X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 18 listopada 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała może w 2 trym. jakieś kłucia w okolicy szyjki/pochwy? Powiedziałam o tym lekarzowi, zrobił tego dnia posiew (nie wiem czy to z tym związane) i powiedział że to mogą być jakieś takie ciążowe bóle itp., ale oczywiście w goglach czarna wizja.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 18 listopada 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że u Bąbla wszystko ok 🙏🙏❤️

    Ja miałam takie "kłucia" ale było wszystko ok. Szyjka Ci się wydłużyła więc nie masz chyba się co martwić 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2020, 22:04

    Kora88 lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 18 listopada 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 miałam sporadycznie np. czulam przez kilka dni potem przechodziło.

    Bąbel pochłonięta pewnie maleństwem 🙏✊

    Kora88 lubi tę wiadomość

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 18 listopada 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 19 listopada 2020, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w ciąży dokucza najbardziej bezsenność 😭 Obudze sie, albo ktos mnie obudzi i przez około 3 h nie moge zasnąć 😑

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Kukus Ekspertka
    Postów: 190 513

    Wysłany: 19 listopada 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Czy któraś z Was miała może w 2 trym. jakieś kłucia w okolicy szyjki/pochwy? Powiedziałam o tym lekarzowi, zrobił tego dnia posiew (nie wiem czy to z tym związane) i powiedział że to mogą być jakieś takie ciążowe bóle itp., ale oczywiście w goglach czarna wizja.
    Ja mam takie kłucia co jakiś czas, szyjka u mnie ponad 4 cm cały czas bez zmian.

    Kora88 lubi tę wiadomość

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 19 listopada 2020, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Mi w ciąży dokucza najbardziej bezsenność 😭 Obudze sie, albo ktos mnie obudzi i przez około 3 h nie moge zasnąć 😑

    Właśnie narzekałam mężowi, że mam tak beztroski czas dla siebie a nie mogę go wykorzystać. Jak musialam wstawac do pracy to byla tragedia a teraz odnoszę wrażenie że moglabym nawet w środku nocy zaczynać zmianę 😡😡😡😡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mialam wizytę, na szczęście jeszcze wróciłam do domu, ale jak ciśnienie się unormowało to z szyjka coś zaczęło się dziać, kolejna wizyta za 1,5 tygodnia i czy będziemy podawać sterydy....

    Miłego dnia 🙂

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 19 listopada 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena93 co z tą szyjką???

    U mnie 33 tc czas zacząć zakupy!!!

    Glonojadek, Kora88 lubią tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 19 listopada 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Właśnie narzekałam mężowi, że mam tak beztroski czas dla siebie a nie mogę go wykorzystać. Jak musialam wstawac do pracy to byla tragedia a teraz odnoszę wrażenie że moglabym nawet w środku nocy zaczynać zmianę 😡😡😡😡

    Taki paradosk. Zamiast sie dobrze wyspac przed porodem to noce zarwane. A po porodzie dziecko nas bedzie budzic 😑

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mogę spać . Do tego te wybuchy gorąca i bóle żołądka. Szczerze odliczam dni kiedy urodzę . Tęsknie już za pracą i szczerze zazdroszczę tym co dobrze się czują, i cała ciążę albo chociaż do połowy mogą pracować. Jak sobie przypomnę rok temu o tym czasie ile pracy obowiązków a w tym roku nie mogę zrobić nic. 🙄
    Anulas bierz na serio te zakupy bo paczki zaczynają już iść bardzo długo . Wydaje mi się że wszyscy ruszyli z prezentami . Chyba że ja mam ostatnio takiego pecha i idą koło 2 tygodni .

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 19 listopada 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo ja sobie przypominam co bylo rok temu i jestem pewna, że obie biadoliłyśmy jak nas wku*** przedświąteczny czas, reklamy świąteczne itd. Jestem pewna że są na poprzednim forum takie nasze wpisy 🙉 Zostały Ci raptem 2 tygodnie i ciąża donoszona☺️☺️☺️ To może być najpiekniejszy swiateczny czas w naszym życiu 🥰
    Ja od 2 miesiąca nie pracuje. W sumie to czuję się jakby ten lockdown u mnie był od kilku miesięcy. Rodzina znajomi wiedzą ile walczyliśmy o dziecko i przez tego wirusa prawie nikt mnie nie odwiedza. Sama też za dużo nie wychodzę🤦🤦🤦 Jeszcze od tego siedzenia dupsko wielkie, płaskie jedna wielka kula 😡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Za dużo ja sobie przypominam co bylo rok temu i jestem pewna, że obie biadoliłyśmy jak nas wku*** przedświąteczny czas, reklamy świąteczne itd. Jestem pewna że są na poprzednim forum takie nasze wpisy 🙉 Zostały Ci raptem 2 tygodnie i ciąża donoszona☺️☺️☺️ To może być najpiekniejszy swiateczny czas w naszym życiu 🥰
    Ja od 2 miesiąca nie pracuje. W sumie to czuję się jakby ten lockdown u mnie był od kilku miesięcy. Rodzina znajomi wiedzą ile walczyliśmy o dziecko i przez tego wirusa prawie nikt mnie nie odwiedza. Sama też za dużo nie wychodzę🤦🤦🤦 Jeszcze od tego siedzenia dupsko wielkie, płaskie jedna wielka kula 😡


    Ja ogólnie jestem bardzo rodzinna, otwarta itd, ale szczerze te pierwsze wspólne święta mnie wymęczyły jak nigdy🙈, wszyscy się "rzucili" na dziewczynki nawet nie było za bardzo czasu aby wspólnie w czwórkę pocelebrowac ten czas 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas 🙈. W tym roku chyba mnie jeszcze bardziej irytuje ten świąteczny czas bo ja mam w głowie tylko poród . Czy będzie dobrze , czy w szpitalu się coś nie stanie albo czy przypadkiem nie zachoruje na to dziadostwo. Każdy odlicza do świąt ja do porodu.
    Stale miele to w głowie o dupie wielkiej nie wspomnę. Wyglądam jak Gloria z tej bajki Madagaskar.
    Kinga25 pamiętam jak pisałaś że pieczesz z małymi pierniki. ♥️

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 19 listopada 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Kinga25 to pisala to 3/4 forum zazdrościło😉

    Też mam obawy co do porodu i szpitala i zdrowia małej. Jeszcze dr powiedziala że w 39 chce rozwiązać ciąże czyli między 31.12 a 07.01. Same swieta i przerwy świąteczne. Nie wiem który szpital mnie w tym czasie przyjmie. Leszno praktycznie odpada bo maja cesarki tylko w srody a 06.01 święto więc nie wierzę że przyjdzie sobie taka z ulicy i będą chetni do cięcia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z jakiegoś powodu chce rozwiązać wcześniej ?

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 19 listopada 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr mówi że jak się mała nie okręcic (a wg niej nie zrobi tego) to nie chce czekac dłużej tylko w 39 rozwiązywać. Ale położna też mi mowila że jak jest wskazanie do cc to nie czekają dłużej niż do 39.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Helena93 co z tą szyjką???

    U mnie 33 tc czas zacząć zakupy!!!


    Długość szyjki dokyor mówił, że ja na ten tydzień ciąży Go nie martwi, ale ogólny stan szyjki dwa tygodnie temu było wszystko ok, Ignas mocno uciska na szyjkę jest głowka w dół i trzeba zobaczy w która stronę to pójdzie dalej czy się dalej szybko będzie pogarszać doktor podaje sterydy do 34 tc także czekam i zobaczyny co dalej 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas tu się dzieją czasami rzeczy nie możliwe więc może mała zrobi fikołka. Albo pogadaj z nią wytłumacz że musi się obrócić bo termin na CC nie ciekawy 😉

  • Mamka92 Autorytet
    Postów: 260 413

    Wysłany: 19 listopada 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Mi w ciąży dokucza najbardziej bezsenność 😭 Obudze sie, albo ktos mnie obudzi i przez około 3 h nie moge zasnąć 😑


    Mam to samo poprzedniej nocy 2.5h nie spalam a jak już zasne to i tak się budzę co chwile...

    2014 Polna Poznań 3x iui :(
    4 transfery :-(
    2015 Medart
    2 zarodki 8b - synek 42tc
    2019 transfer 5.1.1 cb
    10.05.2020 crio 5.1.1 i 4.2.1
    Córeczka 32tc
    km5sf71xl2bypfj2.png
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ