Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że na tym etapie nie ma co wróżyć. Bo to było by jak z kości lub kart. U mnie lekarka nie słuchała ani nie mierzyła tętna. Tylko pokazała ze serduszko bije. Musisz Arleta przestać się zamartwiac.

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Morgan89 Znajoma
    Postów: 19 27

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla90 wrote:
    Jak się teraz czujecie? Ja nie mogę patrzeć na mięso bo nie dobrze mi :) Jadła bym tylko sałatę i ogórki zielone świeże :) A i kręci mi się w głowie :/

    U mnie ciąża jeszcze nie dała o sobie znać, wcześnie jeszcze co prawda :)
    Mam nadzieję, że mdłości i witanie się z porcelaną jakoś mnie ominą, bo nie wiem jak ogarnę te całe moje towarzystwo...

    Współczuje dziewczyny mdłości itp, choć pamiętam, że przy pierwszej ciąży to się nawet cieszyłam, że mnie mdli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie czuje tak sobie sa gorsze i lepsze dni. Czasem mnie mdli ale z kazdym dniem jest coraz lepiej. Jestem bardzo czesto senna w dzien a znowu w nocy sie budze co chwile. Jak narazie kg stoja w miejscu ale moze dlatego ze od poczatku wmuszalam w siebie jedzenie Teraz dopiero zaczynam miec na cos czasem ochote i cos zjesc z aptetytem. Wiec pewnie teraz kg poleca do przodu. Czesto juz chodze siku. Jutro kolejna wizyta u lekarza:-)

  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 14 przestaje funkcjonować. Od 15 jest mi non stop niedobrze. Padam o 20. Śpie do 1. Sikam. Jem. Nie śpię do 3... a o 6 mój mały wstaje. Eh...

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu popisałyście :D
    roma, jak u Ciebie?
    ja dzisiaj miałam mega ochotę na kurczaka z rożna ale w końcu pojechaliśmy na obiad do teściów.
    Zauważyłam, ze już powoli rośnie mi brzuch, nie jest może jakoś wielce duży ale jest ;)
    No i zastanawiam się czy nie powiedzieć w końcu mamie.
    Kochane, piękne dzidziusie <3
    Witam wszystkie nowe mamy :) Zaraz was powpisuje na listę :D
    Aurelka, myślę, że Cię trochę niepotrzebnie nastraszyła.
    Przykro mi, że tamten pęcherzyk się wchłonął ale to lepiej dla tego maleństwa, teraz już nic mu nie grozi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 18:23

    Arleta lubi tę wiadomość

  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo. Tez mi dziś kurczak z rozna po głowie się obijal :D i tez widzę małe zaokrąglenie. Oraz zakupiłam sobie spodnie na gumce - przez ciągłe wzdęcia i zaparcia żadnej z dotychczasowych par spodni nie moge dopiąć. I polecam na czas ciąży przejść na czysto bawełniane majtki. Od domieszek dzieją się cuda niewidy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta ta lekarka źle rokuje ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guerretenshi, ja też się właśnie nie mogę zmieścić w żadne "normalne" spodnie więc już się oglądam za ciążowymi ciuchami powoli..
    Ja na razie się nie mogę pozbyć wkładek, też przez luteinę.
    Malinka, dokładnie :)
    Zaraz sobie zrobię barszcz czerwony bo mnie naszła ochota :D

  • Majanna Ekspertka
    Postów: 197 265

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    No i zastanawiam się czy nie powiedzieć w końcu mamie.
    Ja tez. Tak sobie ubzduralam jednak ten dzien matki... Moze dam rade :)
    Baranosia, Arleta, Nulka super wiesci!
    Gratuluje bijacych serduszek!
    Nulka -ja tez mam grupe krwii A -
    Cudek2 - wspolczuje zlego samopoczucia I mdlosci. :(
    Joasia8966 - trzymam kciuki I zapraszamy do nas

    7470vfxmkaynkjbz.png
    ...więc teraz serca mam dwa...
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lidlu mają być niedługo ciążowe ubrania dziś mi szwagierka powiedziała

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w swoich spodniach juz od odwoch tygodni nie chodze bo mam taki brzuch wydety ze mnie uciska i boli, przerzuciłam sie na legginsy :D
    ja oczywiscie zjadłam pomidorówke :D a teraz jakoś na chipsy cebulkowe mnie naszło ;/

    gratuluję wizyt :D mam nadzieje że teraz już tylko ciągle o dobrych wieściach bedziemy tu pisac :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej nocy.

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie szaszłyki pichce. I aż mi slinka na sam widok leci :)
    Cudek a co ty tak szybko się zwijasz? Noc jeszcze młoda tzn wieczór :D

    Dziewczyny super wieści z wizyt. Bardzo wam gratuluje.
    Ja za tydzień wizyta. Nie mogę się doczekać bo ostatni raz byłam 3 tyg temu i jeszcze serduszka nie było..

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia, chyba obkupię pół Lidla :D Mam nadzieje, że będą po 10, haha ;)
    palma, widzę, ze moja piosenka się sprawdza :D ja dzisiaj pieczarkową miałam ;)
    cudek właśnie, co tak szybko lulu?
    Agulkowa, jesteś kolejną osobą, która mi robi na coś smaka, zabije :D Będzie już serduszko i kawał zarodka :D

    Agulkowa, palma lubią tę wiadomość

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    W lidlu mają być niedługo ciążowe ubrania dziś mi szwagierka powiedziała
    W przyszły czwartek, ale bez reweli :/ jedyne co to może po rajstopy sie przejde :P Fajne sa ciuszki dla niemowlaków, ale na to znowu mamy czas (ja mam tez pełne kartony po Maciejku, gdzie i róż się znajdzie, bo miał byc dziewczynką, więc jestem na wszystko przygotowana :P )

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dziś od 17 dopadły takie mdłości, że umieram
    położyłam się, zasnęłam i czułam normalnie przez sen jak mnie mdli
    zjadłam teraz kromkę suchego chleba ale czuję się fatalnie
    wolałabym już chyba rzygnąć raz a porządnie

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka czy ty mi grozisz.... Haha powiem tyle.... Pyszota :D
    No mam nadzieję, że już kawał ,,plodka,, będzie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W H&M kupiłam ostatnio fajne legginsy ciążowe,M,super są,nie widać wtedy wałeczków na brzuchu;)

    nick nieaktualny, ScarlettKate lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Majanna Ekspertka
    Postów: 197 265

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w po przednich ciazach mialam zaledwie pare sztuk ubran ciazowych. Brzuch mialam tak maly, ze bardzo dlugo miescilam sie w normalne ciuchy ;)
    Niektorzy dopiero w 7mym miesiacu zaczeli zauwazac, ze spodziewam sie dziecka.

    Obzarlam sie zapiekankami i mam wyrzuty sumienia

    7470vfxmkaynkjbz.png
    ...więc teraz serca mam dwa...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa, ja, grożę? Nie :D Skąd :D
    Powiem wam, że mam jakąś fazę na ryby. Mogłabym cały czas jeść tylko bułki z paprykarzem..

    Agulkowa lubi tę wiadomość

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ