Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy :*

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ja juz zyc nie moge tak mnie te wargi sromowe pala pieka i swedza, do tego ciagle woda ze mnie leci a clotrimazol dupa a nie pomaga :( jutro na szczescie wizyta.

    Szczesliwa jak tam testowanie?

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa. Czekam !!!! :*

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się jak czekając na wyniki egzaminu ciągle odświeżam stronę :D

    guerretenshi lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No iiiiii...????


    oar8skjo4squlk4t.png

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damian na mnie krzyczy ze mi tel zabierze bo sie z nim ladnie nie zegnam tylko na forum siedze xd

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa. Haaaaloooo

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ja też czekam

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Jestem wynik taki sam jak wczoraj jedna gruba kreska druga to cień
    Ale jak porównasz to ten cień wydaje się ciemniejszy czy nie? Leć na betę!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie leć na bete trzeba sprawdzic czy przyrasta czy nie jest to czasem pozostałość po poprzedniej ciąży.

    Martusiazabka, polkosia lubią tę wiadomość

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo do apteki i kup test innej firmy. Zrób drugi, może będzie czulszy....


    oar8skjo4squlk4t.png

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje ze z dziecmi pod pacha bedzie ciezko leciec na bete :p

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobry jest facelle z rossmana ten płytkowy.Coprawda nie jest najczulszy ale ładnie pokazuje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup kup i jutro beta :D czuje sie jakbym sama testowala <3 ide pograc w simy i naplodzic dzieci xd

    nick nieaktualny, polkosia, Nulka, Julia--natalia lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 289 295

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami drogie mamy i przyszłe mamy ja dzisiaj może dowiem się kto zamieszkał u mnie pod sercem ;-)

    Szczęśliwa Mamusia trzymam kciuki żeby jutro kreseczka była jeszcze ciemniejsza chodz u mnie o ciąży cieni cienia dal do zrozumienia że się udał powtórzyłam tego samego dnia betą i dzisiaj już prawie 6 miesiąc .

    Penie nie nadrobię was przez moje nie obecności ale patrząc w tabelkę widzę że u nas na wątku dużo dziewczynek .Chłopaki będą mieli w czym wybierać ;-)

    nick nieaktualny, cudek2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, głupie pytanie - ale nie pamiętam jak to było...

    Długoś szyjki normalnym USG może zmierzyć? czy dowcipnym?

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, kup, kup i daj znać jak wynik :-) a jak nie to z krwi będzie napewno najdokładniej, wiec może.rzeczywiście warto pójść na betę. Wtedy będziesz mieć pewność że to świeża ciąża jeśli będzie rosło, a jeśli będzie spadać to może to jeszcze tamta... Życzę pozytywnych wyników :-)

    A ja siedzę juz jak na szpilkach. W piątek na 9:20 idę na usg. Nie mogę się doczekać. Juz chce wiedzieć czy z maluchem wszystko ok. Czemu ruchów nie czuje, choć serduszko słychać... Wczoraj to nawet miałam wrażenie ze dzieciaczek się kręcił i chyba miał czkawke :-) no i może płeć poznam :-) ja chce juz! :-D


    oar8skjo4squlk4t.png

    nick nieaktualny, guerretenshi, Julia--natalia lubią tę wiadomość

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 289 295

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty84 wrote:
    Polkosia, głupie pytanie - ale nie pamiętam jak to było...

    Długoś szyjki normalnym USG może zmierzyć? czy dowcipnym?


    Ja miałam mierzone w szpitalu normalnym usg długość szyjki tylko dowcipnie

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 23 tyg :)
    Szczęśliwa Mamusia trzymam mocno kciukasy!!!
    Ja też dzisiaj wizytuję i też liczę, że dowiem się kto tam siedzi :) chyba maluszek też się niecierpliwi bo mnie dzisiaj kopie jak szalony :D
    Robiłam sobie morfologie ma troche za wysokie białe krwinki i za niskie limfocyty mam nadzieję, że będzie ok....

    cudek2, Isia86 lubią tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Madziula87 Autorytet
    Postów: 411 318

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudek mają tam jakąś stronke? Po adresie nic nie mogę wyszukać. Swoją drogą dzięki za zaangażowanie, cudna jesteś :)

    Ed Okay, już znalazłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 09:03

    tb738ribfs156aj0.png
‹‹ 571 572 573 574 575 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ