Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślicie że w czwartek na USG będzie już zarodek?

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie jeśli ciąża nie jest młodsza to powinnas widzieć już serduszko. Oczywiście teoretycznie

    polkosia lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No suwaczek mam właśnie według owulacji bo według miesiączki to w ogóle końcówka 8 tygodnia by była

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będzie serducho jak dzwon. ;)

    polkosia lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z ciekawych objawów mam takie uczucie jakby maleńkie "pecherzyki powietrza" mi pod skórą latały, zawsze w tym samym miejscu - prawy bok. Kilka dni były, potem zniknęły i od 2 dni znowu są. Nie boli to i nie jest nawet nieprzyjemne ale jak są dłużej to trochę wkurzają

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taką brzydko mówiąc srakę że jutro znowu zobaczę pusty pęcherzyk ehh...
    Myśl pozytywnie, myśl pozytywnie - ciągle sobie powtarzam!

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa wrote:

    Ja dziś ugotowalam fasolkę po bretońsku Ochota mnie naszla... Także dziś Czarnobyl będzie w domu :D :)

    Hahaha! Nie martw się - bogatemu wszystko wolno! ;)

    Agulkowa lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak kto bogatemu zabroni :)

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia, jak wg owulacji to dopiero 5t i kilka dni, to może nie być zarodka, ale nie martw się :) Ja też się przejmowałam przy Tysi, a okazało się, że jest 10 dni różnicy i pierwsze dwa USG był sam pęcherzyk. Dopiero 3 pokazał zarodka 1 mm, a 4 serduszko.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Baranosia, jak wg owulacji to dopiero 5t i kilka dni, to może nie być zarodka, ale nie martw się :) Ja też się przejmowałam przy Tysi, a okazało się, że jest 10 dni różnicy i pierwsze dwa USG był sam pęcherzyk. Dopiero 3 pokazał zarodka 1 mm, a 4 serduszko.
    No ostatnio 13.04 był tylko pusty pęcherzyk 7,5-8mm

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Morgan89 Znajoma
    Postów: 19 27

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexxis wrote:
    Ostatnio pani doktor powiedziała mi, że będe musiała zrobić badania prenatalne, zdziwiłam się bardzo bo wiem, że w moim wieku się ich nie robi (19 lat). Mówiła, że to przez rozczep kręgosłupa, możliwe że jest on genetyczny...

    U mnie moja gin kieruje wszystkie ciężarne na badania prenatalne, bez względu na wiek. Myślałam, że takie badania to już norma i każda kobieta może z nich skorzystać.

  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo.

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie stresujcie się na zapas. Będzie dobrze. Stres nam szkodzi. Szczęśliwa mama to szczesliwa dzidzia.

    polkosia, RedLady lubią tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatalne w sensie te z krwi czy USG to pierwsze, genetyczne?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Morgan89 Znajoma
    Postów: 19 27

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Ja mam taką brzydko mówiąc srakę że jutro znowu zobaczę pusty pęcherzyk ehh...
    Myśl pozytywnie, myśl pozytywnie - ciągle sobie powtarzam!

    Trzymam kciuki kochana! Wysyłam pozytywne fluidy!

    baranosia lubi tę wiadomość

  • Morgan89 Znajoma
    Postów: 19 27

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam i te i te :)

  • ScarlettKate Autorytet
    Postów: 477 375

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roma wrote:
    Nie jest dobrze - od 3 dni już regularnie plamię i brak już we mnie jakichkolwiek nadziei, za dużo razy już to przerabiałam żeby wierzyć w cuda. Jutro rano idę do innego gin, pewnie po to żeby potwierdzić że znów nic z tego. Jutro również endokrynolog i genetyk bo są wyniki moje i męża. Ehhh, przykro. Życzę Wam wszystkim kochane dziewczynki baaaardzo nudnych ciąży :-)
    Kochana Moja trzymaj sie tam!!!!! Nie trać nadziejii do końca!!!!
    Ja wierze że bedzie dobrze i trzymam kciuki i modle sie za Ciebie :*

    roma lubi tę wiadomość

    atdcx1hp55hplvo0.png
    3i49df9hqdu1yhfq.png
    jbt1dcim19fwryq1.png






  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia na którą masz wizytę? Będę mocno trzymać kciuki :)

  • ScarlettKate Autorytet
    Postów: 477 375

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Witajcie kobietki kochane dziś mój 5t6d od ostatniej miesiączki według usg 4w6d wielkość pęcherzyka 0,82 mm czy to jest ok?? https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36b3f6679725.jpg
    jak na wiek z usg ok. pewnie owulke miałas pozniej:)
    ja w 4 tyg i 4 dn miałam malutka kropkę, teraz w 7 tyg 2 dniu zarodek 11mm i serducho :)
    1abcb716b3dbda49gen.jpg

    bedzie dobrze cierpliwosci :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 18:22

    atdcx1hp55hplvo0.png
    3i49df9hqdu1yhfq.png
    jbt1dcim19fwryq1.png






  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Tak, za kilka tygodni to będzie przeszywający ból jak kichniesz lub kaszlniesz :(


    Dziękuję za odpowiedź , ten ból o którym piszesz miałam czasami przy pierwszej ciąży :) i teraz już raz przy tej ciąży jak kichnełam :):)

    polkosia lubi tę wiadomość

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ