Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Aga1984 Przyjaciółka
    Postów: 68 101

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Nina lub Igor

    ppieguskaa, Emisia, Celia89 lubią tę wiadomość

  • Aga1984 Przyjaciółka
    Postów: 68 101

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś złapał skurcz (pierwszy raz) w nogę, masakryczny ból. Napiszcie mi proszę ile mam brać magnezu forte.

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Piotruś ❤️
    Ja biorę magne b6 forte 4x1 ale moja gin powiedziała ze jakby skurcze byly duże to nawet do 6 tabletek...

    Aga1984, ziolko, Emisia, Celia89 lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano bobek tak się ułożyl ze zrobił górkę z brzucha, wypchal prawa cześć pewnie pupa:))no zaczyna się.
    Wczoraj syn przyniósł linijkę i odmierzyl 27 cm, plus minus może mieć tyle i oslupielismy że to już naprawdę kawał bobasa a jeszcze połowa przed nami:-)

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    U nas będzie Piotruś ❤️
    Ja biorę magne b6 forte 4x1 ale moja gin powiedziała ze jakby skurcze byly duże to nawet do 6 tabletek...

    Mój 4 - latek to Piotruś 😍



    Teraz, jeśli będzie dziewczynka, to chyba Ola, a chłopczyk... Chciałam Tymek, ale Piotrusiowi się nie podoba 😂 mowi, że jeśli urodzi się chłopczyk, to będzie Kuba 😉

    Emisia, Kropeczka1986, Celia89, I_1985, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • Lula90 Ekspertka
    Postów: 172 128

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czekamy na Józia <3

    Celia89, Emisia, I_1985, sasquacz lubią tę wiadomość

    eh4cm4u.png
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My myślimy o Łucji albo Zuzannie 💕 gdyby był chłopczyk, to Wiktor

    Celia89, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Staś ❤

    Celia89, Emisia, sasquacz, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Jacek. Aa jakby jednak była dziewczynka to najprawdopodobniej Kasia.

    Celia89, Emisia, I_1985, sasquacz lubią tę wiadomość

    4018d16ae9.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas syn Wojciech, a córka Laura. Narazie puki płci nie znamy tatuś mówi do brzuszka Wojtunia :p

    Emisia, sasquacz, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ug378rib3ih251jk.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jak często czujecie ruchy waszych dzieciakow? Bo u mnie to tak z tym rożnie, ze czasem juz mam jazdy, ze za mało sie rusza

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aga1984 Przyjaciółka
    Postów: 68 101

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi jak często czujecie ruchy waszych dzieciakow? Bo u mnie to tak z tym rożnie, ze czasem juz mam jazdy, ze za mało sie rusza
    Ja mam tak samo, teraz jem i akurat czuję bardzo nisko w dole brzucha co jakiś czas puknięcia a jestem w 19+2 tc

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 19+1 i czuje tez nieregularnie. Np wczoraj aktywność była baardzo niska. To chyba normalne, bo nasze Bąble jeszcze są małe.

    A czujecie jakieś ruchy jak chodzicie?

    Celia89 lubi tę wiadomość

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czuje jak chodzę tylko jak leżę i to na płasko. Chociaż po badaniu jak mi tam głębiej zajrzała to chyba mu sie to niespodovalo bo pierwszy raz czułam takie solidne kopniaki jak siedziałam i nawet jak szlam.😁

    Celia89, sasquacz lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia wrote:
    Ja 19+1 i czuje tez nieregularnie. Np wczoraj aktywność była baardzo niska. To chyba normalne, bo nasze Bąble jeszcze są małe.

    A czujecie jakieś ruchy jak chodzicie?
    Ja poczułam może raz czy dwa jak chodziłam A tak to nic, a co do ruchów to jednego dnia czuje intensywnie i czesto A drugie dnia mniej różnie to bywa, zawsze jak sie cstesuje to jem kawałek czekolady i mały chociaż delikatnie się ruszy :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 11:03

  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się rusza jak mu się podoba, ostatnio jak go z tatą trochę zgnietliśmy bo się przytulaliśmy to czułam, że się rozpycha. Najczęściej po obżarstwie, produkach bogatych w cukier i na noc. Teraz nic. To nie jego godzina :)

    Kropeczka1986, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ug378rib3ih251jk.png
  • Paulinakrk Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to czuje wszystko regularnie na tyle ze znam juz rytm dobowy mojego dziecka😁 i ruchy czuje w kazdym miejscu ale moja dziewczynka to jest mega aktywna, czuje kazdy jej fikolek. Ale jak widac kazdy przypadek jest indywidualny

    Celia89, I_1985, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Paulinakrk
  • arjot Ekspertka
    Postów: 164 82

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję ruchy zawsze około godziny 21 😁


  • Martek&M Autorytet
    Postów: 850 702

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1984 wrote:
    A mnie dziś złapał skurcz (pierwszy raz) w nogę, masakryczny ból. Napiszcie mi proszę ile mam brać magnezu forte.

    w mojej mądrej książce wyczytałam że nie wolno więcej niz 750mg na dobę. ja biorę obecnie koło 400mg i nic skurczowego mi nie dolega.
    Ile obecnie magnezu bierzesz?

    ❤️Mikuś❤️ 17.01.2020
    ❤️Michaś❤️ 26.10.2021
    ❤️Nasz aniołek 🌈 [+] 8tc 02.01.2024❤️
    ❤️czekamy na nasz 4 cud❤️ -pęcherzyk 6,6mm (5w3d)

    💉 Beta-hCG 18.06.2024 - 3157 mlU/ml
    🔜 wizyta vol. 3 - 06.08.2024
    🔜 badania prenatalne - 05.08.2024
  • Aga1984 Przyjaciółka
    Postów: 68 101

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    w mojej mądrej książce wyczytałam że nie wolno więcej niz 750mg na dobę. ja biorę obecnie koło 400mg i nic skurczowego mi nie dolega.
    Ile obecnie magnezu bierzesz?
    Brałam profilaktycznie jedną tabletkę magneb6 forte.

‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ