Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział ze da mi duphaston tak aby dmuchać na zimne.
    Tez jestem za tym aby go brac ale co mam powiedzieć temu pierwszemu znajomemu lekarzowi do którego ide w czwartek????
    Tak P.S pytałam o bole krzyża powiedział ze to nic zlego a i tak w sumie mnie juz nie boli, a potem pytalam o zmniejszenie objawów to powiedział ze dobrze bo nie bede sie męczyć. I nie kazda kobieta ma wymioty mdłości itp

    nick nieaktualny, dora13, M@linka, wianna lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska 88 to super ze dobrze jest:) serduszko widziałaś czy za wcześnie :) ja wizytę pierwsza mam na 29 kwietnia .:)

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma powiedz ze bierzesz bo miałaś juz jedna stratę i wolisz brać myślę że nie powinien ci zabronić wręcz sam powinien Ci zlecić branie .

    palma lubi tę wiadomość

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma, a ten znajomy będzie w ogóle wiedział, że byłaś u innego czy nie? Jeśli wie to powiedz wprost jeśli nie to nie wiem może po prostu zobacz co on Ci powie i jeśli nie będzie Ci nic mówił o dupku to sama zapytaj się czy nie powinnaś brać

    palma lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam i słyszałam :) 136 uderzeń na minutę :)

    Polarisa90, nick nieaktualny, Nulka, dora13 lubią tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo powiedz po prostu, że się wystraszyłaś bo miałaś jakieś bóle i zapisałaś się do innego bo do tego nie było terminu i przepisał Ci duphaston. Nie ma też co oszukiwać bo NFZ wszystko widzi. ;)
    Koska, super :D Moje szczegóły też się rozmywają ;) Już Cię poprawiłam :D

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale poza tym to wyglądało jak jedna rozmazana fasola :) jak niby wyodrębnić głowę to nie mam pojęcia :) a na pewno nie na tym sprzęcie na którym mnie badano.

    Polarisa90 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska 88 wrote:
    Widziałam i słyszałam :) 136 uderzeń na minutę :)


    To wspaniale :) ja juz się nie mogę doczekać do mojej wizyty:) pamiętam jak w pierwszej ciąży usłyszałam serduszko coś wspaniałego :)

    Nulka lubi tę wiadomość

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tamten lekarz nie wiedzial o tej wizycie dzisiaj. I tak zrobię powiem zr byłam u innego lekarza bo bylam zaniepokojona i dał mi duphaston. Dzieki dziewczyny <3

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny jak ja przeżyję na tym l4... będę tylko robić jedzenie i jeść :D w pracy jem co 3-4h i zabija mnie już głód... chyba kupię trójniak i mąż mi będzie dowoził jedzenie z pracy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dawo nie pisalam ale staram sie jak najwiecej lezec a przy malym dziecku to prawie niemozliwe. Aczkolwiek jakos dajemy rade :) Przede wszystkim witam nowe mamusie, no i ciesze sie z udanych wizyt. Trzymam rowniez kciuki za plamiace dziewczyny!

    Ja dzisiaj wizytuje ale jakos nie jestem pozytywnie nastawiona, chyba siedzenie w domu wyciaga ze mnie cala dobra energie.

    dora13, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję serduszek :) coraz nas więcej tych co już widziały :)
    Ja od 2 dni jestem dziwnie spokojna, nawet nic mnie specjalnie nie stresuje
    Dzisiaj się złapałam na tym że zapomniałam o ciąży, idziemy jutro do znajomych i pomyślałam że muszę jakieś wino kupić i nagle mnie olśniło "jakie wino, stara ty w ciąży jesteś" :D

    palma, Nulka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • Jagodam Przyjaciółka
    Postów: 89 74

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w jakich dawkqch bierzecie duphaston? Ja mam brac jedna tabletke dziennie i wydaje mi sie to jakos malo..
    Gratuluje udanych wizyt i serduszek

    p19uyx8d8t4pvceh.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ile płacicie za duphaston?;)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodam ja dzis dostalam receptę 2x1 :)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodam wrote:
    Dziewczyny a w jakich dawkqch bierzecie duphaston? Ja mam brac jedna tabletke dziennie i wydaje mi sie to jakos malo..
    Gratuluje udanych wizyt i serduszek
    Ja biore 3 dziennie.
    Ostatnio placilam ok 28 zl/opak

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Laski ile płacicie za duphaston?;)
    Wczoraj o tym pisałyśmy. Ja kupiłam dwa opakowania za 34zł i jedno za 38zł. W tej samej aptece tylko, że przez internet 26zł.
    Dziewczyny kupują nawet za 17zł!

    Ja biorę dwa razy dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2016, 13:34

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paradise tez to mialam pare dni temu. Jakaś taka obojętna byłam. A teraz po wizycie ciagle sobie powtarzam bedzie dobrze dotrwamy do konca: )

    paradise, Nulka lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Wczoraj o tym pisałyśmy. Ja kupiłam dwa opakowania za 34zł i jedno za 38zł. W tej samej aptece tylko, że przez internet 26zł.
    Dziewczyny kupują nawet za 17zł!

    Ja biorę dwa razy dziennie
    Przepraszam nie zwróciłam uwagi;)
    Musze poszukac gdzie u mnie bd tanio:D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje udanych serduszkowych wizyt <3 Ja z niecierpliwościa odliczam dni do 28.04 :)

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ