Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 1 października 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dla mojego lekarza najważniejsza ze zamknięta i nie skraca się znacznie w krótkim czasie. na badaniu sprzed ciazy miałam 2,7cm wiec jakoś się trzyma. Zdaje sobie sprawę, że różnie może być bo Mała z tygodnia na tydzień cięższa ale nie daje się złym myślom 😉

    Celia89, sasquacz lubią tę wiadomość

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 października 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia wrote:
    Nie dla mojego lekarza najważniejsza ze zamknięta i nie skraca się znacznie w krótkim czasie. na badaniu sprzed ciazy miałam 2,7cm wiec jakoś się trzyma. Zdaje sobie sprawę, że różnie może być bo Mała z tygodnia na tydzień cięższa ale nie daje się złym myślom 😉
    To najwyraźniej taką masz i tyle skoro masz pomiar sprzed ciąży, super!

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 2 października 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susie możesz coś więcej robić? :) Coś czuję że jeszcze przenosisz ciążę;)

    ex2buay3h02dl23a.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 października 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Susie możesz coś więcej robić? :) Coś czuję że jeszcze przenosisz ciążę;)
    W ostatnich dwóch tygodniach to więcej robiłam i przede wszystkim nie leżę tylko siedzę w ciągu dnia a szyja się trzyma i taki też mam zamiar dalej :) żadnych prac domowych itd ale pranie robiłam trochę sprzątalam

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 2 października 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 700gram wiec rośnie ładnie, z kończyn jakby tydzień w tyl tylko. Posladkowo ułożona co niestety może niezbyt korzystne być dla jej bioder. Ale nie widać zlaman, ta jedna kość cały czas wygieta podobnie

    Celia89, Vella83, abbigal, sasquacz lubią tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 października 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Mamy 700gram wiec rośnie ładnie, z kończyn jakby tydzień w tyl tylko. Posladkowo ułożona co niestety może niezbyt korzystne być dla jej bioder. Ale nie widać zlaman, ta jedna kość cały czas wygieta podobnie
    Ej no patrz super czyli nic się nie pogłębia może to faktycznie drobna jest wada i po porodzie się wszystko ustabilizuje rehabilitacja i będzie dobrze :) duży dzidziuś

    Celia89, Mini89 lubią tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 października 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A akurat u nas kość udowa do przodu, główka do przodu a brzuszek według terminu każde dzieciątko inaczej rosnie tydzień czy dwa to jest normalne :)

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 2 października 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i szyjka 4.4 cm xD w życiu takiej długiej nie miałam

    SusieOne, Vella83 lubią tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 października 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    No i szyjka 4.4 cm xD w życiu takiej długiej nie miałam
    O widzisz 🌹

    Mini89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 2 października 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz może być już tylko lepiej. Mówiłam że lekarze nie są nie omylni. Diagnoza 99% to zawsze 1% szans błędu :)))

    Mini89 lubi tę wiadomość

    ug378rib3ih251jk.png
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 2 października 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Mamy 700gram wiec rośnie ładnie, z kończyn jakby tydzień w tyl tylko. Posladkowo ułożona co niestety może niezbyt korzystne być dla jej bioder. Ale nie widać zlaman, ta jedna kość cały czas wygieta podobnie

    Super wiadomości Mini!

    Ja czekam dzisiaj na spotkanie💕 dopiero o 17. Nie mogę się doczekać!

    Mini89, Celia89, Vella83 lubią tę wiadomość

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 października 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia wrote:
    Super wiadomości Mini!

    Ja czekam dzisiaj na spotkanie💕 dopiero o 17. Nie mogę się doczekać!
    To już niedługo 🌹

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 2 października 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    08f955001874.jpg

    Rosniemy

    Vella83, SusieOne, Mini89, Robak, abbigal, Niqa89, dana222, sasquacz, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ug378rib3ih251jk.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 2 października 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia:super sexi!!!

    Celia89, SusieOne lubią tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 2 października 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Mamy 700gram wiec rośnie ładnie, z kończyn jakby tydzień w tyl tylko. Posladkowo ułożona co niestety może niezbyt korzystne być dla jej bioder. Ale nie widać zlaman, ta jedna kość cały czas wygieta podobnie


    Baaaardzo dobre wieści!!! Mi lekarka mówiła że jest mnóstwo chorób z którymi dzieci się rodza i wymagają czasowej rehabilitacji lub operacji i jest to normalne,do zrobienia i tak po prostu bywa.
    To tak przy okazji moich słabych wyników pappy. Za 3 tyg idę na echo serduszka bo może coś tam byc nie tak i dlatego pappa wyszła nieciekawa. Jestem dobrej myśli.

    Celia89, SusieOne lubią tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 października 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia no no no ale laska :)

    Vella to już niedługo na usg z sercem do tej pory ok wszystko?

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 2 października 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susie, do tej pory wszystko ok więc jestem spokojna. Prenatalne wyszło podwyższone dla trisomii i lekarka dla spokojnosci wysyła mnie na echo jakby coś miało jeszcze wyjść to będzie wiadomo jak dzialac

    Celia89 lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 października 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Susie, do tej pory wszystko ok więc jestem spokojna. Prenatalne wyszło podwyższone dla trisomii i lekarka dla spokojnosci wysyła mnie na echo jakby coś miało jeszcze wyjść to będzie wiadomo jak dzialac
    W to na pewno wszystko ok a wyszło z racji wieku bo z roku na rok są wyższe te ryzyka nie ma co się przejmować :) 🌹🌹🌹

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 2 października 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak obstawiamy więc raczej podchodzę do tego jak do kolejnego badania a nie ze coś znajdą..
    Dziś w nocy bobas nie dał mi spać i chodzę jak nacpana eh..

    SusieOne, Celia89 lubią tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w brzuchu to chyba mieszka leń 🙈

    Celia89, abbigal lubią tę wiadomość

‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ