X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze fasolki
Odpowiedz

Nasze fasolki

Oceń ten wątek:
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wszędzie i zawsze z małą. Nieraz jak zostawiam ja u babci i jadę na zakupy a w sklepie jest jakieś dziecko to dziwnie mi bez niej. Ewela a czemu do szpitala idziesz na wizytę ?

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wizyty sa w szpitalu od 13 tyg. Tam robiam usg , sprawdzaja wszystko , krew ,mocz itp . A od 24 tyg wizyty u gp (lekarz rodzinny) sprawdza serduszko cisnienie wage . No i wszystko za darmo . Taka tu opieka .
    A jak chcesz isc dodatkowo to prywatnie .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę jak super u was, u nas to naczekasz się na wizytę wiec zostaje prywatnie .zresztą ja wolę iść prywatnie, ten sam lekarz mnie prowadzi co w pierwszej ciąży , pracuje w szpitalu gdzie będę rodzic.

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas czy bym poszla prywatnie to musowo musze isc na wizyty do szpitala . Wiec bez sensu jak i w szpitalu opieka super .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U was inaczej, u nas to sama wiesz jak jest.
    Jak wogole masz mdłości? Podobnie jak w pierwszej ciąży się czujesz? U mnie to zupełnie inna ciąża. Nawet nie tyje tyle, właściwie to aerobik mam stale:-) juz 30 tydzień i coraz bliżej a mała moja chyba coś czuje bo mamusiowa bardzo się zrobiła a była tatusiowa. Oby za bardzo nie była zazdrosna jak się mały urodzi bo nic mi nie da zrobić. Ciągle przytula się i chodzi krok w krok za mną.
    A Ty Ewelin kiedy na zwolnienie idziesz ?
    Dziewczyny juz się nie odzywają , Mungo to już nie pamiętam kiedy pisała.
    Dobranoc :-)

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 18 lutego 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam mdlosci . Mialam kilka razy ale minelo . Co mnie cieszy tak to czuje sie jak z Nicola w ciazy .
    Ja pracuje w szkole i od koncza czerwca mam wakacjie a we wrzesniu juz nie wracam az do wrzesnia 2017 :)
    Nicola ostatnio chodzi i lalki usypia przykrywa pieluchami i robi aaaa albo ciii wklada do wozka i buja . Taka mamuska .
    No Jolaska jeszcze 10 tyg i juz bedziesz miala za soba .
    Ja szczerze boje sie panicznie porodu .
    Lece spac . Dobranoc .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 19 lutego 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciesz się , że nie masz mdłości :-)do czerwca pracujesz to długo ale jak będziesz dobrze się czuła to dasz radę. Ja też boje się porodu choć mam cesarke, tylko że po ostatnich przeżyciach aż dreszcze znów mnie przechodzą :-(

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł :D
    Ewelcia Gratulacje!!!!!! <3
    Przepraszam dziewczynki, że mnie nie ma tu z Wami, ale powrót do pracy skutkuje brakiem czasu na internet :(
    Goska rośnie, chodzi podrapana, z siniakami i wiecznie jak nie długopisem to mazakami popisana, albo kredki je, plastelina pod paznokciami i buzia w czekoladzie, to taki standardowy obrazek :)
    Lazą jej teraz wszystkie trójki na raz.
    Na codzien siedzi z moja mama, a co za tym idzie robi się coraz bardziej rozpieszczona ;/
    Właśnie kończymy antybiotyk bo było zapalenie dróg moczowych (basen wychodzi), w zeszłym tygodniu też była 3 dniowka więc wszystko na raz.
    Postaram się co jakiś czas zajrzeć w wolniejszej chwili.
    Buziaczki dziewczynki dla Was, Waszych coreczek i Waszych brzuszkow :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 20:20

    Ewelina.Irl, Joaśka lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała na wirusa jakiegoś, gorączka od wczoraj wysoka i kupa wodnista, nie chce jeść mali pije:-( brzuszek ja zakuwa i płacze. Ewela wy to mialyscie?

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .
    Tak mialysmy podawaj raz paracetamol raz ibum ja tak robilam i schodzila jej goraczka bo jak dawalam sam paracetamol to nie schodzila goraczka . Albo czopki . Zobacz co lepiej dziala na twoja corcie .
    Niech duzo pije no i chrupki kukurydziane niech chociaz je jak nie chce nic jesc .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 16 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolaska jak tam u was ?

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Co u was ?
    Ja znow przeziebiona mam nadzieje ze sie wylecze bo za tydzien polska !

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moją fasolkę widziałam ostatni raz 30 marca i bardzo za nią tęsknię... Następne usg mam pojutrze i nie mogę się już doczekać kiedy go albo ją zobaczę ! Może już nawet lekarz się dopatrzy czy to fasolek czy fasolinka... ;)

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xMadzik wrote:
    Ja moją fasolkę widziałam ostatni raz 30 marca i bardzo za nią tęsknię... Następne usg mam pojutrze i nie mogę się już doczekać kiedy go albo ją zobaczę ! Może już nawet lekarz się dopatrzy czy to fasolek czy fasolinka... ;)
    Jak po usg ?

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 3 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka zdrowa i to najważniejsze :) A na informację o płci trzeba będzie jeszcze zaczekać, bo lekarka stwierdziła że za wcześnie...

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 4 maja 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jednak dziewczynka

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 20 maja 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo jolaska urodzilas ?
    Co u reszty slychac ?

    Joaśka lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
‹‹ 110 111 112 113 114
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ