X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 3 marca 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo to bardzo dobre informacje :) mimo wszystko. U mnie sukces z chusta. Po godz aktywności przygotowałam sobie już chustę i przytuliłam go do siebie i tak chodziłam i bujalam z 10 minut zanim zaczelam wiązać żeby mięśnie rozluźnił. I wiązałam go bardzo bardzo powoli cały czas chodząc po pokoju i bujając i śpiewając i gadając 😁 ani na chwilę nie pisnął że coś mu się nie podoba. Zeszło mi to z pół godz ale zasnął po chwili. Jestem w szoku, wcześniej to ryk taki i uspokoić potem nie mogłam przez godzinę. No i cały czas udawałam że go trzymam żeby myslal że ręce są na swoim miejscu. Spróbuj może Ci się uda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 11:42

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 ✊🏻✊🏻✊🏻🍀🍀🍀

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Już niedługo ❤ Za kilka dni donoszona! To pewnie kamien z serca Ci spadnie, co? ❤

    @Kukus gratulacje ❤

    Moja ostatnio kiepsko w dzien spi, glownie na rekach 🤷‍♀️ Moja na szczescie chuste akceptuje, wiec kolo 10 wrzucam ja w chuste i spi, a ja moge zrobic i zjesc sniadanie i przygotowac obiad. Jak nie w chuscie to krolewna by chciala byc noszona do spania na rekach 🙈
    @Za duzo a moze jakas huśtawka zdalaby u Was egzamin? Jest tez takie specjalne lozeczko, ktore mozna wynajac (Ashton Kurcher z Mila Kunis z takiego korzystali) i to łóżeczko wykrywa jak dziecko sie wybudza i zaczyna wtedy bujanie i dziecko spi lepiej.


    Tak 🙂, ale już chce rodzic🙈, akurat doktor jest na dłuższym l4 a cały czas chodziłam do Niego i teraz byłam raz w zastępstwie u a Profesora, a nie ma to jak swój lekarz, no ale jesteśmy w stałym kontakcie sms, telefonicznym.

    Dziękuje za kciuki 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek gratuluje mi chyba brakuje cierpliwości do tej chusty ale zrobię jeszcze kilka podejść.
    Martynkowo jak pojedziesz na sw rodziny to radzę wziąć papier toaletowy ze sobą i octenisept żeby chociaż trochę zdezynfekować tą starą brudną łazienkę 😩

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 3 marca 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Glonojadek gratuluje mi chyba brakuje cierpliwości do tej chusty ale zrobię jeszcze kilka podejść.
    Martynkowo jak pojedziesz na sw rodziny to radzę wziąć papier toaletowy ze sobą i octenisept żeby chociaż trochę zdezynfekować tą starą brudną łazienkę 😩
    Ooooo!!!! Dobrze kochana, że mówisz 😳. Nie wpadłabym na to żeby zabrac papier, a czym przemywaja dzieciom pępek ? Octaniseptem ?

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy oni czymś przemywają ja mojej nie przemywałam niczym tylko osuszalam w koło patyczkiem i odpadł nam po tygodniu .

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 3 marca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas odpadł dopiero jakieś dwa tygodnie temu 😅 ale to przez to że były szwy. Czyściłam octeniseptem.

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 3 marca 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dziś kontrolę u Sz., mała spadła do 11 centyla niestety. 31t. i 4 dni, a na karcie napisane że 32t. i 3 dni.
    1780 g, Sz. mówił, żeby skontrolować wagę za 2 tygodnie. W grudniu była w 66 centylu, miesiąc temu ok. 33, dziś 11. Trochę spanikowałam, pytałam go czy spodziewać się, że za 2 tyg. wypadnie z tej siatki, a on powiedział, że nie. Trzeba sprawdzić i tyle. Niby Sz. wyglądał na spokojnego, ale w mojej głowie już dużo się kłębi.. :(
    Ciągnie się anomalia w komorach mózgowych, ale mam namiar na radiologa po urodzeniu do sprawdzenia, wg Sz. to raczej nic złego. Glonojadek chyba Ty miałaś taką sytuację, tak mi się kojarzy.

    Z innej beczki: dostałam zaświadczenie od psychiatry na cc, podobno w moim szpitalu lekarze je akceptują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 20:29

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 3 marca 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 tak ja miałam asymetrię komór. Pewnie dostałaś namiary na dr Ewę. Ja byłam u niej bo w szpitalu nie dowiedziałam się za wiele no i w zleceniach ze szpitala miałam do kontroli USG główki. Generalnie wyszlo wszystko ok :) 8 marca ponownie sprawdzamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 20:51

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 3 marca 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, na nią. To dobrze, że Ok, chociaż myślałam, że to od razu coś wiadomo, a może być jednak więcej kontroli widzę.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo ma racje, papier w św niestety pamięta ostatni skup makulatury 😕 ja go rzucałam na podłogę zeby się nie zabić po wyjęciu z prysznica.
    Po naturalnym porodzie i tak przy okazji siku lepiej od razu się podmyć i używać jednorazowych ręczników np z seni.

    Czyli bardzo płaczliwa malutka, skoro takie macie ceregiele zeby wyjść, 😢
    Może skoki rozwojowe dodatkowo potęgują to rozdrażnienie maluszka ?
    Ktoś tutaj pisał o osteopacie i ogólnie fizjo.
    Do nas przychodzi dziewczyna do domu, tak skontrolować go co miesiąc z rozwojem ruchowym.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Za dużo to bardzo dobre informacje :) mimo wszystko. U mnie sukces z chusta. Po godz aktywności przygotowałam sobie już chustę i przytuliłam go do siebie i tak chodziłam i bujalam z 10 minut zanim zaczelam wiązać żeby mięśnie rozluźnił. I wiązałam go bardzo bardzo powoli cały czas chodząc po pokoju i bujając i śpiewając i gadając 😁 ani na chwilę nie pisnął że coś mu się nie podoba. Zeszło mi to z pół godz ale zasnął po chwili. Jestem w szoku, wcześniej to ryk taki i uspokoić potem nie mogłam przez godzinę. No i cały czas udawałam że go trzymam żeby myslal że ręce są na swoim miejscu. Spróbuj może Ci się uda.

    Gratuluje 😍 Ja tez motam chodzac po domu, powoli. Raz nawet wkladalam ja w chuste skaczac na pilce 🙈


    @Kora88 mam nadzieje,.ze corka nadrobi! Po 20 tc uaktywniaja sie geny i jedne dzieci rosna szybko, inne wolniej, no ale kontrolowac trzeba. Moja raz spadla na 6 centyl, a ostatecznie urodzila sie z waga 325o g, wiec normalne dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 09:23

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 4 marca 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Gratuluje 😍 Ja tez motam chodzac po domu, powoli. Raz nawet wkladalam ja w chuste skaczac na pilce 🙈

    Dzisiaj było lepiej :) udało nam się zamotac szybciej i bez tej całej otoczki bujaniowo śpiewającej przez co wiązanie wyszło mi lepiej. A moje dziecko patrzyło z zainteresowaniem co robię i zero histerii. Chyba dostrzegł że to nic złego 🤔

    Dziękuję za gratulacje bo to ciężka droga była 😅

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 4 marca 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Taaak, na nią. To dobrze, że Ok, chociaż myślałam, że to od razu coś wiadomo, a może być jednak więcej kontroli widzę.

    Niestety z maluszkami tak jest że intensywnie się rozwijają do 3 msc i trzeba sprawdzać. W szpitalu coś pewnie wstępnie powiedzą ale i tak odeślą na kontrole. Ja za niemowlęcia też miałam asymetrie. Ale ja jakoś dziwnie byłam spokojna że wszystko będzie dobrze. ☺️ Sam Sz powiedział że nie jest to niepokojące.

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 4 marca 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo a nie myślałaś nagrać to co Cię niepokoi u małej? Bo faktycznie podczas wizyty możesz nie trafić z tym.

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Za dużo a nie myślałaś nagrać to co Cię niepokoi u małej? Bo faktycznie podczas wizyty możesz nie trafić z tym.
    Dzisiaj wyszłam z nią bez żadnej histerii. Zawsze ubierałam ją jak zasypiała a i tak się budziła . A tu nagle obudziła się mówię będzie ryk a ona zasnęła z powrotem i leży w wózku nie w nosidle. Aż się poryczalam ze szczęścia 😢 a i dzisiaj w nocy wyjątkowo chciała z nami spać budziła się co godzinę ale to już i tak poprawa 😁

    Glonojadek lubi tę wiadomość

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna dziękuje, mam nadzieje że nadrobi. Dałaś mi nadzieje z tym 6 centylem.

    Glonojadek, w sumie Sz. ma doświadczenie i zna się na rzeczy, dobrze chyba mu zaufać.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 5 marca 2021, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze swojej strony mogę polecić herbatkę bocianek (ona jest na laktację) ale ułatwia ponoć trawienie matce i dziecku oraz przeciwdziała kolkom i wzdęciom. Piję taka bo odrzuciłam na razie kawę i herbatę. Czasem cappuccino się napije. Piję już to od dłuższego czasu.

    Za dużo gratuluję postępów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 04:55

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna - jesteś dziś? Wysłałam zaproszenie 🙂 Mam pytanko o prywatna położna bo pod nieobecność doktora będę czuła się bezpieczniej mając położna, a kontaktowałam się z dwiema, od dziś nie mam szwu, szyjki praktycznie brak, prawie 3 cm rozwarcia, ale brak skurczy więc moze się zacząć np jutro ale też i mogę jeszcze pochodzić trochę z takim stanem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 12:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Ja ze swojej strony mogę polecić herbatkę bocianek (ona jest na laktację) ale ułatwia ponoć trawienie matce i dziecku oraz przeciwdziała kolkom i wzdęciom. Piję taka bo odrzuciłam na razie kawę i herbatę. Czasem cappuccino się napije. Piję już to od dłuższego czasu.

    Za dużo gratuluję postępów :)
    Też odłożyłam kawę puki co . A po tej herbacie nie będzie nawału pokarmu czy coś ?

‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ