Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 7 marca 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo co prawda ja się nie wypowiem, ale od kiedy położna kazała liczyć 10 ruchów rano i wieczorem to człowiek taki nerwowy się zrobił, czy będzie 10, czemu teraz nie ma, biegiem po sok i coś słodkiego żeby były ruchy.
    Dziś akurat mała mniej się rusza, przez dosłownie 20 min miałam lekkie podwójne widzenie, już wzięłam prysznic szybki jak bym miała na IP jechać, ale minęło. Jutro na szczęście wizyta u lekarza.
    Fajnie, że kolejka się rusza i teraz kolej na Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 19:34

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 7 marca 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo ją pod koniec czułam (2-3 tyg przed rozwiązaniem) o wiele słabsze ruchy zwłaszcza w dzień, wieczorem o stałej porze mimo wszystko dawał o sobie znać. Ale schizowalam na maxa aż się dziwię że z tego powodu nie wyladowalam chociaż raz na IP. Ale każda jest inna i to okres w którym wydaje mi się trzeba być jeszcze bardziej wyczulonym, po ktg byłam spokojna max 1 dzień 😅

    Za dużo jak mała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 20:12

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 7 marca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 jakiś powód, że kazala liczyc? Mo dr mowila, że mam tylko 3 razy dziennie zwracac uwagę czy czuje ruchy, ale nie je liczyć. Jakby mi kazala liczyć to pewnie bym zwariowała. Od 30 tygodnia Adusia w każdy weeken się nie ruszała 🙉🙉🙉

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 7 marca 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Martynkowo co prawda ja się nie wypowiem, ale od kiedy położna kazała liczyć 10 ruchów rano i wieczorem to człowiek taki nerwowy się zrobił, czy będzie 10, czemu teraz nie ma, biegiem po sok i coś słodkiego żeby były ruchy.
    Dziś akurat mała mniej się rusza, przez dosłownie 20 min miałam lekkie podwójne widzenie, już wzięłam prysznic szybki jak bym miała na IP jechać, ale minęło. Jutro na szczęście wizyta u lekarza.
    Fajnie, że kolejka się rusza i teraz kolej na Ciebie :)
    Mi Kru tez kazał zwracać uwagę na ruchy, ale mówił, ze mam po prostu małego czuć. Ogólnie mam łożysko z przodu i np w nocy jak śpię to wgl ruchów nie czuje, albo nie zwracam uwagi 😳. Staram się nie panikować, ale rano zawsze rusza się i jest w porzadku. Wystraszyłam się tymi ruchami i kupiłam detektor z wyświetlaczem będę kontrolować bo chyba oszaleje. Najchętniej to polozylabym się do szpitala i niech mnie monitorują 🙈. Ten strach najgorszy.

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 7 marca 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Kora88 jakiś powód, że kazala liczyc? Mo dr mowila, że mam tylko 3 razy dziennie zwracac uwagę czy czuje ruchy, ale nie je liczyć. Jakby mi kazala liczyć to pewnie bym zwariowała. Od 30 tygodnia Adusia w każdy weeken się nie ruszała 🙉🙉🙉
    Nie, powiedziała że tak się robi, nawet instrukcje na papierze dostałam 🤦‍♀️. Niektórzy lekarze każą liczyć te ruchy 2 razy dziennie, a jak nie ma 10 to do szpitala jechać trzeba. Także wariactwo.

    Martynkowo wlansie zastanawiałam się nad detektorem, tylko mam stracha, czy to łatwo znaleść :p ale tak jak piszesz, strach jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 21:26

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88-gratulacje ❤️

    Kora88 - a nie masz cukrzycy ciążowej? Mi jak weszła cukrzyca to miałam bardziej zwracać uwagę na ruchy i liczyć, wcześniej doktor mi nic nie mówił o jakiś regularnym liczeniu ruchów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 21:31

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 7 marca 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Nie, powiedziała że tak się robi, nawet instrukcje na papierze dostałam 🤦‍♀️. Niektórzy lekarze każą liczyć te ruchy 2 razy dziennie, a jak nie ma 10 to do szpitala jechać trzeba. Także wariactwo.

    Martynkowo wlansie zastanawiałam się nad detektorem, tylko mam stracha, czy to łatwo znaleść :p ale tak jak piszesz, strach jest.
    Ja mam detektor od 20tygodnia i łatwo znaleźć tętno:). Zwłaszcza w tak zaawansowanej ciąży:). Mi najczęściej wyszukuje poniżej pępka delikatnie:).

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 8 marca 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena93 - nie mam też. Ale na innym wątku też właśnie niektóre dziewczyny pisały, że tak im lekarze każą od 30 tyg. liczyć ruchy, a inne po prostu na takiej zasadzie, żeby wiedzieć czy w ogóle są. Mi dr Ż nie kazał nic liczyć, tylko położna z mega doświadczeniem. No nic, muszę to jeszcze jakoś wytrzymać i nie zwariować.

    Martynkowo - to teraz myśle że mogłam kupić :p 🤦‍♀️

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam tylko pytanko jakie macie laktator? , ja karmie pursia, ale jeszcze muszę zakupić w razie w

    Kora88-ja myślę, że z tym liczeniem ruchów to jak pojawiają się jakieś problemy, ja ogólnie też nie miałam liczyć, o tym nie pisałam bo sama byłam lekko przestraszona, ale Rozalia na końcu zaczęła kombinować z pępowina, najpierw zrobiła sobie szelki z pępowiny, tutaj doktor kazał się jeszcze nie martwić, ale miałam chodzić na ktg co dwa dni, kontrolować ruchy czy nie słabną i dodatkowe przepływy, potem owinęła się dwa razy wokół szyji, tutaj to już do szpitala trafiłam, ale ostetecznie się odwinela i urodziła w szelkach.

    Kora88-a tak w ogóle jak się czujesz?

    Martynkowo - no Ty następna😍, a ja jestem zakochana w Rozalce

    Martynkowo lubi tę wiadomość

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 8 marca 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny, z tą pempowiną to się można strachu najeść, ale dobrze że masz też czujnego lekarza.
    Ja ciągnę na nospie, dziś mam wizytę u siebie a za tydzień u Ż, liczę na przyrosty małej, staram się mało denerwować, bo to nie pomoże. Przeczytam milion publikacji o hipotrofii, chyba niepotrzebnie. Miałam wizytę u psychiatry, mają mi wysłać zaświadczenie do cc, w moim mieście podobno lekarze je respektują, ale mogę trafić do szpitala też od razu z kliniki, a w Poznaniu to nie wiem jak z tym jest.
    Zawsze patrzyłam na Twój suwaczek i Martynkowo, że jak wy będziecie rodzić, to gdzies potem za jakiś czas ja. No i Rozalia już jest z Tobą :)

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja byłam kpi i używałam laktoatora neno uno, byłam bardzo zadowolona.

    Kora, jak ja się orientowałam jak to jest z tymi zaświadczeniami, czy faktycznie mogą podważyć to wszędzie dziewczyny pisały ze zaświadczenia od psychiatry nikt nie podważy bo nie są w stanie stwierdzić „co siedzi w głowie”. Także myśle ze możesz być spokojna ;)

    Kora88, Monia88 lubią tę wiadomość

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 8 marca 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Jeny, z tą pempowiną to się można strachu najeść, ale dobrze że masz też czujnego lekarza.
    Ja ciągnę na nospie, dziś mam wizytę u siebie a za tydzień u Ż, liczę na przyrosty małej, staram się mało denerwować, bo to nie pomoże. Przeczytam milion publikacji o hipotrofii, chyba niepotrzebnie. Miałam wizytę u psychiatry, mają mi wysłać zaświadczenie do cc, w moim mieście podobno lekarze je respektują, ale mogę trafić do szpitala też od razu z kliniki, a w Poznaniu to nie wiem jak z tym jest.
    Zawsze patrzyłam na Twój suwaczek i Martynkowo, że jak wy będziecie rodzić, to gdzies potem za jakiś czas ja. No i Rozalia już jest z Tobą :)
    Ja z tą pępowina tez mam w głowie bo niestety moja mama straciła moja siostrę przez pępowinę. I co jestem na wizycie to pytam Kru jak pepowina. Ostatnio miał owinięta nóżkę. Mówił, ze nawet jakby się zakręcił to się nie denerwować. Ale liczę, ze już nie jak jest ułożony glowkowo. Powiem Wam, ze trochę się stresuje porodem.. niby jestem gotowa, wczoraj nawet zaatakowalam męża pierwszy raz od początku ciąży 😂. Czułam się jakbym dziewictwo traciła. 😂 kupiłam dziś liscie malin i daktyle. Czy je trzeba jeść na surowo czy mogę zrobić koktajl? Boje sie, ze nie dam rady ich samych wypic a w koktajlu jakoś może je zniose 😂. Jutro mam wizytę u Kru i chyba się pożegnam 🙈. No chyba, ze się nic nie ruszy. Na piłce już tez zaczęłam skakać.

    Co do laktatora to ja kupiłam medele swing bo ponoć w sw rodzinie nie ma laktatorów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2021, 13:46

    Monia88 lubi tę wiadomość

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 8 marca 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale_ks oby, chociaż powiem Ci że ja różnie czytałam. Zobaczę co mi tam za zaświadczenie jeszcze doślą dokładnie..

    Martynkowo No to rzeczywiście 🥺 ale teraz to już końcówka na prawdę, tylko wdech-wydech, bez nerwow. Popatrz ile już przeszłaś :)

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Ale_ks oby, chociaż powiem Ci że ja różnie czytałam. Zobaczę co mi tam za zaświadczenie jeszcze doślą dokładnie..

    Martynkowo No to rzeczywiście 🥺 ale teraz to już końcówka na prawdę, tylko wdech-wydech, bez nerwow. Popatrz ile już przeszłaś :)


    Różnie jest z tymi zaświadczeniami od psychiatry, niektórzy robią jeszcze dodatkowe konsultacje z psychiatra z którym dany szpital ma podpisana umowa konsultacyjna , zależy na kogo trafisz,sle nie maco się negatywnie nastawiać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2021, 15:11

    Kora88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to wgl absurd ze lekarze podważają zaświadczenia od innych lekarzy jeżeli chodzi o cięcie cesarskie .. 😒

    Kora88 lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 marca 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Monia88 gratulacje!!! Zdazylas sie umowic z polozna? Bo faktycznie poszlo ekspresowo 🙈

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2021, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    @Monia88 gratulacje!!! Zdazylas sie umowic z polozna? Bo faktycznie poszlo ekspresowo 🙈


    Zdążyłam🙂, w sobotę już byłam na porodówce, ale skurcze były nieregularne, dostałam oxytocyne, przebili pęcherz i poszło , jedynie nacienia nie uniknęłam i łyżeczkowania po porodzie🙈,ale ogólnie sam przebieg porodu wspominam dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2021, 23:06

  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 9 marca 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Help! Czy któraś z Was korzystała z porady laktacyjnej? Możecie kogoś polecić i nie chodzi mi tu o poradę online. Mamy kryzys, potrzebuje pomocy na już bo jak to potrwa jeszcze chwilę to się złamie i podam butle :(

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • A gustu Ekspertka
    Postów: 225 87

    Wysłany: 9 marca 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Monia88 gratulacje!!!
    Niezapominajko co tam u ciebie?

    📍Niedoczynność tarczycy
    📍MTHFR_c677Thetero
    📍29.10.2019 iui 😟
    📍10.01.2020 udało się ❤
    Jezu ufam tobie. Ty się ty zajmij.

    860ianli7vtdwtrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja88 wrote:
    Help! Czy któraś z Was korzystała z porady laktacyjnej? Możecie kogoś polecić i nie chodzi mi tu o poradę online. Mamy kryzys, potrzebuje pomocy na już bo jak to potrwa jeszcze chwilę to się złamie i podam butle :(


    Jak coś mogę podać namiar na priv ja miałam.

‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ