobry. Całą ciąże piłam i teraz mam ciągle grube włosy i cerę też można powiedzieć, że spoko jak na swój wiek oraz rana mi się szybko zagoiła a przecież były to dwa cięcia 😅🫣.
    Ooo sprawdzę sobie ☺️ bo właśnie moja pani dr zaleciła mi picie kolagenu, ale tego jest tyle, że ciężko się zdecydować 😬 a fajnie kupić coś sprawdzonego

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 659 660 661 662 663 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ