Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mówią, że do końca 3 miesiąca nic się nie kupuje, żeby nie zapeszyć :P jak tylko upewnię się, że to chłopak od razu zaczynam szukać i kupować :D jeszcze miesiąc do usg :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz w zasadzie też nic nie będę kupować, zacznę dopiero jak poznam płeć i oczywiście wszystko będzie dobrze. Przy pierwszej ciąży kupiłam na samym początku prześliczne body i czapeczkę... no właśnie i leży to w szafie i czeka na właściciela. Dlatego teraz nie będę szaleć

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wam też ciągle chce się pić?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Dziewczyny czy Wam też ciągle chce się pić?
    Mi niestety nie. Zmuszam sie, żeby pic jak najwiecej a i tak mam wrażenie, ze ciagle za mało pije.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • laklina Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 13:06 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 27 kwietnia 2016, 17:48

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :D Ze względu, że jutro nie miałabym jak dzisiaj byłam u lekarza :D Założono mi kartę ciąży, sprawdzono wszystkie wyniki krwi i moczu wszystko ok cytologia ok więc to najważniejsze ;) Lekarz sprawdzał tez obecność przeciwciał bo mam gr krwi A- i żadnych nie znalazł wiec ok :D Wyszła mi tylko niestety niewydolność tarczycy :/
    Małe serduszko ma się dobrze <3 Ma całe 17,2mm i ładnie do was macha z USG ;) Mąż jest zachwycony :D Termin porodu wg USG 6.12 :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e992b34c324.jpg
    Witam nowe mamy ;)
    Co do kłucia w brzuchu - tez mam + straszne wzdęcia...
    Co do apetytu wszystko co jest związane z jajkami, żółtym serem i ketchupem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 13:10

    Morgan89, Isia86, Agulkowa, maggda, Koska 88, guerretenshi, cudek2, palma, polkosia, Arleta, nick nieaktualny, dora13, monaaa85, cati, Ulka84 lubią tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka wrote:
    Cześć dziewczyny :D Ze względu, że jutro nie miałabym jak dzisiaj byłam u lekarza :D Założono mi kartę ciąży, sprawdzono wszystkie wyniki krwi i moczu wszystko ok cytologia ok więc to najważniejsze ;) Lekarz sprawdzał tez obecność przeciwciał bo mam gr krwi A- i żadnych nie znalazł wiec ok :D Wyszła mi tylko niestety niewydolność tarczycy :/
    Małe serduszko ma się dobrze <3 Ma całe 17,2mm i ładnie do was macha z USG ;) Mąż jest zachwycony :D Termin porodu wg USG 6.12 :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e992b34c324.jpg
    Witam nowe mamy ;)
    Co do kłucia w brzuchu - tez mam + straszne wzdęcia...
    Co do apetytu wszystko co jest związane z jajkami, żółtym serem i ketchupem :P
    wow, już dzidzię widać a nie tylko plamkę :) super :)

    Nulka, ScarlettKate lubią tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka gratulacje ale Ci zazdroszczę :)

    Nulka lubi tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka normalnie aż łezka mi poleciała po policzku cudowne wieści <3

    Nulka lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Aradia*** Ekspertka
    Postów: 180 207

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez zazdroszcze!
    Do mojej wizyty jeszcze ponad tydzien,ale mam wielkie nadzieje ze zobacze juz serduszko :)

    Nulka lubi tę wiadomość

    qdkk4z17vp90lfbe.png
    m3sxgov390omtlvc.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest bobas, ale super :)

    Nulka lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • ScarlettKate Autorytet
    Postów: 477 375

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka wrote:
    Cześć dziewczyny :D Ze względu, że jutro nie miałabym jak dzisiaj byłam u lekarza :D Założono mi kartę ciąży, sprawdzono wszystkie wyniki krwi i moczu wszystko ok cytologia ok więc to najważniejsze ;) Lekarz sprawdzał tez obecność przeciwciał bo mam gr krwi A- i żadnych nie znalazł wiec ok :D Wyszła mi tylko niestety niewydolność tarczycy :/
    Małe serduszko ma się dobrze <3 Ma całe 17,2mm i ładnie do was macha z USG ;) Mąż jest zachwycony :D Termin porodu wg USG 6.12 :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e992b34c324.jpg
    Witam nowe mamy ;)
    Co do kłucia w brzuchu - tez mam + straszne wzdęcia...
    Co do apetytu wszystko co jest związane z jajkami, żółtym serem i ketchupem :P
    Gratuluję ale slicznosci :-)
    Mnie twz z usg wyszledl termin 6.12 idziemy łeb w łeb ;-)

    Nulka lubi tę wiadomość

    atdcx1hp55hplvo0.png
    3i49df9hqdu1yhfq.png
    jbt1dcim19fwryq1.png






  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ScarlettKate będzie nam raźniej ;)
    Dziekuję dziewczyny <3 oby tak dalej :D

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Jagodam Przyjaciółka
    Postów: 89 74

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka jaki slodziak tam rosnie. To jest niesamowite:))) gratulacje

    Nulka lubi tę wiadomość

    p19uyx8d8t4pvceh.png
  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie cały czas mdli .... i wymiotuje masakra, piję herbatkę z imbirem, migdały ale nie pomaga zbytnio... jest mi strasznie źle :(

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
  • kwiatuszek12345 Znajoma
    Postów: 29 77

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogłam wytrzymać z powodu mdłości, zaczęłam zażywać MAMARIN, składnikiem jest: kłącze imbiru i witamina B6 :-) jest o niebo lepiej :-)

    3i49tv73p46hhwfy.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mdłości cały czas ale nie wymiotuję- zdarzyło mi się tylko raz

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbujcie ssać cukierki miętowe lub tic tac.
    Mnie zaczęło suszyć jak jeszcze o ciąży nie wiedziałam i suszy do teraz. Pochłaniam tony wody

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze spróbować mamarin i tictaków - tylko żeby odrobinę odpuściło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 14:29

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka
    Dzidzi piękne, a domek elegancki - prawdziwa willa :)

    Nulka lubi tę wiadomość

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ