Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2023
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2023

Oceń ten wątek:
  • Chantel1 Ekspertka
    Postów: 136 74

    Wysłany: 13 września 2023, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dopiero 19.10 cc także pewnie ja będę ostatnia. Kropka mega gratulacje! Wszystkie chyba zazdrościmy zd jesteście już po i masz już córkę przy sobie❤️

  • Mju Autorytet
    Postów: 757 353

    Wysłany: 13 września 2023, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mamy dziewczyny z końca miesiąca, także jestem pewna, że Syrenka nie będzie ostatnia. 😎

    age.png
  • Mju Autorytet
    Postów: 757 353

    Wysłany: 13 września 2023, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się chwalić pierwszą nocą od dawna bez zgagi i ranigastu, ale odkąd się godzinę temu obudziłam i przekręciłam na lewy bok masakra jakaś.

    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3425 1426

    Wysłany: 13 września 2023, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, z napisaniem ostatniego posta, dostałam biegunki i trochę brzuch boleć. No ale przy biegunkach tak miałam. Skończyła sie szybko w sumie. Ale brzuch nadal taki jakby mi sie chciało. Poszliśmy z mężem spać. O 1:15 zerwałam się łóżka, bo chulstnelo.(czarodziejsko noga przestała boleć) Zdążyłam tylko na podłogę poleciec i jeszcze się poślizgnęłam na tych wodach...😛 mąż już wiedział co grane. Momentalnie z wodami skurcze co 5 minut. Tulko mówię dzwoń po babcię. Na porodówce byłam tylko 30 minut. 3 parcia.. dłużej formalności. Ktg. Wenflony trwaly.. 😛

    Mju, elforia, Asiek94, GrubAsia, zmija, agentka93, Umka lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3425 1426

    Wysłany: 13 września 2023, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Jestem, z napisaniem ostatniego posta, dostałam biegunki i trochę brzuch boleć. No ale przy biegunkach tak miałam. Skończyła sie szybko w sumie. Ale brzuch nadal taki jakby mi sie chciało. Poszliśmy z mężem spać. O 1:15 zerwałam się łóżka, bo chulstnelo.(czarodziejsko noga przestała boleć) Zdążyłam tylko na podłogę poleciec i jeszcze się poślizgnęłam na tych wodach...😛 mąż już wiedział co grane. Momentalnie z wodami skurcze co 5 minut. Tulko mówię dzwoń po babcię. Na porodówce byłam tylko 30 minut. 3 parcia.. dłużej formalności. Ktg. Wenflony trwaly.. 😛

    O 2 zameldowaliśmy sie na izbie przyjęć. Tam szybko mnie zawieźli pod gabinet na badanie. No i tam lekarka mówi, że 6 cm rozwarcia. To ja sie do niej śmiałam, że o nie to ja przed kryzysem jestem 7 cm 🤣 czyli zaraz rzeź 🤣 no ale te formalności trwały wieczność do 2:30. O 2:30 weszłam na sale porodowa. Tam przebieranie. Wenflony pogadanka o nacieci krocza. Ktg, ciśnienie. No i chyba jakkos 2:45 zaczęło się. Ale to były juz parte.. i 3 razy kazały napiąć i już 😛 ale na ostatnim mnie jednak naciely za moją zgodą. Bo coś tam zaczęło pękać. Podobno tylko lekko..nie wiem na razie rwie tam 😛 mała jest mega wielką kruszynką 😍 ssie ładnie. A ja probuje zaraz przysnać, ale chyba bedzie niedługo juz jakiś obchód 🤦🏻‍♀️

    nick nieaktualny, elforia, Agnuka, MinnieMe, Asiek94, Praskovia, Umka lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2023, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poród marzenie. Gratulacje Kropka ;)

    Cmfaradiela, czekamy na informacje. Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko ok.

  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4660 1956

    Wysłany: 13 września 2023, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, Ty to stworzona jesteś do rodzenia!;)
    Tak mi się marzy, nic się nie dzieje, a tu nagle piorunem.
    Ale ja nie z tych. Skurcze i biegunki cały trzeci trymestr.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 751 407

    Wysłany: 13 września 2023, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    O 2 zameldowaliśmy sie na izbie przyjęć. Tam szybko mnie zawieźli pod gabinet na badanie. No i tam lekarka mówi, że 6 cm rozwarcia. To ja sie do niej śmiałam, że o nie to ja przed kryzysem jestem 7 cm 🤣 czyli zaraz rzeź 🤣 no ale te formalności trwały wieczność do 2:30. O 2:30 weszłam na sale porodowa. Tam przebieranie. Wenflony pogadanka o nacieci krocza. Ktg, ciśnienie. No i chyba jakkos 2:45 zaczęło się. Ale to były juz parte.. i 3 razy kazały napiąć i już 😛 ale na ostatnim mnie jednak naciely za moją zgodą. Bo coś tam zaczęło pękać. Podobno tylko lekko..nie wiem na razie rwie tam 😛 mała jest mega wielką kruszynką 😍 ssie ładnie. A ja probuje zaraz przysnać, ale chyba bedzie niedługo juz jakiś obchód 🤦🏻‍♀️

    Ale trafiona data! Niemożliwe normalnie.
    Ogromne gratulacje! Jestem w szoku bo wczoraj na forum jeszcze heheszki były a dziś już po porodzie.
    Wow!
    Ściskam was mocno! 🥰

  • elforia Autorytet
    Postów: 607 385

    Wysłany: 13 września 2023, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Kropka myślałam, że sobie jaja robisz 😅 Gratulacje! Pieknie!!! Co za poranek 🤭

    Ja mam przeczucie do 5.10, ale Kropka mi wywróżyła, że będzie jakość po 1.10 i tego się trzymam, że we wrześniu nie urodzę 🤭

    GrubAsia w 2-3 tyg ładnie jesteś w stanie podbić hemoglobinę. Polecam Ci i Sorbifer i dodatkowo do popijania go syrop. Hematokryt też mocno poleciał?

    Ja miałam w nocy około 2:30-3:00 pierwszy taki skurcz, (nie bolał), ale miałam pełny pęcherz i brzuch twardy jak skala… 🫣 tez bym łóżko zalała o mały włos 😝

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • elforia Autorytet
    Postów: 607 385

    Wysłany: 13 września 2023, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1003 wrote:
    😳 aż się cofałam do przepowiedni

    Gratulacje!

    Gdzie one są, bo ja swojej znałeś nie mogę xD

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3425 1426

    Wysłany: 13 września 2023, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-20230913-050138.jpg

    Żeby nie było, że to fejk 😛

    Mala_syrenka, Fiolka85, Czeremcha, Agnuka, Eskalopka, Mju, elforia, Freya21, MinnieMe, Asiek94, zmija, agentka93, GrubAsia, Praskovia, Umka lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3425 1426

    Wysłany: 13 września 2023, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale te 3 skurcze były chyba boleśniejsze niz przy starszej 😛 ale krzyżowych brak. Noga nie boli 🤣🤣 cudowne ozdrowienie.
    Mówiłam że 13 urodzę 😛

    Elforia sprawdziłam. Tobie nie wróżyłam akurat. Eksalopce. Praskovi. Ani. Sarze i Agnuce chyba tylko

    MinnieMe, elforia lubią tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4660 1956

    Wysłany: 13 września 2023, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie słodkie maleństwo! Normalnie jak z obrazka;)

  • Czeremcha Koleżanka
    Postów: 48 35

    Wysłany: 13 września 2023, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka Gratulacje. Przesłodka niunia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2023, 07:32

  • Chantel1 Ekspertka
    Postów: 136 74

    Wysłany: 13 września 2023, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a ja jeszcze 5 tygodni muszę się bujać 😔

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 13 września 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka. Jeszcze raz gratulacje 😍
    To jest wejście smoka 😅

    Teraz proszę o datę - kiedy ja? 😅

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • MinnieMe Ekspertka
    Postów: 260 66

    Wysłany: 13 września 2023, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_syrenka wrote:
    No i dziewczyny proszę się uspokoić z tymi porodami, bo to już przegięcie paleczki trochę i jak tak dalej pójdzie, to do października zostanę tu sama. I kto będzie chciał słuchać mojego stekania na końcówce, jak tu tematy dzieciowe już będą walkowane?

    Nie martw się, nie zostaniesz sama ;) chyba ja zamykam listę wiec chętnie będę czytać i dyskutować jeszcze i końcówce ciąży :)

    Mala_syrenka lubi tę wiadomość

  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4660 1956

    Wysłany: 13 września 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chantel1 wrote:
    Eh a ja jeszcze 5 tygodni muszę się bujać 😔
    Ja też, że mniej niż 4 to się nawet nie ludze, tylko błagam, nie 6 😬😬

  • Agnuka Autorytet
    Postów: 489 511

    Wysłany: 13 września 2023, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka gratuluję!!!! 😍😍😍 Ale poród ekspres i jaki timing, niesamowite 😀
    Michalinka kruszynka jak i moja Misia 😁 na początek strach dotykać 🤭 ale szybko mija i dzidziuś rośnie w mgnieniu oka

    Czarownico nasza, aż się cieszę, że wywróżyłas mi poród w terminie, bo ten 10-12.10 całkiem mi pasuje 🙈🤣

    23cs R. <3
    age.png
    21cs M. <3
    age.png
  • Agnuka Autorytet
    Postów: 489 511

    Wysłany: 13 września 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz każdy będzie wydygany co mu tam Kropka przewidziała... 🤣🤣🤣🤣 Hahaha

    Mala_syrenka, Praskovia lubią tę wiadomość

    23cs R. <3
    age.png
    21cs M. <3
    age.png
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ