X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Monitor oddechu
Odpowiedz

Monitor oddechu

Oceń ten wątek:
  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, słyszałyście może coś kalibracji używanych monitorów? Nastawiłam się na używany, a koleżanka mi odradza, bo ponoć trzeba je skalibrować. Może coś wiecie w temacie?

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze słyszę, używam używanego i jest ok. Zdarzyły się 2 fałszywe alarmy, ale poza tym jest ok.

  • Kasia Popiołek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,


    A który model konkretnie Angelcare polecacie i jak go kupić? allegro czy może przez sklep internetowy? W szpitalu kazali mi Malutką kłaść na boczku żeby jak się jej uleje nie zadławiła się. I od tamtej pory ciężko mi spać i zamiast się Nią cieszyć to jestem jak sparaliżowana, że przestanie oddychać, a ja nie zareaguję.

    Kasia Popiołek
  • AniaB4 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 listopada 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Dziewczyny doradźcie mi który monitor oddechu wybrać? Angel Care płytkowy czy Snuza? Problem w tym, ze mam kota i nie mam 100% pewności, ze nie będzie wchodził do łóżeczka. Więc zastanawiam się czy płytkowy w tej sytuacji ma racje bytu ponieważ co w sytuacji gdy w łóżeczko będzie spało dziecko i kot. dziecko przestanie oddychać a kot będzie dalej. czy płytkowy zadziała? czy będzie monitorował kota? :)

  • Marta USA Znajoma
    Postów: 22 57

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie zastanawiam sie nad ogolnie elektroniczna niania. Obawiam sie jak czytam posty, ze bedzie raczej niezbedny (duzy dom - pietrowy) przy czym wydaje mi sie, ze to raczej inwestycja na co najmniej kilka lat. W koncu dziecko pozniej bedzie wieksze i nie wiadomo na jaki pomysl wpadnie u siebie w pokoju :) Czy ktos mieszkajacy w pietrowym domu moze sie wypowiedziec? Czy na dole bedzie slychac nianie?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ