Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam Zojka jest cudowna :-) a jak Ty sie czujesz?? :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam Zojka jest przeurocza :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87 wrote:
    Miriam Zojka jest cudowna :-) a jak Ty sie czujesz?? :-)
    Ja czuje sie z dnia na dzień lepiej i powoli odnajduje sie w roli mamy :)

    mala_mi, Martynika, FeliceGatto, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Paula_29, Galanea, Bergo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a5f0012145b8a851m.jpg

    32+5 ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 17:28

    Martynika, nick nieaktualny, mała_mi, FeliceGatto, Tusia84, Bea_tina, Paula_29, nick nieaktualny, Galanea, Paulina1986, Bergo, Dodi lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32+1 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 17:05

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, FeliceGatto, mała_mi, nick nieaktualny, Tusia84, nick nieaktualny, Bea_tina, Paula_29, nick nieaktualny, Galanea, juicca, Patu, MOI, Chiang Mai, zozol, Paulina1986, Bergo, pasia27, Dodi lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, chciałam jeszcze napisać, że Zojka jest prześliczna, te ciemne włoski i wyraźne brwi nadają jej charakterku, wygląda na starsze dziecko, niż faktycznie jest :).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Miriam!!!!!!!!!!! Sliczna jest!!!!!!!!!!!
    Ciocia Domi przesyla buziaczki:*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    t60z7qg.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam Zojka jest przecudna :)

    oglądam te brzuchy i oglądam i czekam żeby swój wrzucić, a na razie ni ma co, bo rosnąć nie chce chociaż to moja trzecia ciąża.

    misiaa, nick nieaktualny, MOI lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam Zoja jest cudowna w tym różu taka śniada i ciemne włoski śliczna :*


    A to jeszcze moja armatka 29t3d
    2997205893a45f2dmed.jpg

    misiaa, nick nieaktualny, Bea_tina, Martynika, nick nieaktualny, FeliceGatto, nick nieaktualny, BiB, Galanea, juicca, MOI, Chiang Mai, Paulina1986, Bergo, Patu, Dodi lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    seneka wrote:
    Przybieram na wadze 2 kg miesięcznie mimo że cały czas muszę coś zjeść. Przed ciążą ważyłam 56kg a teraz 62. Taka już jestem że ciężko mi przytyć:)
    Ja byłam wczoraj na połówkowym.

    No to ja wazylam 60 kg- teraz mam 62 kg. Ale schudlam na pczatku do 56 kg prawie. Nadal mam sredni apatyt chociaz ostatnio jakby lepiej:)

    t60z7qg.png
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi IRL wrote:
    No to ja wazylam 60 kg- teraz mam 62 kg. Ale schudlam na pczatku do 56 kg prawie. Nadal mam sredni apatyt chociaz ostatnio jakby lepiej:)


    Mój lekarz powiedział że powinnam się cieszyć bo " nie objadam dziecka" a dziecko waży prawidłowo a ja nie mam zbędnych kg, więc chyba nie ma na co narzekać :)

    Domi IRL lubi tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ładnie wyglądacie!

    Bergo lubi tę wiadomość

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dziś krok na przód i założyłam do pracy legginsy i obcisłą mini sukieneczkę podkreślającą brzuszek. To mój pierwszy dzień eksponowania brzuszka ;) Dojrzewam też do tego, żeby zrobić i wrzucić jakieś zdjęcie dla was :D

    misiaa, FeliceGatto, nick nieaktualny, mala_mi, Bergo, mała_mi lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dojrzewaj szybciej MOI :) :)
    Jestem ciekawa brzuszka

    MOI, Bergo lubią tę wiadomość

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Ja zrobiłam dziś krok na przód i założyłam do pracy legginsy i obcisłą mini sukieneczkę podkreślającą brzuszek. To mój pierwszy dzień eksponowania brzuszka ;) Dojrzewam też do tego, żeby zrobić i wrzucić jakieś zdjęcie dla was :D
    Kochana ja czekam z niecierpliwością :)

    MOI, Bergo lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • mala_mi Autorytet
    Postów: 366 1529

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy brzuszek jest inny, ale każdy bez wyjątku śliczny :) Za to dzieci, które z nich już wyszły są absolutnie przepiękne :D
    Miriam, Zojka słodka, aż do schrupania! :D

    A to my, zaczynamy 23tc.
    ny7fhi.jpg

    misiaa, Galanea, amela, MOI, Bergo, nick nieaktualny, mała_mi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam dziś pokaże synusia w brzuchu :) Brzuszek jutro, na rozpoczęcie 13 tygodnia. Chociaż z USG od początku wynika, że ta ciąża jest i tydzień starsza czyli dziecko jest duże jak 14 tydzień.
    kbzvp3.jpg

    misiaa, mala_mi, kambel, MOI lubią tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo wrote:
    A ja Wam dziś pokaże synusia w brzuchu :) Brzuszek jutro, na rozpoczęcie 13 tygodnia. Chociaż z USG od początku wynika, że ta ciąża jest i tydzień starsza czyli dziecko jest duże jak 14 tydzień.
    kbzvp3.jpg


    Kochana to znasz już płeć swojej kruszynki, tak szybko? :)

    AISAK, Chiang Mai, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wczoraj się dowiedziałam :) W piątek idziemy na USG genetyczne i moja pani doktor mówi, że ten profesor, który będzie je wykonywał jeszcze mi powie na 100% jaka płeć. Według niej chłopak.
    misiaa wrote:
    Kochana to znasz już płeć swojej kruszynki, tak szybko? :)

    misiaa lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam slodka niunia- zdrowka dla was

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ