X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas ja jestem w ciąży bliźniaczej i długo nic nie czułam. Dopiero w okolicy 20 tygodnia poczułam pierwsze smyrniecia. Łatwo mówić nie martw się ale na pewno przyjdzie na Ciebie czas. Dzisiaj np dopiero przed chwilą poczułam jedno z dzieci, drugiego nie czuje prawie w ogóle.

    21.09.2020 - ❤❤
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się hehe a teraz czasem tych ruchów aż za dużo 🙄😏😅😍 hehe chociaż od jakiś 2-3 dni coś mało dni jest i też zaczynam się nakręcać ale czekam spokojnie 🙄a Ty który już masz tydzien? Ja to jakoś ok 20 dopiero czułam
    Anulas wrote:
    Pamiętam jak panikowalas że ruchów nie czujesz. A teraz ja tak panikuję choc wiem że mam czas.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo raz z półtora tygodnia temu czulam, wczoraj leciutki albo w mojej głowie bulgotalo😡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spokojnie możesz obstawiać że to dziecko. Ja tak miałam koło 16 tygodnia . Chociaż też myślałam że sobie coś wymyślam potem mój mąż przystawiał ucho do brzucha i mówił ty wiesz co tam się dzieje 😂 . I nie to nie były wzdęcia bo to takie "inne" bulgotki .

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Glonojadek gdybym czuła ruchy to bym o tym nie myślała ☹️

    dlatego gdybym nie czuła tak szybko ruchów to pewnie bym kupiła :) byłam tego bardzo bliska :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 17:56

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Starajacsieocud Ekspertka
    Postów: 216 287

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Glonojadek gdybym czuła ruchy to bym o tym nie myślała ☹️

    Ja na początku czułam takie jakby motylki w brzuchu. Później bulgotanie, nie wiedziałam czy to jelita czy mały 🤦‍♀️🤦‍♀️ zastanawiałam się nad detektorem, ale dr AB z mężem skutecznie wybili mi to z głowy. Miałam dni zupełnej ciszy. Szło zwariować. Później położna podpowiedziała, że można usiąść i poświecić latarką, ale to było na etapie około 23, 24 tygodnia i już wtedy wiedziałam co jest kopnięciem 😂😂😂 później co wieczór coś tam czułam, a jak nie czułam to dostawalam na głowę, więc wtedy kladlam się na lewym boku i czekałam. Generalnie sama nie wiem, czy bym teraz kupiła ten detektor. Ale chyba nie.

    f2w39jcgeqknsseo.png


    Medart Poznań
    1 IUI - aniołku na zawsze będziesz w naszej pamięci i naszych sercach
    3 IUI- cudzie trwaj ❤
    37 tydzień - synek, 10 punktów
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z pierwszej ciazy detektor, wiec po prostu jest pod reka 🙈 Ja czuje juz ruchy, ale nie takie wybitne kopniecia, alr czuje jak sie rozpycha i czasem wypchnie mi jedna strone brzucha. Najczesciej czuje to poznym wieczorem. Ja teraz mam nowa schize (z pierwsza corka tez mi sie wkrecila w tym czasie). Boje sie, ze mi sie za wczesnie szyjka zacznie skracać 😱 Wiem, ze z pierwsza corka tak nie bylo i w 40 tc mialam 3 cm szyjke, ale mialam potem lyzeczkowanie przy CC i potem przy poronieniu, wiec sobie wkrecam, ze moze cos popsuli. No mam nadzieje, ze nie, ale wiadomo jak to jest. Wyobraznia dziala...

    Medartka jak z Toba? Pojechalas na IP?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajacsieocud wyprawka gotowa? 😁

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultowałam się się z prof. Szymanowskim Telefonicznie czy ładować się do szpitala czy nie. Ocenił ze nie ma sensu jechać, wyjaśnił jak to widzi. Dalej głównie leżeć...
    Anulas wrote:
    Jedz, jak najbardziej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 18:47

    Matilda19 lubi tę wiadomość

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna no dzieki za kolejna schizę 🤦 Też miałam łyżeczkowania. Ale powstrzymam się od szukania artykułów na ten temat😉

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matilda19 a Ty też ciagle leżysz?

    Matilda19 lubi tę wiadomość

  • Matilda19 Autorytet
    Postów: 305 183

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Matilda19 a Ty też ciagle leżysz?
    Nie chciałam polubić , o nie 🙅🏻‍♀️😉 ja już psychicznie siadam. Tydzień temu wizyta była, wszystko ok, nic nie boli , kosmowka już lepiej wyglada , leki zmniejszone i od kilku dni WSZYSTKO mnie boli z każdej możliwej strony . Krzyż to już mnie tak napierdzielał wczoraj , jakieś kłucia w pochwie itp itd Znowu leki wzięłam, dzisiaj cały dzień leżenie i tak ciagle ciagle coś. Ja do tego stycznia oszaleję normalnie 🤯🤯

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba te bóle za normalne przyjmuje. Ponoć kosmowka mi nigdzie nie odchodziła wiec przyjmuje, że to bole z powodu zmian fizjologicznych😬 Wszystko się powiększa i zmienia.
    Ale tryb bardzo oszczedny prowadzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 19:51

    Matilda19 lubi tę wiadomość

  • Matilda19 Autorytet
    Postów: 305 183

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Ja już chyba te bóle za normalne przyjmuje. Ponoć kosmowka mi nigdzie nie odchodziła wiec przyjmuje, że to bole z powodu zmian fizjologicznych😬 Wszystko się powiększa i zmienia.
    Ale tryb bardzo oszczedny prowadzę
    Ja z szyjką zaczęłam już panikować że może mi się skraca i od tego boli. Nie wiem czy może nie podjadę do dr K żeby tylko na nią „rzuciła okiem” bo dwa tygodnie do następnej wizyty to w tej psychozie nie wyrobię chyba 🤯🤯 Jakby potwierdziła że wszystko ok to tez założę że to fizjologia i jeśli tak jest to wyjątkowo bolesna w moim przypadku🤛

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza Ty cały czas czujesz tak samo ruchy dziecka czy im dalej tym bardziej /mniej?🤔 bo ja od 2-3 dni cos mniej czuje, takto były takie ostre kopniaki a teraz coś słabiej 😅🙄😏

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już nie wiem czy jak mnie coś boli czy kłuje to to normalne czy coś jest nie tak 🙄😅😏 wieczna schiza Heh...wizyta u Kru dopiero za miesiąc, a teraz za tydzień w piątek u Sz a nie sądzę żeby on,,rzucił okiem " na to co bym chciała heh z nim raczej gadki nie ma 🙄😅

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Luluiza Ty cały czas czujesz tak samo ruchy dziecka czy im dalej tym bardziej /mniej?🤔 bo ja od 2-3 dni cos mniej czuje, takto były takie ostre kopniaki a teraz coś słabiej 😅🙄😏


    Czuje regularnie i mocno, ale dni słabszej aktywności mogą się pojawić i takie były.
    Gdybys nie czuła przez kilka godzin zupełnie nic, to powinnaś iść na ktg.
    Ja mam ktg ok 40 min i to daje taki luz totalny, bo słyszysz bez przerwy bicie serca i czynność jest rejestrowana, a kosztuje ok 50 zł, może tam masz jakaś położną która robi w Twojej miejscowości ? Gdyby coś było, to położna to wyłapie, samemu trudno o takie diagnozy, u gina masz badanie kilka minut i powie Ci to samo 🙃

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Antonna no dzieki za kolejna schizę 🤦 Też miałam łyżeczkowania. Ale powstrzymam się od szukania artykułów na ten temat😉

    Wybacz 🙈 Aczkolwiek mi sie wydaje, ze to schiza przez ktora kazda przechodzi jak sie skonczy schiza, ze nie wiadomo co z moim dzieckiem, bo nie czuje ruchow 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 21:22

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Wybacz 🙈 Aczkolwiek mi sie wydaje, ze to schiza przez ktora kazda przechodzi jak sie skonczy schiza, ze nie wiadomo co z moim dzieckiem, bo nie czuje ruchow 😂

    Aż się boję na jaką jeszcze wpadnę 😂

  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakich kremów z filtrem używacie wychodząc na słońce? Jadę nad morze, pogoda ma być piękna i tak zainteresowałam się tematem i wszędzie czytam żeby używać 50 najlepiej z filtrem mineralnym. Faktycznie 50 jest konieczna?

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ