X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Monitor oddechu
Odpowiedz

Monitor oddechu

Oceń ten wątek:
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 6 marca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam na "Po narodzinach" ale tam nikt nic nie odpisuje. Więc spróbuję tutaj. Kupujecie? Kupiłyście? Macie jakieś opinie, polecenia, co warto a czego nie warto kupować?
    Ja chcę kupić Monitor oddechu ale bez niani itp bo mam 45 metrów mieszkanie i spokojnie będę slyszczeć dziecko w pokoju obok. Natomiast żeby spać spokojniej chcę kupić monitor. Co myślicie?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 14:16

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też planuję kupić. Mam mieszkanie 60m i nie potrzebuję niani, ale z monitorem oddechu będę na pewno spokojniejsza. Znalazłam używany Angel Care za grosze i właśnie dzisiaj jadę go kupić.

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez planuje kupić ale Snuzi Halo czy jakoś tak, bo te pod materacyk niestety często robią niepotrzebne alarmy jak dziecko zsunie się z zasięgu monitora, ten snuzi jest przypinany do pieluszki i możesz go nawet mieć w wózku jak np dziecko śpi sobie w ogrodzie, rzadziej tez podobno robi alarmy bezpodstawne

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten Angel Care mam opisany w gazecie i też o nim myślałam. Myślę, że taki łóżeczkowy nam wystarczy, nie ma potrzeby chyba tego przyczepianego kupować. Jakoś dziwne mi się wydaje przyczepić dziecku coś do ubranka.:)
    I widzę, że za max 300zł jest nowy ten angel care bez niani;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 17:37

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam w szkole rodzenia mówili że lepsze od tych pod materacyk są takie zapinane na pieluszkę (a'la klipsy) bo można je wszędzie ze sobą zabierać np. do wózka czy do fotelika. I one nie robią larmo od razu tylko najpierw puszczają wibracje, że jeżeli dziecko np. tylko na moment zapomni oddychać to je "wybudza". Jeszcze nie zdecydowaliśmy który kupimy ale na pewno jakiś kupimy.

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie ten sam ma na myśli Paula :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zaczęłam czytać i niby lepszy, bo jak się w nocy karmi to nie trzeba za każdym razem wyłączać. Tylko z drugiej strony piszą niektórzy, że jak jest np źle założona pieluszka czy coś to nie działa jak trzeba...


    Tutaj o tym przypinanym jest dużo http://www.mamabebe.pl/product-pol-192-Snuza-Hero-przenosny-monitor-oddechu-dla-noworodkow-i-niemowlat.html
    CHyba jednak warto go kupić;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 17:52

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa obydwa z niania jeden kupilam a drugi dostaliśmy od kolegi Czarka z pracy mamy angelcare ten zielony i tommy tippe obydwa sprawdzane przez nas działają ok wczoraj sprawdzane przez kota sąsiadów i tez działały bez zarzutów tomy tippe alarm włączal sie ok 10 sekund wcześniej niz angelcare ale to może dlatego za angelcare mamy dwu plytkowe a tommy jest jedna płytka tylko sprawdziliśmy jak działa gdy ręki sie nie trzyma centralnie na płytce (przez materacyk i pościel) alarm sie uruchamiać dopiero gdy wzięliśmy rękę całkiem lub mąż trzymał naprawdę daleko w rogu co do dźwięku alarm angel Care jest glosniejszy i potrafi niezle przestraszyć tommy tippe bardziej delikatny jak budzik
    Ja jestem straszniw panująca kobieta wiec monitor był jedna z pierwszych rzeczy jakie kupiłam dziecku przyda sie przez długi czas pózniej gdy dxiwcko ma już wyjęte szczebelki da znać ze sie obudzilo i ucielo. Łóżeczka hehe :)

    Tez mamy 60 m ale kupiliśmy z niania bo a to do ogródka sie wyjdzie a to w kuchni cos gotować będę a mała może poprostu po cichu kwekac jak sie obudzi a nigdy nie wiadomo może uda sie wygrać a totka i kupilmy 1000m hehe ;) to nianie już do naszej willi mamy :) o tych klipsach na pieluszki pierwsze słyszę

    nutka lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te pod materacyk i na pieluszkę są praktycznie w tej samej cenie, więc ja się zdecyduje z tym na pieluszkę. Znajomi mieli pod materacyk i dziecko było bardzo ruchliwe, przesuwało się po całym łóżeczku i po 5 razy w nocy im się włączał a oni to o mało zawału nie dostawali. Z ta pieluszką to podobno jak się ciasno zapnie to nie ma problemu

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 6 marca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POczytałam i chyba jednak się zdecyduję też na ten pieluszkowy.

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 8 marca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o tym pieluszkowym pierwszy raz słyszę, ale na pewno rozpatrzę temat. Wiem, że u brata męża mieli materacykowy i uratował on życie jednemu z bliźniaków! Ale piszczał tylko ten jeden raz, nie było nigdy fałszywych alarmów. Wiem też, że on najpierw także wibruje, żeby obudzić dziecko a dopiero później włącza się alarm. Nie pamiętam jakiej marki był, ale wiem, że na pewno go odziedziczymy :) No chyba, że pieluszkowy przekona mnie do siebie.
    Ale na pewno nie wyobrażam sobie nie mieć monitora oddechu w domu.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 8 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamierzam kupić taki monitor oddechu i właśnie ten co Paula pisała Snuza Hero (dawniej Halo). Dowiedziałam się o nim z jakiejś gazety dla mam i zgłębiłam temat i wydaje mi się po prostu super rozwiązaniem, zwłaszcza że jest przenośny i łatwo go zabrać ze sobą (a dokładniej z pieluszką;) ) a my na pewno sporo czasu będziemy spędzać u rodziców w domu czy w ogrodzie - więc dla nas ideał. No i fajne też jest to, że najpierw delikatnie wibruje żeby pobudzić malucha a potem dopiero alarmuje.
    Tu jest link do strony producenta, można sobie poczytać:
    http://www.snuza.pl/produkty/snuza-hero.html

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    relg2n0a1g998ci6.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 8 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja te sie nad tym zastanawiam.

    zem3i09keg891u11.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 8 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa- przez te avatarki to myslalam, że ty tą pierwszą wiadomość napisałaś;) Ja już wiem, że ten pieluszkowy wezmę.:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 8 marca 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he he - a możesz mi napisać jaka jest różnica ? Bo dużo używanych jest z tą matą, więc może się zdecydujemy ale kupimy gdzieś w czerwcu.

    zem3i09keg891u11.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa ja czytałam, żeby nie kupować używanego bo one mają tendencję do psucia się po dwóch latach czyli jak się kończy gwarancja, a jak kupisz nawet 100 zł taniej i Ci się popsuje po miesiącu to już nic nie zrobisz. Wiele widziałam takich opinii, jakby używany był za 50 zl to ok, ale jak nawet nie są połowę tańsze to myślę że nie warto

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 9 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paula za radę :-)
    Le'nutka nasze dzieci jak bliźniaki :-) mamy podobne avatary :-)

    le'nutka lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 9 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa ten z płytkami używa się w łóżeczku- płytki są wsadzone pod materac. Za każdym razem jak wyciągasz dziecko musisz wyłączyć monitor bo zacznie ci piszczeć. Jak się wstaje w nocy kilka razy na karmienie i przewijanie to można zapomnieć np włączyć znów jak się odkłada dziecko. Ten do pieluszki natomiast jest nakładany na pampersa, jest malutki i nie przeszkadza dziecku. Za to stale je monitoruje, w łóżku, na rękach, w wózeczku itp. Na spacer tez można go brać. Ogólnie nie trzeba go wyłaczać biorąc dziecko na ręce czy karmiąc. Poza tym ten właśnie który wkleiłam można używać dłużej niż przy jednym dziecku, bo można kupić baterię od producenta - są jakieś oryginalne, nie do podrobienia, i podobno działa dalej tak samo dobrze.

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki poczytam jeszcze :-)

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie tego pieluszkowego...
    W 5-6 miesiącu dziecko samo się przekręca na brzuch. Co wtedy? Ono leży na tym urządzeniu, które mu się wbija w brzuszek??? Jak Wy to widzicie?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ