X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo to ja tak kolo 30 tygodnia chcialam sobie dopiero ogarniać 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki co do porodu w Świętej jeżeli któraś się zastanawia to ja bardzo polecam. Trafiłam, na fajny skład młodych położnych. Dziewczyny mówiły co robić, wspierały, nawet był czas na śmiech i żarty ☺
    Na sali z noworodkiem Panie też są bardzo pomocne. Pomagają przystawić do piersi, albo uspokoić dzieciątko o kazdej porze dnia i nocy. Właściwie to nie mam uwag do szpitala 🙂

    A gustu, JustynaFrog, Glonojadek, Gaja88, Panna Migotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Maggy gratulacje gdzieś mi ta informacja umknęła . A jest się czym chwalić . Rodziłaś w sw Rodzinie ? Jeśli miała byś czas to ja chętnie poczytam jak wrażenia .
    Catlady jak u ciebie dajesz radę ?

    Dziękuję 😗 nic nie pisałam. Dużo wrażeń i czasem ciężko znów zejść na ziemię😊
    A jak dałam znać między wierszami żeby wesprzeć dziewczyny walczące ze stymulacją to wywiazała się dyskusja. I bardzo niechcący mogłam sprawić komuś przykrość.

    Luluiza lubi tę wiadomość

  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggy wrote:
    Dziewczynki co do porodu w Świętej jeżeli któraś się zastanawia to ja bardzo polecam. Trafiłam, na fajny skład młodych położnych. Dziewczyny mówiły co robić, wspierały, nawet był czas na śmiech i żarty ☺
    Na sali z noworodkiem Panie też są bardzo pomocne. Pomagają przystawić do piersi, albo uspokoić dzieciątko o kazdej porze dnia i nocy. Właściwie to nie mam uwag do szpitala 🙂
    Dziękuję Ci za ta opinie, tym samym rozwialas moje wątpliwości. Mam nadzieję że donoszę moje brzdące bez komplikacji jak najdłużej i będę mogła tam rodzice.

    21.09.2020 - ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Ja mam połówkowe 7.08 i tak do mnie dociera że to będzie już 20 tydzień akurat i połowa za mną a ja nic nie mam ,nic nie wiem i zaczynam panikować. Jak ja to dziecko ogarnę . Czy któraś z was korzystała może z pomocy położnej przy karmieniu ? Czy w szpitalu coś pokażą . Ten temat mnie chyba najbardziej martwi .


    Hihi też tak miałam. Najpierw luzik, a później wpadłam w panikę,że nic nie mam. Spokojnie zdążysz ze wszystkim. A później przepakujesz pewnie torbę do porodu jeszcze 3 razy od nadmiaru czasu.
    Gdzie planujesz rodzić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaFrog wrote:
    Dziękuję Ci za ta opinie, tym samym rozwialas moje wątpliwości. Mam nadzieję że donoszę moje brzdące bez komplikacji jak najdłużej i będę mogła tam rodzice.

    Bardzo mi miło, że moja opinia jest pomocna😊
    Każdy ma jednak inne oczekiwania co do szpitala. Ale ja nie mogę złego słowa powiedzieć. Te młode dziewczyny na porodowce "robią" kawał dobrej pracy. Jestem pod wrażeniem.
    Nie mogłam mieć męża ze sobą, ale one mnie wspierały. Teraz już tatusiowie mogą być przy porodzie. Więc może też będzie Wam trochę łatwiej.

    Wszystkiego Najlepszego dla Was😗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 12:46

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 268 141

    Wysłany: 18 lipca 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggy wrote:
    Dziewczynki co do porodu w Świętej jeżeli któraś się zastanawia to ja bardzo polecam. Trafiłam, na fajny skład młodych położnych. Dziewczyny mówiły co robić, wspierały, nawet był czas na śmiech i żarty ☺
    Na sali z noworodkiem Panie też są bardzo pomocne. Pomagają przystawić do piersi, albo uspokoić dzieciątko o kazdej porze dnia i nocy. Właściwie to nie mam uwag do szpitala 🙂


    A Ty się przeniosłaś do lekarza że SW Rodziny prawda? Tak wyczytałam na forum, też, się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    A Ty się przeniosłaś do lekarza że SW Rodziny prawda? Tak wyczytałam na forum, też, się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

    Dokładnie tak 😊

  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 18 lipca 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    Rozumiem, ze brałaś już przy staraniach? Ja przed Ciąża Nie brałam, bo ciąża była sporym zaskoczeniem, zaczęłam brać od którejś kolejnej pozytywnej bety te 5 mg i teraz mam się z tym żegnać. Strach się bac🤪
    Zaczęłam brać kilka dni przed transferem. Chyba dr Kru wie co robi odstawiając Ci ten encorton, ale nie dziwie się, też jak mi dr powiedział, ze mam odstawić byłam cała w stresie ;)

    Medartka lubi tę wiadomość

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 18 lipca 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do kogo chodzisz ze sw. Rodziny?
    Maggy wrote:
    Dokładnie tak 😊

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje rodzic w Śremie albo w sw .rodzinie ale to jeszcze zobaczymy jak wyjdzie . Anulas w 30 to już dla mnie za późno 😂 zresztą teraz jak mam czas to wyszukuje sobie takich promocji albo wyprzedaży na ubrania i zamawiam jak coś ciekawego. Zawsze mogłam tylko popatrzeć teraz mogę w końcu kupić .

    Glonojadek lubi tę wiadomość

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 268 141

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggy wrote:
    Dokładnie tak 😊

    Ja jak nam się uda to planuje się przenieść do lekarza z Polnej tylko najpierw musi się udać 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 17:05

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sw Rodziny jest super pod katem opieki poporodowej (do porodu SN nie dotrwalam, wiec nie mam doawiadczen). Naprawde sa chetne te babki, zeby dziecko Wam na noc zabrac, zebyscie odpoczely 😏 No ja sie zrazilam do tego szpitala przez lekarke na ktora trafiłam i po prostu BOJE sie isc do jakiegokolwiek szpitala bez prywatnej poloznej. Nie wiem czy mi to cos da, ale mam większy komfort psychiczny :-)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze sobie w glowie kombinuje, czy by sobie kogos nie zalatwic do domu na pierwszą faze porodu 😂 Bo boje sie tez pojechac do szpitala za wczesnie. Ogolnie jak widzicie wszystkiego sie boje 😂

    Glonojadek lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co mi sie jeszcze podoba w Sw Rodzinie to to, ze nie wypisuja matki bez dziecka. Wiec jakby cos bylo nie tak, to i 3 tygodnie macie tam nocleg i wyzywienie :-) A jak sie ma dopiero jedno dziecko to chyba kazda kobieta by wolala zostac w szpitalu niz dojezdzac codziennie i miec wizyty w ograniczonym czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 17:31

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna Ja też wszystkiego się boje. Szkoda że nie można wypić sobie czegoś przed porodem na odwagę 😂

    Glonojadek lubi tę wiadomość

  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to ja dołączam to teamu bojacych się. To moja pierwsza ciąża i To na dodatku bliźniacza. Ja będę miała raczej cc, na to już się nastawilam i boję się tego czy w szpitalu będą respektować skierowanie Kru.

    21.09.2020 - ❤❤
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też , ja też!!! Jestem posr***. Nawet nie wiem kiedy za co się brac. Szpital to juz w ogóle 😱😱😱 Kiedy do poloznej się zglosic, jaks szkola rodzenia czy coś. Masakra!!!

    Glonojadek lubi tę wiadomość

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 18 lipca 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało też panikuje w majty :O

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 18 lipca 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie, na badanie piersi w czasie ciąży idziecie? Poki co dr nic mi nie mowila.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ