Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek ale byś narobiła popłochu ale może by się panie w recepcji obudziły po akcji porodowej 😂 ale fakt warunki na wypasie . Ja sama bym chętnie zapłaciła żeby można było tam rodzic.

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Glonojadek ale byś narobiła popłochu ale może by się panie w recepcji obudziły po akcji porodowej 😂 ale fakt warunki na wypasie . Ja sama bym chętnie zapłaciła żeby można było tam rodzic.
    Kiedyś któraś babeczka ich o to pytała, to mówiło, ze musieliby mieć wtedy klinikę otwarta 24/7. A tego nie chcieli 🤷🏼‍♀️

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa25 wrote:
    Kinga25 - Ty też jesteś po CC i jak teraz planujesz rodzic???


    Ja CC 😉, ale u mnie już się zaczynają schody więc pewnie będzie walka o każdy dzień jak w poprzedniej ciąży.....

  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, a co się dzieje?

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ja CC 😉, ale u mnie już się zaczynają schody więc pewnie będzie walka o każdy dzień jak w poprzedniej ciąży.....
    No co Ty, co sie dzieje?

    A mi sie jeszcze przypomnialo, ze Imbirek urodzila SN po CC z blizniakami. Planowala drugie CC ale zaczela rodzic i szybko poszlo 🙈

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1426 1396

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    Mój mąż tak by chciał zawieźć mnie do MedArt i AB żeby poród przymowal 😂.

    Wyobraziłam sobie minę dr AB jak wpadasz do gabinetu z rozpoczęta akcją porodową 😂😂

    Kaach, Glonojadek lubią tę wiadomość

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
    5 IMSI - 06.2025- 3 ❄️
    Transfer 04/26 - 🙁
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Kinga, a co się dzieje?


    Nie chce współpracować z nami moja macica 🤷‍♀️, z dziewczynkami skurcze miałam od 25, teraz zaczęły się już tydzień temu ale jeszcze jest łożysko przodujące z dziewczynkami też tak miałam zmieniło miejsce po 2 prenatalnych i niestety twardnienia spinania brzucha u mnie powodują plamienia, krwawienia, zapewne od łożyska więc wyciszamy, tym bardziej, że ktg dopiero od 24/25 najważniejsze aby się łożysko podniosło bo jak będą skurcze i łożysko przodujące to chyba mnie zamkną na amen w szpitalu, no ale działam z doktorem i zapewne damy radę 🙂

    Ps :kiedyś mi jeden z Profesorow na obchodzie powiedział, Pani się do ciąży nie nadaje 😅

    Pozdrowienia dla Tadzika ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    No co Ty, co sie dzieje?

    A mi sie jeszcze przypomnialo, ze Imbirek urodzila SN po CC z blizniakami. Planowala drugie CC ale zaczela rodzic i szybko poszlo 🙈


    Imbirek to akurat dobrze pamiętam 🙂

  • Mamka92 Autorytet
    Postów: 260 414

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodzilam coreczke dzis rano... miałam długą operację stracilam duzo krwi, malutka waży prawie 2kg i ma 47cm oddycha ze wspomaganiem i je przez sonde... łożysko sie odkleiło zaczelam krwawić musieli usunąć wszystko..

    2014 Polna Poznań 3x iui :(
    4 transfery :-(
    2015 Medart
    2 zarodki 8b - synek 42tc
    2019 transfer 5.1.1 cb
    10.05.2020 crio 5.1.1 i 4.2.1
    Córeczka 32tc
    km5sf71xl2bypfj2.png
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Nie chce współpracować z nami moja macica 🤷‍♀️, z dziewczynkami skurcze miałam od 25, teraz zaczęły się już tydzień temu ale jeszcze jest łożysko przodujące z dziewczynkami też tak miałam zmieniło miejsce po 2 prenatalnych i niestety twardnienia spinania brzucha u mnie powodują plamienia, krwawienia, zapewne od łożyska więc wyciszamy, tym bardziej, że ktg dopiero od 24/25 najważniejsze aby się łożysko podniosło bo jak będą skurcze i łożysko przodujące to chyba mnie zamkną na amen w szpitalu, no ale działam z doktorem i zapewne damy radę 🙂

    Ps :kiedyś mi jeden z Profesorow na obchodzie powiedział, Pani się do ciąży nie nadaje 😅

    Pozdrowienia dla Tadzika ☺️
    O kurcze, to faktycznie brzmi jak powtórka „z rozrywki”. Dobrze że jesteś pod opieką świetnego specjalisty! Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki!
    Wybraliście już imię dla synka? 😊

    Dziękujemy za pozdrowienia! I ślemy uściski dla dziewczynek ☺️

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka92 wrote:
    Urodzilam coreczke dzis rano... miałam długą operację stracilam duzo krwi, malutka waży prawie 2kg i ma 47cm oddycha ze wspomaganiem i je przez sonde... łożysko sie odkleiło zaczelam krwawić musieli usunąć wszystko..
    Gratulacje!
    Przykro mi, że zaczęło się nie tak jak powinno. Obyście jak najszybciej mogły być razem. Dużo dużo sił i dużo zdrowia dla Was dwóch! Ściskam

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka92 wrote:
    Urodzilam coreczke dzis rano... miałam długą operację stracilam duzo krwi, malutka waży prawie 2kg i ma 47cm oddycha ze wspomaganiem i je przez sonde... łożysko sie odkleiło zaczelam krwawić musieli usunąć wszystko..


    O kurde 😵😵😵 Trzymajcie się dziewczyny.
    Zdrowka dla Was💗💗💗

  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka92 wrote:
    Urodzilam coreczke dzis rano... miałam długą operację stracilam duzo krwi, malutka waży prawie 2kg i ma 47cm oddycha ze wspomaganiem i je przez sonde... łożysko sie odkleiło zaczelam krwawić musieli usunąć wszystko..

    O jeny @Mamka92!!!! Po pierwsze oczywiście gratuluję urodzenia córeczki!! Bardzo mi przykro jednak, że wydarzyło się to w takich okolicznościach :-( Przykro mi, że musieli Ci wszystko usunąć :-( Naprawdę bardzo współczuję! Życzę szybkiego powrotu do pełni sił <3 Trzymaj się <3

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • Mrs.P Autorytet
    Postów: 263 148

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka bardzo mi przykro z powodu okoliczności w jakich danych było Ci urodzić córkę :( ściskam Was

    Dziewczyny jak to jest z tą szyjką? Bo AB mi mierzył prawie 4 cm miesiąc temu, tydzień temu mierzył Sz. 4,5, dzisiaj mierzył inny lekarz i 3 cm i mówi, że na ten moment nic się nie dzieje, ale mam się oszczędzać i dostałam luteinę. No i trochę mnie przestraszył. Bo my jesteśmy w trakcie remontu. Ja mam kłucia w brzuchu i w pochwie czasami, nie wiem czy to jest z tym związane. Wiem, że to bardzo indywidualna kwestia, ale kiedy się dowiadywałyście, że szyjka jest na granicy?

    uwo9s65govurilvf.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka ważne że jesteś zdrowa i że Twoja córeczka radzi sobie dzielnie pomimo trudności. Dużo zdrówka dla Was i moc uścisków. ❤️

    P.s. nie rodze. Napisze jak końcu coś się zadzieje.

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs.P wrote:
    Mamka bardzo mi przykro z powodu okoliczności w jakich danych było Ci urodzić córkę :( ściskam Was

    Dziewczyny jak to jest z tą szyjką? Bo AB mi mierzył prawie 4 cm miesiąc temu, tydzień temu mierzył Sz. 4,5, dzisiaj mierzył inny lekarz i 3 cm i mówi, że na ten moment nic się nie dzieje, ale mam się oszczędzać i dostałam luteinę. No i trochę mnie przestraszył. Bo my jesteśmy w trakcie remontu. Ja mam kłucia w brzuchu i w pochwie czasami, nie wiem czy to jest z tym związane. Wiem, że to bardzo indywidualna kwestia, ale kiedy się dowiadywałyście, że szyjka jest na granicy?

    Sa jakies normy na dany tydzień ciąży. W Twoim to chyba jakos 2.5 cm to minimum. W moim ponoc 1.5 cm jest ok. I tak jak dziewczyny pisaly sa rozne metody pomiarow szyjki, wiec wyniki od roznych lekarzy to chyba nie powinny byc tak wprost porownywane.

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • al87 Koleżanka
    Postów: 57 46

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka92 gratuluję i życzę wam dużo zdrówka 💪💪

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka92 dużo siły dla was. Gratuluję córeczki .I życzę szybkiego powrotu do zdrowia .
    MrsP z tymi szyjkami to zauważyłam że nie da się przewidzieć. Ja leżałam miesiąc bo się skracała a teraz chodzę i ona ani drgnie . Więc trzeba obserwować ale jeśli ma 3 i nic się nie dzieje to bym puki co nie przejmowała się tym.

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka92 wrote:
    Urodzilam coreczke dzis rano... miałam długą operację stracilam duzo krwi, malutka waży prawie 2kg i ma 47cm oddycha ze wspomaganiem i je przez sonde... łożysko sie odkleiło zaczelam krwawić musieli usunąć wszystko..

    Gratulacje, dużo siły i zdrówka dla Was💓💓💓 okoliczności ciężkie bardzo, ale jesteście na pewno w dobrych rękach.

    Co do szyjek to rzeczywiście czytałam, że jak jest mniej niż 2,5 to trzeba coś działać, ale co szyjka to inna sytuacja chyba. Np. U mnie przy 3 już doktor mi powiedział że chciałby powiedzieć, że jest dobrze, ale nie jest. Inne dziewczyny nieraz przy 3 normalnie funkcjonują. U mnie jest miękka i to też jest jakiś wyznacznik.
    Wydaje mi się też, że jak lekarz nic nie mówi i się nie skraca to nie ma co się martwić.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    O kurcze, to faktycznie brzmi jak powtórka „z rozrywki”. Dobrze że jesteś pod opieką świetnego specjalisty! Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki!
    Wybraliście już imię dla synka? 😊

    Dziękujemy za pozdrowienia! I ślemy uściski dla dziewczynek ☺️


    Tak będzie Alexander 🙂

    A Wy jeszcze planujecie wrócić po rodzeństwo?🙂 nam zostały dwa zarodki i myślimy jak to rozwiązać.

‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ