Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze fasolki
Odpowiedz

Nasze fasolki

Oceń ten wątek:
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i wyszedl nam dzis pierwszy zabek

    Joaśka, santoocha lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje zabka! !! :):)
    My jemy jabluszko, marchewke, gruszke i inne smskolyki. Na razie smakuje, zobaczymy jak podam brokulka :)
    A wlasnie wy podajecie sloiczki czy same gotujecie?

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jako pierwsze to sloiczki bo wiadomo ze zje kilka lyzek jednego dnia i drugiego a potem trzeba wyrzucic. Teraz juz zaczne sama gotowac. Bedziemy juz wprowadzac miesko :-)
    A brojul nawet smakowal. W przyszlym tygodniu posmakuje kalafior ;-)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Nicoli sama gotuje ale dam jej tez sloiczek zeby mi zjadla jak np gdzies pojedziemy a nie bede miala swojego jedzonka .
    Amelko gratuluje lierwszego zabka :)

    amela lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy sie z Nicolka i zyczymy milego dnia :)


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7349b8b4790.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7669a9420c9.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e55607502571.jpg

    Joaśka, santoocha, Driada0102 lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 7 lutego 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko co to za piękna, mala księżniczka :) czy to chodzik czy stoliczek na drugim zdjęciu? :)

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 8 lutego 2015, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest ala skoczek ale nie skacze na nim tylko przekreca sie o 360stopnii jest on od 4msc . ze ona juz taka sztywna i siega nozkami yo ja wkladam na pare minut jak jiz nie pasuje jej nigdzie .
    Jutro daam link do niego bo dzis w tel .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 8 lutego 2015, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam link na tel
    http://www.smythstoys.com/ie/en-ie/c-582/baby/p-2861/disney-baby-minnie-mouse-bounce-and-bloom/

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 8 lutego 2015, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona juz sie przekreca na brzuszek i z brzuszka na plecki . znajoma wczoraj byla jej mala ma 7,5msc i staje jiz sama przy czyms . Ja bylam opiekunka i maly ktorym sie opiekowalam zaczol sie przekrecac mial 8msc

    Joaśka lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 8 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoja malutka szybko zaczęła sie przekręcać meggaaaa!!!!!! Moja zaczyna wykręcać sie na boki i mam nadzieję, że niedługo tez sie obroci bo niewiele jej juz brakuje :) poki co podnosi tyleczek do gory jak lezy na brzuszku i nawet troszke przesuwa sie do przodu :)
    dzieki za linka , popatrze sobie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 10:46

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez tak zaczela najpierw na boczki pozniej juz poszlo teraz nigdzie jej zostawic nie mozna bo sie turla po lozku

    Joaśka lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jakie te wasze dzieciaczki piękne :) mam nadzieję, że ja będę mogła cieszyć się swoim tej jesieni. Ten czas tak mi się dłuży <3

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Matko jakie te wasze dzieciaczki piękne :) mam nadzieję, że ja będę mogła cieszyć się swoim tej jesieni. Ten czas tak mi się dłuży <3
    Hej . Gratuluje . Zleci szybko

    Fatim lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Fatim ;)
    zleci Ci szybciej niz myslisz ;) my z dziewczynami nie tak dawno zaczynalysmy pisac na poczatku ciazy a teraz nasze malenstwa maja juz po pare miesiecy :):)
    Pamiętacie dziewczyny ?:):):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 20:09

    Ewelina.Irl, Fatim lubią tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalam małej kaszki, nie bardzo jej smakowała hihihi. :)

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom pamietam . Poczatek wiadomo dowiedziec sie odliczanie to sie ciagnelo a pozniej polecialo migiem . Teraz ten dzien tak szybko leci ze nawet nieraz nie zdążę zrobic wiszystkiego i juz klasc Nicole spac i sama padnieta :)

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez dni leca jak nie wiem co... od kapania do kapania hiihhi.
    Ewelus moze druga ciaza ?:)

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolaska chciala miec 2 dzieci . Ale po tym porodzie juz nie chce :/
    A moze ty drugie?

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to ja tez sie waham. Poród straszny. Dla malej rodzenstwo fajnie ale zobaczy się

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 8 lutego 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze tez narazie wczesnie . Chciala bym bo wiadomo ze inaczej Nicola by sie chowala . Wiem ze bol jest do przezycia . Ale chyba bardziej boje sie tego bolu okropnego . Co innego jak by mi podali znieczulenie jak o nie poprosilam . A i tak mi go nie dali :/

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ