X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne odstawienie duphastonu
Odpowiedz

odstawienie duphastonu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 20 września 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odstawilam w 19 tyg tyle ze gin kazała ostatni tydzień brać tylko raz dziennie ,wcześniej brałam rano i wieczorem

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    No ja wlasnie chciałam wiedzieć czy u innych dziewczyn tez lekarze zlecali po prostu przejść z duphastonuu na luteine bezpośrednio, czy robić to jakoś stopniowo.
    I jakimi dawkami luteiny był zastępowany dupek.

    Limerikowo, a przy Luteinie dowcipnej stosowalas cos profilaktycznie na infekcje? Wiesz jakies provagi, mucovaginy itp.
    nie bralam nic na infekcje bo nie mialam zadnej mimo regularnego plywania w basenie :--))
    na basen zabezpieczalam sie oliwka zew, po basenie lactacyd do mycia i provag gel ginekologiczny zew profilaktycznie
    mozna brac rozne probioryki doustnie jesli jest tendencja do infekcji
    w ciazy infekcje sa niebezpieczne dla maluszka i trzeba leczyc

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam .Dziś zaczełam 20 tydz ciąży. Zażywałam luteine do soboty i miałam odstawić tak też zrobiłam dziś rano niestety pojawiły się u mnie plamienia pojechałam na ip ale lekarz tylko zbadał palcyjnie i wzystko jest nie było już śladu po plamieniach ale ja sie martwie czy napewno wszystko ok i skąd to plamienie z odstawienia ?

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 marca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam .Dziś zaczełam 20 tydz ciąży. Zażywałam luteine do soboty i miałam odstawić tak też zrobiłam dziś rano niestety pojawiły się u mnie plamienia pojechałam na ip ale lekarz tylko zbadał palcyjnie i wzystko jest nie było już śladu po plamieniach ale ja sie martwie czy napewno wszystko ok i skąd to plamienie z odstawienia ?
    Mam identyczna shtuacje, wczoraj odstawilam a dzisiaj plamie:(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ