Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ktg tętno spoko skurcze na poziomie 70-115 I według położnej ok ;) zobaczymy na obchodzie

    CYTRYNKA_2016, Klio86 lubią tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, niebywale że Ciebie tak trzymają. Taka diagnoza bobasa to wydawać by się mogło ze powinni się nad Tobą trząść i traktować wyjątkowo. Trzymam kciuki za twój spokój i bezpieczny poród. Z tego co piszesz to już naprawdę kwestia godzin.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie ze jak sie pod koniec ciąży z czymś zgłosi do szpitala to nawet jakby było ok to oni boją sie wypuszczać taką pacjentke do domu bo w ciągu kilku godzin może się coś zdarzyć, a potem ich oskarzy się że tego nie zauważyli. Nie wiem jak to jest w tych przepełnionych szpitalach ale tam gdzie luźniej to chyba tak robią

    SusieOne lubi tę wiadomość

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas tak jest. Leżę z dziewczynami których nie chcą wypuścić przez minimalne przekroczenie cukru na przykład. I leżę 2/3tyg A do terminu jeszcze 2/3 tyg i nie chce wypisać

    ex2buay3h02dl23a.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    No u nas tak jest. Leżę z dziewczynami których nie chcą wypuścić przez minimalne przekroczenie cukru na przykład. I leżę 2/3tyg A do terminu jeszcze 2/3 tyg i nie chce wypisać
    Tak robią dokładnie... Nie wyjdzie się chyba że już z dzieckiem hehe

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klio86 wrote:
    Tez się boje o kp ale moja córeczka chodzi do żłobka wiec mocno wierze w to ze jakos podołam.

    Mini to urodziny razem zdaje się 😉 jutro o 7:00 jestem na izbie 😉

    Klio kciuki dziś za Was !
    Ja mam być na 7 umyta i spakowana. Jestem przerazona haha

    Klio86, CYTRYNKA_2016 lubią tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Klio kciuki dziś za Was !
    Ja mam być na 7 umyta i spakowana. Jestem przerazona haha

    Siedzę jak na szpilkach 🙈 zaraz wychodzimy ..

    Mini ściskam i dawaj znać co z wami ❤️

    CYTRYNKA_2016 lubi tę wiadomość

  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha i nawzajem :D czekamy <3

    ex2buay3h02dl23a.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Haha i nawzajem :D czekamy <3
    Oj oj 💞💞💞

    Klio86 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale emocje ❤😍

    Klio86 lubi tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za was dziewczyny :)

    Klio86 lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini trzymam kciuki :-) i za udane cc i za to żeby po porodzie okazało się jak bardzo lekarze się mylili.

    sasquacz, CYTRYNKA_2016 lubią tę wiadomość

    ug378rib3ih251jk.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 716 593

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klio i Mini trzymam mocno kciuki :)

    Klio86 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kilo Tobie też powodzenia :)

    Klio86 lubi tę wiadomość

    ug378rib3ih251jk.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy...

    Klio86 lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero po podłączeniu KTG i kroplówki. Mini chyba już dalej ode mnie w postępie cc 🤔

    sasquacz lubi tę wiadomość

  • I_1985 Ekspertka
    Postów: 138 186

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki również dziewczyny❤❤❤

  • CYTRYNKA_2016 Autorytet
    Postów: 1906 2697

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny, wszystko będzie dobrze ❤️✊❤️✊❤️✊❤️ Co za emocje 😍😍😍

    My dziś mamy donoszą ciaze i wizytę wieczorem, wszystko będzie jasne kiedy cc 💋💋💋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2020, 10:07

    lipa, Klio86, Mini89, SusieOne lubią tę wiadomość

    preg.png

    IUI 1 - 30.01.2019 :-( IUI 2 - 27.02.2019 :-(
    23.04.2019 - IVF
    4.05.2019 - punkcja (6 cumulusów -4 prawidłowe)
    5.05.2019 - 4 zapłodnione komórki❤️
    9.05.2019 - transfer naszego malucha 4AA ❤️( zostaje nam ❄️ mrożaczek 3BB)
    16.05.2019 - beta 7 dpt -101,8 😍 9 dpt - 234,6 😍 14 dpt - 2074 😍 20 dpt - 8315 😍 22 dpt - 13377 😍 26 dpt - ❤️
    16.08.2022- powrót po ❄️
    5.09.2022 - transfer
    12.09.2022 - beta 7 dpt - 11, 8 dpt - 19, 9 dpt -28 CB 😭😭😭

    24.05.2023 - 3 testy z II - Naturalny Cud! ❤️
    25.05.2023 - beta 383 😍
    26.05.2023 - beta 679 prog - 14,70
    30.05.2023 - beta 2457 prog - 29,4
    02.06.2023 - pęcherzyk ciążowy ✊
    13.06.2023 - ❤️


    „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.”
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 rano 2870 i 48cm jest !
    Ma lekko koslawe nóżki, wieeeelki czarny busz na głowie. Ja czekam aż znieczulenie przestanie działać. Pojechała na chwilę na patologie się dogrzac

    SusieOne, Celia89, ppieguskaa, lipa, I_1985, Klio86, Vella83, CYTRYNKA_2016, Kropeczka1986, sasquacz, Ewi28, abbigal, dana222 lubią tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    9 rano 2870 i 48cm jest !
    Ma lekko koslawe nóżki, wieeeelki czarny busz na głowie. Ja czekam aż znieczulenie przestanie działać. Pojechała na chwilę na patologie się dogrzac
    Cudownie!!! 💞💞💞

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
‹‹ 477 478 479 480 481 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ