Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga wykap dziecko w krochmalu ponoc jest najlepsze ;)
    1–2 łyżki mąki ziemniaczanej
    ok. 1 szklanka zimnej wody
    ok. 1 litr wrzątku
    👩‍🍳 Przygotowanie:
    W kubku rozmieszaj mąkę ziemniaczaną z zimną wodą (żeby nie było grudek).
    Wlej mieszankę do wrzątku, cały czas mieszając.
    Gotuj chwilę, aż zrobi się lekko gęste i „kisielowate”.
    Odstaw do przestudzenia.
    🛁 Jak używać:
    wlej gotowy krochmal do wanienki z ciepłą wodą
    kąp dziecko ok. 10–15 minut
    po kąpieli nie spłukuj i delikatnie osusz skórę ręcznikiem
    I tak jak Kasiastaraczka pisze moze to tez byc przez proszek plyn moze zwieksz ilosc plukan i napewno nie uzywalabym plynu do płukania ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 10:17

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Klebuszek nie zadręczaj sie najwazniejsze jest aby dziecko orawidlowo przybieralo naprawďę ja jestem na karnieniu mieszanym a po chorobie nie umiemy wbic sie na siatke dodatkowo te ulewania ktore nie ulaywiają sprawy to dopiero jest dolek jak dziecko nie je uwiez mi nie ma nic gorszego walić kp serio maciwrzynstwo weryfikuje rózne plany. W ciązy pisalam że nie wyobrażam sobie nie miec w domu mm wlasnie dlatwgo bo wiedzialam już ze kp nie jest łatwe a kolejna sprawa wiele moich koleżanek majacych dziecko twierdzi, że nie meczylaby sie juz tak. Kolezanka moja też korzystala z uslug cdl a skonczylo sie i tak mm niestety nie ma reguly.

    Daga pytanie czy to nie sa potówki ? Mam kilka preparatow i sama kapie Leona w oliatium mysle że on jest najlepszy na takie problemy skórne ale jest tych produktów trochę i powiem szczerze te zalecenia zeby kapac tylko w oleju ze slodkich migdalow moga dobie wsadzic... My za to walczymy nie ustanie z ciemieniuchą mam taka specjalna oliwke i wyczesuje.

    Przeszlismy na mleko nan ale dalwj ten smoczek jest nie odpowiedni mimo ze to już średni przeplyw zamowilam wiwc kolejne z szybkim przeplywem ktore są od 6 miesiąca:/ nameczyl siw przeokrutnie jedząc mleko ale juz widze mega poprawe jest mniej ulewania ale sa za to gazy masakra wczoraj tak mi płakał podałam krooelki i po jakims czasie sie uspokoił i zasnął.
    Nie, nie. Potówki wiem jak wyglądają i czasem też jej wyskakują 🤭
    Tutaj normalnie ma takie placki w niektórych miejscach.

    Ooo najważniejsze, że już mniej ulewa, że chociaż w tym jest jakaś poprawa 🙂 my też musimy cały czas podawać espumisan i Delicol, bo to jej pomaga. Jeszcze trochę i powinno im to minąć, bo ten układ pokarmowy zacznie sobie lwiej radzić.

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Myślę, że trzeba do dermatologa iść
    Pytanie też w czym pierzecie swoje rzeczy,bo jak ona pociera się o Was to też ją to podrażnia
    Ja właściwie piorę nasze rzeczy w bobasowych proszkach, pościel, ręczniki też,poza tym nie dolewam już płynów do płukania

    Henio też miał takie suche szorstkie placki na skórze, które mu się nadognialy przy różnych rzeczach typu dieta,katar, ząbkowanie
    Na początku praliśmy nasze rzeczy w dzisziusiowych proszkach, ale przestaliśmy.. może to rzeczywiście może mieć wpływ na to 😬 zamówiłam kapsułki dla całej rodziny i zamierzam znów zacząć prać.

    Zapisaliśmy się do dermatologa, chcemy mieć spokojniejszą głowę

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Daga wykap dziecko w krochmalu ponoc jest najlepsze ;)
    1–2 łyżki mąki ziemniaczanej
    ok. 1 szklanka zimnej wody
    ok. 1 litr wrzątku
    👩‍🍳 Przygotowanie:
    W kubku rozmieszaj mąkę ziemniaczaną z zimną wodą (żeby nie było grudek).
    Wlej mieszankę do wrzątku, cały czas mieszając.
    Gotuj chwilę, aż zrobi się lekko gęste i „kisielowate”.
    Odstaw do przestudzenia.
    🛁 Jak używać:
    wlej gotowy krochmal do wanienki z ciepłą wodą
    kąp dziecko ok. 10–15 minut
    po kąpieli nie spłukuj i delikatnie osusz skórę ręcznikiem
    I tak jak Kasiastaraczka pisze moze to tez byc przez proszek plyn moze zwieksz ilosc plukan i napewno nie uzywalabym plynu do płukania ;)
    Dziękuję Zosiu ♥️ właśnie planujemy małą w tym myć!

    Jak dobrze, że Was tu mam 😃

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Myślę, że trzeba do dermatologa iść
    Pytanie też w czym pierzecie swoje rzeczy,bo jak ona pociera się o Was to też ją to podrażnia
    Ja właściwie piorę nasze rzeczy w bobasowych proszkach, pościel, ręczniki też,poza tym nie dolewam już płynów do płukania

    Henio też miał takie suche szorstkie placki na skórze, które mu się nadognialy przy różnych rzeczach typu dieta,katar, ząbkowanie

    Podpisuję się pod tym co napisała Kasia.
    My do dziś pierzemy wszystko w środkach dla bobasów.
    Wystarczyło, że np synek przytulił się do kogoś a ta osoba była wyperfumowana i na jego skórze pojawiały się paskudne zmiany. Później prosiliśmy o podkładanie pieluszki gdy ktoś brał Małego na ręce.
    Niestety mnóstwo rzeczy może powodować pogorszenie stanu skóry.

    Daga121222, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 24 kwietnia, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Podpisuję się pod tym co napisała Kasia.
    My do dziś pierzemy wszystko w środkach dla bobasów.
    Wystarczyło, że np synek przytulił się do kogoś a ta osoba była wyperfumowana i na jego skórze pojawiały się paskudne zmiany. Później prosiliśmy o podkładanie pieluszki gdy ktoś brał Małego na ręce.
    Niestety mnóstwo rzeczy może powodować pogorszenie stanu skóry.
    To nasze pierwsze dziecko i ciągle się uczymy 🫣 ale dobrze wiedzieć. Na początku rzeczywiście się do tego stosowaliśmy, niepotrzebnie przerwaliśmy

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    To nasze pierwsze dziecko i ciągle się uczymy 🫣 ale dobrze wiedzieć. Na początku rzeczywiście się do tego stosowaliśmy, niepotrzebnie przerwaliśmy
    No bo to jednak jeszcze maluszek, więc warto stosować

    Do gorszych zmian na skórze my stosowaliśmy też do kąpieli na zmianę z krochmalem nadmanganian potasu

    Daga121222, alta marea lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    To nasze pierwsze dziecko i ciągle się uczymy 🫣 ale dobrze wiedzieć. Na początku rzeczywiście się do tego stosowaliśmy, niepotrzebnie przerwaliśmy
    Wiele rzeczy moze zaskoczyc mając nawet 2 dziecko :D

    Sagi, Katt, Kokosq, _Hope lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko Leona piore w dzidziusiowym pralam tak ubranka do 1 roku z córką potem przeszlam na zwykly i pralam już wszystko razem i bylo ok ale do tego 1 roku stosowałam ten proszek.
    I mm tez nie uzywalam jakos dlugo chcialam oduczyc butelki córki pila w bboxie a najlepiej to pic jednak z kubka ;)

    Z takich polecajek jesli chodzi o kaszki to suoer są czary mamy dostepne internetowo jak i normalnie te sliniaki z mushie a krzesłko mam chicco ale jakbym miała kupować to wolalabym tipp trap.
    Smoczek za późno odstawilam bo miala 1.5 roku
    A odpieluchowalam ją jak poszla do przedszkola wiec też moim zdaniem za późno.
    Nadmanganian potasu jest dobry na odparzenia narazie nie używalam i mam nadzieję, że nie bęďe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 11:36

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 24 kwietnia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    Stękania jest bardzo dużo, bączki jak podam regularnie sab simplex to jeszcze jakoś idą. Tak jak w w wczoraj nie było nas cały dzień w domu to teraz musimy odcierpieć. Odnoszę wrażenie że u nas OA to polegają na płaczu. Jeśli kiedyś narzekałam na pierwsze dziecko to bardzo zgrzeszyłam, on był bezobsługowy w porównaniu do tego co jest teraz.
    Mąż zabrał starszego na spacer na dwie godziny. W tym czasie w domu był jeden wielki krzyk i płacz, w trakcie którego przysypiał ze zmęczenia i po kilku minutach odpoczynku wracał do poprzedniej czynności. Nieważne że na rękach, czy w łóżeczku, na mnie, obok, z piersią, smoczkiem. Nic nie pomagało.


    Ja spróbuję teraz podać regularnie do poniedziałku zobaczymy czy jest lepiej. Dajesz 6 x po 15 kropli? W ciągu dnia tylko czy też przy nocnych karmieniach? U nas nie ma płaczu ale jest stękanie , wybudzanie i ulewanie przez to stękanie . Też jak jesteśmy poza domem jest gorzej

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 25 kwietnia, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Ja spróbuję teraz podać regularnie do poniedziałku zobaczymy czy jest lepiej. Dajesz 6 x po 15 kropli? W ciągu dnia tylko czy też przy nocnych karmieniach? U nas nie ma płaczu ale jest stękanie , wybudzanie i ulewanie przez to stękanie . Też jak jesteśmy poza domem jest gorzej

    Do tej pory dawaliśmy po 10 kropli ale chyba pora przestawić się na 15. Staram się rozłożyć dawki tak żeby i w nocy też cos podać. Problem polega na tym że często mi to nie wychodzi bo w nocy moja zdolność zorganizowanie czegokolwiek jest wątpliwa.

    alta marea lubi tę wiadomość

  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 25 kwietnia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o sab simplex i my dajemy od kilku dni, na razie 3x10 kropelek i wczoraj wreszcie mały nie miał tego napadu bólu,który go męczył od kilku dni o tej samej godzinie 🥺
    Zaczęłam też pić femaltiker i tak jak mówiłyście w mleku lepsze zdecydowanie 😃 wydaje mi się, że jest poprawa jeśli chodzi o laktację, może nie odciągam jakichś spektakularnych ilości ale widzę po małym,że jak go nakarmię z piersi to zaraz nie woła o więcej, czyli musi mu wystarczać 🥹

    @Zosia, racja. Mały jest tak inny niż córka, że czasem mam wrażenie jakby to było pierwsze dziecko 😅 np nigdy nie miałam do tej pory do czynienia z tym trądzikiem noworodkowym, ale zakupiłam maść którą polecała jedna z Was i stopniowo ta buzia zaczyna mu się poprawiać.

    Kłębuszek, Kasiastaraczka, alta marea, Katt, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piorę rzeczy małego z naszymi, tylko wsadzam do tych worków do prania, żeby się nie porozciągały. Robię podwójne płukanie i zamiast płynu do płukania daję do pralki ocet, czasem do tego octu dosłownie kropkę łagodnego płynu do płukania (wiem, że można wybrane olejki eteryczne, ale tego nie robiłam).

    Robiłam tak przy poprzedniej dwójce, z tym że nie mamy wrażliwców. Ogólnie od początku dzwonek, hałas, odkurzacz, nie szepczemy i póki co mały się dostosował. Do jego kąpieli dodaję mąkę ziemniaczaną i dosłownie kropelkę płynu dla bobasów.

    Z polecenia @kasiastaraczka używam pieluszek Bambiboo Cottonwear i nam się super sprawdzają. Mały ani razu nie był odparzony. Bepanthenem smaruję profilaktycznie co któryś raz. Dzięki za polecenie.

    Ale jakieś drobne zmiany skórne mu się na buźce pojawiają i znikają, może od tego ulewania i trochę się drapie.

    Kasiastaraczka, Daga121222, Katt lubią tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Jeśli chodzi o sab simplex i my dajemy od kilku dni, na razie 3x10 kropelek i wczoraj wreszcie mały nie miał tego napadu bólu,który go męczył od kilku dni o tej samej godzinie 🥺
    Zaczęłam też pić femaltiker i tak jak mówiłyście w mleku lepsze zdecydowanie 😃 wydaje mi się, że jest poprawa jeśli chodzi o laktację, może nie odciągam jakichś spektakularnych ilości ale widzę po małym,że jak go nakarmię z piersi to zaraz nie woła o więcej, czyli musi mu wystarczać 🥹

    @Zosia, racja. Mały jest tak inny niż córka, że czasem mam wrażenie jakby to było pierwsze dziecko 😅 np nigdy nie miałam do tej pory do czynienia z tym trądzikiem noworodkowym, ale zakupiłam maść którą polecała jedna z Was i stopniowo ta buzia zaczyna mu się poprawiać.
    Ja też się wspomagalam femaltikerem, pierwszy raz 🙃 przy pierwszym synku piulatte,a przy drugim pi.wko 🤣
    Czym smarujesz buźkę?

    Kokosq lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla wrote:
    Ja piorę rzeczy małego z naszymi, tylko wsadzam do tych worków do prania, żeby się nie porozciągały. Robię podwójne płukanie i zamiast płynu do płukania daję do pralki ocet, czasem do tego octu dosłownie kropkę łagodnego płynu do płukania (wiem, że można wybrane olejki eteryczne, ale tego nie robiłam).

    Robiłam tak przy poprzedniej dwójce, z tym że nie mamy wrażliwców. Ogólnie od początku dzwonek, hałas, odkurzacz, nie szepczemy i póki co mały się dostosował. Do jego kąpieli dodaję mąkę ziemniaczaną i dosłownie kropelkę płynu dla bobasów.

    Z polecenia @kasiastaraczka używam pieluszek Bambiboo Cottonwear i nam się super sprawdzają. Mały ani razu nie był odparzony. Bepanthenem smaruję profilaktycznie co któryś raz. Dzięki za polecenie.

    Ale jakieś drobne zmiany skórne mu się na buźce pojawiają i znikają, może od tego ulewania i trochę się drapie.
    Super, że Ci się sprawdzają 🙂
    My też na tych pieluszkach
    Fajne są też bambo nature
    Starszak nosi takie (mój dwulatek),mam nadzieję, że w wakacje się odpieluchujemy

    Kokosq, Carla lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daga ja mam w domu dwójkę dzieci z AZS i jeśli to faktycznie AZS to polecam wizytę u dermatologa. Emolienty mają to do siebie że stwarzają rewelacyjną barierę przy AZS , ale jak jest nasilenie objawów albo bardzo sucha skóra to pieką i wtedy potrzebne są leki na receptę do zaleczenia, później znów się włącza emolienty. Niemowlę ci tego nie powie niestety jak będzie czuło dyskomfort po aplikacji, a skóra wcale nie robi się bardziej czerwona w takiej sytuacji. Emolienty służą do prewencji bardziej niż zaleczania już zaawansowanych zmian.
    My ze starszakami przetestowaliśmy chyba wszystko - La Roche, A derma, Emolium, Avene, Cetaphil, Eucerin, mustela.

    Najbardziej sprawdza się nam do codziennej pielęgnacji firma Dexeryl, polecona po serii prób i błędów przez pediatrę który ma dzieci z tym samym problemem. Te kosmetyki nie są tak pompowane marketingowo w Polsce jak inne, ale normalnie dostępne. Bardzo je lubimy. Do mycia wolimy olejek niż krem, jakoś lepiej pozostawia barierę i wydaje się łagodniejszy, używamy też podczas faz leczenia farmakologicznego. Niemowlakowi można go nalać do wanienki zamiast myć bezpośrednio skórę i tylko w takiej wodzie myć, bez dodawania już mydeł. Chyba wygodniej tak 😂
    Do smarowania używamy krem nie mleczko, ale tylko po leczeniu farmakologicznym (mamy je średnio dwa trzy razy w roku, w okresie od jesieni do wiosny). To tyle z doświadczenia ze starszakami, u Olka AZS jeszcze nie widzę, pojawi się zima zapewne jak u reszty

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam na kontroli u ginekologa,a dziś robiłam sobie badania -morfologie,TSH,ferrytyne i wit d

    Daga121222, Arga lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Ja też się wspomagalam femaltikerem, pierwszy raz 🙃 przy pierwszym synku piulatte,a przy drugim pi.wko 🤣
    Czym smarujesz buźkę?

    Ja mam wrażenie, że próbowałam już wszystkiego 🫣
    Piwo ciężko bardzo mi wchodziło bo nie znoszę tego smaku ale tak czy siak nic nie dało u mnie 😅 dopiero mam wrażenie ten femaltiker coś rusza. Ogólnie oporna ta laktacja teraz, przy córce to miałam wrażenie,że te piersi były ciągle napompowane i twarde i co chwila robiło mi się jakieś zapalenie albo zastój a teraz mam takie mięciutkie flaczki, córka ostatnio powiedziała,że cycy są jak pianki 😂

    Do buźki używamy kremu mustela cicastela, najpierw przemywam małemu buźkę przegotowaną wodą, a potem smaruje tym kremem rano i wieczorem. Zdecydowanie bledną te zmiany bo wcześniej to były takie mocno czerwone zaognione. Jedynie widzę,że we włosach na skórze głowy też ma tego sporo ale nie bardzo jestem przekonana do wsmarowywania mu kremu we włosy więc mam nadzieję,że z tych stref pomoże samo przemywanie wodą 😅

    Kasiastaraczka, Daga121222 lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Super, że Ci się sprawdzają 🙂
    My też na tych pieluszkach
    Fajne są też bambo nature
    Starszak nosi takie (mój dwulatek),mam nadzieję, że w wakacje się odpieluchujemy

    Oj i ja liczę, że w wakacje nam się uda odpieluchować córkę 😅
    Sporo by to ułatwiło przy np szykowaniu się na spacer gdzie muszę przebrać dwójkę 😅

    Kasiastaraczka, Arga lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Oj i ja liczę, że w wakacje nam się uda odpieluchować córkę 😅
    Sporo by to ułatwiło przy np szykowaniu się na spacer gdzie muszę przebrać dwójkę 😅
    Ze starszym udało nam się właśnie latem,a on styczniowy 😄
    A młodszy niby rocznikowo trzylatek,ale gdzie mu do tego 😂
    Inaczej się patrzy na dziecko ze stycznia i z grudnia 🙃😂

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
‹‹ 662 663 664 665 666 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ