Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • chiara Autorytet
    Postów: 523 556

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia piękne zdjęcia :) widzę że sesja udana mimo że Antoś ma ponad miesiąc.

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Chiara ;)

    Teraz gdybym miała iść na sesję to bym poszła dużo wcześniej. Dopiero później doczytałam że sesję najlepiej robić do 2tż - sama na to nie wpadłam! Ale na szczęście był wymęczony i cycek dawał radę :D oczywiście całą sesję leciał dźwięk suszarki z telefonu haha :D

    Iva79 lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Madziula87 Autorytet
    Postów: 411 318

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty a to czymś smarować czy nie ma takiej potrzeby?

    Po wczorajszym dniu marudzenia i spania jedynie przy cycku po 5 minut przywitał mnie dzisiaj na moje dzień dobry kochanie jeden wielki uśmiech córeczki :)

    A otulacz jest faktycznie czaderski,ja zawijam córe w kocyk bambusowy i potrafi tak przespać ciagiem 6 h

    Dotty84 lubi tę wiadomość

    tb738ribfs156aj0.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Oto efekt Naszej sesji <3

    https://www.facebook.com/234054767041329/photos/a.236987630081376.1073741832.234054767041329/236988470081292/?type=3&theater
    Baranosia, prześliczny, i rzeczywiście pulpecik, słodki :)

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksja90 wrote:
    Ja zapobiegawczo po kąpieli smaruję główkę oliwką i zakładam czapkę, tak radziła położna.

    Ja tak robiłam z synem, dorobił się takiej ciemieniuchy że klękajcie narody
    Prawdopodobnie tym oliwkowaniem się do tego przyczyniłam, zdrowa skóra głowy zamiast oddychać to była cały czas "zatykana" oliwką
    Pomogła dopiero mustela stelaker - szampon w piance i krem
    Teraz niczym nie smaruję i jak na razie jest ok :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wczoraj czytałam, żeby oliwką albo oliwą z oliwy nie smarować, bo to pogarsza. A już tym bardziej nie zakładać na to czapek, bo skóra ma oddychać. Chyba kupię ten szampon w piance z Musteli.
    Posmarowałam małemu główkę olejem kokosowym. Powiem szczerze, że naprawdę nie wiedziałam o takiej przypadłości u noworodków a także o tym, że maluchom włosy się wycierają. Człowiek jednak się ciągle uczy ;)

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po szczepieniu, oby tylko było ok, syrop przeciwgorączkowy na wszelki wypadek kupiłam ;)
    Mam kolejną chudzinę w domu (4086g) i zalecenie aby intensywnie przystawiać
    za 2tyg kontrola wagi i kolejne szczepienie

    baranosia lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • milky_way Autorytet
    Postów: 303 334

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysmy z synkiem smarowali i pomoglo. Natomiast zapobiegawczo bym nie smarowała.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • chiara Autorytet
    Postów: 523 556

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruje olejem kokosowym jak czesze to wyciągam masę naskórka więc bałbym się zostawić to samemu sobie zwłaszcza że unas jest bardzo dużo włosów. Planuję też kupić mustelle cały zestaw kosmetyków :)
    Jestem pozytywnie zaskoczona pieluchami Dada :) nie tylko cena, ale i jakością :)

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chiara my stosujemy dadę od początku i też sobie chwalę :)

    Młody poszedł z babcią na spacer a ja mogłam wyrwać się na rzęsy

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Fuksja90 Autorytet
    Postów: 731 456

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pech to pech , ułamała mi się jedynka !

    Chodzę po domu i śpiewam ,,dziewczyna bez zęba na przedzie'' :o

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula87 wrote:
    Dotty a to czymś smarować czy nie ma takiej potrzeby?

    Po wczorajszym dniu marudzenia i spania jedynie przy cycku po 5 minut przywitał mnie dzisiaj na moje dzień dobry kochanie jeden wielki uśmiech córeczki :)

    A otulacz jest faktycznie czaderski,ja zawijam córe w kocyk bambusowy i potrafi tak przespać ciagiem 6 h

    Dopóki nie ma zmian lojotokowych to niczym. Ja przemywałam buzie 2 razy dziennie rumiankiem. Jedyna maścią na trądzik niemowlęcy jest czas :)
    Jak już mieliśmy zmiany łojotokowe to poszłam do pedzi i przepisała nam maść robiona (wit A, E i maść cholesterolowa)
    U nas tak to wyglądało:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d76fe4807fa3.jpg g

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 14:44

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia nie za dobrze Ci? :D

    Chiara, ja mam cały zestaw Musteli dla dzieci i powiem Ci szczerze że bardzo się zawiodłam. Tanie to nie jest, a pełne chemii. Krem do twarzy z Musteli został przeanalizowany przez blogerke Sowę i został uznany jako jeden z najgorszych. Mój Aran dostał wysypki po tym kremie :/ szampon oraz płyn do kąpieli są takie sobie. Jedyne co polecam to woda do mycia bez spłukiwania. Może weź najpierw próbki i zobacz czy Twoja córka nie dostanie uczulenia, bo jest tam kilka niefajnych składników.

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam że Mustela ogólnie słaba jest a cena wysoka
    Jedynie ta seria na ciemieniuchę na prawdę działa :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cycujemy dziś naokrągło - chyba skok :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/da4f933f825d.jpg

    Madziula87, polkosia, Iva79 lubią tę wiadomość

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty jak już ładnie buźka wygląda :)

    82doroeqdnooy9dr.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nita normalnie odzwyczaiłam się od snu w nocy :D

    Nie wiem czy skok nam nie minął... Młody śpi od 15 majster montuje zmywarkę wierci, stuka, puka a on śpi jak zabity!

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalina123 wrote:
    Dotty jak już ładnie buźka wygląda :)
    Dzieci szybko się goją na szczęście :)
    Zostało jeszcze trochę na dekolcie i szyi. No i ciemieniucha.

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Madziula87 Autorytet
    Postów: 411 318

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty dzięki,bede obserwować i sprobuje tego rumianku.

    Moje szczęście odsypia wczorajszy dzień,miło na spokojnie pojsc chociaz do toalety ;)

    Jezdzilyscie już same samochodem z maluszkami?Ja odwlekalam ile mogłam, w końcu musiałam się z córa ruszyć i powiem,ze była tragedia,ona ryk cala drogę,a ja jeden wielki kłębek nerwów.A jak Wam to idzie,może macie jakieś swoje sposoby na taką podróż?

    tb738ribfs156aj0.png
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm sama jeszcze nie... ale Mieszek sekundę po rozpoczęciu jazdy zawsze śpi jak zabity. Najlepszy usypiacz :D

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
‹‹ 1204 1205 1206 1207 1208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ