X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Kukus Ekspertka
    Postów: 216 648

    Wysłany: 1 marca 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jesteśmy już w domu we trójkę. Marysia urodziła się w czwartek i poród rozpoczął się odejściem wód, dzięki czemu cesarka nie była na zimno. Marysia ma wagę urodzeniową 3970 g i 55 cm. Ja ze swojej strony szczerze polecam opiekę na Polnej, położne od spoko do super.

    Kaach, Glonojadek, Gaja88, antonna lubią tę wiadomość

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
    7 dpt beta 37
    8 dpt beta 76
    12 dpt beta 694 🫣😍
    16 dpt 3330 😊
    28 dpt ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus wrote:
    Hej, jesteśmy już w domu we trójkę. Marysia urodziła się w czwartek i poród rozpoczął się odejściem wód, dzięki czemu cesarka nie była na zimno. Marysia ma wagę urodzeniową 3970 g i 55 cm. Ja ze swojej strony szczerze polecam opiekę na Polnej, położne od spoko do super.


    Gratulacje 🤱🏻❤️

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 1 marca 2021, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus wrote:
    Hej, jesteśmy już w domu we trójkę. Marysia urodziła się w czwartek i poród rozpoczął się odejściem wód, dzięki czemu cesarka nie była na zimno. Marysia ma wagę urodzeniową 3970 g i 55 cm. Ja ze swojej strony szczerze polecam opiekę na Polnej, położne od spoko do super.
    Gratulacje 💓

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 2 marca 2021, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!💗🍾 🥰 Zdrowia dla Was 😘

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 2 marca 2021, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ❤️

    Na motywację :
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=446019403483938&id=110902036995678

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 2 marca 2021, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus, gratulacje! :) dużo zdrówka dla Was :)

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ♥️
    U nas spanie razem nie wchodzi w grę . Jak mąż jedzie do pracy biorę ja do łóżka ale budzi się tak samo jak w łóżeczku . Farelka ,suszarka miś szumiś mogą sobie być włączone ona i tak udowodni że umie głośniej krzyczeć.Juz mówiłam do męża że wszyscy chodzą na spacery jakoś tam funkcjonują z tymi noworodkami a my w domu i stale na rękach. Nawet w chustę nie daje się zamotać .

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 2 marca 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg, czyli jestem następna do porodu?! 😳😰

    Kora88, Kaach, Glonojadek, Gaja88 lubią tę wiadomość

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus gratulacje 😊

    Martynkowo jak się czujesz już na końcówce ;)?

  • Lena91aa Przyjaciółka
    Postów: 108 48

    Wysłany: 2 marca 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 - co tam u Ciebie? Już masz sama końcówkę jak dobrze pamiętam ☺️

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 2 marca 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale_ks wrote:
    Kukus gratulacje 😊

    Martynkowo jak się czujesz już na końcówce ;)?
    Ogólnie dobrze. Ale zgaga mnie już tak męczy, zwłaszcza wieczorami, ze koniec świata. I nie mogę się doczekać aż poznam malucha 🥲🐥. Gbs mam ujemny, ale wyszła mi jakaś bakteria w posiewie i czekam jeszcze na info od Kru co robimy. Ogólnie tez mały ma słabsze ruchy ale czytałam ze to na końcówce normalne. Jak się martwię to ładuje go czekolada 😂. Już bym chciała być po😰.

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Gratulacje ♥️
    U nas spanie razem nie wchodzi w grę . Jak mąż jedzie do pracy biorę ja do łóżka ale budzi się tak samo jak w łóżeczku . Farelka ,suszarka miś szumiś mogą sobie być włączone ona i tak udowodni że umie głośniej krzyczeć.Juz mówiłam do męża że wszyscy chodzą na spacery jakoś tam funkcjonują z tymi noworodkami a my w domu i stale na rękach. Nawet w chustę nie daje się zamotać .[/QUOTE

    Kurde, jest tak że nawet na spacer nie wyjdziesz ?
    To chyba coś nie tak 😢ja nie wyszłam jak były te -14 , a tak to codziennie minimum 1 h. Lepiej by spała, takie spacery dużo dają dziecku. Na jakim etapie teraz jesteście ? Co lekarze mówią ?

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo faktycznie jak piszesz to ciężko z córką, już ma 2 miesiace i nie zauważyłaś aby się coś zmieniło chociaż trochę? Sypia coś cokolwiek? Na brzuszku lubi leżeć? A próbowaliście wyjść na spacer nawet pół godzinki? Chusta u nas też niewypal więcej darcia niz pożytku. Z chęcią bym wpadła Ci pomóc 😥

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo wrote:
    Ogólnie dobrze. Ale zgaga mnie już tak męczy, zwłaszcza wieczorami, ze koniec świata. I nie mogę się doczekać aż poznam malucha 🥲🐥. Gbs mam ujemny, ale wyszła mi jakaś bakteria w posiewie i czekam jeszcze na info od Kru co robimy. Ogólnie tez mały ma słabsze ruchy ale czytałam ze to na końcówce normalne. Jak się martwię to ładuje go czekolada 😂. Już bym chciała być po😰.


    A wiesz już gdzie będziesz rodzic?

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale_ks wrote:
    A wiesz już gdzie będziesz rodzic?
    Mam nadzieje, że w św rodzinie. Ale różnie z miejscami wiec rozważam jeszcze Raszei lub Lutycka.

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena91aa wrote:
    Monia88 - co tam u Ciebie? Już masz sama końcówkę jak dobrze pamiętam ☺️


    Podczytuje Was od dwóch dni ale nie mam wenny pisać, ale dziękuję, że pytasz 🙂 ja od tygodnia w szpitalu, miałam mieć przyjęcie w równo 37 tc, ale mój lekarz kazał mi wcześniej użyć skierowania i jechać do szpitala dwa i pół tygodnia temu na wizycie szyjkę już trzymał tylko szew, ta końcówkę bardzo dużo leżę, już mnie wszystko boli ale jeszcze trochę i mogę rodzic, w każdym razie walczymy.
    Pozdrawiam.

    Kukus - Gratulacje 🙂

    Glonojadek, Kora88 lubią tę wiadomość

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 kciuki za szczęśliwe rozwiązanie 🤞

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 wrote:
    Podczytuje Was od dwóch dni ale nie mam wenny pisać, ale dziękuję, że pytasz 🙂 ja od tygodnia w szpitalu, miałam mieć przyjęcie w równo 37 tc, ale mój lekarz kazał mi wcześniej użyć skierowania i jechać do szpitala dwa i pół tygodnia temu na wizycie szyjkę już trzymał tylko szew, ta końcówkę bardzo dużo leżę, już mnie wszystko boli ale jeszcze trochę i mogę rodzic, w każdym razie walczymy.
    Pozdrawiam.

    Kukus - Gratulacje 🙂

    Już niedługo ❤ Za kilka dni donoszona! To pewnie kamien z serca Ci spadnie, co? ❤

    @Kukus gratulacje ❤

    Moja ostatnio kiepsko w dzien spi, glownie na rekach 🤷‍♀️ Moja na szczescie chuste akceptuje, wiec kolo 10 wrzucam ja w chuste i spi, a ja moge zrobic i zjesc sniadanie i przygotowac obiad. Jak nie w chuscie to krolewna by chciala byc noszona do spania na rekach 🙈
    @Za duzo a moze jakas huśtawka zdalaby u Was egzamin? Jest tez takie specjalne lozeczko, ktore mozna wynajac (Ashton Kurcher z Mila Kunis z takiego korzystali) i to łóżeczko wykrywa jak dziecko sie wybudza i zaczyna wtedy bujanie i dziecko spi lepiej.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 3 marca 2021, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 lada dzień i możesz rodzic. Powodzenia ✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza wrote:
    Za dużo za dużo wrote:
    Gratulacje ♥️
    U nas spanie razem nie wchodzi w grę . Jak mąż jedzie do pracy biorę ja do łóżka ale budzi się tak samo jak w łóżeczku . Farelka ,suszarka miś szumiś mogą sobie być włączone ona i tak udowodni że umie głośniej krzyczeć.Juz mówiłam do męża że wszyscy chodzą na spacery jakoś tam funkcjonują z tymi noworodkami a my w domu i stale na rękach. Nawet w chustę nie daje się zamotać .[/QUOTE

    Kurde, jest tak że nawet na spacer nie wyjdziesz ?
    To chyba coś nie tak 😢ja nie wyszłam jak były te -14 , a tak to codziennie minimum 1 h. Lepiej by spała, takie spacery dużo dają dziecku. Na jakim etapie teraz jesteście ? Co lekarze mówią ?
    Staram się wychodzić jak nie spacer to na balkon. Ale w foteliku od samochodu inaczej nie ma opcji . Wiem że to nie za bardzo na spacery ale tylko w tym jest spokojna . Chociaż takie wyjście to też godzinna gimnastyka.
    Jak mówię u lekarza co się dzieje a oni widzą uśmiechnięte dziecko na wizycie to nie bardzo mi wierzą . Jedziemy jeszcze do neurologa zobaczymy. Wydaje mi się że dziecko 2 miesięczne nie powinno być takie nerwowe. Wystarczy że kto inny weźmie ją na ręce to jest taki dramat i płacz. Więc jestem do jej dyspozycji 24h.
    Glonojadek ogólnie widać coś że w nocy budzi się ale oczy zamknięte i tylko mleko i dalej zasypia nie wybudza się . Leży na brzuchu trzyma główkę ładnie się rozwija .

‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ