X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 25 listopada 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika polecam po kupnie swojej sukni juz nie ogladac innych ,nawet w internetach,a gwarantuje ci ,ze w tej pierwszej,wybranej przez ciebie bedziesz czula sie jak ksiezniczka :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 25 listopada 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Karola.. mam nadzieje, ze się powstrzymam ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza...watek nam umiera

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola prawda :(

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie cisza..
    Moja mała ma dzisiaj 11 dni, w nocy odpadł pępek :) zaczęłyśmy werandowanie z nadzieją, że niedługo na spacer.. (Przez ostatnie 2 miesiące ciąży musiałam leżeć) marzy mi się nawet głupie wyjście do sklepu ;)
    Starsza młodszą zachwycona, razem jej śpiewamy, pomaga mi.
    I tak patrzę jak mój kochany śpi po nocce w pracy i myślę o moich dwóch córkach i jestem szczęśliwa, bo mam wszystko

    sallvie lubi tę wiadomość

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap cudnie że mała tak na siostrę zareagowała, to jest chyba fajniejsze w troszkę większej różnicy wieku między dziećmi, że jak pojawia się to młodsze to starsze jest na tyle kumate i w ogóle, że lepiej idzie wytłumaczyć pewne rzeczy. A taki maluszek rok/dwa nie rozumie, że nie wolno :)

    Ja to odliczam miesiące i dni do naszych kolejnych starań, już bym tak bardzo chciała na nowo to przeżywać. Pierwsze kopniaki, serduszko, i to wszystko, a potem na końcu kładą Ci na piersi takie bezbronne maleństwo :)

    Aniluap lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap i Mysza też macie dziewczyny instagrama? Bo my z pozostałymi mamy się w obserwowanych i fajnie by było mieć was wszystkie :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj po szczepieniu.. zdecydowałam się na 6w1 i nie żałuje. Sam pediatra mi ją zalecił, a ja nie mogła bym patrzeć jak oni ją 4 razy kłują. Chyba by mi serce na milion kawałków pękło. I tak na to jedno ukłucie nie patrzyłam, tata ją trzymał ja musiałam odejść. Jeśli chodzi o igły to mdleje jak widzę. Jestem strasznie słaba na tym punkcie.
    A poza tym Ola wazy 5640! Idzie jak burza, jest co na rekach trzymać :D i za 4 dni kończyny całe 2 miesiące ;)

    06.01.2018 mamy chrzciny. W ostatniej chwili załatwiłam sale i jutro jedziemy do księdza. Miało być około 30 osób zrobiło się 60 xd Od następnej niedzieli zaczynamy jeździć z zaproszeniami i zaczynamy aż od Wrocławia, jestem ciekawa jak nam minie podróż ;) bliskie odcinki zazwyczaj przesypia wiec mam nadzieje, ze będzie tak samo ;)

    No i ja już nie mogę się doczekać świat.. tak czekam na ten świąteczny klimat i te przygotowania <3

    Aniluap 4 latka to już taki wiek ze coś pomoże i krzywdy nie zrobi małej ;) u nas ostatnio był roczny brzdąc i bardzo chciał głaskać Olę, tyle ze dość mocno i gwałtownie xd także fajnie, ze się cieszy i nie ma zazdrości jakiejś ;)

    A co u reszty dziewczyn? Opowiadajcie o dzieciaczkach ;) i co do tych Ig - jak macie to podawajcie Magda ma racje ;)

    sallvie lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam. Usunęłam i fb i instagrama.

    No ja z nią rozmawiałam przez całą ciążę i tłumaczyłam wszystko i też wiedziała, że na parę dni jak urodzę będzie u babci albo cioci. Dla mnie rozmowa z dzieckiem jest najważniejsza :)

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika ale dorodna dziewczyna :) Moja na 2 miesiące ważyła 5050 :)
    Jakie ogromne chrzciny macie :D U nas było 22 osoby? coś koło tego haha :)

    Nela już taka kumata jest. Z jednej strony to fajnie jak była taką kruszynką, była taka mała niewinna ale teraz jest taka fajna, zaczyna mówić, siedzi już, staje na te nogi, normalnie czuję się czasem jakbym miała już takiego roczniaka w domu :)
    Czekamy teraz na kolejne zęby ale cisza jak makiem zasiał :) Wyrosły dwa 1,5 miesiąca temu i teraz nic, pewnie znowu ze 2/3 miesiące się pomęczy i dwa na raz wyjdą :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu taka ogromna rodzine mam - tato ma 6 rodzeństwa, a każdy ma już rodzine ;) także samo to, to już sporo, a jeszcze dziadkowie i rodzina od strony narzeczonego. Uzbierało się ;)
    A co do Kornelki.. ja jestem w szoku jaka ona zdolna. Znajomej synek zaraz rok ma i tylko przy meblach po trochu. Ja ponoć tez zaczęłam chodzić licho przed rokiem. Ale byłam mega gruba, Haha :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też tata ma 4 braci, ale my to tak całkiem skromnie w chrzciny polecieliśmy bo prosiliśmy tylko dziadków, pradziadków, rodzeństwo i moją chrzestną bo ona jak druga mama dla mnie :) a i tak się uzbierało :)
    Także na wesele będzie ciekawie :)
    Bo teraz na cywilny prosimy te same osoby co na chrzcinach były :)

    Ja podobno miałam rok i 2 tygodnie jak chodzić zaczęłam. Do tego ważyłam tyle co moje dziecko obecnie haha

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kruszynka z Ciebie była ;)
    To wesele planujecie duże? Przy ślubie kościelnym. ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A duża się urodziłam bo 3800 i na mm mnie mama miała :)
    Kochana wesele między 80 a 100 osób :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2904 2844

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny ? Tak czytam i czytam i kurcze zazdroszcze Wam tych maluchow :P. Malych bobasow co leza i slodko wygladaja :D. Moja Kalina to normalnie tajfun, jest wszedzie, chodzi, biega, wspina sie, tanczy w dzien i w nocy przy kazdej melodii, nawet przy odglosach pralki, gada, non stop gada, nawija tak ze idzie ja zrozumiec. Spi coraz mniej i ogolnie mam wrazenie ze za chwile nie bede jej potrzebna xD. Ma rok i miesiac a potrafi isc do chlebaka wziac sobie chleba ( mamy na takim niskim blacie) soczek ze stolu i idzie na kanape zjesc... Ja nie wiem gdzie moje slodkie malenstwo sie podzialo :P Oczywiscie wymaga ogrom uwagi, stad tez moje zadkie odzywanie sie tutaj, ale serio, czas leci mega szybko. :).

    Ja juz przebieram nogami co do swiat. Lada chwila bede stroic mieszkanie :P Uwielbiam ten czas, szkoda tylko ze moj maz pracuje teraz non stop i sie malo co widujemy :(. Ale damy rade, musimy.

    Instagrama mam, ale nie mam zadnych zdjec, jakos zabrac sie za to nie moge :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 19:10

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza racja. Nelka też już jest wszędzie haha :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap to super ,ze jestes spelniona. Ja jal patrze jak moj maz spi a ja z malym.soe w nocy bujam to sie w wszystko w e mnie gotuje :) noo ale ciesze sie ze mam.malenstwo. z tym wychodzeniem na dwor to dzieciatka sobie zly miesiac dobraly. Niby chce sie wyjsc ale ciagnac sie pp rych chodnikach z wozkiem i tym blocie...

    Ogolnie wczoraj dzieki Bogu moj maz wyjal z kolek do samochodu nosidelko bo facet by nam w kolka od wozka samochodem wjechal. Ludzie sa w takim szale swiat ze maja klapki na oczach. Myslalam ze kolesia rozszarpie...

    Magdalena ja to samo :) tylko czekam do.kolejnych staran :) a ile czasu u.ciebie zostalo? Szkoda ,ze nie ma tak ze ppjdziesz do szpitala a oni ci przyniosa od razu i powiedza masz corke,masz syna. Tak aie boje porodu kolejnego....

    Dominika a ile twoja malutka ma juz czasu? Duza dziewczynka. U nas chrzciny 10grudnia i dokladnie tak jak mowisz u nas mialy byc skromne chrzciny rodzice ,dziedkowie i chrzestni a wyszlo ponad 50:p a ja juz od 2tyg latam ,drugi raz juz zmieniam sukienke ;p I co chwila tylko zaproszenia.dokupuje bo brakuje.
    Dominika zniknal ci juz brzuch po porodzie ? Ja juz nie mam pomyslu co robic,troche skory mi zostalo :(

    Mysza a ja nie moge sie doczekac ,az moj maly bedzie chodzil. Masz juz odchowanego dzieciaczka ,a babaska mozesz malego zrobic sobie hehe xp

    A u nas malutki nadal podobny do taty :p
    Ma czarne oczy sama nie wiem w kogo ale licze na to ze sie nie zmienia. Laski leca na czarne oczy he he. Jest bardzo grzeczny,nie placze ,duzo sie usmiecha ir gaworzy,reaguje na dzwieki,potrafi sam sie soba zajac w lozecKu,wystarczy ze wlacze.mu karuzele i jest bardzo dlugi ,tez po mezu :) tydzieb temu wazyl 5500kg.
    Ma 6tygodni. Mielismy miec dzie sesje swoateczna ale mamy przelozona na 6grudnia. No i Oskar jest bardzo orzywiazany do mnie ,wystarczy ze wyjde z.pokoju a on placze . Jak wezmie ktos go na rece to sie za mna rozglada. To takie mile ale i troche uciazliwe ,nie.moge isc sie sama wykapac bo ryk od razu z lazienki slysze.

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola wstępnie 10 miesięcy zaczynamy w październiku przyszłego roku. Albo ewentualnie ostatecznie przesunie się do kwietnia 2019 :)
    U nas pamiętam na sali porodowej położna zapytała "rodzimy chłopca czy dziewczynkę?" :) a my że w sumie do końca nie wiemy podobno dziewczynkę. No i urodziłam trzymają małą i właśnie "oo i jest córeczka"
    Teraz będzie dopiero niespodzianka bo nie chcę do porodu wiedzieć co będzie :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia to zaczekaj na mnie do 2019 bedzoe mi razniej ten czas przechodzic z kims :P
    Powiem ci ,ze teraz jak mam syna to mi obojetnie czy druga bedzie corka czy syn,chcialabym.nawet bardziej syna i tez nie chce sie dowiedziec w ciazy plci no alee.. pewnie ciekawosc wygra :P
    Haha co do porodowki ja od samego poczatku mowilam im ze chlopak,chlopak.. urodzilam to pierwsze co to jajka mezowi pokazali xp

    sallvie lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja zacznę trochę szybciej bo pewnie mi się znowu zejdzie a Ty od razu trafisz haha :D to akurat się spotkamy.
    Mi też już obojętnie ale parka z jednej strony fajna sprawa :) potem przy ewentualnym trzecim to już w ogóle bez znaczenia :)
    Ja wytrzymam z płcią. Teraz 27 tygodni nie wiedziałam i mogłam do końca nie wiedzieć tylko wokół mnie naciskali i tak w końcu no :) ale teraz się nie dam hahaha

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ